رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

یه اعتراف دیگه :| من تو کتاب هری پاتر اولی بار فکر کردم شیون آوارگان یه اسم خاصه و انگلیسیه :| به خاطر همین میخوندمش :shiven avargan :|

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
وای از این تاپیک خفنا :) :joy:

خوب از اعترافاتم اینه که در گذشته خیلی دور فقط بخاطر این که رنگ اسلیترین سبز بود من دوست داشتم اسلیترینی باشم

توی کتاب هم اسم ریونکلاو رو خیلی داغون میخوندم Rionclaw :|

الانم موندم چرا گریفین اینجوری نوشته میشه Griffin اما گریفندور اینجوری Gryffindor :|

اعتراف میکنم الان تو ذهنم دارم به علی میگم خاک توسرت:////

من به خاطر اینکه اسلایترین رنگش سبز بود عاشق رنگ سبز شدم:|

لینک به ارسال

اعتراف میکنم اول که اومده بودم اینجا فکر کردم زی زی مدیره :|||

کلی ازش خواهش کردم سایتو بهم یاد بدهههه :|||

لینک به ارسال

اعتراف میکنم چند وقت پیش با دوستام یه بمب دست ساز ساختیم و پیش یه پل مشهور شهر ترکوندیم همه فک میکردن داعشه گشتم افتاد دنبالمون تا یه کیلومتر فرار کردیم:|

لینک به ارسال

اعتراف میکنم چند وقت پیش با دوستام یه بمب دست ساز ساختیم و پیش یه پل مشهور شهر ترکوندیم همه فک میکردن داعشه گشتم افتاد دنبالمون تا یه کیلومتر فرار کردیم:|

لینک به ارسال

اعنراف میکنم بچگیا از هری پاتر متنفر بودم وقتی وقتی اسمش رو میشنیدم حالم بد میشد

اما یک ان برگشتم و شدم پاتر هد :)

لینک به ارسال

اعتراف میکنم از کسایی هستم که از آمبریج خوششون میاد :Emoji-Smiley-55:!

لینک به ارسال

اعتراف میکنم اگه تو هاگ واقعی بودم از شخصیت رون و هرمیون بدم میومد:| فقط لونا لاو گود یه کمی با بقیه فرق داشت و جذاب بود

لینک به ارسال

اعتراف میکنم من فیلم هری پاتر رو فقط به خاطر اینکه از پسر خالم و خواهرم کم نیارم نگاه کردم ولی بعد کتاباش رو هم خوندم و عاشقش شدم

اعتراف میکنم که تو مدرسمون هیچ کس فیلم هری پاتر رو ندیده و منم به همه ی دوستام میگم ماگل و بچه ماگل اونا هم فک میکنن حرف خوبیه میگن مرسی عشقم

اعتراف میکنم زمانی که بچه بودم خیلی تو جو فیلم هری پاتر بودم و هر وقت یکی از در اتاقم وارد میشد میخواستم اوادا کداوارا یا کروشیو رو روش بزنم

اعتراف میکنم که یه بار به دو تا از دوست صمیمیم رفتم همین موضوع فیلم رو گفتم ولی انگار واقعا وجود داره و منم توشم و اونا هم که زود باور باور کردن و همیشه سر کلاس به من خیره میشدن و با هم پچ پچ میکردن درباره من و از من میترسیدن و بهم احترام میزاشتن

لینک به ارسال

اعتراف میکنم من فیلم هری پاتر رو فقط به خاطر اینکه از پسر خالم و خواهرم کم نیارم نگاه کردم ولی بعد کتاباش رو هم خوندم و عاشقش شدم

اعتراف میکنم که تو مدرسمون هیچ کس فیلم هری پاتر رو ندیده و منم به همه ی دوستام میگم ماگل و بچه ماگل اونا هم فک میکنن حرف خوبیه میگن مرسی عشقم

اعتراف میکنم زمانی که بچه بودم خیلی تو جو فیلم هری پاتر بودم و هر وقت یکی از در اتاقم وارد میشد میخواستم اوادا کداوارا یا کروشیو رو روش بزنم

اعتراف میکنم که یه بار به دو تا از دوست صمیمیم رفتم همین موضوع فیلم رو گفتم ولی انگار واقعا وجود داره و منم توشم و اونا هم که زود باور باور کردن و همیشه سر کلاس به من خیره میشدن و با هم پچ پچ میکردن درباره من و از من میترسیدن و بهم احترام میزاشتن

لینک به ارسال

اعتراف میکنم اون گلدون که مامانم دوست داشت رو الکی گفتم پسر عمم شیکوند من شیکوندم

لینک به ارسال