رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

جونز علی:)))

بیکار ، اسکل ، خوش اشتها ، منحرف :| تا حدودی حرام معلومه از اوناعه ک همش پشت کامپیوترن یکمی اضافه وزن داره زیر چشاش گوده و یه دستایی هم تو هم داره و فروش زیاد میده و کمرشم و چشماشم خرابه:)))

ذاتش ذات اسلی در کل .د.ی. فقطو.ث کلمه مناسبیه براش.ولی بچه خوبیه در کل:)))

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جونز علی:)))

بیکار ، اسکل ، خوش اشتها ، منحرف :| تا حدودی حرام معلومه از اوناعه ک همش پشت کامپیوترن یکمی اضافه وزن داره زیر چشاش گوده و یه دستایی هم تو هم داره و فروش زیاد میده و کمرشم و چشماشم خرابه:)))

ذاتش ذات اسلی در کل .د.ی. فقطو.ث کلمه مناسبیه براش.ولی بچه خوبیه در کل:)))

لینک به ارسال

عه قناری ریون -__-

نظر من درباره شخصیتیش این که خیلی رو داره و لوسه و همیشه حرف خودشو میزنه شوخیای بی نمکی میکنه و حس میکنه دانای کله :|

بچه بدی نیست :| خوبه :|

اگه بخوام بکشمش ب تو غذاش سم میریزم تا یهو بمیره :|

تمام :|

لینک به ارسال

قاطمه آنشتاگ معرف به کالتوزاد :|

اممم :| دختر بدی نیست :| لوسه خیلی :| با من لجه :))

عکس آواتارش رو خیلی حرفه ای نگاه میداره که پخش نشه :))))

برای کشتنش هم میندازمش به دست لیچ (کالتوزاد) تا با زنجیر بکشتش :|

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

علی قبلا خودشو اسکمندر معرفی میکرد خون گرمه مهربونه ولی اگه عصبانی شه پاچه ادمو میگیره.

از اذیت کردن همه خیلی خوشش میاد کلا ادم باحالیه در ضمن فک نکنم بدون لپتابش هیچ جایی بره

فقط کافیه لپ تابشو ازش بگیرین فک نکنم دو دیقه زنده بمونه

ویرایش شده در توسط Ramtin

لینک به ارسال

استغفرلله :| اسکمندر؟ :|

خوب رامتین :| چیزایی که ازش میدونم: ماینره :| اسلیترینیه! سه ماهم تو گروه اسلیترینه!

و از اخلاقیاتش: مهربونه، مغرور، یه دنده :)

امم اوایل که اومده با کسی خوب نبود اما الان یکم راه افتاده :)

برای کشتنش هم...

یه چاقو برمیدارم و باهاش ناخناشو میکنم :))

و بعد زنده زنده میندازمش تو کوره :|||

لینک به ارسال

خب وایت :|

شخصی که هیچ آشنایی زیادی نسبت بهش ندارم :|

الدر باز با استعدادیه،روزی به قله های تمریل خواهد رسید!

خشنه!بی اعصابه!کلا زود عصبانی میشه!ولی خب زود آروم میشه!

تا حدود زیادی جوگیره!یه زمانی خودشو دراکولا میدونست و الان دراگون بورن :|

به حرفایی که میزنه خیلی فکر نمیکنه ولی عمیقا منظوری نداره!

به رپ علاقه بسیاری داره!

دوست داره با امین رقابت کنه ولی خب،نمیتونه!

و همین :|

لینک به ارسال

سین.

به ادبیات علاقه داره.

خیلی فعاله ولی موندم چرا تو هزارتو نی:/

نکته ی منفی نمیبینم.

بهت پیشنهاد میکنم زور بزن شاید تو هزارتو قبول شی

مرگت تو وقتی میبینم که بالا سر دیوان شعرتی و از فرط بیماری و گرسنگی میمیری:/

لینک به ارسال
خب وایت :|

شخصی که هیچ آشنایی زیادی نسبت بهش ندارم :|

الدر باز با استعدادیه،روزی به قله های تمریل خواهد رسید!

خشنه!بی اعصابه!کلا زود عصبانی میشه!ولی خب زود آروم میشه!

تا حدود زیادی جوگیره!یه زمانی خودشو دراکولا میدونست و الان دراگون بورن :|

به حرفایی که میزنه خیلی فکر نمیکنه ولی عمیقا منظوری نداره!

به رپ علاقه بسیاری داره!

دوست داره با امین رقابت کنه ولی خب،نمیتونه!

و همین :|

دراکولا؟ نه! از نوادگان این بزرگوار بودم :) و در باره دراگون بورنم باید بگم که غلطه :| من امپراطورم فقط

خوب ملانی :|

تو دوئل که خودشو نشون نداد :|

ولی بچه خوبیه :) خوش اخلاقم هست:|

فکر کنم بین 10-16 سال سن داره :|||

برای مرگش:/

کتابای گاج رو میزنم تو سرش :))

لینک به ارسال

دلم میخواد علی رو بگم مشکلیه؟/: دو ساعت تایپ کردم بعد دیدم یه نفر دیگه نوشته یعنی چی ع ع عععع خببببب علی یک عدد ادم مزخرف نوب|: حالا نه خیلی مزخرف ولی خب یه وقتایی واقعا رو اعصابه بحث کردن باهاش جالبه برام چون جزو محدود کسایی که هر چه قدر بحث کنی حرف خودش رو میزنه و کار خودش رو میکنه ولی خب ازت ناراحت هم نمیشه هرچی بگی ولی باید منتظر جوابش باشی|:_ نوب جدیدیه برای خودش جدیدا خودشو جای امین جا میزنه و میگه من خدام(ارواح عمم) اگه بخوام براش یه اکیپ درست کنم میندازمش با روبرتا و امین و جارو جنگ و کارملو (لیمو^_^) نمیخوام اینو بگم ولی طراح محشریه|: طرحاش خوبن (تو افق محو میشه) خیلی راحت میتونه ازت اعتراف بگیره (در افق خودکشی میکنه) اطلاعات رپیش بالاعه توی هافل تقریبا میشه گفت فقط میتونه سین و شمیم رو تحمل کنه باهوشه/: در عین حال خنگه (اشاره به چوب توی بقا) از نظر همه رو اعصابه ولی خب نه همیشه اگه بخوام بکشمش هوممم به شمیم میگم بهش خیانت کرده و می اندازمش به جونش همین کافیه (لبخند شیطانی^-^) قاعدتا با شمیم شیپ میکنمش اگه اسلی نمی افتاد یا ریون بود یا گریف /: در زمینه ی بلاک و پورت کردن دستش خیلی بازه -_- گاو منو ریپورت کرد با این که الان بهش بگی همه چی رو نقض میکنه انی وی زورت راحت بهش میرسه کلا پسر بدی نیست و میشه باهاش کنار اومد(امین از پشت داد میزنه نو فقط نیمه ی پر لیوان رو میبینی ) در اخر میشه اضافه کرد که یه شکیلای درون داره و وقتی بخواد یه کاری رو کنه تا تهش انقدر رو مخت راه میر تا بگی کشتی باشه انجامش میدم مثل تالار|: و چیز دیگه ای که میشه اضافه کرد اینه که با یکم راهنمایی حسابی میتونه تو هاگ رشد کنه خب همین دیگه |: بعدی عین ادم تعریف کن و خودم میدونم تکراری نوشتم ولی اخرش رو یه مقدار اضافه کردم و صرفا میخواستم تاپیک بیاد بالا|:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دفعه ی قبلی که آنا رو گفتم رفتم تو هاگ کلی گشت زدم از کیبورد داغی که شرکت کرده بود تا همه ی پست هایی که ارسال کرده بود:| خلاصه کشتم خودمو:/چند تا چرت و پرتم از خودم اضافه کردم:/

احا ایندفعه یه جور دیه مینویسم:|شاید باورش نشه اما من وقتی سنشو فهمیدم تعجب نکردم=) دلیلشم نمیدونم:|

بگذریم:| یه ریونی خرخون:| استاده از جلسه اول یا دوم به بعد تو کلاساش شرکت نکردم:| ولی جلسه اولش خوب بود:|اصن بهش نمیاد استاد درس مصر باشع بهش میخوره واس تاریخ باشع:/از رنگ اسمشم خوشم نمیاد اطلاع بدع عوض کنن-_- ینی چی صورتی:\\\\\\\\

آدم از حرف زدن باهاش خسته نمیشه قشنگ میتونید 24 ساعت تمام ور بزنید:| و اینکه کلا فرد نیکیه(اوهو:|)جوون مرگ میشع چون خودم به قتل میرسونمش=) روش مرگشم اینکه اگه دوباره ارشد بشه شلاقش میزنم بعدم میندازمش تو آب هی سرشو تو آب فرو میکنم تا نفس کم آورد میارم بالا:|! بعد که حسابی خسته شد میندازمش تو یه اتاق اتاقرم آتیش میزنم درشم قفل میکنم تو آتیش بسوزه:|

حالا اگه از آتیش خوشش نمیاد میندازمش تو اسید:| هر جور خودش مایله:|

ویرایش شده در توسط Emma Williams
  • Haha 1

لینک به ارسال

خو به نظر من انا یه مسافر زمانه که از مصرباستان اومده و میتونه همه رو سحر و جادو کنه و همچنین به نظر من تو یکی از سفرای تو زمانش که میخواد برگرده به مصر و اطلاعات بیشتری کسب کنه مختصات مکان و زمان رو اشتباه میگه و میره وسط جنگ یونانیا و مصریا و اونا هم میترسن و یه نیزه پرت میکنن سمتش میمیره 😐

لینک به ارسال