رفتن به مطلب

Mwlix

گریفندور
 • تعداد ارسال ها

  30
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

11 Good

1 دنبال کننده

درباره Mwlix

 • درجه
  گریفیندور
 • تاریخ تولد 21 خرداد 1383

این جادوگر کیه ؟

 • درباره ی من
  هعای^^خب من ملیکام...
  و همین دگ*-*⚡
 • محل زندگی
  همونجا ک ب جای برف خاک میاد😐☀
 • علایق
  اومم😐لازانیا،عاهنگ،کتاب،پانداعو...
 • شغل
  بیکاری:|💕

آخرین بازدید کنندگان نمایه

95 بازدید کننده نمایه
 1. رموز باستانی: ۱-خب این میتونه از نظر هر کسی یه چیز متفاوت باشه،۵ قسمت اصلی بدن انسان توی ۵ پر این ستاره قرار میگیرن و اگه به زمانی که ما میخواهیم ستاره رو رسم کنیم دقت کنید ما اول اون نوک رو به بالا رو رسم میکنیم و بعد به سمت پایین میبریم که میتونه به این معنا باشه که قسمت بالاتر مهمتره.در قسمت بالا یر و قفسه ی سینه ی انسا قرار داره که حاوی مغز و قلب و... هست که میدونیم اگه نباشن انسان میمیره و قسمت پایین تر قسمت وسط بدن ما هست ک کمر و آلت تناسلی و... وجود داره که بالاخره هر کدوم مهمن مثلا اگه آلت تناسلی نباشه نمیتونیم تولیدمثل کنیم.در کنار قسمت وسطی دست ها قرار دارن که اگه دست نداشته باشیم زندگی برامون سخت میشه و در پایینش پاها که اگه نباشن باز هم زندگی برامون سخته. در مورد اینکه چه اهمیتی میتونه داشته باشه میتونیم اینطوری توصیف کنیم:مهمترین بخش بدن انسان مغز و قلب اون هست و اگه تعقل و تفکر نکنیم یعنی مغزمون دچار مشکله و اگه احساسات نداشته باشیم قلبمون دچار مشکله و قسمت های دیگه ی بدن گرچه مهم هستن ولی اگه این دو بخش رو نداشته باشیم به درد نمیخورن+.+ ۲-اسم این ستاره،ستاره ی داوود هست. در یه سری متن ها اومدن به جای سپر داوود اسم این ستاره رو خدای اسرائیل گذاشتن در دعاهای یهودی هم این عبارت مورد استفاده قرار گرفته این اسم احتمالا از زبور ۱۸ گرفته شده که در اون خداوند به عنوان سپر شناخته شده. ستاره ی داوود در عهد عتیق و کتاب مقدس استفاده نشده.در هیچ قسمتس از کتاب مقدس اشاره ای له سمبل خاصی برای داوود یا سلیمان نشده. ۶ ضلعی گاهی اوقات در متن های یهودی به عنوان یک نماد دکوری استفاده میشده است.مثلا در کشور اسرائیل سنگی دارای نماد ۶ضلعی در بیرون کنیسه ای در گلیله مربوط به قرن ۳ یا ۴ قبل از میلاد هست.این علامت در کلیساهای براندنبرگ و مارکتکیرخ در هانوور استفاده شده است.اولین استفاده عا از ۶ ضلعی در متن های یهودی به قرن ۱۱ برمیگردد. استفاده از سمبل ۶ضلعی در بین ترکها هم رایج بوده.روی قبرهای یهودی ها هم استفاده میشده و کلا استفاده های زیادی داشته.پرچم اسرائیل در سال ۱۹۴۸ میلادی از ستاره ی داوود استفاده کرد.بعضی از بعپدی ها استفاده از ستاره ی داوود رو به دلیل ارتباط با جادو ممنوع کردن بعضی ها هم به دلیل مخالفت با جنبش صهیونیسم از این نماد استفادع نمیکنند.
 2. خب اول اینکه معلومه که نیاز ما به ادبیات انکار نشدنیه اینو از بیشتر اتفاقاتی که توی اطرافمون میوفته میتونیم بفهمیم مثلا همین حرف زدن عادی ما و یا تایپ کردن و نوشتنمون اگه ادبیات نبود ما هنوز باید با نقاشی روی دیوار غار و پانتومیم منظورمونو به هم میرسوندیم.چیزهای دیگه ای هم هست مثل کتاب ها و شعرها که میتونن توی زندگی ما موثر باشن شاید الان حرفم به نظر مسخره بیاد اما بعضیا واقعا به کتابها و اشعار اهمیت میدن،خودشونو جای اون شخصیت میزارن و تلاش میکنن مثل اون یک هدف رو دنبال کنند و این میتونه توی زندگیشون تاثیرگذار باشه مثلا همین هری پاتر،اگه کتاب هری پاتر نبود الان هیچکدوم از انجمن های مربوط به هاگوارتز ساخته نمیشد و ما نمیتونستیم توی این انجمن ها با هم ارتباط داشته باشیم. تکالیف: ۱-به طور کلی میتونیم تعریف های زیادی برای ادبیات داشته باشیم:ادبیات گاهی اوقات میتونه احساسی رو بهمون منتقل کنه(مثلا وقتی یک شعر ادبی رو میخونیم میتونیم احساس های مختلفی داشته باشیم میتونیم از عالی بودن اون شعر لذت ببریم،میتونیم با خواندن اون شعر ناراحت یا خوشحال بشیم و...)میتونه آرایه های مختلف داشته باشه میتونه جمله باشه که همون جمله میتونه مارو از وجود یه چیزی باخبر کنه یا میتونه ازمون پرسش داشته باشه یا فقط یک جلمه ی ساده با پیام کوتاه باشه ادبیات میتونه افراد یا اجتماع عای مختلف رو تغییر بده. ۲-عواملی هستند که باعث میشن هر شخص علاقه ی بیشتری به یک شعر داشته باشه که مثلا یکیش زبان،زبان بخش مهمیه چون اگر یک فرد شناخت کافی از واژه ها نداشته باشه و بخواهد یک شعر بگه واژه های بسیار ساده ای رو به کار میبره که ممکنه همه رو جذب نکنه و همه فکر کنن شعر رو یک بچه نوشته اما اگه توی یک شعر کلمات زیبا به کار رفته باشه هر چند هم که معنی اونها رو متوجه نشیم به زیبایی شعر پی میبریم.موسیقی و لحن خوندن شعر هم مهمه چون اگه یکی کلمات رپ درست تلفظ نکنه و یا شعر رو با حالتی که انگار داره متن ساده میخونه برای بقیه روخوانی کنه هیچکی خوشش نمیاد همه دوست دارن قافیه و ردیف و لحن مناسب با شعر رو توی روخوانی بشنون(مثلا اگه یک شعر که باید با لهجه ی لری خونده بشه رو حتی با بهترین لحن و حالت بخونی باز هم علاقه ی کمتری نسبت به اون نسخه از شعر که با لهجه خونده میشه بهش داری.تخیل هم بخش مهمیه چون اگر یک شاعر فقط واقعیات و چیزهای منطقی رو توی شعرش بیان کنه قسمتی از جذابیتی شعر از بین میره،وقتی شاعری از تخیلش در شعرنویسی استفاده میکنه در واقع به شعر رنگ و لعاب میده و باعث میشه زیبا تر به نظر بیاد.شکل و قالب شعر هم مهمه چون مثلا اگر یک فردی که میاد شعر در مورد حمله به دشمن میگه بیاد از قالب غزل استفاده کنه شعر یک حالتی پیدا میکنه که زیاد جالب نیست یا اگه شعری که مفهموی هست و توی ۵ خط میشه اونو متوجه شد و تحسینش کرد ۱۰۰خط بشه افراد از خوندن مطالب اضافی خسته میشن و این کیفیت شعر رو پایین میاره هر چقدر هم که شعر عالی باشه.این تفسیر در مورد عاطفه رو خیلی باید روش تأکید داشته باشیم چون واقعا صداقت شاعر مهمه.اگه شاعری با صداقت شعرش رو بیان نکنه مثل این میشه که یک بچه ی ده ساله توی انتخابات شرکت کنه و حرف های بزرگتر از سنش بزنه هر چقدر هم که این حرف ها عالی باشن باز هم لحن بچه و آشنا نبودنش با اون مطلب کمتر کسی رو به سمتش جذب میکنه.
 3. ۱-خب معجون از عمل مشترک کیمیاگری و سحر و جادو به وجود میاد. مشخصا سحر و جادو رو ماگل ها ندارن و اما کیمیاگری،کیمیاگری ترکیبی از شیمی و فلزکاری و فیزیک و پزشکی و اختر شناسی و عرفان و... است و این چیزها رو ماگل ها دارن که توی درست کردن معجون میشه ازشون استفاده کرد و توی درس معجون سازی ما از چوبدستی استفاده نمیکنیم و در کل هرکسی میتونه از روی یادداشت چیزهای مختلفی رو درست کنه و درست مثل دستورعملش در بیاد من فکر میکنم یک ماگل میتونه معجون درست کنه ولی معجونش ممکنه زیاد تاثیرگذار نباشه و کیفیتش پایین باشه چون حتی بعضی از جادوگرها هم نمیتونن معجون های خوبی درست کنند. ۲-معجون و معجون سازی برای جادوگرها اهمیت زیادی داره چون معجون ها کاربرد های مختلف و فراوانی دارن و همچنین انواع مختلفی دارن مثلا معجون راستی،فلیکس فلیسیس،زندگی فلاکت بار،معجون مرکب پیچیده و...و اگه یک معجون با کیفیت درست بشه میتونه دقیقا ما رو به هدفمون برسونه مثلا جادوگرها میتونن از معجون عشق برای شیفته کردن فرد مورد علاقه شون استفاده کنن مثل مادر تام ریدل(که من اصلا خوشم نمیاد-.-)و همینطور معجون ها میتونن از آسیب رسوندن به افردا جلوگیری کنن مثلا معجونی که پرفسور اسنیپ برای پرفسور لوپین درست میکرد تا جلوی گرگینه شدنش رو بگیره و یا کمک کردن به قوی شدن و جلوگیری از مرگ و... که همه ی اینها میتونه توی زندگی جادوگر و ساحره ها دخیل و تاثیر گذار باشه
 4. گیاه شناسی از حدود ۳۰۰ سال قبل از میلاد دیده میشده و داخل کتاب های مختلف در موردش چیزهایی مینوشتن که تاثیر گذار ترینشون تاریخچه ی گیاهان و درباره ی اهداف گیاهان هستند. گیاه شناسی ماگلی: گیاه شناسی یکی از رشته های زیست شناسی هست که به مطالعه و بررسی زندگی و رشد گیاهان میپردازه.گیاه شناسی شاخه های مختلفی داره که به بررسی گیاهان و جلبک ها و قارچ ها و ... میپردازه. کلا زیرشاخه های گیاه شناسی اینا هستن: تاکسونومی،بیماری شناسی گیاهی،بوم شناسی،ژنتیک گیاهی،قارچ شناسی،جلبک شناسی و ریخت شناسی گیاهی(که خودش شامل کالبدشکافی،جنین شناسی گیاهی و سیتولوژی هستش) گیاه شناسی جادویی: گیاه شناسی جادویی توی بیشتر مدارس جادویی وجود داره و بیشتر ماها قبلا باهاش برخوردیم.گیاه شناسی جادویی توی فهرست کلاسهای هری پاتر هم بود و توش به گیاه های مختلفی از جلمه مهر گیاه،خیارک غده دار و یک گیاه موردعلاقه ی نویل لانگ باتم(فکر کنم میمبلس میمبله تونیا بود یا همچین چیزی)... اشاره شده بود همچنین اشاره ای به گیاه جیلی وید هم داشتیم(توی کتاب چهارم) و در کل از این گیاها استفاده های زیادی کردن. تفاوت: گیاه شناسی جادویی به بررسی گیاهان جادویی میپردازه ولی گیاه شناسی ماگلی فقط گیاه های عادی رو بررسی میکنه چون ماگل ها با حوادث جادویی سر و کار ندارن(مثلا هر روز خشک نمیشن که بخواهن مهرگیاه استفاده کنن) و هیچ اطلاعاتی در مورد گیاه های جادویی ندارند.اما گیاه شناسی جادویی به تمام گیاه ها و کاربردهاشون و... نیاز دارن+.+
 5. ۱-بله اگه بخواهیم در کل بهش فکر کنیم شاید جادوی سیاه به نظر بیاد چون ممکنه حرف نزدن باعث اذیت کسی بشه و در موارد خیلی نادر اون صحبت از فرد میتونه مهم باشه ولی ساکت کردن افراد با این ورد صدمه ی خاصی بهشون نمیزنه و همونطور که توی متن درس اومده بود با یک حرکت راحت چوبدستی میشه دوباره صدا رو برگردوند بدون اینکه فرد ضرر خاصی ببینه. ۲-خب در این مورد هر کسی میتونه نظر و استنباط خودشو داشته باشه مثلا ممکنه از نظر بعضیا استفاده از جادو در تمیزکاری و درست کردن غذا اشتباه باشه ولی بعضیا فکر کنن مشکلی نداره که از موهبت الهی شون برای انجام کارهای ساده استفاده کنن و به کارهاشون سرعت بدن.این قانون در مورد معجون عشق درسته و ما نباید از معجون عشق استفاده کنیم ولی به نظرم برای زخم شدن دست میتونیم از جادو استفاده کنیم درسته که این برای سود خود ما هست اما در هر حال ما با استفاده از جادوی خودمون زخمی رو درمان میکنیم که ممکنه برامون آزار و اذیت ایجاد کنه و خب این درمان ما به هیچ چیزی آسیب وارد نمیکنه ولی در مواردی که ممکنه حتی یک درصد به دیگران آسیب برسونیم خب ما تا حد امکان نباید این کار رو انجام بدیم و سعی کنیم بعضی اوقات توی زندگیمون تنوع ایجاد کنیم و اینطوری نباشه که از صبح تا شب فقط از جادو استفاده کنیم.
 6. مرسی خیلی خوب بود ولی یک غلط داشت اون اکسپلیارموس عه!و اینکه بعضی ها دو دور گفته شده بود مثل لوموس
 7. مرسی از دایانا لوپین و شما که این مطلبو گذاشتیم^^تنکص
 8. تجکر@-@خعلی عم خوب بود
 9. خیلی خوب بود.اما یکمی بیش از حد چیزهای بچگونه داشت
 10. در جمع خوب بود ولی مطب رو قبلا گذاشته بودی و کیفیت هم چنگی به دل نمیزد و اینکه موضوع انواع موجودات جادویی عه ولی این فایل ترسناک ترین موجودات جادویی عه و با توجه به اینکه یه قسمت دیگه ایم مطلبو گذاشتی بهتر بود دوباره همونجا میزاشتی.
 11. عالیی^^فقط بعضی نوشته ها از کادر زده بود بیرون اون رفع بشه دیگه هیچ مشکلی نداره
 12. من خیلی خوشم اومد+.+
 13. بسیار عالی به شخصه خیلی خوشم اومد^^یک نگاه به صفحه ی 8 بندازید و متن رو که بخاطر عدد انگلیسی بهم ریخته درست کنید دیگه هیچ ایرادی نداره به نظرمممنون بابت مطالب خوبتون.
 14. عالی:Emoji-Symbols-177:
 15. عالی بود اما میتونست بهتر شه اگه غلط املایی ها رو تصحیح میکردین و عکسهای با کیفیت تر میزاشتین(بعضیا عکساشون عالی بود ولی در یکی دو مورد کیفیت پایین بود)
×