رفتن به مطلب
Dayana Lupin

*یک هافلپافی باهوش میسوزد*

پست های پیشنهاد شده

:Cool-Small::Cool-Small::Cool-Small::Cool-Small:

و روز موعود فرا رسید ...

(ولی این چه وضعشهههه ؟ هفت نفر ؟ اینقد میترسین از اینکه پشت کیبورد بشینید ؟ -_-)

قرعه کشی در ملاعام در سرسرا (تلگرام) انجام شد ...

شرکت کنندگان به ترتیب حذف شدن :

آنا

محمدرضا

امریس

بلاتریکس لسترنج

آدرینا اسکایلر

روبرتا مالفوی

و برندهههه

.

.

.

کسی نیست جز : هرمیون آتلانتیس

خب درسته که شرکت کننده ها کم بود ولی انتظار دارم کیبورد هرمیون رو قشنگ آتیش بزنید.

از همین لحظه میتونید شروع کنید. :Cool-Small:

:DontTellAnyone-Smal قوانین رو یادتون نره !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سخت ترين سوالي كه ميشه ازت پرسيد چيه؟ :دي

نظرت راجع به هاگوارتز؟

چندسالته دقيق؟

فيلم و سريال مورد علاقه؟

سكانس مورد علاقه؟

بازيگر مورد علاقه؟

از چه جور شخصيت هايي خوشت مياد؟ (اگه دختر و پسر بودن شرايطش فرق داره بگو :دي)

بهترين خاطره؟

بدترين سوتي؟

بهترين دوست؟ (مجازي و غيرمجازي)

چيزي داري كه هيچ كس نبايد ببينه؟ :e10_25:

تا حالا سعي كردي ورد هاي هري پاتر رو اجرا كني؟

اگه آره كدوم ورد رو بيشتر امتحان كردي؟

معدل سال گذشته؟ :دي

گروه مورد علاقت قبل از عضويت توي هاگوارتز؟

عكس العملت نسبت به هافلي شدنت؟

لینک به ارسال

خب هرمیون ^__^

یه طورمار سوال نوشته بودم پرید -___-

اون از بدشانسی اولم اینم از این :/

بگذریم بریم سر سوالا...

این دفعه نصفشون رو می نویسم بقیه دفعه بعد...

اول کتابای هری پاتر رو خوندی یا فیلمش رو دیدی؟

با کتاب یا فیلم های هری پاتر چه جوری آشنا شدی؟

یا هاگ چه جوری آشنا شدی؟ چه جوری پیداش کردی؟

اصن چی شد که خواستی وارد هاگ بشی؟ :/

به جز این جا تو سایت و فروم دیگه ایی هم عضوی؟

پایین ترین نمرت چند بوده؟ (تو مدارس ماگلی)

پایین ترین معدلت؟

در آینده می خوایی چی کاره بشی؟ ( هم تو هاگ هم تو دنیای ماگلی )

بزرگ ترین رویای بچگیت چی بوده؟

بدترین کابوسی که دیدی؟ ( اگه خصوصیه لازم نیست بگی:)... )

بهترین خوابی که دیدی؟ ( اینم همین طور)

رازی داره که از همه پنهاهنش کرده باشی؟ (فقط با آره یا نه بگو)

چه سبک کتابی می خونی؟

نویسنده موردعلاقه؟؟؟

چه سبک فیلمی می بینی؟

کارگردان مورد علاقه؟؟؟

چه سبک آهنگی گوش می دی؟

خواننده مورد علاقه؟؟؟

بین کتاب ، فیلم و آهنگ کدومو ترجیح می دی؟ چرا؟

با ارزش ترین داراییت از نطر خودت چیه؟

بزرگ ترین ترست؟؟؟

مهم ترین هدفت؟؟؟

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ

خب فعلا همینا بود! ولی تموم نشده من بازم بر می گردم با سوال های بیش تر و سخت تر! خخخخخ

این دفعه چون دفعه ی اول بود سعی کردم سوال های آسون تری بپرسم ^___^

لینک به ارسال

باید سوالامون خیلی جدی باشن؟ یا میتونم شروع کنم؟:)) :-قلنج انگشتا و گردن رو شکوندن

لینک به ارسال

1.بدترین شکنچه ای که می تونی متصور شی رو برای اسپمر ها تشریح کن

2. یک بچه گربه داریم از این ببری ها، یک توله هاسکی داریم! ارتفاع قله اورست از سطح دریا 8849 ئه! دوست داری برای صبحانه چی بخوری؟

3.فرض کن در دنیا عمل کتاب خوندن هیچ وقت به وجود نیومده.فکر می کنی کتابخون های فعلی به جای کتابخوندن در حال چه کاری ان؟

4.یک بازی طرح کن! :دی

5. 5 سال دیگه هاگوارتز رو چطور می بینی؟

6. 5 سال دیگه خودت رو چطور می بینی؟

7.یک کشور به همراه دوره ی تاریخی برای به دنیا اومدن توش انتخاب کن

8. اگه در فرانسه قرن 19 زندگی می کردی دوست داشتی چه شغلی می داشتی؟

9. 10 تا از بجه های هاگوارتز رو به دلخواه به ده تا شخصیت داستانی نسبت بده

10. 9 تا از الگوهایی که در طول زندگی داشتی نام ببر

11. اگه یک درخت بیوفته و کسی نباشه که صدای افتادنش رو بشنوه آیا به نظرت یک هیپستر آلبومش رو می خره؟

12. اگه می تونستی یک چیزی رو کامل از دنیا حذف کنی اون چه می بود؟

13. چه تکنولوژی هست که فکر می کنی یا می دونی قراره در آینده باشه و تو ناراحتی که نمی تونی ازش استفاده کنی؟ یا دیر شروع به استفاده ازش می کنی؟

14. اگه بهت بگن حیوون خونگی ات تو هاگوارتز یک جانورنما بوده واکنشت چه خواهد بود؟

15. پلیدترین کاری که پتانسیل انجامش رو داری؟

16. اگه بهت بگن حاضریم برای یکی از پروژه هات هر چقدر لازمه سرمایه گذاری کنیم چه پروژه ای رو عملی می کنی؟

17. پرواز یا ذهن خوانی یا زور زیاد یا نامیرایی؟

18. چه سوالی دوست داری ازت پرسیده بشه؟ از خودت بپرسش جوابشم بگو

19. ایده اولیه برای دستگاهی بگو که حس بویایی رو تقویت می کنه_ مثلا برای چشم عینک داریم برای گوش سمعک داریم ولی برای بینی چیزی نداریم!)

20. نقدت رو در مورد سوال هام بنویس

لینک به ارسال

درود نه واقعا انتظار نداشتم دفعه اول بسوزم:e5_25:

ولی ایول خوبه حسابی بسوزونیدم پس

بریم سراغ جواب اولین سری از جواب ها:)

سخت ترين سوالي كه ميشه ازت پرسيد چيه؟ :دي خخخ چ بدونم؟ ولی فکر کنم سخت ترین سوالی که بشه پرسید اینه که از کی متنفرم!!! یا اینکه بدترین ترسم چیه!

نظرت راجع به هاگوارتز؟ معرکس::) جایی که افراد که همفکر خودمن جمع شدن و واقعا برام لذت بخشه

چندسالته دقيق؟ خب به طور دقیق 15 سال و74 روز قبل من بدنیا اومدم(خدا رو شکر فقط یکم از تولدم گذشته بود تونستم حساب کنم:))

فيلم و سريال مورد علاقه؟ بچه های جاسوس و یه مجموعه ی فیلم ترسناک بود که واقعا ترسناک نبود از ار.ال.استاین که اسمشو یادم نمیاد

سكانس مورد علاقه؟ خب سکانس مورد علاقه ی من سکانس آخر فیلم آدرزه واقعا عالی بود اما اگر بخوایم از اون بگذریم توی هری پاتر اون قسمتی که هری و جینی (به قول خانوم اسلامیه با هم مناجات میکردن) بعدش فرد و جورج میان:703: یعنی اون سکانس عالی بودد

بازيگر مورد علاقه؟رابرت داونی جونیور:)

از چه جور شخصيت هايي خوشت مياد؟ (اگه دختر و پسر بودن شرايطش فرق داره بگو :دي)

در کل بخوایم بگیم مناز آدمای بدجنس خوشم میاد! خودمم نفهمیدم چرا(البته خب باید اشاره کوچکی به خواهر عزیزم جینی بقیه اطرافیانم از جمله سین دپ بزرگ بکنم:703:)

کلا عاشق افرادیم که وقتی باهاشون حرف میزنم کاری میکنن موهامو چنگ بگیرم:)

بهترين خاطره؟ خب بهترین خاطرم که در دوران بچگی واقعا خیلی واسم ترسناک بود!

این بود که داداشم یه فیلم ترسناک گرفت توش یه روحی بود که توی یکی از سکانس ها یه دوقلو رو میخوره(بعد ها فهمیدم از قصد داداشم این فیلمو گرفته بود)

خلاصه داداش و آبجی بزرگم به منو جین گفتن اگر بچه های خوبی نباشید اون روحه رو احظار میکنیم تا مدت ها براشون بیگاری کشیدیم و بعد یه روز اونها میخواستن ما رو بترسونن واقعا نمیدونم از کجا ولی یه ماسک عینهو همون روحه گیر اوردن و مامان بابام که رفتن آبجیم یه لنز آبی داشتش اونو گذاشت انگاری تسخیر شده

بعد داداشمم اون ماسکه رو گذاشت وکلی چادر پیچید دور خودش که شبیه خود روحه شد و خلاصه با ابجیم کلی ترسوندنمون و به زور فرستادنمون تا انباری که نکشنمون!(و خودشون در پشت صحنه کلی خوراکی خوردن)

بعد داداشم به عنوان قهرمان داشتان اومد ما رو نجات داد و تا مدت ها ما به عنوان قدردانی ازش هر کاری میگفت میکردیم:e2_25::e9_25:

ولی واقعا آیا اذیت کردن دوتا بچه ی شیش ساله به این نحو درست بود؟؟خب اگر سکته میکردیم چی؟ ولی هر وقت یادش میافتم اونقدر میخندم که نگو و نپرس یاد در واقع هر وقت یادم میافته چجوری دست انداخته بودنمون کلی میخندم:)

یکی از خاطره های خوب دیگم که در همین اواخر اتفاق افتاد این بود که

مدیر سمپاد اومده بود مدرسمون بعد داشت هی از پسرش تعریف میکرد

بعد یکی از بچه ها خیلی آروم که بعد ها مشخص شد اونقدر هام آروم نبوده گفت :اینقدر از پسرش تعریف میکنه انگار انتظار داره ما بریم خواستگاریش! بعدم همه شنیدن دیگه و کلاس رفت رو هوا و واقعا خیلی عالی بود واکنش آقای قربانی عزیز

بدترين سوتي؟باور میکنی چیزی یادم نمیاد؟؟ خب آهان یچیزی یادم اومد داشتیم توی کلاس در مورد خاصیت هسته های خوراکی حرف میزدیم بعد من خیلی شیک و مجلسی قاتی کردم و جای هسته ی زردالو گفتم زرده ی هست آلو هم خیلی خاصیت داره و همه زدن زیر خنده و تا دت ها داشتم میگفتم مگه چی گفتم خاصیت داره دیگه:703:

بهترين دوست؟ (مجازي و غيرمجازي) خب بهترین دوست من در تموم دوره های زمانی عمرم تا به الان جین بوده:)هست:)خواهد ماند:)

چيزي داري كه هيچ كس نبايد ببينه؟هووم نه مثلا چی دفترچه خاطراتم؟خخخ نع واقعا نه ولی اگر میشد افکار رو نمایش داد اون وقت داشتم اونم کلییییییییییی

تا حالا سعي كردي ورد هاي هري پاتر رو اجرا كني؟خودت چی فکر میکنی تقریبا صد هزار بار اونم با چوبدستیای دست سازم هیچ وقتم ناامید نشدم! بچه بودم خو

اگه آره كدوم ورد رو بيشتر امتحان كردي؟ آداورا کاداورا(و واقعا اگر در اون لحظات عمل میکرد خوشحال میشدم!) ولی خب الان از اینکه عمل نکرده خوشحال ترم:)

معدل سال گذشته؟ :دي آقا نباید معدل دیگرانو بپرسید خو! 14.5 :e10_25: هان؟ چی؟ جدی بگم؟ باشه بابا 19.86

گروه مورد علاقت قبل از عضويت توي هاگوارتز؟ ریونکلا چون لونا خیلی شیرین بود! (البته از اون لحاظ ها) جدی از ریون بیشتر خوشم میومد چون بقیه خیلی تو فلیم و داستان بودن!

عكس العملت نسبت به هافلي شدنت؟ خیلی ناراحت شدم خیلییییییییییی واقعا انتظارشو نداشتم! و خب ولی چون قبلش جینی هم توی هافل افتاده بود یکم قابل تحمل تر بود اوضاع

ولی حالا خداییش نصف دنیا که هیچ کل دنیا رو هم بهم بدن از زیر زمینمون بیرون نمیرم:)خداییش جای خیلی دنجیه:)

لینک به ارسال

خب هرمیون ^__^

یه طورمار سوال نوشته بودم پرید -___-

اون از بدشانسی اولم اینم از این :/

بگذریم بریم سر سوالا...

این دفعه نصفشون رو می نویسم بقیه دفعه بعد...

اول کتابای هری پاتر رو خوندی یا فیلمش رو دیدی؟خب مشخصا مشخصه که اول کتابا رو خوندم:)

با کتاب یا فیلم های هری پاتر چه جوری آشنا شدی؟خب داداشم یه مدت طولانی ای یکی از فن های خوب هری پاتر بود و خب منم به زورش کتاب ها رو خوندم و عاشقشون شدم:)

یا هاگ چه جوری آشنا شدی؟ چه جوری پیداش کردی؟خب توی سایت یکی از بهترین دوستام پیوست بودن منم اومدم ببینم چیه دیگه نتونستم برم بیرون:703:

اصن چی شد که خواستی وارد هاگ بشی؟ :/ من نمیخواستم والا همش دست تقدیر بود:)

به جز این جا تو سایت و فروم دیگه ایی هم عضوی؟یپ

پایین ترین نمرت چند بوده؟ (تو مدارس ماگلی)0 چی انتظار داشتی جدا؟

پایین ترین معدلت؟19.07

در آینده می خوایی چی کاره بشی؟ ( هم تو هاگ هم تو دنیای ماگلی ) خب توی هاگوارتس میخوام جای النازو بقیه مدیرا رو تنگ کنم:e10_25:

توی دنیای واقعی هم میخوام وزیر آموزش پرورش بشم و یکم اوضاع مدارس رو بهتر کنم:)

بزرگ ترین رویای بچگیت چی بوده؟ بتونم جادو کنم:)

بدترین کابوسی که دیدی؟ ( اگه خصوصیه لازم نیست بگی:)... )

خواهرمو جلوی چشمام تیکه تیکه کردن! از خواب که پاشدم واقعا برای اولین بار حس کردم چقدر دوسش دارم

بهترین خوابی که دیدی؟ ( اینم همین طور) آقا من معمولا صفحه سیاه میبینم قبوله؟ خخخ خب بهترین خوابم این بود که توی خواب یه جادوگر بودم که میتونستم ذهن بقیه رو ببینم خیلی باحال بود

رازی داره که از همه پنهاهنش کرده باشی؟ (فقط با آره یا نه بگو)آره

چه سبک کتابی می خونی؟ خب مشخصا مشخصه که فانتزی:) خب گاهی هم کتابای ترسناک میخونم

نویسنده موردعلاقه؟؟؟ا.این.کالفر

چه سبک فیلمی می بینی؟فیمای ترسناک بیشتر:)

کارگردان مورد علاقه؟؟؟ چ بدونم خو؟ والا مگه من به کارگردان فیلماهم نگاه میکنم؟:703: باید نگاه کنم؟ باور میکنید اسم هیچ کارگردانی رو نمیدونم؟:703:

چه سبک آهنگی گوش می دی؟ راک بیشتر ولی خب منم مثل الس بیشتر آهنگای قدیمی گوش میدم:)

خواننده مورد علاقه؟؟؟نادیا علی

بین کتاب ، فیلم و آهنگ کدومو ترجیح می دی؟ چرا؟کتاب خب چون خودت میتونی همه چیو تصور کنی و حس فوق العاده ایه

با ارزش ترین داراییت از نطر خودت چیه؟خونوادم:)

بزرگ ترین ترست؟؟؟داشتم به نفر بالاییت میگفتم از این میترسم که ازم بپرسن بزرگترین ترسم چیه! خب بزرگترین ترس من اینه که یکی از اعضای خونوادمو از دست بدم واقعا خیلی وحشتناکه

مهم ترین هدفت؟؟؟یچیزی بشم:)یعنی خب به جایی برسم که بتونم چیزهایی رو که دوستشون نداشتم رو تغیر بدم تا واسه بقیه دوست داشتنی باشن:)

لینک به ارسال

1.بدترین شکنچه ای که می تونی متصور شی رو برای اسپمر ها تشریح کن! بندازیمشون توی اسید با درصد خیلی کم و بزاریم تجزیه شن با درد بسیار

2. یک بچه گربه داریم از این ببری ها، یک توله هاسکی داریم! ارتفاع قله اورست از سطح دریا 8849 ئه! دوست داری برای صبحانه چی بخوری؟خخخ سوالت خیلی عالی بود!خب پیتزا(واقعا صبحانه پرفکتیه)

3.فرض کن در دنیا عمل کتاب خوندن هیچ وقت به وجود نیومده.فکر می کنی کتابخون های فعلی به جای کتابخوندن در حال چه کاری ان؟ دارن پاسور بازی میکنن؟؟

4.یک بازی طرح کن! :دیبیگاری نیس این اونوقت؟؟ باشد خب چند نفرو میاریم میزاریم رو زمین بشینن و بهشون میگیم اگر بخوای نفر قبلو بکشی چ میکنی نه این بازی نیس وایسید بعد منتظر میمونیم بلند شن و سعی کنن به بدترین روش همو بکشن و خودمونم میخندیم و آخرین کسی که زنده بود برندس:) (ساعت 6 و19 دقیقه صبح میباشد و مدرسه من در حال دیر شدن است)

5. 5 سال دیگه هاگوارتز رو چطور می بینی؟فکر کنم الناز و برابچ جمع شن واقعا قلعه رو بسازن

6. 5 سال دیگه خودت رو چطور می بینی؟یه دانشجوی وکالت که به هر دری میزنه زودتر ترماشو پاس کنه

آقا من مدرسم داره دیر میشه جدا فردا میام بقیه رو جواب میدم:) (ساعت شیشی و بیست و شش دقیقه صبح سه شنبه میباشد)

لینک به ارسال

خب

اولش یه نکته رو بگم که :

1. سوال کنندگان عزیز شماره بذارین :دی

2. پاسخ دهنده ی عزیز سوالا رو نقل قول کن و وقتی جواب میدی فقط شماره بزن و سوال رو جواب بده که قاطی نشه :دی

و اما سوالات اینجانب :Cool-Small:

1. یک نکته ی عجیب در مورد خودت بگو.

2. آرزوی مهم در بچگیت که بهش رسیدی، آرزوی مهم در بچگیت که میخوای بهش برسی و آرزوی مهم در بچگیت که الان بهش فکر میکنی خندت میگیره رو بگو !

3. تو بچگی خاله بازی میکردی ؟ معمولا مامان میشدی یا بچه ؟

4. 10 نفر از بچه های هاگوارتز رو انتخاب کن و بگو هر کدوم رو چطوری میکشی ؟

5. اگه توانایی تغییر یک چیز رو داشتی چیو تغییر میدادی ؟ (تو زندگی خودت، زندگی دیگران یا تو کل دنیا، تو فقط یه چیزو میتونی تغییر بدی)

6. بدترین اتفاقی که میتونه برات بیافته چیه ؟

7. مهم ترین هدف زندگیت ؟

8. فیلم مورد علاقت ؟

9. کتاب مورد علاقت ؟

10. شخصیت مذکر داستانی مورد علاقت ؟

11. شخصیت مذکر سینمایی مورد علاقت ؟

12. خواننده ی مورد علاقت ؟

13. تا حالا کتک خوردی ؟ اگه خوردی از کی ؟ کتک هم زدی ؟ اگه زدی بگو کی بوده ! (کلا تعریف کن)

14. بزرگترین سوتی عمرت ؟

15. افراد زیر که مینویسم رو با یه کلمه توصیف کن .

خودم

الناز

مهتاب

ورجیل

آدرینا

نوشیا اشنا

الکساندرا

شیدا فلک

جینی

الساندرو

آنا

خب فعلا اینا رو بگو تا مغزم رفرش میشه ! :دی

لینک به ارسال

خب با سوال های آسون شورع می کنیم ^__^

1- چطوری؟

2- امتحانات از کی شروع می شه؟

3- درس مورد علاقت؟ ( هم تو هاگ هم تو مدرسه ماگلی)

4- از چه درسی بدت می یاد؟

5- پروفسور مورد علاقت؟ ( مسلما منظورم تو هاگه:/..)

6- زیاد ورزش می کنی؟

7- ورزش مورد علاقت؟

8- کلا اهل هنر هستی؟ :/

9- هنر موردعلاقت؟

10- به موسیقی علاقه داری؟

11- ساز موردعلاقت؟

12- از حیوونا خوشت می یاد؟

13- حیوون مورد علاقت؟

14- رنگ موردعلاقت؟

خب حالا کمی سوال های جالبت تری می پرسیم :/

15- اگه یه بطری خیلی کوچیک فلیکس فلسیس داشتی باهاش چی کار می کردی؟ ( هم تو هاگ هم تو دنیای ماگلی)

* نمی تونی ذخیره یا قایمش کنی یا نگه داری واسه بعدا! همین امشب باید ازش استفاده کنی وگرنه از دستش می دی!

16- اگه قرار بود یه قدرت فراطبیعی داشته باشی اون چی بود؟ چرا؟ چه استفاده ایی از اون قدرتت می کردی؟

* مثل خوندن ذهن،پرواز،حرف زدن با حیوونا،تغییر چهره،دیدن آینده، حرف زدن به همه ی زبونای دنیا ، هیپنوتیزم و.... هر چیز دیگه ایی!

17- اگه یکی رو خیلی دوست داشته باشی چه جوری بهش ابراز و ثابتش می کنی؟

* هر کی می تونه باشه.. چه دوست چه اعضای خونواده و... هر کس دیگه ایی!

18- دوست داری برای تولدت چه کادویی بگیری؟

* اگه فرق می کنه حتما بگو از کی دوست داری چی بگیری!

19- تو تولد یا مناسبتای مختلف به کسایی که دوستشون داری چه کادویی می دی؟

* بگو به کیا و تو چه مناسبتایی!

20- اگه می گفتن قراره یه شبه معرف می شی دوست داشتی به چه عنوانی معروف بشی؟

* یه بازیگر ، شاعر یا نویسنده ، کارگردان ، خواننده و... هر چیزی می شه! مثلا یه نابغه یا یه آدم بیکار! خخخخ

21- از فرهنگ چه کشورهای دیگه ایی خوشت می یاد؟ چرا؟

* جشنا و آداب رسومش رو هم بگو!

22- اگه یه بلیط داشتی که باهاش هر جا می خواستی می تونستی بری دوست داشتی کجا بری؟ و چه قدر توش بمونی؟

* هر جا می تونی بری! از تهران گرفته تا جزایر هاوایی یا حتی فضا!

23- اگه بهت بگن می تونی به هاگوارتز واقعی بری و جادو کنی ولی به خاطرش باید قید خانوادتو بزنی .. قبول می کنی؟

* دیگه نمی تونی ببنیشون حتی نمی تونی براشون نامه بنویسی وبه دنیای ماگلی هم نمی تونی برگردی! البته اونا فراموشت نمی کنن و فکر می کنن گم شدی!

24- حاضری مثل هرمیون گرنجر ذهن مامان بابات رو پاک کنی تا تو رو فراموش کنن؟

* مثلا تو شرایط استثنایی گیر کردی و جونشون در خطره!

25- به جز زبان فارسی و انگیلیسی چه زبان های دیگه ایی دوست داری یاد گیری؟

* تو دنیای ماگلی! زبان مار زبان ها حساب نیستا! خخخخ

خب کلی سوال دیگه مونده واسه دفعه ی بعد ^____^

آهان راستی به عنوان سوال آخر...

کیبوردت در چه حاله؟ سوخته یا سالمه؟ خخخخ

ویرایش شده در توسط adrina_skyler

لینک به ارسال

1.اگه قرار باشه بین الناز و دنیا یکی رو بکشی کدوم رو میکشی؟

2.صمیمی ترین دوستت رو با ی جمله توصیف کن.حالا با ی کلمه توصیفش کن.

3.تیغه ی بینیت چند سانته؟

4.طول تیغه ی بینیت رو تقسیم بر تعداد خطوط کف دستت کنی چ عددی از آب در میاد؟

5.اگه میتونستی هرجایی دلت میخاست زندگی کنی کجا زندگی میکردی؟(اولین دومین و سومین انتخابت رو بگو با دلیل)

6.اگه میتونستی ی نفر او از مرگ برگردونی کی رو بر میگردوندی؟

7.فیلم مورد علاقت چیه؟

8.نمیدونم پرسیدن یا نهاگه پرسیده بودن ج نده.چن سالته؟

9.پنج تا کتاب اول زندگیت چیه؟

10.اگه میتونستی ی درسو تا ابد اوپن بوک امتحان بدی کدوم درسو انتخاب میکردی؟

11.اگه دور از جونت ی روز بهت انتخاب بدن ک قطع نخاع بشی یا کل پوستت سوخته باشه کدومو انتخاب میکنی؟

12.بین قطع نخاع و مرگ کدومو انتخاب میکنی؟

13.بین سوختگی و مرگ چی؟

14.ضرب المثل مرود علاقت چیه؟

15.دو تا ترکیب رنگی مورد علاقت چیه؟

16.اولین کلمه ای ک موقع فک کردن ب شیدا ب ذهنت میاد ر بگو

17.منو میشناسی؟

18.سایز پات چنده؟

19.جذر سایز پات رو اگه از فاصله ی چشم و ابروت کم کنی چ عددی میشه؟

20.اگه بحث طبقه ی اقتصادی و فرهنگی مطرح نبود دوس داشتی چکاره شی؟

21.اولین راهی ک برای دفاع شخص ب ذهت می رسه رو بگو

22.اگه قرار باشه انتخاب کنی ترجیح میدی جفت پاهات رو بکنی تو ی طرف پر از کِرم(جانور) یا 12 تا مارمولک بندازن ب جونت؟

23.اگه قرار بود بیمری باشی دوست داشتی چ بیماریی باشی؟یا چ جور بیماریی باشی(دقت کن.بیمار ن.بیماری)

24.اگه قرار بود الناز رو بکشی چ راهی رو انتخاب میکردی؟

لینک به ارسال

چشم دایانا جان:)

خب بریم سراغ بقیه ی سوالای مهتاب:)

تا هفت گفته بودم:)

8.احتمالا به شغل شریف آموزگاری روی می آوردم

9.

آدریانا:کارگاه نلی راپ

ورجیل:شرلوک هلمز

دایانا:آلیس در سرزمین عجایب

حسین:مالچ دیگیامز:))) از نظر باحال بودن فقط:703:

آلبوس:کنت دراکولا:)

روبرتا:عمه ی گرامیش

کلئو::دیانا توی آن شرلی:)))

هدیت:زئوس:)

شیدا:نیوت اسکمندر

نیما:کلادیوس توی قصر افسون شده:)

10-چرچیل،استیو جابز،شرلوک هلمز،بیل گیتس،ملکه الیزابت:)،ملکه کاترین کبیر،هریت تامبن،پرل باک،کلئو پاترا البته نه به ترتیبب همشون باهم:)

11- چه سوال مفیدی خب چرا که نه؟

12-ناامیدی

13- تا به حال بهش فکر نکرده بودم ولی شاید ماشین زمان:)))

14-خیلی ناراحت میشم چون باید یه حیون دیگه بخرم

15-زدن بانک مرکزی لندن:))) پتانسیلشو دارم باور کن! فقط امکاناتش فراهم نیس:e10_25:

16-احتمالا پروژم ساخت قرنیه مصنوع باشه

17-ذهن خونی:)))

18-عجب سوال سختی!

خب شاید این باشه که بزرگترین آرزوم چیه!

و بزرگترین آرزوم اینه که به همه آرزو هام برسم:)):703:

19-هووم یه لیزری که بتونه نرون های تخریب شده رو درس کنه

20-عالی بودن:)

لینک به ارسال

بریمن سراغ سوالات پرفسور لوپین عزیز:)

1-از مارمولک نمیترسم ولی واقعا از تنهایی میترسم در حدی که اگر توی اتاقم یه روز تنها رندانیم کنید فکر کنم خل شم!

2-آرزوی مهم در بچگیت که بهش رسیدی، آرزوی مهم در بچگیت که میخوای بهش برسی و آرزوی مهم در بچگیت که الان بهش فکر میکنی خندت میگیره رو بگو !

3-خب از اونجایی که من همیشه با دوستای داداشم بازی میکردم بیشتر دزد و پلیس بازی میکردیم و زیاد یادم نیس خاله بازی کرده باشم

ولی اگر قرار باشه خاله بازی کنم بچه میشم

4-اوه دایانای کبیر این سوال باعث تفرقه اندازی خواهد شد عواقبش را پذیرایی؟

سین دپ:میندازمش توی استخر اسید با درصد کم که بپوکه:)

هدیت:با شمشی سرشو قطع میکنم دردش نیاد گناه داره خو

حسین:با جینی تنهاش میزارم در عرض پنج دقیقه خودشون همو میکشن

سحر:آداوراکاداورا قبوله؟؟

جینی:بهش سم با درصد خیلی قوی میدادم

آلبوس:دارش میزدم والا همیشه تا تکلیفاشو بده کلی منو حرص میده

الساندرو:توی ده هزار تا مسابقه فوتبال ازش میبرم خودش ضربه فنی میشه

الناز:تریلیشو میدزدم از روش رد میشم و جوری صحنه سازی میکنم انگاری تریلی خراب شده بود

کلئو:با شمشیرش نصفش میکنم:)

محمد بلک:اونقدر میزنمش که بمیره والا دلم واسش تنگ شده خخخ هعی چرا همه هافلیا باس کنکور داشته باشن؟

5-تنبلیو توی جهان ریشه کن میکردم:)

6-با خانواده برم یه سفر ده روزه واقعا وحشتناکه

7- به جایی برسم که بتونم چیزهایی که اذیتم میکرده رو به شکل دلپذیری تغیر بدم

8-راستش من زیاد فیلم نمیبینم ولی شاید بشه گفت مردان سیاه پوش یا شایدم بچه های جاسوس

9-آرتمیس فاول:)

10-آرتمیس فاول

11-رابرت داونی جونیور

12-نادیا علی

13- خخخ کتک که خب زیاد خوردم زیاد اگر بخوام تعریف کنم همشو کیبورم جدی جدی میسوزه

ولی بیشتر از جینی کتک خوردم

شاید باحال ترین ماجرای کتک خوردنم این باشه که یبار با بچه هامون رفتیم مشهد و با دوستای خودم قرار گزاشتیم واسه جینی جشن پتو بگیریم

بعد دوستام منو با جین اشتباه گرفتن :703:

افتادن به جونم و حالا بزن کی نزن و هرچقدر میگفتم اقا من نیلوفرم نیوشا نیستم کو گوش شنوا؟خلاصه کلی کتک خوردم

جین از بیرون اومد و تازه بچه ها باورشون شد من همونیم که میگم و بعدشم کلی خندیدیم

14-خخخ اینو دفعه پیش یادم نبود!

خب دانش آموز جماعتو که میشناسید گاهی اوقات از روی بی کاری کاریکاتورای معلماشونو میکشن

آقا مام اول دفتر فیزیکمون عکس معلمو کشیدیم خلاصه روز ها گذشت گفت

یکی دفترشو بده ببینم تا کجا درس دادیم مام دفترو دادیم و معلمه اصلا با صفحه اول کاری نداشت

منم هول شدم گفتم خانوم فقط صفحه اولشو نبینید یوقت

معلمه هم اصل صفحه اولو دیدو بعدم کلی خندیدیم و منم با پانسمان های فراوان به خانه بازگشتم:)

15-

خودم:یه آدم شاد و سرزنده

الناز:تریلی میاید:)

مهتاب:خب ماهی تاب هووم دارنده ی مشهور ترین شمشیر دنیای جادو:)

ورجیل:شرلوک هلمز دنیای جادوگران:)

آدرینا:سختکوش به معنی واقعی یه رفیق که همیشه هواتو داره

نوشیا اشنا:یه نقاش حرفه ای

الکساندرا:الکسا واقعا یچیز دیگس فردی که وقتی باهاش حرف میزنی حس میکنی کل کتابای دنیا رو خونده:)

شیدا فلک:پرفسور خلاقی که با چاشنی سرگرمی مطالب خیلی مفیدیو درس میده:)

جینی:بدجنس به معنای واقعی

الساندرو:پدربزرگ هاگوارتس(اگر ببینید نقاشییم رو از السو محمد با دو متر ریشاشون)

آنا:هوش سیاه

لینک به ارسال

از پشت کیبورد گزارش میکنم ساعت شش و سیزده دقیقه است و کیبورد من که هنوز تهم نگرفته امادس تا سوالات ادریانا رو بنویشههه:)

1-عالییییییییی

2-تموم شد رفت قبل عید شروع شدن:)البته دو سه تاش مونده که هنوز برنامشو ندادن

3-توی هاگوارتس خب درس مورد علاقم معجون شناسیه و توی دنیای واقعی ادبیات

4-با صداقت تمام ریاضی

5-از استادای قدیمی هم حسابه؟ اگر هست پرفسور آرا و الساندرو:) اگر نیس صاحب ماتاماتا

6-بستگی داره ورزشو چی تعریف کنی:703: اگر شطرنجم ورزش محسوب میشه بله خیلی ورزش میکنم

7-فوتبال:)

8-تا حدودی خب ولی گاهی اوقات کارای هنری واقعا خشته کننده میشن

9-نقاشی

10-واو عاشقشم:)

11-ویولن ولی خب خیلی سخته خیلییییییی فقط یه نوت میتونم بزنم فعلا:703:

12-خب بستگی داره حیونش چ رفتاری نشون بده!!!

13-همستر:)))

14-آبی کمرنگ

15-توی دنیای واقعی میخوردمش و توی ازین قرعه کشیای خفت شرکت میکردم توی دنیای جادو اما خب راستش به یکی دیگه هدیش میدادم

16-خب اینکه تموم آرزو هام برآورده بشن و اونجوری همه اینا رو بدست میاوردم:))))

17-بهش میگم و خب سعی میکنم درکش کنم این بهترین ثابت کردنیه که وجود داره

18-خب یه کتاب رمان چیز پرفکتی میتونه باشه

من باز باید برم مدرسه:703::703::703:

خب بچه ها فعلا تا بعد:)

راستی من هنوز کیبوردم نیم پزم نشده ها قرار بود جزغالش کنید:703:

ای آقا آبجیم کشتم من برم مدرسه دیگه

تابعد:) فردا صبح دوباره برمیگردم:)

لینک به ارسال
خب با سوال های آسون شورع می کنیم ^__^

1- چطوری؟

2- امتحانات از کی شروع می شه؟

3- درس مورد علاقت؟ ( هم تو هاگ هم تو مدرسه ماگلی)

4- از چه درسی بدت می یاد؟

5- پروفسور مورد علاقت؟ ( مسلما منظورم تو هاگه:/..)

6- زیاد ورزش می کنی؟

7- ورزش مورد علاقت؟

8- کلا اهل هنر هستی؟ :/

9- هنر موردعلاقت؟

10- به موسیقی علاقه داری؟

11- ساز موردعلاقت؟

12- از حیوونا خوشت می یاد؟

13- حیوون مورد علاقت؟

14- رنگ موردعلاقت؟

خب حالا کمی سوال های جالبت تری می پرسیم :/

15- اگه یه بطری خیلی کوچیک فلیکس فلسیس داشتی باهاش چی کار می کردی؟ ( هم تو هاگ هم تو دنیای ماگلی)

* نمی تونی ذخیره یا قایمش کنی یا نگه داری واسه بعدا! همین امشب باید ازش استفاده کنی وگرنه از دستش می دی!

16- اگه قرار بود یه قدرت فراطبیعی داشته باشی اون چی بود؟ چرا؟ چه استفاده ایی از اون قدرتت می کردی؟

* مثل خوندن ذهن،پرواز،حرف زدن با حیوونا،تغییر چهره،دیدن آینده، حرف زدن به همه ی زبونای دنیا ، هیپنوتیزم و.... هر چیز دیگه ایی!

17- اگه یکی رو خیلی دوست داشته باشی چه جوری بهش ابراز و ثابتش می کنی؟

* هر کی می تونه باشه.. چه دوست چه اعضای خونواده و... هر کس دیگه ایی!

18- دوست داری برای تولدت چه کادویی بگیری؟

* اگه فرق می کنه حتما بگو از کی دوست داری چی بگیری!

19- تو تولد یا مناسبتای مختلف به کسایی که دوستشون داری چه کادویی می دی؟

* بگو به کیا و تو چه مناسبتایی!

20- اگه می گفتن قراره یه شبه معرف می شی دوست داشتی به چه عنوانی معروف بشی؟

* یه بازیگر ، شاعر یا نویسنده ، کارگردان ، خواننده و... هر چیزی می شه! مثلا یه نابغه یا یه آدم بیکار! خخخخ

21- از فرهنگ چه کشورهای دیگه ایی خوشت می یاد؟ چرا؟

* جشنا و آداب رسومش رو هم بگو!

22- اگه یه بلیط داشتی که باهاش هر جا می خواستی می تونستی بری دوست داشتی کجا بری؟ و چه قدر توش بمونی؟

* هر جا می تونی بری! از تهران گرفته تا جزایر هاوایی یا حتی فضا!

23- اگه بهت بگن می تونی به هاگوارتز واقعی بری و جادو کنی ولی به خاطرش باید قید خانوادتو بزنی .. قبول می کنی؟

* دیگه نمی تونی ببنیشون حتی نمی تونی براشون نامه بنویسی وبه دنیای ماگلی هم نمی تونی برگردی! البته اونا فراموشت نمی کنن و فکر می کنن گم شدی!

24- حاضری مثل هرمیون گرنجر ذهن مامان بابات رو پاک کنی تا تو رو فراموش کنن؟

* مثلا تو شرایط استثنایی گیر کردی و جونشون در خطره!

25- به جز زبان فارسی و انگیلیسی چه زبان های دیگه ایی دوست داری یاد گیری؟

* تو دنیای ماگلی! زبان مار زبان ها حساب نیستا! خخخخ

خب کلی سوال دیگه مونده واسه دفعه ی بعد ^____^

آهان راستی به عنوان سوال آخر...

کیبوردت در چه حاله؟ سوخته یا سالمه؟ خخخخ

خب بریم سراغ بقیه ی سوالای آدریانا که دیروز وقت نشد بنویسم:)

19-والا من کلا بستگی نداره طرف کی باشه کی نباشه از انجا که آه در بساط ندارم کل جیبامو میگردم پنج تومن پیدا میکنم واسش یه دست بندی چیزی میخرم

و بیشتر هم وقتی تولد اون افراد باشه براشون کادو میگیرم وگرنه در بقیه موارد یه شکلات بسشونه:703:

20-خب دوس داشتم به عنوان بزرگترین سیاستمدار دنیا شناخته بشم یه نفر از چرچیل و مصدقم باحال تر و توپ تر:)

21-خب بیشتر از ژاپنیا خوشم میاد برابچ باحالین سختکوش مهربون و با ادب

خب بیشترمون با اداب رسومای ژاپنیا آشناییم خب ژاپنیا ی عزیز ما یکمی زیادی سخت کوشن یه چیزی به اسم کاروشی دارن

یعنی مرگ بر اثر کار زیاد فکرشو کنید دیگه در این حد سختکوشن باید

اگر بخوام یکی از جشناشونو بگمم از جشن مجسمه برفیشون بگم که مشهور تره

یکی از جشن های خیلی باحال ژاپنیا که هر سال همین موقع ها هم صداش درمیاد جشن مجسمه ی برفیه که خیلی معروفه!

دیگه حتما توی تلوزیون این مجسمه های ده متری ای رو که با برف میسازن دیدید دیگه؟

22-سخت شد لاقل توی زیرزمینمون که همه میدونن چقدر از سفر بدم میاد:703:

اگر بلیط گرامی شما واسم تخت و کتابامم بیاره فکر کنم برم هتل ترانسیلوانیا:))

23-به هیچ وجه!!!

24-خب اگر جونشون در خطر باشه یا اگر من توی ذهنشون باشم اتفاقی واسشون بیافته صددرصد حافظشونو پاک میکنم!

25-خب بیشتر دلم میخواد ایتگلیسی رو با لهجه های مختلف یاد بگیرم ولی اگر قرار باشه زبون دیگه ای یاد بگیرم ایتالیایی یاد میگیرم!

و البته جواب سوال آخرت:کیبوردم حتی نیم پزم نشدههه منو کیبوردم سالم سالمیم و رقیب میطلبیم:715:

لینک به ارسال
1.اگه قرار باشه بین الناز و دنیا یکی رو بکشی کدوم رو میکشی؟

2.صمیمی ترین دوستت رو با ی جمله توصیف کن.حالا با ی کلمه توصیفش کن.

3.تیغه ی بینیت چند سانته؟

4.طول تیغه ی بینیت رو تقسیم بر تعداد خطوط کف دستت کنی چ عددی از آب در میاد؟

5.اگه میتونستی هرجایی دلت میخاست زندگی کنی کجا زندگی میکردی؟(اولین دومین و سومین انتخابت رو بگو با دلیل)

6.اگه میتونستی ی نفر او از مرگ برگردونی کی رو بر میگردوندی؟

7.فیلم مورد علاقت چیه؟

8.نمیدونم پرسیدن یا نهاگه پرسیده بودن ج نده.چن سالته؟

9.پنج تا کتاب اول زندگیت چیه؟

10.اگه میتونستی ی درسو تا ابد اوپن بوک امتحان بدی کدوم درسو انتخاب میکردی؟

11.اگه دور از جونت ی روز بهت انتخاب بدن ک قطع نخاع بشی یا کل پوستت سوخته باشه کدومو انتخاب میکنی؟

12.بین قطع نخاع و مرگ کدومو انتخاب میکنی؟

13.بین سوختگی و مرگ چی؟

14.ضرب المثل مرود علاقت چیه؟

15.دو تا ترکیب رنگی مورد علاقت چیه؟

16.اولین کلمه ای ک موقع فک کردن ب شیدا ب ذهنت میاد ر بگو

17.منو میشناسی؟

18.سایز پات چنده؟

19.جذر سایز پات رو اگه از فاصله ی چشم و ابروت کم کنی چ عددی میشه؟

20.اگه بحث طبقه ی اقتصادی و فرهنگی مطرح نبود دوس داشتی چکاره شی؟

21.اولین راهی ک برای دفاع شخص ب ذهت می رسه رو بگو

22.اگه قرار باشه انتخاب کنی ترجیح میدی جفت پاهات رو بکنی تو ی طرف پر از کِرم(جانور) یا 12 تا مارمولک بندازن ب جونت؟

23.اگه قرار بود بیمری باشی دوست داشتی چ بیماریی باشی؟یا چ جور بیماریی باشی(دقت کن.بیمار ن.بیماری)

24.اگه قرار بود الناز رو بکشی چ راهی رو انتخاب میکردی؟

درودد:)

1-آممم سوال سختیه اصلا چرا باید مدیرای هاگوارتسو بکشم؟ ولی خب در کمال تاسف باید بگم النازو میکشم چون دنیا رو بیشتر میشناسم

2-دیوونه ترین آدم روی کرده زمین-دیوونه

3-وایسا الان من ساعت چهار و چنجاهو سه دقیقع صبح خط کش از کجا بیارم؟:703:

بزار من برم ببینم خط کشی چیزی پیدا میکنم یا نه

حدودا سه و نیم سانت حالا یکمی بیشتر ولی برای این وقت صبح محاسبه دقیقی بود

4-آقا داری بیگاری میکشیاااا

خب یه چیزی تو مایه های عدد0.269230769231 بدست میاد!

5- خب آیا هرجایی شامل کتاب ها و مکان های داستانی نیز میشود؟ما جواب را اینگونه تفسیر میکنیم که میشود

خب اولین جایی که دوست داشتم زندگی کنم آتلانتیس بود دیگه دلیل نمیخواد که الکی مثلا دختر پادشاهشم:703:

دومین جاشاید هتل ترانسیلوانیا بود چون به نظرم جای دبشی میاد و تازه تقریبا تنها جای دهشتناکیه که کتاب خونه داره!!

سومین جا خب درواقع دوست داشتم در زمان های قدیم اون موقعی که هنوز پل های معلق بابل بود اونجا زندگی کنم

هرچی نباشه زندگی کردن توی یکی از عجایب جهان باستان میتونه جالب باشه

6-خب اگر میتونستم یه نفرو از مرگ برگردونم مادر بهترین دوستمو برمیگردوندم

7-مردان سیاه پوش

8- دارم 16 رو پر میکنم

9-کارگاه نلی راپ-افسانه ی آتلانتیس-آرتمیس فاول-نارنیا-ارباب حلقه ها البته جدا از اون کمیک هایی که داداشم واسم میخوند

10-مطما ام که فیزیکو انتخواب میکردم

11- من سوختگیو ترجیح میدم!

12-مرگ رو!

13-سوختگیو!

14-چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی (نمیدونم چرا ولی یه حس خاصی نسبت بهش دارم)

15-آبی و سیاه:)

16-ماتاماتا

17-تا حدودی:)

18-سی و هفت

19-چرا یکاری میکنی من هی برگردم توی اتاقم که خط کش رو بیارم وبلاخره یکی بیدار شع؟؟

تقریبا یچیزی توی حدودای 52.3259018078البته به احتمال99 درصد اشتباه حسابش کردم:703:

20-خب رهبر یه جامعه فهمیده:)

21-اسپری فلفل:)

22-با هیچ کدوم مشکلی ندارم ولی اصولا مارمولک حیوان خوشگل تریه و مورد دومو انتخواب میکنم

23-خب دوس داشتم ایدز باشم چون هنوز داروی قطعی واسش کشف نشده و یکم بیشتر توی بدن فردی که مبتلاش میکردم میموندم!

24-سویچ تریلیشو میدزدیدم از روش رد میشدم:702:

از پشت همین کامپیوتر اعلام میکنم کیبوردم هنوز حتی یه جرقه کوچیکم نزده:703:

به قول دایانا قشنگ آتیشم بزنید

لینک به ارسال

1.چطوری نوووبک ؟ :)

2.نووبی ؟

3.چ سوالیه اخه :/ خو بگو چقد نووبی ؟ ینی توصیف کن مقدار نووبیتتو :-"

4.تو بیشتر نووبی یا آنا ؟ :Thinking-Small:

5.الناز نووب تره یا دایناسور ؟ :|

6.یه شعر از شمس تبریزی بخون و تفسیرش کن :|

7. منو خودتو کنار هم بکش بفرست :-"

8.قطر انگشت شصت پای چپتو اندازه بگیر بفرست :|

9. یدونه از پلکاتو بکن اندازه به میلیمتر ب طور دقیق حساب کن :|

10. حالا اندازه ی پلکتو در یک سوم قطر پات ضرب کن ریشه های دومشو در بیار :)

11. سینا اسم قشنگ تریه یا آریا ؟ :|

12. از سوال بالا چ نتیجه ای ب جز نووب بودن خودت میگیری ؟ :))))

13. فکر میکنی سرکاری ؟! :| اگر آری به سوالات 14 تا 17 پاسخ دهید :-"

14.فکر میکنی از کیه سرکاری ؟ :-"

15.فکر میکنی تا کی سرکار میمونی ؟ :)

16.ب نظرت عمش سرکار بودنت چند متره ؟ :))))))

17.چطوری عمقشو اندازه گرفتی ؟ :-"

18.حالا حاصل جواب سوال 10 رو با جواب سوال 16 جمع کن (ینی مجبوری 16 رو جواب بدی:) ) از سنت کم کن بعدش بنویس رو یه کاغذ بعد با کاغذه موشک درست کن پرتش کن ازش فیلم بگیر بفرست :)

19. صدای حسین بهتره یا سینا برای ضبط کردن ؟ :))))))))

20.اگه هافلپاف و اسلی متحد بشن (تو خواب :|||||| ) چ اسم مخففی انتخاب میکنی ؟ :|

این بیستای اول :/

لینک به ارسال

نظرتو بصورت کامل راجع به اسمای زیر بگو :

الناز

دنیا

سین

امین نووب تنبکیان

آرش

آنا

جینی

آیدا ( ها )

سین

پروفسور اشنا

پروفسور فلک

الساندرو

ویرایش شده در توسط hossein0hs

لینک به ارسال

1. هر کار خلافی کردی با ذکر جزئیات بگو

2. الناز چند سالشه ؟

3. ایموجی مورد علاقت ؟

4. چی باعث میشه خجالت زده بشی ؟

5. هاگوارتز (اینجا) رو در یک جمله توصیف کن.

6. یه کتاب بهم معرفی کن که حدس میزنی نخونده باشم :-"

7. ورزش مورد علاقه ؟

8. بدترین فحشی که بهت دادن چی بود ؟

9. بدترین فحشی که دادی چیه ؟

10. موهات صافه یا فر ؟

11. تعداد موهات تقسیم بر سه :|

12. شصت پای راستت رو بکن تو دهنت و بگو چه مزه ای داره ؟ :دی

13. آیا به اینکه هافلپافی هستی ایمان داری ؟

14. پنج نفری که برات تو هاگوارتز با ارزش ترینند به ترتیب بنویس (اولویت مهم بودن رعایت بشه)

15. چه کسی تو هاگوارتز بیشترین تاثیر رو روت گذاشته ؟

16. بهترین خاطره ای که تو هاگوارتز داشتی رو بگو .

17. آخرین باری که جلوی آینه رقصیدی کی بود و با چه آهنگی بود.

18. حاضری پالتویی که از پوست روباه درست شده بپوشی ؟ چرا ؟

19. پرمغزترین آدم هاگوارتز کیه ؟

20. تا حالا دزدی کردی ؟

21. تا حالا عاشق شدی ؟

22. بیشتر از همه از چه سوالی میترسی که ازت پرسیده بشه !

23. افراد زیر رو با یه حشره توصیف کن.

من :

الناز :

ورجیل :

آنا :

هادیت :

محمد :

آدرینا :

نیما :

جینی :

شیدا فلک :

نوشیا اشنا :

الکساندرا :

روبرتا :

سین دپ :

حسین :

5 نفر رو هم خودت انتخاب کن و بنویس :دی

با عدد مقدس سن خودم این سری سوالات رو تموم میکنم :دی

لینک به ارسال
1.چطوری نوووبک ؟ :)

2.نووبی ؟

3.چ سوالیه اخه :/ خو بگو چقد نووبی ؟ ینی توصیف کن مقدار نووبیتتو :-"

4.تو بیشتر نووبی یا آنا ؟ :Thinking-Small:

5.الناز نووب تره یا دایناسور ؟ :|

6.یه شعر از شمس تبریزی بخون و تفسیرش کن :|

7. منو خودتو کنار هم بکش بفرست :-"

8.قطر انگشت شصت پای چپتو اندازه بگیر بفرست :|

9. یدونه از پلکاتو بکن اندازه به میلیمتر ب طور دقیق حساب کن :|

10. حالا اندازه ی پلکتو در یک سوم قطر پات ضرب کن ریشه های دومشو در بیار :)

11. سینا اسم قشنگ تریه یا آریا ؟ :|

12. از سوال بالا چ نتیجه ای ب جز نووب بودن خودت میگیری ؟ :))))

13. فکر میکنی سرکاری ؟! :| اگر آری به سوالات 14 تا 17 پاسخ دهید :-"

14.فکر میکنی از کیه سرکاری ؟ :-"

15.فکر میکنی تا کی سرکار میمونی ؟ :)

16.ب نظرت عمش سرکار بودنت چند متره ؟ :))))))

17.چطوری عمقشو اندازه گرفتی ؟ :-"

18.حالا حاصل جواب سوال 10 رو با جواب سوال 16 جمع کن (ینی مجبوری 16 رو جواب بدی:) ) از سنت کم کن بعدش بنویس رو یه کاغذ بعد با کاغذه موشک درست کن پرتش کن ازش فیلم بگیر بفرست :)

19. صدای حسین بهتره یا سینا برای ضبط کردن ؟ :))))))))

20.اگه هافلپاف و اسلی متحد بشن (تو خواب :|||||| ) چ اسم مخففی انتخاب میکنی ؟ :|

این بیستای اول :/

خب فکر کنم سوختنم دارع شروع میشه:703:

1-عالیییییییییییی

2-نه بیشتر از تو!

3-خب نوب بودن رو با چی حساب میکنن؟با درجه آیا؟سانتی متر؟متر؟کیلومتر؟لیتر؟سی سی؟بشکه آیا؟اینچ؟یارد؟هکتار؟

با کدوم اندازه گیری میکنن نوب زبان اعظم؟؟؟

خو حالا من با درجه میگم 360 درجه نوبم:703:

4-بنا به معیار های تو احتمالا من نووب ترم!

5-تو از همه نووب تری:e10_25:

خب احتمالا الناز نوب تره چون همچین کوچولو تره

6-این جدی جدی بیگاریههههه ها به قول دایانا نیازی به جوابگوییش نیس:)

7-7-فعلا دوربین در دسترسم نیس بعدا میفرستم دی

8-یعنی این اوج نوب بودنتو میرسونه قطر انگشتو دقیقا چجوری حساب کنم؟

یعنی خیلی نوبی به هر حال میشه یچیزی تو مایه های 4 سانتیمتر

9-آیا کشتن تو جایز است؟؟

به طور غیر دقیق 39 میلیمتره

10-من چه گناهی کردم گیر تو افتادم بچه جون؟:703:

تقریبا یچیزی تو حدود43.369میشه

11-مشخصا مشخصه که آریا اسم زیباتریه مگه درش شکی هم هست؟؟؟

12-نوب بودن تو:702:

13-یعنی دلم میخواد بسوزونمت خاکسترتو بریزم تو اقیانوس هند

14-خیلی وقته والا تقریبا از همون موقعی که تو نوب زبون شدی

15-تا یه نفر دیگه استاد السا رو از تک روح بودن در بیاره

16-منفی180کیلومتر به مترشو خودت به دست بیار دی:e10_25:

17-از منابع موثقی پرسیدم میخوای به تو لم معرفی کنم بری عمق نوب بودنتو اندازه گیری کنی؟؟

18-ای دهنت سرویس:703:

میگم دوربین ندارم متوجهی آیا؟؟حالا بعدا جورش میکنم اینم میفرستم نووب

19-مشخصا مشخصه که حسین:)

20-هااس خوبه؟(تو واقعیت:))))باس با صبا درموردش حرف بزنیم خوب شد گفتی

پن:بیست تای اول؟

یعنی بازم هست؟

وای نه من دارم میپوکم:e9_25::e2_25:

لینک به ارسال

خب سلام خوبی؟

اومدم چندتا سوال بپرسم تا سوالای امین یادت بره

راستی کی 10 تا مسابقه فوتبال رو برگزار کنیم؟

با نام خدا شروع میکنیم:

1- خب شما برای خوشحال کردن رئیس چیکار میکنی؟

2- روز پدر نزدیکه اگه همونطور که گفتی من پدربزرگ هاگوارتزم، کادوی جادویی مناسب از نظر تو برای من چیه؟

3- به نظرت توی هاگوارتز چیکار باید بکنی که هنوز نکردی؟ (مهمترینش)

4- کدوم شخص توی هاگوارتز باعث شده بیشتر ناراحت بشی؟ اگه نمیخوای اسمش رو بگی کارش رو بگو (پرسیدم چون حدس میزنم خودم باشم میخوام ببینم چیکار کنم که بهتر بشم)

5- به قول مهران مدیری: عاشق شدی؟ اگه آره اون شخص کیه به سلامتی؟ (و من سرانجام باید یه جا عوض شوخی هاتون به خاطر آندریا رو دربیارم. شوخی میکنم ها سوالیه که حتما ازت در هرحال میپرسیدم)

6- میدونم سوالم جهت داره اما خب میخوام از تاپیک بهره مفید ببرم. چه انتظاری از من داری که حس میکنی برآورده نمیشه؟ از دید تو چه کاری رو نیازه که توی هاگ انجام بدم؟

7- کدوم مکان جادویی رو بیشتر دوست داری؟ چرا؟

8- بین مدیران هاگ، کدومشون رو بیشتر دوست داری؟ چرا؟ (اینم به خاطر ایجاد تفرقه ی مادربزرگه)

9- دوست داری چه یادگاری از خودت به جا بذاری؟

10- سوال کم دارم پس هرچی برسه میپرسم. با امید خدا یه روز توی سالن اصلی میفرستمت خونه بخت به عنوان برادر . دوست داری ازدواج ماگلی باشه یا جادویی؟ با چه شخصی؟ (آخری رو خواستی بی جواب بذار)

11- دوست داری چه شغلی توی دنیای جادویی داشته باشی؟

12- برای جینی چه آرزویی داری؟ (این سوال و سوال بعدی درباره دنیای جادوییه بیشتر)

13- برای آرین چه آروزویی داری؟

14- اگه تا حالا شعر گفتی، برامون بنویس یکیش رو. اگه نه یکی از نقاشی های هافلی تو بفرست.

15- از طرف هادس تو الان استاد جامع منی. چه چیزه رو اول بهم آموزش میدی؟

16-من الان مجوز قتل امین رو برات فراهم میکنم. چطوری می کشیش؟ (برگه سوالاش رو به زور به خوردش بدی خوبه) امین خودت میدونی چقدر دوستت دارم برادر.

17-اگه بهت پیشنهاد وزارت جادو برسه چه میکنی؟

18-چه مقامی هست که دوست داری با تلاش توی هاگ بهش برسی و خب مسلما براش برنامه هایی داری. اون برنامه ها چی هستن (اگه برنامه ها سری نیست بگو)

19- توی زندگیت بیشتر از همه از چی میترسی؟

20- توی زندگیت با چی بیشتر از همه سر جنگ داری؟

لینک به ارسال
نظرتو بصورت کامل راجع به اسمای زیر بگو :

الناز

دنیا

سین

امین نووب تنبکیان

آرش

آنا

جینی

آیدا ( ها )

سین

پروفسور اشنا

پروفسور فلک

الساندرو

دانای کل راه بندازیم دیگه داداشم؟

الناز : خب الناز فردیه که قابلیت انجام کارای منحصر به فرد و عجیب غریبیو داره

همچین فرد باحالیه

دلش میخواد بتونه فضای خیلی خوبی توی سایت برقرار کنه و تاحدود بسیار زیادی موفقه

آدم فانیه و سعی میکنه با همه خوب باشع ولی فکر میکنم اگر عصبانی بشه بزنه به سیم آخر

مدیر خوبیه مثل روغن اویلا که خودشو نمیگیره ، خودشو نمیگیره!:)

به قول دیانامون که مدیر مردمیه

خب راستش سعادت اینکه بتونم باهاش دوست شم فعلا نصیبم نشده ولی سعی میکنم زودی نسیبم شع

دنیا: خب شناختم روی دنیا یکمی همچین بیشتر از النازه

آقا دنیا یکمی همچین بدجنسه

توی خوردن افراد استعداد جالب و وحشت برانگیزی داره:)))

علاوه بر خوردن افردا استعداد جالبی در دوست شدن با ملتم داره و همچین خیلی با دوستاش خوبه:))

اقا داشتم میگفتم از اینایه که اگر الناز حقوقشو نده شر به پا میکنه

آقا میدونم اینو بگم امکان ترور شدنم زیاده ولی یکم زیادی به سین خودمون شباهت داره:)

آدم شوخیه ولی وقتی عصبانی شع بیا و جمعش کن فکر کنم همه رو بخوره:703:

سین:آقا سین یه دیوونه به تموم معناس نه اینکه بخوام توهین کنما

توی فرهنگ لغت من دیوونه به افراد خیلی باحال گفته میشه

از افرادیه که پتانسیل زیادی در حرص دادن ملت دارن:)

فردیه که با تموم حرص دادناش وقتی یه کاری رو قبول میکنه فوق العاده تمومش میکنه:)))

من همیشه به خودشم میگم گاهی اوغات چیزی که میزنه بهش نمیسازه:703:

نویسنده فوق العاده ایه از اینایی که کافیه بهشون یه موضوع بدی تا توی کمتر از نیم ساعت یه متن

باحال بزنه به مخشون قدرت تخیلش تحسین برانگیزه و چیزای معرکه ای از قلم خیالش بیرون میاد:)

امین نووب تنبکیان:خیلی نوبهههههه خیلی

درسته بچه نوبیه ولی شخصیت جالبی داره و در عمق وجودش مهربونی خاصی دیده میشه که چشم بصیرت میخواد

حس میکنم از این افرادیه که امکان داره یهو مثل جن از پشت سرت ظاهر شن و سکتت بدن:)

راستش شناخت زیادی از امین ندارم اما پسر خوبیه

یادمه اون اوایل خیلی رو مخ بود خیلیییییییی ولی الان که فکر میکنم فقط نوبه رو مخ نیس:703:

به قول شاعر فقط باس از دید خودش دنیا رو دید

آنا: آنا دختر فوق العاده ایه و خیلی مهربونه

قدرت جیغ فوق العاده ای داره که امیدوارم هیچ وقت نشنویدش ولی میگن

جیغش اونقدر ضرب داره که اگر بشنوی باس یه ماه این طورا بستری باشی تو بیمارستان

آقا نمیدونم که هیچ کس منو درک نکرد ولی هوش سیاهه دیگهه:)))

دختریه که عاشق ماجراجویه

از ایناییه که وقتی میخواد یکاری بکنه هر جور شده انجامش میده اگرم نتونه جیغ میکشه

ولی اگر نخواد کاریو انجام بده واویلا شما هرچقدم جیغ بکشی کار ساز نیس

آنا آدم خیلی رکیه و این گاهی اوقات کار دستش میده

در کل بچه باحالیه:)

جینی:هیچ وقت نتونستم به لایه های درونی این شخصیت نفوذ کنم

امیدوارم اینو نبینه اما از نظر من جینی دو شخصیتی حاد داره والا

گاهی اوقات اونقدر مهربونه که دلت میخواد بغلش کنی بعد یهو اونقدر بدجنس میشه که نمیتونی تحملش کنی

پتانسیل زیادی در شکستن قوانین داره و همیشه میگه قانونا رو میزارن که بشکننشون

آخ که نمیدونید این بشر چقدر از شخصیت جینی ویزلی بدش میومد

آدم شوخیه بین خودمون باشه ها همچین یکمی شیرینم هست:703:

نمیدونم چرا ولی بیشتر افرادی که میشناسم معتقدن باهاش به آدم خوش میگزره

آیدا:یادمه یه بار آیدا نمیدونم سر چی با جین دعوا کرده بود اونجا باهم آشنا شدیم

البته نه وسط دعوا ها یکمی بعد برا منت کشی و از این حرفا :703:

به نظرم دختر خوب وباهوشیه اما زود عصبانی میشه

همین!!!در کمال تاسف هر چی فکر میکنم هیچ چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه

سین: عه سین رو دوباره گفتی بچه جون

پروفسور اشنا:یه مغز متفکر واقعی

یه پرفسور معرکه ی پیشگویی ، با روش های جالب برای تدریس

بعد علیرضا آرتور ویزلی دوم بهترین روش ها رو برای تدریس دارع (نه اینکه من نمره بخواما دارم راستکی میگم)

آدم مهربون و پرنشاطیه:)))

نقاش حرفه ایه و نقاشی هاش خیلی خوشگلن

دختر منطقی ای به نظر میرسه

کلا آدم خوبیه

پروفسور فلک:باورتون میشه تا قبل اومدن رادیو همش فامیلشو اشتباه میخوندم؟

پرفسور فلک خب آدم جالبیه درس هاش واقعا کاربردی و خوبن ترکیبی از دانش تخیل و هوش :))

آدمیه به شدت دارای ابتکارات جدید و همچین ریون طوریه

شیدا آدم جالبیه در عین حال جدی بودنش خیلی دوست داشتنیه

ماتاماتاشم که جزو یکی از اثاثیه جالب هاگوارتس به شمار میره

هیچ وقت جلسه ی اولی که واس حاطر لاک پشت شکموش تو طویله بودیمو یادم نمیره

نمیدونم چرا البته میدونم ولی هروقت بحث نمره میشد توی هافل

الس و محمد همش میگفتن کلاسای فلکو شرکت کنید نقاشی بکشید واسش فکر کنید نمره میده این بود

که اون اوایل کلا پرفسور فلکو شبیه نمره میدیدم:703:

بعدشم که دیگه به صورت بابای سین و هدیت:703:

الساندرو:الساندرو شخصیت جالبی داره شخصیت فوق العاده جالب

الساندرو جزو افرادیه که وقتی باهاش حرف میزنی زمان از دستت در میره

اینقدر که حرفای این بشر شیرینن و اینقدر این بشر مطالعه داشته

الس یه برادر بزرگ واقعی و مهربون و دلسوزه:)

الساندرو قدرت بیان عالی ای دارع خودش میگفت شخصیتی شبیه محمد داره و راستم میگفت

اصلا عالی بود تا حدی که به محمد و الس در دوبحث جدا یه چیز رو میگفتی شبیه هم جواب میدادن(آخ دلم چقدر واس رهبرمون تنگ شده محمد کجایی؟دقیقا کجایی؟)

خلاصه داشتم میگفتم الساندرو پسر فهمیده ایه خوب میدونه هر مطلبیو چجوری بگه تا همه پذیراش باشن

و بهتون توصیه میکنم اگر میخواید یکاری انجام بدید حتما ازش استفاده کنید چون فوق العاده ایده های خوبی داره که میتونید ازش استفاده کنید

ریش سفید ما هم که هست دیگه:))

در کل الس حرف نداره:)) کارش درسته

لینک به ارسال
1. هر کار خلافی کردی با ذکر جزئیات بگو

2. الناز چند سالشه ؟

3. ایموجی مورد علاقت ؟

4. چی باعث میشه خجالت زده بشی ؟

5. هاگوارتز (اینجا) رو در یک جمله توصیف کن.

6. یه کتاب بهم معرفی کن که حدس میزنی نخونده باشم :-"

7. ورزش مورد علاقه ؟

8. بدترین فحشی که بهت دادن چی بود ؟

9. بدترین فحشی که دادی چیه ؟

10. موهات صافه یا فر ؟

11. تعداد موهات تقسیم بر سه :|

12. شصت پای راستت رو بکن تو دهنت و بگو چه مزه ای داره ؟ :دی

13. آیا به اینکه هافلپافی هستی ایمان داری ؟

14. پنج نفری که برات تو هاگوارتز با ارزش ترینند به ترتیب بنویس (اولویت مهم بودن رعایت بشه)

15. چه کسی تو هاگوارتز بیشترین تاثیر رو روت گذاشته ؟

16. بهترین خاطره ای که تو هاگوارتز داشتی رو بگو .

17. آخرین باری که جلوی آینه رقصیدی کی بود و با چه آهنگی بود.

18. حاضری پالتویی که از پوست روباه درست شده بپوشی ؟ چرا ؟

19. پرمغزترین آدم هاگوارتز کیه ؟

20. تا حالا دزدی کردی ؟

21. تا حالا عاشق شدی ؟

22. بیشتر از همه از چه سوالی میترسی که ازت پرسیده بشه !

23. افراد زیر رو با یه حشره توصیف کن.

من :

الناز :

ورجیل :

آنا :

هادیت :

محمد :

آدرینا :

نیما :

جینی :

شیدا فلک :

نوشیا اشنا :

الکساندرا :

روبرتا :

سین دپ :

حسین :

5 نفر رو هم خودت انتخاب کن و بنویس :دی

با عدد مقدس سن خودم این سری سوالات رو تموم میکنم :دی

1- والا خلاف خاصی نکردم بجز چند مورد کوچولو که اونها هم خیلی رده پایین بودن

مثلا یه بار دفتر کلاسیمون رو دزدید... چیزه یعنی قرض گرفتم که نمره هامونو پاک کنم بعد دیدم پاک نمیشه کرد

دفتر کلاسیو گم و گور کردمش و تموم معلما تا آخر سال دربه در دنبالش بودن

یا در موردی دیگه روی صندلی بدترین معلممون لواشک قرمز ریختیم و پشت مانتوش قرمز شده بود اصلا یه وضعی بود خنده دار

یه بارم سر آزمون قلم چی ما امتحان نداشتیم جای جینی رفتم آزمون یا مثلا یه چند بار تو مدرسه جاش امتحان دادم

برگه عوض کردن و تقلبم خلافه آیا؟ اگر هست که خب اینارم جزوش داشته باشیم

آها یه بارم خیلی مخفیانه رفتم دفتر کشوی معاون رو باز کردم و برگه های چاپ شده امتحان میان ترما رو کش رفتم

والا همین بود دیگه گفتم که خلافام همچین رده پایینن!!!

2- هیجده آیا؟

3-این شیطونه که میخنده:))

4-تقریبا از اونجایی که ادم خیلی پروویم هیچی باعث خجالت زده شدنم نمیشه

ولی شاید بشه گفت این که داداشم بزرگم توی جمع تعریف میکنه بچه که بودم چجوری سر کارم میزاشته

واقعا باعث میشه خجالت بکشم

5-معرکس

6-شاهنامه رو خوندی؟البته معرفی کردن نیم خواست اما اکثرا شاهنامه نخوندن ارگ نخوندی حتما بخون ارزششو داره

7-شطرنج:703:

8-خودت نگفتی با ادب باشید ایا تو دوست داری سایتو ببندن ؟

منشوریه خب نمیشه گفت اگر دوس داری بگو من که مشکلی ندارم جوابتو بعدا میدم

9-از اونجایی که مامان بابام خیلی رو موضوع فوش دادن حساس بودن بدترین فوشی که توی کل عمرم تا به الان دادم

دیوونه بوده یا دیگه فوقش دیوونه روانی که دیگه کلا جزو فرهنگ لغتم شده اصلا فکر نکنم اینا فوش به حساب بیاد!میاد؟

10-هیچ کدوم موچ داره فر حسابش کنیم؟

11-بی نهایت؟؟

12-خخخ از دست تو خب شوره:703:

13-یپ از صمیم قلب

14-وای خیلی سخته خیلییییییی نمیشد لاقل بگی صد نفر؟؟حالا چجوری بگم؟

خب فکر کنم اینا باشن

جینی

الساندرو - محمد -سین-باسیلیسک

نیما-آدریانا-شکیلا

البوس-رضا-پیمون:)))

هدیت

آقااا دایانا خیلیا رو تو یه سطح دوس دارم خو ولی اگر فقط پنج نفرو قرار باشه بگم نفر اول هر ستون

15-داداشیم الس

16-اوم اون تازه که هافلی شده بودیم همینجوری حرف میزدیم

الس گفت: نگران نباشید ما یه خانواده ایم با هم حلش میکنیم

خودم به شخصه فکر میکنم این جمله ی الساندرو بهترین خاطره ی بیشتر نصفی از هافلیا که اون زمان بودن باشع:)

17-خخخ از دست تو دایانا

چ بدونم خیلی وقت پیش بودش تازه اونم بدون آهنگ خخخ یادم نمیاد کی بودولی قضیشو یادمه

سر این بود که واس خواهر بزرگم خواستگار اومده بود و منم میخواستم اذیتش کنم چقدر اون شب چقدر خندیدیم باهم

18-بستگی داره خوشگل باشه یا نه:e10_25:

نه جدی نع نمیپوشم

19-خودم؟:703:

20-آره ولی بستگی داره قرض گرفتن دفتر کلاسیو دزدی حساب کنیم یا نه

21-نه به معنی ای که دیگران فکر میکنن

22-از اینکه ازم بپرسن:بیشتر از همه از چه سوالی میترسی که ازت پرسیده بشه !

23-

من :عنکبوت:)

الناز :حشره ای به اسم تریلی ران داریم ایا؟ خب پشه

خخخ آخه این چ سوالی بود؟

خب ورجیل:زنبور

آنا :مگس:703:

هادیت :مورچه حشره خوبیه میتونه سختکوشیشو درست برسونه

محمد :مورچه:)))

آدرینا :زنبور

نیما :مورچههه

جینی :سوسک له شده

شیدا فلک :آکرومانتیولا

نوشیا اشنا :پروانه:)))

الکساندرا :سنجاقک:)))))

روبرتا :کفشدوزک

سین دپ :سخته!!!چ بدونم سین چیزه ببین تقصیر من نیس این دایانا رو باید خفه کنیا

خب سوسک سرگین غلتان سین خداییش حشره خوشگلیه و سختکوشم هست:))

دایانا من چیزیم بشه میدونم با تو

حسین :حسینم همچین تر وفرزه زنبور براش حشره خوبیهه

ای آقا 5 نفر؟

مهتاب:عقرب:))

سحر:کرم ابریشم:)

رزا:گربه خخخ حیف که گربه حشره نیس خب انیشتین جان من باور کن اسم یه نوع حشرس

چو:خر مگس:)))))

امیلی گرنجر:مانتیس:)

لینک به ارسال

سلام هرمی!

خب خب!

2-اگر میتونستی یه حیوون بشی تبدیل به چی میشدی؟

3- تا حالا عاشق کسی شدی؟

4- سعی کن زبونتو به آرنجت بزنی :| نتیجه رو اعلام کن

5- سعی کن زبونتو به نوک دماغت بزنی بازم نتیجه رو اعلام کن :دی

6- الگوت در هاگوارتز!

7- بدجنسانه ترین حرکتی که تا حالا کردی

8- موقعی که بیشتر از هر وقتی گریه کردی رو توصیف کن :|

9- بیشترین موقعی که پشت هم حموم نرفتی

10-یه بیت در وصف هافلپاف بسرا

11- به هوشت از یک تا ده چند میدی؟

12- بنظرت دنیا چطوری تموم میشه؟

13- یه بازی با استفاده از یک عدد کیسه فریزر و خودکار بیک طراحی کن

14- نظرت در مورد من چیه ؟ :دی (با ذکر نکات مثبت و منفی)

15- یک کلمه بساز که خنده دار ترین چیز دنیا رو توصیف کنه

16- میخواستی توسط دایناسور اعظم کشته شی یا تریلی؟:دی

18- استخر پر از سوسک یا پتوی پر از شپش و کَک؟

19- دوست داشتی به کدوم سنت بری؟

20- یک تیزر تبلیغاتی برای یک کلینیک زیبایی عمل کردن دماغ بساز

همین دیه :ددیی

ویرایش شده در توسط هرمیون آتلانتیس

لینک به ارسال

درود!

۱.اول از همه چرا عنکبوت و عقرب رو حشره حساب کردی؟؟؟؟؟

۲. یک فیلم به دلخواه انتخاب کن و نقدت ازش رو بنویس

۳.اگه یک قانون می تونستی به جامعه اضافه کنی چه قانونی می بود؟ جریمه شکستنش چی می بود؟ و روش طرح و اجراش رو هم توضیح بده

۳.تا الان از کدوم سوالی که ازت پرسیدن بیشتر خوشت اومده؟

۴. یک ماشین زمان بهت می دن خطرات تغییر دادن خط زمانی رو هم توضیح می دن بهت که ممکنه هیچ وقت نتونی به خط زمانی خودت برگردی و کوچک*ترین کاری ممکنه به خاطر اثر پروانه ای تبعات زیادی داشته باشه و ...! آیا از ماشین استفاده می کنی؟

۵. یک روش کلاه برداری یا بساز یا نتونستی مثال بزن! ������

۶.اگه یک شخصیت داستانی می تونست به انتخاب تو واقعی بشه چه شخصیتی رو انتخاب می کردی و چرا؟

۷.نظرت در مورد انتخابات امسال!!

۸.اردوگاه کار هیتلر یا تبعید شدن به سیبری به دستور استالین؟

۹.سبیل کی بهتره؟ هیتلر، استالین یا چرچیل؟؟؟؟

۱۰. پونزده تا از بچه های سایت رو انتخاب کن و خودت بدون در نظر گرفتن گروه فعلی هاگوارتزشون گروهبندیشون کن! همین طور بگو اگه تو کمپ دورگه بودن تو کدوم کابین می بودن؟ ذکر دلیل یادت نره

۱۱. یک آهنگر افسانه ای با قدرت*های جادویی میاد پیشت و می گه حاضرم برات یک سلاح مخصوص خودت بسازم ازش می خوای چی برات بسازه؟

۱۲. اگه می تونستی از لحاظ فیزیکی چه خصوصیت انسان ها رو تغییر می دادی؟ (مثلاً می تونی برام شاخ بذاری یا دم یا اصلا بگی پا نداشتیم یا به دست بال می داشتیم و ...)

۱۳. به نظرت جای چه درس هایی تو هاگ خالیه؟

۱۴. دیدگاهت به طنز سیاه؟ و منظورم از طنز سیاه، طنز تلخ نیست! منظورم از اون جک هاست که شاید بهشون بخندی و بعد با لبخند بگی هی من یک انسان مزخرفم!

نمونه می گم حرفم رو بهتر بفهمی!

تفاوت ماشین فراری با یک جعبه پر از اجساد تیکه تیکه شده نوزاد چیه؟

من یک فراری تو گاراژ خونم ندارم!!

۱۵. آیا می دانی آگنوستیک ناتورالیسم در ساختار آریثماتیک جبری مناطق ژئوپلتیک آمریکای لاتین چیه؟ اگه آره در ۵ خط توضیحش بده!!

۱۶. چرا تو سوال های من شماره سیزده وجود نداشت؟

۱۷. رفتی چک کردی سیزده نداره یا حواست بود و فهمیدی که الکی گفتم؟ ������

۱۸. به نظرت سن قانونی باید چند باشه و چه کارهایی هستند که باید بعد از سن خاصی حتما انجام بشن؟ یعنی آزاد گذاشتن اشخاص پایین تر از یک سنی برای این کارها به دلایلی چیز خوبی نیست!

۱۹. از قوانین کدوم کشور بیشتر خوشت میاد و چرا؟

۲۰. اگه کتاب می خواستی بنویسی در مورد چی کتاب می نوشتی؟

این سوال رو در مورد ted talk هم جواب بده!

ویرایش شده در توسط mahtabzp

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.