رفتن به مطلب
c.calistio

آواتار بالایی رو گروه بندی کنید

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

خب اینجا قراره ببینید آواتار شخص بالایی بهش می خوره توی کدوم یکی از گروه های اسلیترین، ریونکلا، هافلپاف و یا گریفندور باشه؟ برای گفتتون دلیل هم بیارین

می تونید خلاقیت بیشتری داشته باشین و آواتار بالایی رو به گروه های دیگه هم نسبت بدین، مثلا آواتار بالایی مرگخواره یا محفلی؟ عضو انجمن اسلاگه؟ عضو تهوع؟ عضو ارتش دامبلدور؟ دلیلش هم بگین

توجه کنید که فقط در مورد آواتار بالاییتون نظر بدین و از نظم خارج نشین!

برای شروع از آواتار من شروع کنید.

پ.ن: به گروه بندی شخص توجه نکنید، فقط به آواتار توجه کنید!

بچه ها حتی اگه آواتار یک نفر کاملا مرتبط با گروهش بود شما سعی کنید چیزای خلاقانه ای از توش در بیارید، اگه قرار بود همه چیز خیلی راحت باشه که تاپیک اصلا خلاقانه نمی شد!

ویرایش شده در توسط mahtabzp

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خداییش یکم فکر بعد نیستا :| خب نود درصد اواتارشون به گروهشون مربوطه الان الساندرو که اواتارش علامت خونه هافله یا چارو که چارو چانگه یا من یا مارسا و... به چه گروه دیگه ای میشه ربط داد؟ بهتر نبود اینطوری مطرح میکردی که فلانی رو از نظر شناخت خودتون گروهبندی کنید یا اگه قرار باشه واسش یه گروه به جز گروهی که الان هست باشه چیه

لینک به ارسال

خب اول سلام.

به نظرم آواتار بالایی میتونه یکی از اعضای وزارت خونه باشه که البته در قسمتی کار میکنه که خیلی باید به جاهای مختلف سرک بکشه مثلا قسمت خبرنگاری.

دلایل:

کار در وزارت خانه: به دلیل ظاهر آراسته و تر و تمیز

خبرنگاری: به علت نگاه فوق العاده مطمئن که احتمالا ناشی از شهرت زیاد و یا داشتن آشنایان زیاد و قدرتمند و یا شناخت کامل از جامعه است (که خبرنگار میتونه همه رو داشته باشه)

بعدی رو تو انتخاب میکنی؟

اگرنه هرکی تونست از آواتار من چیزی در بیاره.

بجز هافل پاف

لینک به ارسال

خب بالایی گورکن هافلپافه! اما من اونو توی هافل نمی اندازم! من ی ندازمش توی اسلیترین چون که گورکنه با اطمینان و قدرت خاصی ایستاده.:728:

لینک به ارسال
خب بالایی گورکن هافلپافه! اما من اونو توی هافل نمی اندازم! من ی ندازمش توی اسلیترین چون که گورکنه با اطمینان و قدرت خاصی ایستاده.:728:

من بودم ترجیح میدادم حیوونا رو گروه بندی نکنم :)))

بالایی ِ منم یه اسلیترینی ِ مغرور و مرگخواره :|

لینک به ارسال

ب گریفیا میخوره

البته بیشتر ریون ولی چون خلاقم میگم گریف !

چون شجاعه !

به نظرم محفلی ولی ب قیافت میخوره جاسوس باشی ینی حاسوس محفلیا تو مرگخوارا :)))))))))))))) ینی از مرگخوارا خبر میاره

جسور بیباک و شجاع و باهوش

ای بابا چرا دیر شد :||||

خوب

نظرم راجب بعدی!

به نظرم

به هافل میخوره چون خیلی نازه :""""

و البته ب نظر لوس و لجبازه و حتما جز ارتش دامبلدوره :))))))

خبرنگار و عضو بازرسای وزارتخونه

ویرایش شده در توسط اَشنا

لینک به ارسال

یه سوال شیدا اسلایترینی مغرور و مرگ خوار کی بود منظورت؟

نوشیا عکس پروفایل نداره خب اینو معنی میکنم یه اسلایترینی اسنیلی^____^

لینک به ارسال

خب فرد بالایی آواتارش خیلی شبیه اسنیپه :/

از قیافش غرور ، جاه طلبی ، ایجاد وحضت ، خواست نابودی زندگی انسان ، و مقداری هم بدجنسی رو میشه تشخیص داد :)

من میندازمش تو اسلی :)))))

لینک به ارسال

خب نفر بالایی (امین) حالت بیخیال و آرامی داره که اعتماد به نفس ازش مشهوده.

خب این آرامش منو به یاد سدریک دیگوری میندازه پس بره به هافل پاف.

البته که این مرد یکی از اعضای محفله و جادوگر خوبیه.

احتمالا تو کوییدیچ چندان موفق نیست و شاید بسکتبالیست باشه.

بسه یا بازم بگم؟

لینک به ارسال

خب نفر بالایی من نوشیاست و بله نوشیا آواتار نداری! ولی عکس داری و من از روی عکست میگم پس :دی

خب عکس نوشیا در پشت صحنه (!) یه خونه داره که رعد و برق داره بهش میخوره و قراره تیکه تیکه بشه و افراد داخلش جزغاله بشن و با انتخاب این عکس اسلایترین اولین گزینه است ولی با توجه به عینک طرف (!) که چشماشو یکم کج کرده منو یاد لونا لاوگود میندازه و لونا هم نمونه ی بارز یک ریونکلایی بود!

حالا باید به زوایای پنهان و خفایای بقیه عکس دقت کنیم تا بفهمیم بالاخره اسلایترین؟ یا ریونکلا؟

عکس به طور متوسط آبیه: یک امتیاز برای ریونکلا

دست دختره به طور قابل توجهی روی موهاشه و انگار قصد داره حتما مواج بودن موهاشو نشون بده و خب با بی تفاوتی اکثر ریونی ها به مادیات دنیوی (جل الخالق) عجبیه! : یک امتیاز برای اسلایترین

روی عکس اسم و نام مدرسه با افتخار نوشته شده و این افتخار به خود و مدرسه یه ویژگی اسلایترینی میتونه باشه (یکم دلیل عجیب غریبیه میدونم) : یک امتیاز دیگه برای اسلایترین

یه علامت عجیب غریب هم که تمام علمای جهان در وصف ماهیت وجودیش موندن در گوشه سمت چپ - پایین عکس هست که خب این مرموزیت : هم اسلایترینیه هم ریونکلایی!

با اینکه امتیازای اسلایترینیت بیشتر شد، من به عنوان کلاه عدالت را رعایت میفرمایم ! و حق انتخاب میدم به این دوست عزیزمون که اسلی هستی یا ریون، فقط اسپم نده که انتخابتو عرض کنی ^_^

و به شخصه به نفر بعدیم پیشنهاد میکنم که میتونی برای منم از عکس استفاده کنی جای کار بیشتری داره ^_^

(THE END (and I live happily ever after

لینک به ارسال

ف خب من عکس پروفسو آرا رو در نظر دارم.

این عکس بواسطه اون شلاقی که به عنوان الدر واند اونجا قرار گرفته، میتونه نشانگر مبارزه یک فرد آزاده دربرابر جادوگر ها برای احقاق حق ماگل ها باشه.

این تصویر نشونه سالها زورگویی دربرابر ماگل های بی دفاعه.

من مسلما میگم این تصویر مال یه اسلیترینی نیست.

این فرد احتمالا به خاطر شجاعت و احساساتش گریفندوریه.

مدتی در محفل بوده ولی به خاطر برخی تعصبات افراط گرایانه از جرگه اونها خارج شده و احتمالا گروه جدیدی تاسیس کرده و با کمک جمعی از جادوگران همفکر خودش داره در برابر ظلم علیه ماگل ها میجنگه و البته رابطه بدی با اسلیترینی ها و لرد ولدمورت داره.

شک ندارم که حداقل دوسال در وزارت خونه و در بخش ماگل ها کار کرده ولی وقی فهمیده از اونها کاری برنمیاد به محفل پیوسته.

لینک به ارسال

آقا تا زمانی که تاپیک گرمه نمی شه آواتاراتون رو عوض کنید یک چیز راحت باشه؟ :702:

خب آواتار بالایی! من از بین 4 گروه اصلی هاگ چیزی به نظرم نمیاد بیشتر به نظرم به یکی از مبارزان ارتش اصلان شبیهه! ولی خب چون ارتش اصلان جبهه ی خوب ماجرا بود من گروه آواتار بالایی رو در جبهه ی حق علیه ولدمورت قرار می دم مخصوصا اینکه با توجه به روابط اجتماعی هاگرید در دنیایی حیوانات بعید نیست یک گورکن شجاع گور مرگخوارا رو بکنه!

و خب حرف از شجاعت شد گریفندور :| (شانس آوردید کلاه گروهبندی نیستم)

و اینکه تا هم اکنون از گروه اگزیستانیالیسم دیالکتیک شهودگرایانه یا یک همچین چیزی حرفی زده نشده :| نامردا :| به این گروه بی توجهی نکنید! گروه مهمی است!

و خب به نظرم این آواتار بالایی می تونه سر دسته ی انجمن حمایت از حقوق موجودات جادویی هم باشه ^_^

لینک به ارسال

خب آواتار بالایی یه حالت ethnic داره که براش اسلیترین از همه مناسب تره، با توجه به اینکه این جور چیز های بومیمعمولا روی روابط خانوادگی تاکید دارن! اما اگه بخوایم اونو یه جادوگر معمولی دنیای پاتر حساب کنیم در اون صورت سر و وضعش عجیبه و حالت بومی-قبیه ای داره، سر و وضع عجیب ما رو یاد لونا و در نتیجه ریونکلا می اندازه اما برای اینکه گروه بندی مون خلاقانه باشه، من راحت بودن با این سر و وضع رو می ذارم به حساب اعتماد به نفس بالا و شجاعت در ابراز وجود بدون ترس از بقیه، در نتیجه گریفندور! (تازه به شجاعت بومی-قبیله ای هم میاد)

لینک به ارسال

خب آواتار نفر بالایی!

اصولا این آواتار قبلا گروهبندی شده ولی فکر نمیکنم محدودیتی باشه که چند بار بشه؟ نه؟

اول اینکه تیپ طرف به اسلایترین - ریونکلا میخوره! نپرسین چرا، نه بخاطر اینکه دلیل ندارم چون دلیلش واضحه! کت، کراوات، دستکش. موهای شونه کرده و ست با کت. معمولا افرادی در انظار عمومی و یا صرفا برای یک عکس اینطور ظاهر میشن که به شیکی و کلاس (!) و تاثیر روی طرف مقابل اهمیت زیادی بدن و این "اکثرا" ویژگی ریونکلایی - اسلایترینیه ! (برای اثبات بیشتر به عکس سالن عمومی هاشون نگاه کنین حتی :| )

نکته دوم: ببینین کجا وایساده!!

معلوم نیست

میتونه روی یک صلیب باشه که شلاق برای زهر چشم از بردگان روش آویزون کردن!

میتونه دیرک بندر کشتیرانی باشه و اون طناب بستن کشتی باشه

میتونه نرده های یه مزرعه و سیم خارداری باشه که خراب شده

میتونه یه مکان توی آتلیه عکاسی باشه

ولی به نظر من، نوک تیر چراغ برقه! و اون سیم مسی برقه!

(و میتونین بگین اگر روی عکس زوم کنیم اون ها شبیه زنجیرن ولی ممکنه سیم های برق کمی از هم باز شده باشن و این فرم رو پیدا کرده باشن!!)

( کالیستیو! میدونی چنتا خونه رو بی برق کردی با همین کشیدن سیم ها؟؟ ده امتیاز از ریونکلا کم میشه! )

خب برای گروهبندی به مکان توجه میکنیم، اینکه کسی بالای تیر چراغ برق عکس بگیره سه حالت داره:

1- دنبال جلب توجهه یا تلاش داره تا از سیم های برق اختراع جدیدی بسازه (اسلایترین)

2- داره سیم های برق رو چک میکنه تا کشف جدیدی انجام بده (ریونکلا)

3- میخواد شجاعتشو اثبات کنه (گریفندور)

پس مسلما هافلپافی نیست!

ولی به طرز قرار گرفتنش نگاه کنید، دست ها به حالتین که احتمال افتادن میاد پایین و صدمه رو کم میکنه، فکر نمیکنم گریفی ها انقدر اهمیت بدن به صدمه دیدن، نه؟ پس من گریفندور هم حذف میکنم!

ریونکلا یا اسلایترین! مسئله این است!

حالا به نگاهش نگاه کنید!

این نگاه رو یک ریونکلایی، خصوصا وقتی مشغول کشف علمی باشه نمیندازه! در پشت این نگاه افکاری نهفته است! این نگاه ، نگاهیه که مارو میرسونه به.....

*آهنگ حماسی در پس زمینه، قلب های به تپش در میان*

اسلایترین!

لینک به ارسال

اواتار نفر بالایی یک مار در هم پیچیده شده است :| من ب اسلایترینش اهمیت نمیدم و حس میکنم که این مار صورتش رو مخفی کرده و یک اسلی اصیل هیچ وقت این کارو نمیکنه

پس به نظرم یه چیزی غیر از اسلایترینه

پشت صفحه سیاهه که میشه مرگ خوار ولی مرگ خواری که اسلایترینی نیس !!!

نمیتونه گریفندوری باشه چون یه گریفی ب هیچ دلیلی امکان نداره مرگخوار بشه( به جز پیتر پتی گرو که اون اصلا گریفی اصیل نبود ) در کل بش نمیخوره گریفی باشه !

میمونه هافل پاف و ریونکلا شاید یه هافل پافی باشه که از ترسش مجبور شده بره تو دارو دسته ی ولدمورت ولی اگه ریونکلا بود دنبال یه راه حل میگشت پس میشه« هافلپاف مرگخوار !»

ویرایش شده در توسط Robertha Malfoy

لینک به ارسال

دوستان گرام به خاطر این تاپیک هم که شده عکس پروفایل بذارید :دی

خب من مجبورم به عکس شخصی یک نگاهی بندازم که خب تسترال است :| که موجوداتی تاریکن و آدم با نگاه اول یاد دخمه اسلیترین می افته! اما خب اگه به تسترال نزدیک شی می بینی گوگولیه و خب هافل هم دخمه داره و زیر زمینه پس یک موجود اسکلتی مهربان بهش میاد پس خب می ره هافل :-"

در عین حال من فکر کنم این تسترال یک تسترال امو و از فن فوی/گیرل های پگاسوس است و یا لااقل بوده :-" و کلی سر اینکه به اجراهای پگاسوس بره با والدین دعوا داشته :-"

لینک به ارسال

موفق شدم به هزار بدبختی اواتار بزارم حالا بیاین گروهبندی کنین

این عکس یه نفر بود که شما باید حدس بزنین و یک نقاشی دستس بود که چاقو رفته بود تو چش طرف و خونریزی کرده بود ولی متاسفانه چون حجکش زیاد میشد نتونستم اونو بزارم و مجبور شدم شونصد بار کات کنم

:\

حالا شما همین کات شدشو بگین

لینک به ارسال

ب عات طرز نگاه کردنش و خیلی چیز های دیگه میوفته تو هافلپاف بابا اصن هافلی اصیله نگا اخه قیافرو!!

حالا آواتار من

لینک به ارسال

دوستان گروهبندی فراموش نشه!

و خب با توجه به تعداد اعضای محدود سایت ممکنه آواتار تکراری به تور آدم بیوفته بعد خب حرفاتو قبلا زدی چی می خوای بگی؟

با آواتار جدید روبرتا خب یک آدم معمولیه :| هر گروهی می تونه باشه!

امااصولا یک استریو تایپی هست که افراد مومشکی باهوشن پس آیا ریون؟ البته اسلی هم برای فرد مومشکی بد نیست اما خب با توجه به سیاست های اسلی و اممم نژاد پرستیشون آدم یاد نازی ها و لزوم مو طلایی بودن زنان می افته! تازه مسگاد گروه دراکو مالفوی هم موهاش طلایی بود! البته دراکو مونث نبود ولی خب...!

تازه این آواتار گوگولیه و از نگاهش کنجکاوی می باره پس ریون و تا حدی خافل چون خب گوگولیه!

شجاعت رو از جایی نمی تونم نسبت بدم!

ولی خب با توجه به کات شدن عکس می بینیم که وقت و سخت کوشی زیادی پشت سرش صرف شده پس آواتار بالایی می رود به ...بام بابابابابام با را با بام بام بام بام بام بام بام بام بام هافلپاف

لینک به ارسال

روبرتا.

خب این چشم های بزرگ نشان از توجه زیاد برای کشف چیزی داره در حالی که خودش از فاصله خیلی نزدیک و فقط از صورت از خودش عکس گرفته تا کسی نتونه از کارهاش سر در بیاره. احتمالا به خاطر این موضوع ریونکلا بهترین گزینه باشه.

لینک به ارسال

آقا من آواتار روبرتا رو اسلیترینی میدونم!! (تا خاله بلاتریکسش نیومده کبابمون کنه)

لینک به ارسال

خب صرف نظر از کراواتش به نظرم این دختر خیلی محکم و دقیق ایستاده و با زیرکی و اعتماد به نفس خاصی نگاه می کنه، در اصل می تونه اسلیترینی باشه که خودش رو در نقاب گریفندور فایم کرده.

لینک به ارسال

توی چشم هاش یه زیرکی و سیاستیه که فقط یه اسلیترینی میتونه داشته باشه!

لینک به ارسال

چه اسلی پشت اسلی :|

3 تا گروه دیگه هم هستن! و یادتون رفته صرفا روه های هاگ هم می تونه نباشه!

اراده ای که در آواتار بالا می بینم من رو یاد یک هافلی می اندازه!

و به نظرم فردیه که به اصول محکمی معتقده و باید در یک جنبش حقوقی مثل spew باشه!

لینک به ارسال

خب این آواتار بالایی یه سری لباس قبیله ای پوشیده که نشان از اینه که نمیخواد اصالت خودشو رها کنه : اسلیترین

یه دونه عصا دستش گرفته که توش یه گوی نورانی داره و یه جوری به طرف ما نشونه گرفته انگار میخواد عصا رو با گوی نورانی فرو کنه تو چشم ما و بگه ببینید آنچه را که من میبینم و شما نمیبینید و شما خیلی نادانید و من خیلی دانا و باهوشم : ریونکلاو

یه حالت تهاجمی هم تو چشماش داره انگار میخواد حمله کنه و همه رو بکشه : گریفیندور

و یه امتیاز دیگه هم به گریفیندور میدیم چون شبیه سرخپوستاست و سرخبوستا شجاعن :دی پس گروهشو گریفیندور میگوییم :دی

عضو ارتش دامبلدورم هست چون تو نگاهش یه حس مبارز بودن قوی هست ولی خب سنش به محفل نمیخوره :دی

تازه تحت تعقیب انجمن حفاظت از موجودات جادویی هم هست از بس پر هیپوگریف ها رو کنده به سر و کلش نصب کرده :))

لینک به ارسال