رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

باز هم درود به همه ی عزیزانم

هم ترم اولی های جدید هم دانش آموزای با سایقه مون

این اولین کلاس ار درس ورد های جادویی شماست. ما قصد داریم هنر بسیار ظریف طلسم کردن رو یاد بگیریم.

در درس ورد ها شما تا عمیق ترین ورطه های سحر و جادو پیش میرین پس ازتون خواهش میکنم حواستون رو به درس جمع کنید.

درس امروز به یک طلسم آسون اختصاص داره

spell : soliden

تلفظ : سولیدن

این ورد برای سنگی کردن اشیاء به کار میره. منظور از سنگی کردن سفت و جامد شدن شئ است. یادتون باشه که ماهیت سلولی جسم به هیچ وجه عوض نمیشه و سلول ها تبدیل به سنگ نمیشن... فقط مثل سنگ سفت میشن.

این ورد به شما این قابلیت رو میده که برای مثال جسمی مثل پنبه یا اسفنج رو سفت و سخت کنید... به صورتی که انگار از سنگ ساخته شده..

این ورد روی گاز ها و مایعات تاثیر نداره فقط جامدات نرم رو به جامدات سفت تبدیل میکنه.

نکته:*مواظب باشید هنگام استفاده از این ورد نشونه گیری دقیقی داشته باشید.

نکته 2 :*هیچ وقت این ورد رو روی موجودات زنده به کار نبرید چون باعث ترکیدگی بافت های سخت اون موجودات میشه. نه گیاهان و نه جانوران.

تکلیف: *حالا برای تکلیف ازتون میخوام یه داستان پنج خطی برام بنویسید که توی اون از یک دردسر با استفاده از این ورد فرار میکنید.

توجه داشته باشید که ورد نباید روی انسان ها و موجودات زنده استفاده بشه.

نکته: چون گذاشتن کلاس تاخیر داشت احتیاجی به پاسخ دادن به سوال نیست. روش فکر کنید جلسه ی بعد جواب رو توضیح میدم.

پ.ن.:*طبق دستور مدیریت تمامی اساتید در تلاشند که کلاس ها تکالیفشون از این به بعد با خلاقیت و نوآوری همراه باشه .ازتون خواهش میکنم اگه نظری در این مورد دارید باهام درمیون بزارید.

پ.ن.2 :*بچه هایی که تازه کلاس ها رو شروع کردین لطفا حواستون باشه به نکته هایی که گفتم. در ضمن تکالیفتون به هیچ وجه نباید کپی شده باشه از جایی.. و لطفا وقتی میگم برام یه تکلیف 5 خطی بنویسید تهش ده خط بشه.. نه ایکه ده صفحه تکلیف تحویل من بدید... که من بتونم به تکالیف همه ی بچه ها رسیدگی کنم.

پ.ن. 3 :*اگه به نکات دقت نکنید ازتون امتیاز کم میشه.

با تشکر

یک نکته ی دیگه : *دوستانی که نمیدونن چجوری مطالبشون رو پست کنند دقت کنن.. پایین و بالا ی همین صفحه عبارتی میبینید با عنوان " +ارسال پاسخ به این موضوع" . روی این عبارت کلیک میکنید و صفحه ای برای شما باز میشه که میتونید تکلیفتون رو با هر تنظیمات و شکلکی که خواستید ارسال کنید. در ضمن تکالیف شما تا زمانی که من تاییدشون نکنم برای دیگران قابل مشاهده نیست. من همه ی تکالیف رو توی آخرین روز از مهلت ارسال تکالیف هر جلسه تایید میکنم. تا اون موقع باید برای دیدن امتیازاتتون صبر کنید.

روز همگی خوش!

• Like 3
  • Thanks 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر