رفتن به مطلب

Elnaz

مدیرکل
 • تعداد ارسال ها

  9
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

آخرین بار برد Elnaz در 14 بهمن

Elnaz یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است!

اعتبار در سایت

12 Good

12 دنبال کننده

درباره Elnaz

 • تاریخ تولد 30 آذر 1376

آخرین بازدید کنندگان نمایه

115 بازدید کننده نمایه
 1. original.jpg

 2. logo.png

 3. Welcome to Pages

  Welcome to Pages! Pages extends your site with custom content management designed especially for communities. Create brand new sections of your community using features like blocks, databases and articles, pulling in data from other areas of your community. Create custom pages in your community using our drag'n'drop, WYSIWYG editor. Build blocks that pull in all kinds of data from throughout your community to create dynamic pages, or use one of the ready-made widgets we include with the Invision Community. View our Pages documentation
 4. ترم تابستانه*ی شهریور 95 ترم پاییزه*ی 96 بهترین دانش آموز مدرسه ترم پاییزه*ی 95 (هرمیون آتلانتیس)
 5. ترم زمستانه*ی 95 ترم تابستانه*ی 96 اردو*های بقا پاییز 96 كوییدیچ تابستانه*ی 96 بهترین دانش آموز مدرسه ترم تابستانه*ی مرداد 94 (ورجیل) بهترین دانش آموز مدرسه ترم زمستانه*ی 94 (ورجیل) بهترین دانش آموز مدرسه ترم تابستانه*ی شهريور 95 (ورجیل) بهترین ایده پرداز خرداد 96 ( بیبی پاتر ( محمد ) ) بهترین بازیکن کوییدیچ تابستان 96 ( بیبی پاتر ( محمد ) ) بهترین دانش آموز مدرسه در اردو*های بقا پاييز 96 (سجاد) بهترین ایده پرداز زمستان 96 ( سجاد )
 6. ترم پاییزه*ی 95 فصل ایده ها زمستان 96 بهترین دانش آموز مدرسه ترم تابستانه 96 (سوجین) بهترین دانش آموز مدرسه ترم پاییزه 96 (سوجین)
 7. ترم زمستانه*ی 94 ترم تابستانه*ی مرداد 95 فصل ایده*ها خرداد 96 بهترین دانش آموز مدرسه ترم زمستانه*ی 95 (مرضیه)
 8. هفته پنجم مسیر: خانه 39 (موجودات خنثی) ، خانه 40 (دشمن لول 1) زمان کنونی: 1 ساعت تا پایان شب ( 7 ساعت روز و 23 ساعت شب ) آخرین وضعیت: با جواب صحیحی که روی سنگ نوشته شد، شاید هم بدون تاثیر آن با موفقیت از پل رد شدید و تقریبا همه دارای انرژی و سلامت خوبی هستید هنوز زیاد از پل دور نشده بودید که سرمای هوا بیش از پیش شد. کم کم دانه های برف در فضا پدیدار شدند و برف بسیار شدیدی باریدن گرفت. بعد از مدتی برف دست نخورده ی پیش رویتان به قدری میشود که نیمی از ساق پایتان در آن فرو میرود و باد سوزناکی که میوزد پوست صورتتان را به شدت آزاد میدهد. شدت برف به قدریست که مسیر رو به رویتان را نمیتوانید ببینید، نگاهی به پشت سرتان می اندازید بیش از چند ردپای آخرتان، دیگر هیچ اثری از جای پایتان روی برف وجود ندارد به نظر باد سریع لایه برف را همسطح میکند. مدت خیلی زیادی راه رفته اید ولی به مقصد نرسیده اید، ندیدن مسیر روبرو، نبود اثری از ردپا ها و کج شدن احتمالی مسیرتان به دلیل فرار از باد ممکن است از عوامل این موضوع باشند. چند دقیقه دیگر ادامه میدهید و زمانی که از گم شدنتان اطمینان پیدا کردید، تصمیم میگرید برای جلوگیری از اتلاف وقت به 2 گروه 2 نفره تقسیم شوید و بعد از علامت گذاری خوب محل فعلی و درست کردن یک آتش بزرگ و برداشتن 2 مشعل هر گروه به یک طرف میرود تا زمین شماره 39 را پیدا کند. قرارتان این است که کاملا مستقیم حرکت کنید و پس از بررسی مستقیم بازگردید. اما داستان طور دیگری رقم میخورد. یک گروه از منطقه 39 و دیگری از 40 سر در می آورد. اما نمیدانید کدام! گروه 1: غول برفی بزرگی در برابرتان ظاهر میشود، سریع دستتان را به طرف جیب و وسایلتان میبرید تا چیزی برای مبارزه پیدا کنید. همچنین میدانید که آتش اغلب برای مبارزه با موجودات برفی مورد مناسبی است. پس بی درنگ مشعل را جلو می آورد و با حالت تهدید آمیز جلوی غول تکان میدهید و آماده حمله میشوید. اما غول دستش را بالا می آورد و میگوید: "قدم هایتان زندگی شما را تضمین میکند." چه کار میکنید؟ گروه 2: غول برفی بزرگی در برابرتان ظاهر میشود، سریع دستتان را به طرف جیب و وسایلتان میبرید تا چیزی برای مبارزه پیدا کنید. همچنین میدانید که آتش اغلب برای مبارزه با موجودات برفی مورد مناسبی است. پس بی درنگ مشعل را جلو می آورد و با حالت تهدید آمیز جلوی غول تکان میدهید و آماده حمله میشوید. اما غول دستش را بالا می آورد و میگوید: "برای قدم برداشتن در این طوفان کمک میخواهید." چه کار میکنید؟ پس از تشخیص هر منطقه و انجام اقدامات لازم در آنجا، غول منطقه 39 چند بشکه به شما نشان میدهد که در یکی نوعی نان انبار شده. در دیگری نوشیدنی سبز رنگیست که داخلش دانه های سیاه رنگ دیده میشود. و در آخرین بشکه موجودات مرده ای به شکل حشرات وجود دارد. این ها احتمالا عذاهای دلخواه خود غول بوده، او به شما اجازه میدهد هر مقدار میخواهید بردارید. ----- غول هیبتی بزرگ و نیرومند دارد سرعت زیادی ندارد ولی به قدری بزرگ هست که بتواند انسان در حال دویدن را دنبال کند. حتی با کوبیدن دست و پایش بر روی شما میتواند لهتان کند و حتی شاید جانتان را بگیرد همچنین هوایی ک از دهانش بیرون میدهد بسیار سرد است و اگر از نزدیک به شما بخورد، آسیب جدی میرساند. ----- بشکه ها بدون کمک غول نمیتوانید پیدا کنید! (( شرایط خاص: توی زمان روز تو دنیای شما جاذبه باعث اتفاقات عجیبی میشه که حتی زمین رو هم به حرکت درمیاره ))
 9. هفته ی چهارم مسیر حرکت:26 . 35 ( اشیای خاص . دشمن لول1 ) زمان کنونی: 36 ساعت از روز میگذره ( 42 ساعت روز و 21 ساعت شب ) آخرین وضعیت : وقتی از رویا خارج میشید و همدیگه رو میبنید متوجه میشید که دیگه هیچ اثری از مه توی اون منطقه نیست. خانه ی 26 : به راهتون ادامه میدید و وارد پس از مدتی به منطقه ی 26 میرسید. رودخانه ی ای از این منطقه میگذرد و اطراف آن پر از سنگ های ریز و درشت است. پوشش گیاهی منطقه به درختان بلند و باریک معدودی ختم میشود. در نزدیکی یکی از درخت ها سنگ سیاه عجیبی پیدا میکنید. وقتی سنگ را در یک دستتان قرار دهید و با دست دیگر چیزی را لمس کنید، با ان شی یا موجود یکی میشوید. تمام ویژگی های ظاهری آن را پیدا میکنید. تغییری در تفکر و احساسات شما پدید نمی آید. اگه تبدیل به تکه ای پارچه شوید، این شما خواهید بود در ظاهر پارچه و البته با ویژگی های فیزیکی پارچه! خانه 35 : در این خانه روحی را میبینید که با زنجیر هایی که گویا آنها هم از دنیای ارواح هستند، به زمین متصل شده. او مدام فریاد میزند و تقلا میکند: نه!! هرگز از این دنیا جدا نخواهم شد. هرگز نمیتوانید مرا از اینجا ببرید. من به همین جا تعلق دارم. نهههه هیچ کس نمیتواند مرا مجبور به ترک این سرزمین کند. وقتی متوجه حضور شما میشوید سریع به سمتتان برمیگردد و به شما زل میزند. بی آنکه بخواهد فرصتی برای صحبت به شما بدهد به سمتتان حمله ور میشود. ناسزا میگوید و نفرینتان میکند. "شما بیگانه های بی سروپا. همه تان را نیست و نابود میکنم. ..." احتمالا صحبت و مذاکره نتیجه ای در پی ندارد. او اصلا گوش نمیدهد. مجبورید این روح را از سر راه بردارید. روح میتواند به اجسام و به شما دست بزند ولی شما قادر به لمس چیزی از دنیای ارواح نیستید! (( شرایط خاص: زمانی که وارد این مناطق میشید دیگه اون شرایط همیشگی وجود ندارن ))
 10. كم اسپم بدين، اسپم كم بدين جانداره؟ پاترونوس؟ خوراكيه؟
 11. هفته ی دوم مسیر حرکت : 17. ( اشیای خاص)، 21. (دشمن لول1) زمان کنونی :10ساعت از روز میگذره (7ساعت تا غروب) آخرین وضعیت : بعد از مبارزه با غول سنگی، اعضای گروه به مسیرشان ادامه میدهند. زی زی مقداری آسیب دیده است، با این حال به مسیر ادامه میدهد. مقدار خاک موجود در فضا محسوس تر شده شاید به خاطر نفس های سنگین ترتان باشد، دهنتان خشک شده و گلویتان میسوزد. خانه 17: نسیمی از غرب به شرق درحال وزیدن است و پشت سرشما ردپاهایتان را پاک میکند. سطح زمین تا چندین متر تماما پوشیده از خاک است و با هر قدمتان این را حس میکنید. باد تندی می وزد و خاک زیادی بلند میکند و ناچار به سپر کردن دستتان بر روی چشمتان میشوید. بخشی از سطح زمین وقتی از خاک از رویش برداشته میشود متفاوت است. یک سنگ بزرگ زیر نمایان است. طرح برخی حروف الفبای لاتین رویش کشیده شده. حروف a a a e e e k l p s w روی آن نقش بسته. میتوان با دست جا به جا کردن حروف دو عبارت خواب و بیدار را با این حروف ایجاد کرد که به نظر میرسد که برای فعال و غیرفعال کردن آن باشد. بیدار شدن سنگ، تمام موجودات زنده تا شعاع 50 متری، به جز کسانی که بیدارش کرده اند، را به خاک تبدیل میکند. بیدار کردن سنگ فقط یکبار امکان پذیر است و بعد از آن بی استفاده خواهد شد. خانه 21: چندمتر دیگر تا رسیدن به مقصد بعدی فاصله دارید که متوجه حرکت چیزی بر فراز سرتان میشوید. موجودی عجیب شبیه به خفاش در آسمان میبینید که انگار بخشی از وجودش ساخته شده از دود است وقتی پرواز میکند بال هایش مثل باریکه های از دود دیده میشود. سرخی چشمانش توجه شما را جلب میکند، دود حاصل از پرواز خفاش به مشامتان میرسد و کمی گیج میشوید. وقتی خفاش به قدر کافی از شما دور شد، به راهتان ادامه میدهید. جلوتر یک انسان رداپوش توجهتان را جلب میکند با کنجکاوی به سمتش حرکت میکنید نزدیک تر که میروید رویش را برمیگرداند، صورت بی روحش لرزه بر اندام می اندازد دهان و دماغش را پوشانده و عصای مرموز در دست دارد. نگاه بی روحش را به شما می دوزد و عصا را بالا می آورد نور های سبز و آبی رنگ در دستش و سپس در نوک عصا ایجاد میشود. ابتدا به نظر میرسد که اتفاقی نیفتاده ولی بعد آسمان دور دست سیاه میشود، سیاهی به سرعت به سمت شما می آید ناگهان نور هایی سبز و آبی از دست و سپس عصای مرد شنل پوش ساطع میشود و نقاط قرمزی در بین طوفان سیاه آسمان پدیدار میگردد، مطمئن میشوید که گله ای خفاش دارند به سمتتان هجوم می آورند. ( شرایط خاص : مواظب قدم های خود باشید، در خانه ی 17 شنزارها وجود دارند، شنزارها دهن باز میکنند و همه چیز را میبلعند...)
 12. سلام. نتايج مدت*ها قبل توي كانال تلگرام مدرسه قرار گرفته بود ولي اينجا نذاشته بوديمشون! پس منتقلش ميكنيم همگی خسته نباشید، از بچه ها و اساتید محترم گرفته تا مدیرا و کارمندای خوبمون . فکر میکنم این تابستون یکی از پرکارترین و قشنگترین ترمای هاگ بوده باشه؛ چون همه مون کنار هم تلاش کردیم و از این کنار هم بودن لذت بردیم . بریم سراغ نتایج اول بگم كه نتايج جلسه چهارمي كه روي فروم بود هم اديت شده اگه خواستين ببينيد، اينجا كليك كنيد نتایج امتحانات : نتايج كوييديچ: هافلپاف💛 959 امتیاز توی ترم، 62 امتیاز توی امتحانات و 300 امتیاز توی کوییدیچ، اسلیترین💚 925 امتیاز توی ترم، 54 امتیاز توی امتحانات و 400 امتیاز توی کوییدیچ، ریونکلا💙 1408 امتیاز توی ترم، 85 امتیاز توی امتحانات و 300 امتیاز توی کوییدیچ، گریفندور❤️ 1295 امتیاز توی ترم، 81 امتیاز توی امتحانات و 450 امتیاز توی کوییدیچ کسب کردند. درمجموع: تبریک به همه ی گریفیا، ریونیا، اسلیا و هافلیا. کار همه واقعا بی نظیر بود . و اما برنده ی جام گروه های این ترم گروهی نیست جززززززززززز گريفندور :gryffindor::gryffindor: تبريك!!
 13. مال شخص خاصيه؟ توي هاگوارتز هست؟ بزرگه يا كوچيك؟ چيزيه كه زياد ازش هست؟ (تعداد) جادوييه؟ ماگل ها هم دارنش؟
 14. صفحه قبل اوووون همه سوال پرسيدن هيچ كدومو جواب ندادي آينه نفاق انگيز؟ سنگ كيميا؟ فلافي؟ جادوييه؟
 15. خب ... موجود معروفي بود؟ يني توي كتاب اسمش زياد اومده؟ تعدادشون كمه يا زياده؟ بزرگه يا كوچيكه؟ اسمش توي كدوم كتاب اومده؟ 1-2-3-4-5-6-7 ؟ و علامتي ك ميگه توي كدوم كتاب ديده شده؟ 1-2-3-4-5-6-7؟
×