رفتن به مطلب
Emma Williams

زمان برگردان

پست های پیشنهاد شده

درود!

در این تاپیک میگیم که اگه یه زمان برگردان داشتیم به چه زمانی برمیگشتیم و چه چیزی رو تغییر میدادیم!

تقریبا تمام موضوع ها تو سرگرمی وجود داشت ولی جای این تاپیک خالی بود!

امیدوارم که پیام بدید و مرا ضایع نکنید:Emoji-Smiley-52:

خدافظ:Emoji-Smiley-52:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب برا اینکه ضایع نشی می گم :/

بر می گشتم به قبل امتحانا سوالا رو به خودم می رسوندم :/

لینک به ارسال

اولش چند تا فکر شیطانی کردم مثلا اینکه کاری کنم که در ایران متولد نمیشدم و...

اما بعدش پشیمون شدم و تصمیم گرفتم اگه زمان برگردان داشته باشم ازش استفاده نکنم:دی

لینک به ارسال

اگه زمان برگردان داشتم برمیگشتم به اولین شبی که هری پاتر رو دیدم*~* یه جو گیری خاصی توش بود که تا صب ب اشیاء میگفتم وینگاردیوم له ویوسا:||||||

لینک به ارسال

خب اگه من زمان برگردان داشتم بر میگشتم به ترمای قبل و با یه کلکی یه کاری میکردم اسلی اول شه یا مثلا توی کوییدیچ میدونستم کدوم منطقه گوی زرین پنهان شده به بچه ها میگفتم برنده میشدیم:دی

لینک به ارسال

اگه زمان برگردان داشتم بر میگشتم یه سری مکالمه ها رو عوض می کردم به یه کسایی یه سری چیزا نمی گفتم یا برعکس شایدم بر میگشتم سر جلسه ی کنکور در حالی که جوابا رو میدونم آره این بهتره:Emoji-Smiley-12:

لینک به ارسال

اگه زمان برگردان داشتم...

زمانو برمیگردوندم به قرون وسطی :) و اونجا به مبارزه با شکارچیان خون آشام میپرداختم!

از بینشون میبردم و داغونشون میکردم:)) اونوقت کسی جرات نمیکرد Fort Dawnguard رو بسازه :))

لینک به ارسال

اگه زمان برگردان داشتم...

زمانو برمیگردوندم به قرون وسطی :) و اونجا به مبارزه با شکارچیان خون آشام میپرداختم!

از بینشون میبردم و داغونشون میکردم:)) اونوقت کسی جرات نمیکرد Fort Dawnguard رو بسازه :))

لینک به ارسال

اگه زمان برگردان داشتم میرفتم و مانع این میشدم که یکی از بهترین داستانهای طنزمو دست یه کسی بدم.

لینک به ارسال

اممم برمیگشنم به دوره قاجار و چون ارزش پول اونموقع زیاد بود دو ملیونم همراه خودم میبردم و شاهانه زندگی میکرد:)

لینک به ارسال

بر میگشتم به سن هف یا هشت سالگی و توپ رو بر میداشتم میرفتم حیاط تا اینکه تو خونه بزنم ایینه شمعدون و مخصوصا اون گلدون یادگاری بشکنه

اون دو روزم تو خونه میخوابیدم...:Emoji-Smiley-51:

لینک به ارسال

بر می گشتم و بچگی هام و بازی کردنام رو توی 6 سالگی می دیدم. یا بر می گشتم به 1-2 سالگی تا مادر و پدرم رو موقع مراقبت کردن ازم ببینم.

چون وقتی بچه کوچولوهای فامیل رو می بینم همیشه برایم سوال پیش میاد که من چقدر شیطون بودم یا اینکه روزهای 2-3 سالگیم چطور سپری می شد :Emoji-Smiley-18:

لینک به ارسال

من اگه زمان برگردان داشتم اولین کاری که میکردم این بود که برگردم به اون روزی که برای بار اول هری پاتر رو دیدم چون مثل این ادم مشنگا به هرچی میرسیدم یه ورد نسیبش میکردم محبوب ترین وردم ینی avada kedavra رو برای معلمام به کار میبردم:Skull-Small:

لینک به ارسال