رفتن به مطلب
Dayana Lupin

*یک هافلپافی باهوش میسوزد*

پست های پیشنهاد شده

خب سلام خوبی؟

اومدم چندتا سوال بپرسم تا سوالای امین یادت بره

راستی کی 10 تا مسابقه فوتبال رو برگزار کنیم؟

با نام خدا شروع میکنیم:

1- خب شما برای خوشحال کردن رئیس چیکار میکنی؟

2- روز پدر نزدیکه اگه همونطور که گفتی من پدربزرگ هاگوارتزم، کادوی جادویی مناسب از نظر تو برای من چیه؟

3- به نظرت توی هاگوارتز چیکار باید بکنی که هنوز نکردی؟ (مهمترینش)

4- کدوم شخص توی هاگوارتز باعث شده بیشتر ناراحت بشی؟ اگه نمیخوای اسمش رو بگی کارش رو بگو (پرسیدم چون حدس میزنم خودم باشم میخوام ببینم چیکار کنم که بهتر بشم)

5- به قول مهران مدیری: عاشق شدی؟ اگه آره اون شخص کیه به سلامتی؟ (و من سرانجام باید یه جا عوض شوخی هاتون به خاطر آندریا رو دربیارم. شوخی میکنم ها سوالیه که حتما ازت در هرحال میپرسیدم)

6- میدونم سوالم جهت داره اما خب میخوام از تاپیک بهره مفید ببرم. چه انتظاری از من داری که حس میکنی برآورده نمیشه؟ از دید تو چه کاری رو نیازه که توی هاگ انجام بدم؟

7- کدوم مکان جادویی رو بیشتر دوست داری؟ چرا؟

8- بین مدیران هاگ، کدومشون رو بیشتر دوست داری؟ چرا؟ (اینم به خاطر ایجاد تفرقه ی مادربزرگه)

9- دوست داری چه یادگاری از خودت به جا بذاری؟

10- سوال کم دارم پس هرچی برسه میپرسم. با امید خدا یه روز توی سالن اصلی میفرستمت خونه بخت به عنوان برادر . دوست داری ازدواج ماگلی باشه یا جادویی؟ با چه شخصی؟ (آخری رو خواستی بی جواب بذار)

11- دوست داری چه شغلی توی دنیای جادویی داشته باشی؟

12- برای جینی چه آرزویی داری؟ (این سوال و سوال بعدی درباره دنیای جادوییه بیشتر)

13- برای آرین چه آروزویی داری؟

14- اگه تا حالا شعر گفتی، برامون بنویس یکیش رو. اگه نه یکی از نقاشی های هافلی تو بفرست.

15- از طرف هادس تو الان استاد جامع منی. چه چیزه رو اول بهم آموزش میدی؟

16-من الان مجوز قتل امین رو برات فراهم میکنم. چطوری می کشیش؟ (برگه سوالاش رو به زور به خوردش بدی خوبه) امین خودت میدونی چقدر دوستت دارم برادر.

17-اگه بهت پیشنهاد وزارت جادو برسه چه میکنی؟

18-چه مقامی هست که دوست داری با تلاش توی هاگ بهش برسی و خب مسلما براش برنامه هایی داری. اون برنامه ها چی هستن (اگه برنامه ها سری نیست بگو)

19- توی زندگیت بیشتر از همه از چی میترسی؟

20- توی زندگیت با چی بیشتر از همه سر جنگ داری؟

واو الساندرو سلام:))))

راستی تولد دوقلو ها هم مبارک باشه صد ساله بشن الهی

ده تا مسابقه فوتبالم باشه واس اولین میتینگ بعد کنکورت:)))

فقط گفته باشم الس نیما و هدیت و آلبوس و حسین تو تیم خودمن تو ام میتونی با مدیرا و استادا بری تو یه تیم:)))

خب بریم سراغ سوالا که کلی کار داریم:)

1- هووم میزارم دست آخر اون فوتبالیو که قراره تو میتینگ بعد کنکورت بزاریم ببرید:703:

نه جدی بهش یه معجون فلیکس فلیکس میدوم حالشو ببره:)

2-جوراب؟؟ خخخ نع کادوی مناسب برای بهترین ارشد ، مدیر و هافلی ای که وجود دارع خیلی گرون در میاد خب

بابابزرگ میشه بهم پول قرض بدی بریم یه خونه تو ایتالیا کنار رستورانتون واست بخریم با آدریانا برید زندگی کنید؟

البته طبق آخرین شواهد موجود انگار خودتون خونه خریدید :703:

خب پس چی بدم بهت همون جوراب خوبه داداشی؟

آممم فهمیدم یه غذای ایتالیایی درس میکنم دور هم میخوریم و حرف میزنیم کنار هافلیای دیگه و کلی خوش میگذرونیم خلاصه

3-باید با افراد بیشتری دوست بشم و اتحاد ها اس رو هم کم کم یه فکری واسش کنمو سروسامونش بدیم با صبا و رازیل

4-الس خیلی دیوونه ای پسر چرا من باید از دست تو ناراحت بشم؟ از دست تو اون حدسات!!!

خب در واقع توی هاگوارتس تا حالا کسی پتانسیل اینو که بتونه منو ناراحت کنه نداشته احتمالا هم نخواهد داشت

5- الساندرو شاعر میگه : فلسفه ی دو عالم عشق است و مهربانی / بی عشق و مهربانی از دو جهان بمانی!

حالا با این توصیف شاعر مگه میشه عاشق نبود؟

به دایانا هم گفتم عاشق شدم هستم و خواهم بود ولی نه عاشق یه فرد میدونی چیه الس؟

به نظر من همه ی آدما باید عاشق باشن حالا نه صرفا عاشق یه ادم بلکه عاشق تموم آدمای روی این کره ی خاکی ، عاشق آفریدگارشون افرادی که دو و ورشونن و لحظه لحظه ی زندگیشون در واقع عاشق همه چیزایی که دارن

زندگی بدون عشق چ لذتی میتونه داشته باشه!؟؟

اگر توی این دنیا عاشق نباشی صدمه میبینی چون فقط یه عاشقه که میتونه همه چیو تحمل کنه تا به معشوقش برسه

یه بزرگی میگفت اگر تموم آدمای دنیا عاشق بودن دنیا همون بهت موعود میشد

بریم سراغ سوال بعد؟خخخ وگرنه من تا فردا صبح درمورد عشق حرف میزنم:)

6-معمولا از اونجایی که از ملت انتظاراتی که نتونن برآورده نکنن ندارم چیزی نیس!

و البته از دید من باس بشینی کلی درس بخونی کنکورت رو خوب بدی تا سال بعد با هم هافلو قهرمان کنیم و باقی کارایی که کلی واسشون نقشه کشیدم تازشم قراره هافلپاف تایمزم دوباره راه بندازیم:)))))

7-آتلانتیس!!! خب میدونی فکر کردن بهش حس خیلی خوبی بهم میده مرمور بودنش تکنولوژیش و تموم افسانه هایی که درموردشن خاصش کردن به راستی که عاشقشم:)))

8-بین مدیرا خب همشون خیلی بچه ها باحالین اما از اونجایی که خودم خب با شیدا بیشتر حرف زدم و باهاش راحت ترم پرفسور فلک بزرگ رو

9-کلی خاطره ی خوب و بامزه نه خداییش بهترین یادگاری ایه که میشه به جا گزاشت خاطرات باحالمو در میارم میریزم تویچزی بعدا ملت بتونن تو قدح اندیشه ببینن خدایش چیز توپیه واس به جا گزاشتن البته در کنار هزاران کتابی که قراره برای هاگوارتس درست کنیم:))))

10-هی الساندرو مراقب باش آرتمیس این حرفارو نشنوه میاد دوتامونو میکشه ها اونوقت خود هادس پدر خونده ی عزیزمم نمیتونه کاری واسمون کنه

ولی خب از اونجایی که پرسیدی و طبق قوانین تایپک باید جواب بدم از آرتمیس معذرت خواهی میکنم و امیدوارم متوجه وضعیت باشه

خب راستش ماگلی بودن یا جادویی بودنش فرقی نمیکنه و خب بستگی به شرایط دارع

و راستش همیشه دوس داشتم با یه اسلایترینی ازدواج کنم خخخ شاید این بتونه یکمیم به اتحاد هااس که میخوایم بزنیم کمک کنه دیگه

11-دوست داشتم جهان گرد و ماگل شناس باشم توی دنیای جادو

12-سخت شد ! خب آرزوم اینه که یه روز بتونه بعد از فارغ التحصیل شدن من بهترین داتش آموز هافلپاف شع (خخخ الس یادته چه دعوایی راه مینداخت وقتی با اختلاف کم از من دوم میشد؟؟)

13-بلند شع بیاد ادامه تحصیلات گران بارشو توی هاگوارتس بده و امتیاز بیاره والا پسره ی پرو الس بیا بزنیمش زیر بار حرف من که نمیره تو بهش یچیزی بگو شرکت کنه

14-شعر گفتم ولی با نقاشی موافق ترم بهتره:)))) حالا بعدا شعرامو میزارم توی اتاق ادبیات هافل:)

http://s9.picofile.com/file/8291734618/photo_2017_03_06_15_21_25_Copy.jpg

آممم چیزه خودم یکم بد شدم

15- میگم اشتباهی نشده هادس نباید تو رو میکرد استاد من؟؟؟

خخخ به هر حال اشتباهیه که شده هر چند مطمعنم که هرچیز بهت بگم بلدی چون درواقع خودت استاد منی

ولی اول از همه بهت یاد میدادم هیچ وقت وقتی ترسیدی کاریو انجان ندی و حتما وقتی میخوای کاریو انجام بدی با افرادی که مورد اعتمادتن مشورت کنی!!

16-چرا باید بچه به این باحالیو بکشیم؟ ولی خب اگه مجوزشو داشتم با تریلی الناز صد بار از روش رد میشدم بعد بهش نوش دارو میدادم بازم همین حرکتو تکرار میکردم بعد یه چن بار که خسته شدم بهش یه نوش دارو میدادمش میفرستادمش بره پیش مادام پامفری که له شدگیشو ترمیم کنه

17-خب اول خوشحال میشم که از نظر افرادی میتونم لایق چنین کاری باشم ولی ردش میکنم !!!!

18-تسخیر کل هاگوارتس :)))))))) خخخ برنامه هاشم همچین سریه

19-از دوتا چیز توی زندگیم خیلی میترسم اولی اینکه به قول خواجه عبدالله انصاری پیش خدا به هیچی نیارزم و دومیش اینه که یکی از اعضای خانوادم رو از دست بدم

20-خخخ فعلا یکی از چیزایی که خیلی واسش سر جنگ دارم اینه که به مامان بابام بفهمونم من دوساعت در روز استراحت کنم آسیبی به درسم و مدرسم نمیرسونه !!!

راستی اعلام میکنم اگر تا الان یه درصد واس سوالای امین سوخته بودم الان درصد سوختگیم صفره:)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

خب دوتا از سوالای امین رو اون موقع توانایی جواب دادنشو نداشته بودم که خب حالا با کلی بدبختی

گوشی یه بنده خدا رو گیر آوردیم و میفرستیمشون:)

7- http://s9.picofile.com/file/8291917526/photo_2017_04_12_23_23_10.jpg

و خب اون یکی سوالش

18- خب آقا فیلمی که گرفتم اگر شرایط اینکه ببینیم فقط دودیقه دیگه وقت استفاده از گوشی اون بنده خدا رو داشتم خیلیم عالیه

http://s9.picofile.com/file/8291917618/video_2017_04_13_08_05_07.mov.html

خب همین بودش دیگه:)))

لینک به ارسال
سلام هرمی!

خب خب!

1-زندگی خودت رو با تمامی بدبختی ها و خوشبختی ها در یک بیت خودسروده توصیف کن! با وزن و قافیه!

2-اگر میتونستی یه حیوون بشی تبدیل به چی میشدی؟

3- تا حالا عاشق کسی شدی؟

4- سعی کن زبونتو به آرنجت بزنی :| نتیجه رو اعلام کن

5- سعی کن زبونتو به نوک دماغت بزنی بازم نتیجه رو اعلام کن :دی

6- الگوت در هاگوارتز!

7- بدجنسانه ترین حرکتی که تا حالا کردی

8- موقعی که بیشتر از هر وقتی گریه کردی رو توصیف کن :|

9- بیشترین موقعی که پشت هم حموم نرفتی

10-یه بیت در وصف هافلپاف بسرا

11- به هوشت از یک تا ده چند میدی؟

12- بنظرت دنیا چطوری تموم میشه؟

13- یه بازی با استفاده از یک عدد کیسه فریزر و خودکار بیک طراحی کن

14- نظرت در مورد من چیه ؟ :دی (با ذکر نکات مثبت و منفی)

15- یک کلمه بساز که خنده دار ترین چیز دنیا رو توصیف کنه

16- میخواستی توسط دایناسور اعظم کشته شی یا تریلی؟:دی

18- استخر پر از سوسک یا پتوی پر از شپش و کَک؟

19- دوست داشتی به کدوم سنت بری؟

20- یک تیزر تبلیغاتی برای یک کلینیک زیبایی عمل کردن دماغ بساز

همین دیه :ددیی

واو درود الکساندرا:)

بریم سراغ جواب ها

1-یه بیت کم نیس؟

هووم

آقا اینم بیگاریه اصلا

وایسا ببینم چیزی میاد یا نه هووم فعلا که چیزی نیومد حالا تاشب فکر میکنم

+ سختههههههههههههههههه

آقااااااا

خیلی سختهههههههههههههه

دی یه چرت وپرتی سرودم فقط محظ اینکه یچیزی سروده باشم :دی

در تمام طول این زندگیم داشتم خوش وناخوشی هایی که مپرس/د نپرس دیگه چرا منتظر بقیه شعری بچه ؟

آیا میدانستید هیچ عیبی نداره شعر ردیف قافیه نداشته باشه وموازنه شدم نباشه؟

منم نمیدونستم:703:ولی الان دیگه میدونم:دی

2-تک شاخ ها موجودات جالبین شاید تک شاخ میشدم

3-آقا این سوال سوال سختیه به قول جین از اوناییه که اگر طرف قبلا روش فکر نکرده باشه متوجه جوابت نمیشه

خب سعی میکنم ساده توضیح بدم الکسا تاحالا عاشق چشم وابروی کسی نشدم یا به عبارتی اونجوری که جوونای امروزی تعریف میکنن عاشق کسی نشدم ولی اونجوری که خودم به عشق نگاه میکنم زیاد:)

4- خخخ نمیرسه ولی خب میتونیم یه چکش در بیاریم استخون آرنجو خورد کنیم برسه ولی خب دیگه ارزش دردشو ندارع

5- خو اینم نمیرسه دی

6- آقا یسری هم هستن میان میپرسن الگوت چیه ولی نمیگن تو چه موردی وکلا خیلی رواعصابن البته به جز صبا ها

ولی خب از این به بعد از فردی درمورد الگوهاش میپرسید در یک مورد خاص بپرسید خب من توی هاگوارتس الگوهای زیادی دارم در موارد مختلف و خب دوتا از بزرگترین الگوهام که سعی میکنم تاحدودی شبیهشون بشم الساندرو وآدریانا هستن

7- هوم اون موقع هایی که تصادف کرده بودم بود تقریبا همین تابستون سال پیش

قبل این که تصادف کنم قرار بود با جین بریم یه چیزایی بخریم که داداچ بزرگمو بترسونیم وقتی از کما دراومدم جینی اومد با یه قیافه خیلی داغون از اینایی که معلومه یه هفته نخوابیدن وهمش داشتن گریه میکردن واز این حرفا بعد کلی ابراز خوشحالی که هیچ واکنشی بهشون نداشتم گفت مگه قرار نبود بریم امین رو بترسونیم؟منم برگشتم با بدجنسی تمام گفتم مگه امین نترسید؟ البته اونقدری که دوست داشتم خوب نبود چون صدام خوب درنیومد با اون چیزمیزایی که ته حلقم بود خخخ ولی از نظر خودم در اون شرایط این واقعا خیلی بدجنسانه بود

و خب دقیقا همون موقع ها به فاصله ی دوسه ماه تا کل گچامو باز کنن واین حرفا کلی از خانواده بیگاری کشیدم برای مثال همین جین کل کلاسامو واسم تایپ میکرد خخخ اصلا روزگار خوشی بود الان که فکر میکنم

8- ای بمیری خخخ هووم یادم نمیاد کی بود ولی توی یه کلمه توصیفش میکنم وحشتناک بود

9-هشت هفته آقااااا خب قبول نیس سه هفته اولشو که تو کما بودم بعدشم همه جام گچ و بانپیچی بود نمیتونستم برم حموم خخخ این هافلیا یادشونه چقدر حرص میخوردم آخ الان که فکر میکنم اونقدرا هم روزگار خوشی نبود

10-آقا الکسا حتی شاعرای حرفه ایم نمیتونن وقتی به یه موضوع محدود میشن شعر درس حسابی بگن بعد به منم که نیمچه شاعرم نیستنم موضوع میدید؟

خو چه میشه کرد!

گروهی بس درخشان رنگ خورشید/ که دارد جای درآن مهر خورشید

چ بدونم اگر بد شده تقصیر من نیس دی

11-هشت ونیم اون یک ونیم نمره هم برای خطایای ارسالی از چشمو و گوش و اینجور چیزا و مواقعیه که از بس فکر میکنم هنگ میکنم

12-چ بدونم؟همونجوری که تو قرآن اومده لابد دی

13- خخخ خو چی بسازم؟

آممم به وسیله ی خودکار وسط پلاستیک فریزر رو سوراخ میکنیم میشینیم بهش زل میزنیم هر کی رد شد گفت این چه بازی ایه ساختی میگیم مگه بازی فضول سنجه آم چیزه کنجاو سنج

14- بچه باحالی هستی دختری که کلی کتاب خونده درواقع کتاب خونه ی متحرکی واس خودت فزدی که اگر درمورد کتابا سوال داری میشه روش حساب کرد ادمی هستی که یه مسئولیتیو قبول کنی تا تهش میری وخوبم پیشش میبری البته مسئولیت هایی که بهشون علاقه داشته باشی مسملما سفره پاک کرن و اینجور چیزا بینشون نیس باهمه زود گرم میگیری و ادم خشک وخشنی نیستی منطقی ای و خب این خیلی خوبه نمیدونم چرا ولی احساس میکنم از این افرادی هستی که اگر بگن میتونی بشینی واس امتحان فردات درس بخونی یا بیای بریم یه جای تفریحی میری یه جای تفریحی وبعدش امتحانتو که صفر بشی میگی ارزششو داشت خب گاهی اوقات خیلی بی خیال میشی وشاید بشه گفت این همچین خوب نیس دیگه عاشق عکس پروفتم:)

15- خنده دار ترین چیز دنیا:)

16- تریلی جذاب تر به نظر میاد:)

18- آمم حشره کشم داریم؟

خخخ خب هر دوشون در یک اندازه بدن ولی خب موجودات آرومی مثل سوسک رو به حشرات خونخوار ترجیح میدم

19- 23 سالگیم:) نه جدی همیشه دلم میخواد ببینم تونستم به اون برنامه هایی که برا اون موقع دارم برسم یا نه

20- این اسمش بیگاریه دی و دایانا گفت میتونید بیگاریا رو جواب ندید:)

ویرایش شده در توسط هرمیون آتلانتیس

لینک به ارسال

سلام

1- دوتا شخصیت رو در قالب یک داستان کوتاه یا هر طور مه میتونی یکی کاملا منفی ویکی مثبت بساز

2-یک دعوت نامه برای مهتاب بنویس که کلاس هنرش رو مجدد برگذار کنه.می خوام تمام توانایی ادبیت رو بکار ببری

3- یک تقاضا نامه با موضوع سوال 2 درست کن وامضای همه ی دانش آموزای هاگ رو جمع کن بفرست برای مهتاب

4-یک بار دیگه تمام واژه های چاپلوسانه ملتمسانه ای که بلدی رو برای سوال2 به کار ببر

5-هر روش دیگه ای که بلدی برای تاثیر گذاری روی مهتاب به کارببر

تا اینجا اصلانم بیگاری نبود سوال 2تا 5 رو حتما انجام بده

6-برای شخصیت های زیر یک همزاد از شخصیت های واقعی هری پاتر یا افراد هاگ خودمون مثال بزن با دلیل(خودم میدونم سوال مزخریه صرفا جهت سوختنه)

کالگولا-مونتسکیو-یوزف منگله-فرانک اشتاین-ناصرالدین شاه-شاکا رهبرزولوها-ناپلئون بناپارت

7-اگر وزیر اموزش پروش باشی چه تغییراتی رو در سیستم اموزشی به وجودمی اری؟

8-ازبین ایدئولوژی های سیاسی با کدوم موافق تری؟

9-سعی کن از انارشیسم دفاع کنی

10- چقدر فداکاری؟در ازای چه چیزایی حاضری فداکاری کنی؟مثلا حاضری در ازای خوشبختی چند نفر اعضای بدنت رو از دست بدی؟

11-چند تا از کتابای غیر رمانی که خوندی رو نام ببر

12-یک گروه جدید به هاگوارتز اضافه کن چه ویژگی هایی و چه اسمی براش انتخاب می کنی

13-هدفت کلا از زندگی کردن چیه؟

14-نکات مثبت ومنفی شخصیت منو بگو(اصلا منو می شناسی؟

15-به نظرت دلیل نفرت ملت از ریاضی و یه سری دروس خاص مثل گیاه شناسی از کجا نشات میگیره؟

16-یکی از جالب ترین خاطرات کودکیت رو تعری کن

17-کر میکنی الناز گایوناشو کجا نگه میداره؟برای دستبرد به گرینگورتز نقشه بکش ومطرحش کن

18-دوتا درخت میوه رو پیوند بزن ویک میوه جدید بساز(هم تخیلی وهم از نظر علمی بررسی کن که چه میواهایی وتحت چه شرایطی این امکان وجود داره)

19-تا حالا سعی کردی زبان رمزی بسازی؟ چی بوده اگه نه حالا یکی بساز

20-دوست داری با کدوم شخصیت تاریخی ملاقات داشته باشی؟فرض کن از اون دنیا دعوتش کردی گفت وگو تون رو بنویس

21-تغییرات ژنتیکی روی انسان (بافرض فوایدش مثلا درمان بیماری های ژنتیکی ومعایبش به وجود اومدن اختلالات غیر قابل جبران و نابودی بشرویا مثلا به وجود اومدن ویژگی های مثبت)رو حاضری انجام بدی؟:دی

22-کارتون محبوب کودکیت

23-یک شخصیت منفی تاریخ رو انتخاب کن وسعی کن خوب جلوه اش بدی طوری که خواننده احساس مثبتی در ذهنش ایجاد بشه

24-اگر دوباره متولد بشی............انجام میدی

25-یک سیاره تخیلی برای زندگی کردن بساز بایک جامعه ایده ال خودت

26-اخرین درخواست واخرین جمله ای که قبل از مرگ میگی

27-واقعا رفتی کما؟!!!!چه حسی داشتی؟چطوری بود

28-تاپایان کیبورد داغ امضای منو بذار برا امضات:دی

خسته نباشی

لینک به ارسال
درود

خب دوتا از سوالای امین رو اون موقع توانایی جواب دادنشو نداشته بودم که خب حالا با کلی بدبختی

گوشی یه بنده خدا رو گیر آوردیم و میفرستیمشون:)

7- http://s9.picofile.com/file/8291917526/photo_2017_04_12_23_23_10.jpg

و خب اون یکی سوالش

18- خب آقا فیلمی که گرفتم اگر شرایط اینکه ببینیم فقط دودیقه دیگه وقت استفاده از گوشی اون بنده خدا رو داشتم خیلیم عالیه

http://s9.picofile.com/file/8291917618/video_2017_04_13_08_05_07.mov.html

خب همین بودش دیگه:)))

جی جی

ولی موشکو بد پرت کردی باید امتیاز کم کنن :دی

لینک به ارسال
درود!

۱.اول از همه چرا عنکبوت و عقرب رو حشره حساب کردی؟؟؟؟؟

۲. یک فیلم به دلخواه انتخاب کن و نقدت ازش رو بنویس

۳.اگه یک قانون می تونستی به جامعه اضافه کنی چه قانونی می بود؟ جریمه شکستنش چی می بود؟ و روش طرح و اجراش رو هم توضیح بده

۳.تا الان از کدوم سوالی که ازت پرسیدن بیشتر خوشت اومده؟

۴. یک ماشین زمان بهت می دن خطرات تغییر دادن خط زمانی رو هم توضیح می دن بهت که ممکنه هیچ وقت نتونی به خط زمانی خودت برگردی و کوچک*ترین کاری ممکنه به خاطر اثر پروانه ای تبعات زیادی داشته باشه و ...! آیا از ماشین استفاده می کنی؟

۵. یک روش کلاه برداری یا بساز یا نتونستی مثال بزن! ������

۶.اگه یک شخصیت داستانی می تونست به انتخاب تو واقعی بشه چه شخصیتی رو انتخاب می کردی و چرا؟

۷.نظرت در مورد انتخابات امسال!!

۸.اردوگاه کار هیتلر یا تبعید شدن به سیبری به دستور استالین؟

۹.سبیل کی بهتره؟ هیتلر، استالین یا چرچیل؟؟؟؟

۱۰. پونزده تا از بچه های سایت رو انتخاب کن و خودت بدون در نظر گرفتن گروه فعلی هاگوارتزشون گروهبندیشون کن! همین طور بگو اگه تو کمپ دورگه بودن تو کدوم کابین می بودن؟ ذکر دلیل یادت نره

۱۱. یک آهنگر افسانه ای با قدرت*های جادویی میاد پیشت و می گه حاضرم برات یک سلاح مخصوص خودت بسازم ازش می خوای چی برات بسازه؟

۱۲. اگه می تونستی از لحاظ فیزیکی چه خصوصیت انسان ها رو تغییر می دادی؟ (مثلاً می تونی برام شاخ بذاری یا دم یا اصلا بگی پا نداشتیم یا به دست بال می داشتیم و ...)

۱۳. به نظرت جای چه درس هایی تو هاگ خالیه؟

۱۴. دیدگاهت به طنز سیاه؟ و منظورم از طنز سیاه، طنز تلخ نیست! منظورم از اون جک هاست که شاید بهشون بخندی و بعد با لبخند بگی هی من یک انسان مزخرفم!

نمونه می گم حرفم رو بهتر بفهمی!

تفاوت ماشین فراری با یک جعبه پر از اجساد تیکه تیکه شده نوزاد چیه؟

من یک فراری تو گاراژ خونم ندارم!!

۱۵. آیا می دانی آگنوستیک ناتورالیسم در ساختار آریثماتیک جبری مناطق ژئوپلتیک آمریکای لاتین چیه؟ اگه آره در ۵ خط توضیحش بده!!

۱۶. چرا تو سوال های من شماره سیزده وجود نداشت؟

۱۷. رفتی چک کردی سیزده نداره یا حواست بود و فهمیدی که الکی گفتم؟ ������

۱۸. به نظرت سن قانونی باید چند باشه و چه کارهایی هستند که باید بعد از سن خاصی حتما انجام بشن؟ یعنی آزاد گذاشتن اشخاص پایین تر از یک سنی برای این کارها به دلایلی چیز خوبی نیست!

۱۹. از قوانین کدوم کشور بیشتر خوشت میاد و چرا؟

۲۰. اگه کتاب می خواستی بنویسی در مورد چی کتاب می نوشتی؟

این سوال رو در مورد ted talk هم جواب بده!

1-خب دیگه مغزم نمیکشید:)

2-باورت میشه چهل بار نقد یه فیلمو نوشتم به خط معینی میرسه همش پاک میشه؟

خو حالا مهم نیس دوباره مینویسم

فیلمی که نقدشو نوشته بودم فیلم آدرز بود

فیلم ز نظر داستان خیلی قویه و چندین نقطه ی اوچ داره

یکی فیلمبرداریش افتضاحه حالا نه یکمی ولی واس موقعی که اون فیلم ساخته شد خب خوبه دی

سکانس آخرش فوق العادست و خب از ایناییه که تا ابد یادت میمونه حالا نه تا ابد ولی تا دو روز توشوکشی

باشه بابا قبول دوروزم نهولی قشنگه دیگه

بازیگرا خیلی خوب بازی میکنن و فیلم از نظر من تیکه ای که خیلی تصنعی باشه نداره

خلاصه فیلمیه که ارزش دیدن دارع

دیگه حسش نیس تموم اون چیزا رو تایپ کنم بسه

3-آممم تا حالا بهش فکر نکرده بودم

خب خیلی سخته کم الکی نیس که ولی شاید اساس اولیه قانونی که تصویب میکردم یه چنین چیزی باشه

که اگر هر جایی فقیری باشه بزنن همه افراد اون منطقه رو بپوکونن بفهمن باید بهش کمک کنن:)))

خب میگم که باید روش کار شع ولی هرچیزی باشع بر اساس همینه

هر کی عملش نکنه؟بیشتر میپوکونمش:)))

4-آره چرا که نه

5-میری کنار یک انسانی که کلاه داره بهش لبخند میزنیو میگی داداچ میشه کلاهتو بدی به من بعد اگر بده بر میداری اگرم نده یه مشت میزنی تو صورتش بر میداریش:)))

6-شرلوک هلمز رو فکر کنم چون خب میتونست به عنوان تشکر بشینه روی این مسائلی که درگیر حل کردنشونم فک کنه

بعد راه حل درست حسابی بده ببینیم چ کنیم:)

7- خب درواقع نشون دهنده ی اینه که شعور انتخواباتی مردممون چقدر پیشرفت کرده دی

8-خب تبعید شدن به سیبری بهتره راحت تر میشه فرار کرد حالا چ با جادو چ بی جادو

9-خب مشخصه دیگه استالین:)

10-چشم:)

الساندرو آنتونیلی: خب توی کابین هادسهه خب شاید چون باباش هادسه:)

و خب من اگربخوام گروهبندیش کنم طبق شخصیتی که ازش دیدم میزاشتم بین هافلپاف واسلایترین انتخواب کنه

آنا:کابینش رو آتنا حساب کنیم؟؟نمیدونم نسبت به بیش از نصف ریونی ها این حسو دارم که بچه آتناهستن!

و خب واقعا تنها گروهی که بهش میخوره همین ریونکلاس

امین:خدای نوب ها هم داریم؟؟؟جون من بگید داریم دیگه!خخخ خب بیشتر شخصیتش به مومس خدای طههنه میخوره دی:

قبول دارید دخمشون واقعا واسش خوبه؟؟؟

شیدا: یکی از اون ریونیاییه که حس اینکه آتنا مامانشه رو ندارم! شیدا به زئوس میخورهههه خخخ

شاید واسه اینکه خیلی ابهت داره همچین

و خب گروهش یکمی اسلایترین طوریه

آدریانا:عجیبه هیچ ایده ای واس مامان بابای خای این ندارم!

چ بدونم خدای امتیاز آوریم داریم؟نه جدی یونانیا با این همه مسابقه خدای امتیازات نداشتن یعنی؟

ولی اگر بخوایم خدایان اصلی رو برسی کنیم آدریانا باید دختر بانو هکاته باشه

و درمورد گروهشم فکر میکنم باید چیزی بین هافلپاف و گریفیندور باشه

خب این یجورایی واقعا شخصیتشه شجاعت یک گریفیندوری وسخت کوشی یه هافلیو داره پس انتخواب خوبیع

جینی ویزلی:خب من آخر نفهمیدم این بچه ی کی بود!ولی طبق شخصیتش بخوایم حساب کنیم هادس باباشه

گروهشم که خب درسته دایانا خیلی خوب گروهبندی میکنه ولی صد در صد هافلپاف نیستش!

بیشتر گریفیندوری به نظر میرسه حتی رگه هایی از اسلایترین و ریونم توش هست ولی هافلاپاف عمرا!

شد پنج تا:)

خب حسین: فکر میکنم توی کابین ها نتونیم جاش بدیم ولی فرزند نایک به نظر میرسه:)

میلش به مسابقه و بنده و اینجور چیزا شاید دلیل این گفتم باشع

و خب گروهش به هافلپاف نزدیک تره تا ریونکلا خب شاید برای اینکه یه مهربونی خاصی داره که مطعلق به هیچ گروهی جز هافل نیس!

الکساندرا:خب الکساندرا هم احتمالا دختر هکاته باشع

آلبوس:خب آلبوس بچه ی هرمس به نظر میرسه کلا از همه لحاظ نه که بعضیا هرمسو خدای تکنولوژی هم میدونن از اون لحاظ

و خب گروهش واقعا مناسبشه:)

شیطنتی که این بچه داره فقط از یه هافلی برمیاد البته رگه هایی از اسلایترین هم دروجودش هست

ولی خیلی کم

ماریا:خب ماریا همچین بچه ی آپولو به نظر میرسه شاید بخاطر بلند پروازی هایی که ازش دیدم اینو میگم!

ماریا یه گریفیندوری واقعیه

سین:) خب سین بچه ی زئوسه چرا خو چون زئوس باباشه دیگه

و خب سین دپ هم مثل آلبوس وحسین همچین یه شیطنت ریزی داره که فقط هافلیا دارن دی

پنج تا دیگه

هدیت:خب هدیت بدون شک بچه ی آتناست خب دیگه چجوری بگم چرا خب باید دوکلمه باهاش حرف بزنید خودتون میفهمید دی

و درمورد گروهش هدیت یه ریونکلایی واقعیه حتی وقتی میخواست گروهبندی هم بده داشت همه چیو دقیق برسی میکرد

هدیت واقعا یه ریونی واقعیه که از شانس عالی ما هافلیاا افتاده پیشمون:)

رزا:مامان بزرگ خب احتمالا توی کابین هرمس جا بگیره

نه که همچین آدمای درستی ایم ما بچه های هرمس:)

و درمورد گروه رزا من خیلی فکر کردم خیلیییییییییییی ولی به طور عجیبی درصد تموم گروهاش برابره!!!

اسکای:خب اگر بخوایم حساب کنیم اسکای پسرم دختر منه و من نیلوفر الهه عشق ایرانیان باستان محسوب میشم دیه معادلش تو یونان

میشه آفرودیت پس اسکای رو بچه آفرودیت حساب میکنیم!

جای اسکای تو برجشون خوبه نیس؟؟؟

محمد بلک: خب محمد هیچ ایده ای ندارم برای پدر مادر المپیش ولی دایک میتونه مادر خوبی براش باشه

و گروهش خب محمد به اسلایترین میخوره همچین ابهتش حرف زدنش همچیش مثل یه اسلایترینی واقعیه

باشد کشته نشوم:)

و نفر آخر

ریگولاس:خب ریگولاس بچه ی آنوئه درسته آنو کابین نداره ولی خب نمیتونیم بگیم باباش یکی دیگس که میتونیم؟

خداییش آنو بابای خوبی براش میشه:)

ریگولاس هم لنگه ی هدیت یه ریونکلایی واقعیه که از شانس خوب ما هافلیا اشتباه گروهبندیش کردن:)

11-خب ازش میخواسم واسم یه هواپیما بسازه با کلی توپ جنگی که روش سوار شده:)))

12-خوابم میاد!!!یکاری میکردم تا وقتی نخواستی بخوابی خوابت نگیره

13-دفاع با تدریس الس

14-نوشتنش خیلی هنر میخواد

15-بله؟ کلا فقط کلمه اولشو به طور صحیح درک کردم!!!!!

16-ها؟داشتا همین الان شمارشو زدم!

17-دختر جون من دارم هر سوالی که مینویسم شماره میزنم برو خودتو سیاه کن!

18-سن قانونی رو نمیشه برای تمام افراد یک جامعه یکسان در نظر گرفت درواقع باید افراد موقعی به سن قانونی برسن

که درک و فهم وآمادگی انجام یسری از کارا رو داشته باشن و خب این رو سن مشخص نمیکنه افراد زیادی هستن که به سن قانونی میرسن اما هنوز صلاحیت لازم برای رای دادن یا... رو ندارن

و همینطور برعکسش

خب درواقع قبل از سن قانونی نباید تصمیماتی رو گرفت که که درآینده ی یه جامعه ملت و حتی خود شخص تاثیرات بزرگی بزارن چون اگر بنا به دلایلی حالا ناپختگیو ازین حرفا فرد اشتباهی تصمیم بگیره بدبخت میشه میره و درموارد زیادی صدمه ای که میبینه غیر قابل جبرانه!

19-خب انگلستان قوانین جالبی داره و تا حدودی با معیار های من البته به غیر از موارد دینیو اینجور چیزا سازگار تره

و خب یکی از دلایلش اینه که اونها فمنیستن !

20-احتمالا کتاب رمان میبودش!

درمورد یه مکان جادویی ای کنار شهر سوخته که اسمش توی کتاب داریوش بزرگ بود!

همیشه ایده ی نوشتنشو داشتم ولی هیچ وقت حسش نبوده!

تد تالک چی هس؟

خستمه:)

لینک به ارسال
سلام

1- دوتا شخصیت رو در قالب یک داستان کوتاه یا هر طور مه میتونی یکی کاملا منفی ویکی مثبت بساز

2-یک دعوت نامه برای مهتاب بنویس که کلاس هنرش رو مجدد برگذار کنه.می خوام تمام توانایی ادبیت رو بکار ببری

3- یک تقاضا نامه با موضوع سوال 2 درست کن وامضای همه ی دانش آموزای هاگ رو جمع کن بفرست برای مهتاب

4-یک بار دیگه تمام واژه های چاپلوسانه ملتمسانه ای که بلدی رو برای سوال2 به کار ببر

5-هر روش دیگه ای که بلدی برای تاثیر گذاری روی مهتاب به کارببر

تا اینجا اصلانم بیگاری نبود سوال 2تا 5 رو حتما انجام بده

6-برای شخصیت های زیر یک همزاد از شخصیت های واقعی هری پاتر یا افراد هاگ خودمون مثال بزن با دلیل(خودم میدونم سوال مزخریه صرفا جهت سوختنه)

کالگولا-مونتسکیو-یوزف منگله-فرانک اشتاین-ناصرالدین شاه-شاکا رهبرزولوها-ناپلئون بناپارت

7-اگر وزیر اموزش پروش باشی چه تغییراتی رو در سیستم اموزشی به وجودمی اری؟

8-ازبین ایدئولوژی های سیاسی با کدوم موافق تری؟

9-سعی کن از انارشیسم دفاع کنی

10- چقدر فداکاری؟در ازای چه چیزایی حاضری فداکاری کنی؟مثلا حاضری در ازای خوشبختی چند نفر اعضای بدنت رو از دست بدی؟

11-چند تا از کتابای غیر رمانی که خوندی رو نام ببر

12-یک گروه جدید به هاگوارتز اضافه کن چه ویژگی هایی و چه اسمی براش انتخاب می کنی

13-هدفت کلا از زندگی کردن چیه؟

14-نکات مثبت ومنفی شخصیت منو بگو(اصلا منو می شناسی؟

15-به نظرت دلیل نفرت ملت از ریاضی و یه سری دروس خاص مثل گیاه شناسی از کجا نشات میگیره؟

16-یکی از جالب ترین خاطرات کودکیت رو تعری کن

17-کر میکنی الناز گایوناشو کجا نگه میداره؟برای دستبرد به گرینگورتز نقشه بکش ومطرحش کن

18-دوتا درخت میوه رو پیوند بزن ویک میوه جدید بساز(هم تخیلی وهم از نظر علمی بررسی کن که چه میواهایی وتحت چه شرایطی این امکان وجود داره)

19-تا حالا سعی کردی زبان رمزی بسازی؟ چی بوده اگه نه حالا یکی بساز

20-دوست داری با کدوم شخصیت تاریخی ملاقات داشته باشی؟فرض کن از اون دنیا دعوتش کردی گفت وگو تون رو بنویس

21-تغییرات ژنتیکی روی انسان (بافرض فوایدش مثلا درمان بیماری های ژنتیکی ومعایبش به وجود اومدن اختلالات غیر قابل جبران و نابودی بشرویا مثلا به وجود اومدن ویژگی های مثبت)رو حاضری انجام بدی؟:دی

22-کارتون محبوب کودکیت

23-یک شخصیت منفی تاریخ رو انتخاب کن وسعی کن خوب جلوه اش بدی طوری که خواننده احساس مثبتی در ذهنش ایجاد بشه

24-اگر دوباره متولد بشی............انجام میدی

25-یک سیاره تخیلی برای زندگی کردن بساز بایک جامعه ایده ال خودت

26-اخرین درخواست واخرین جمله ای که قبل از مرگ میگی

27-واقعا رفتی کما؟!!!!چه حسی داشتی؟چطوری بود

28-تاپایان کیبورد داغ امضای منو بذار برا امضات:دی

خسته نباشی

1-درواقع ابر قهرمان بسازم وضد قهرمان دیگه؟

خب اقا شما هری و ولدموت رو در نظر بگیرید دیگه من خستمه

چ بدونم

یه پرفسور دیوونه تصور کنید که میخواد دنیا رو تسخیر کنه و حاضره هرکاری بکنه تا اینکارو بکنه

و یه دختربچه ی گوکولی مث دختر سنجابی هم تصور کنید که میره زمینو نجات میده

2- کلئوی عزیز رازیل مرا مجبور نموده تا دعوت ای مبنی بر بازگشتت به سمت اعصاب خورد کن استادی برایت بنویسم!

بیا و بزرگی کن برگرد و کلاس های هنرت رو بزار و دل این بچه رو شاد کن:)

3-میشه یه ماه به من وقت بدید؟؟:703:

4-وای کلئوی گرانقدر و بزرگ نمیدانی چقدر جای کلاس هنرت در هاگوارتس خالیست بیا و بزرگی کن افتخار بده منت بنوما

و کلاس های شگفت انگیز واعجاب آورت را دوباره برگزار بنوما!!!

5-ماهی تاب یا میای کلاس هنرت رو میزاری یا به دایانا میگم بخوردت!

6-منظورت از کالگولا همون پوتین کوچولو خودمونه دیگه؟ خب پیتر پتی گرو خوبه؟ از نظر دیوونه بودن شباهت دارن

مونتسکیو:دامبلدور فکر کنم خوب باشع واسش مرد فهیمی بود

یوزف منگله:چ بدونم بلاتریکس لسترنج؟

فرانک اشتاین:خب شاید شبیه به نویل باشع حس میکنم احساس هایی که دشتن تقریبا یجور بود

ناصرالدین شاه: خب چی بگم خو؟؟بارتی کراوچ؟

شاکا رهبرزولوها:خب این یارو ولدمدرتی بوده واس خودش

ناپلئون بناپارت:شاید اسنیپ از هر نظر شبیه ناپلئون باشه!!!

7-اول از همه میشینم یه گروه تالیف خوب درست میکنم وکتابای درست حسابی تالیف میکنیم بعدم تموم مدارس رو میکوبونم از اول درست حسابی میسازم!

8-من خودم با لیبرالیسم دموکراسی حال میکنم و فمینست هم از نظرم چیز عالی ایه:)

9-خب آنارشیسم درواقع باعث هرج ومرج نمیشه و یجور همکاری داوطلبانه از سوی جامعس که میتونه باعث پیشرفت بهتر کارها بشه هرچند خودمم با آنرشیسم زیاد موافق نیستم ولی اونقدر ها هم بیراه نمیگن

10-از نظر خودم فداکار هستم! و خب آره حاضرم هرچند گفتنش در تئوری خیلی آسونه ولی فکر میکنم در زندگی واقعی هم حاضرم:)

11-خب وایسا زنانی که دنیا را تکان دادند-فلسفه تاریخ-رابطه عقل وعلم-تاریخ وفلسفه ی غرب-آموزش دانش سیاسی خب کلی کتاب شعر-نصف کتابای برایان تریستی-زندگینامه بیل گیتسو استیو جابز و ازین کله گنده ها-کتاب مدیریت انسان ها-تقریبا صدتا کتاب درمورد زبان بدن-کلی کتاب جامعه شناسی-چهارجلد کانت-کلی کتاب تاریخی-چ بدونم خیلی زیادن

12-سخته خب یه گروه میسازیم با نماد مرغ هما و خب ویژگی انتخواب کردنمون میزاریم روی افرادی که در تکنولوژی روز دنیای جادو خیلی مهارت دارن و از این حرفا!

اسمشم میزاریم تکنولوژی گروپ

13-اینکه یه سودی برای جامعه ام داشته باشم وبتونم انسان مفیدی واقع بشم

14-خب درواقع کمی تااندکی روت شناخت دارم ولی خیلی ناچیز اونقدر که واقعا نمیتونم چیزی بگم ولی خب حدس میزنم آدم شوخ طبع وکتابخونی باشی!

15-خب از اینکه اولش یکسری چیزها ی خیلی سطحی رو درست گوش نمیکنن و نمیفهمن وبعد ها این چیزهای سطحی براشون مشکل ساز میشه و وقتی میبینن این درس ها براشون مشکله و نمیتونن خوب درکش کنن نمیتونن خوب باهاش ارطبات برقرار کنن جا میزنن ومیگن ما از فلان درس متنفریم که جا داره بگیم فلان درسم از شما متنفره :دی

16-یه بار دختر عموم اینا اومده بودن خونمون چون خونه اونا دور بود وچابهار بودن تا اون موقع ندیده بودمش بعد موهاش خیلی بلند بود تقریبا تا روی زانوش بود بعد همچین افه ام میومد و کلا خیلی رو مخ بود بعد منم خیلی حرصم گرفت به موهاش آدامس چسبوندم هیچی دیگه بردنش موهاشو کوتاه کردن و خب هیچ وقت هیچکس نفهمید اون آدامسا از کجا اومدن:))))))

17-توی تریلیش!

خب کاری ندارع که میری پیش یکی از جنایی که اونجا کار میکنه یه طلسم فرمان میزنی بهش میره پولا رو واست میاره بعدم خاطره شوییش میکنی میری با پولات حال میکنی

18-خب مهرگیاه و گوجه سبز رو باهم پیوند میزنیم حاصل کار میشه فاجعه ی قرن گوجه سبزایی که وقتی میدی یکی بخورتشون مثل سم عمل میکنن ویارو میپوکه:)))پوکیدن خوشمزه ایه لاقل

از لحاظ علمیم که نمیشه اینا رو پیوند زد :دی

19-خب زبون رمزی که زیاد ساختیم بچه بودیم بسی بسیار هم جالب بودن چون اونقدر سخت بودن خودمون هم یادمون میرفتش هی

یه زبون ساخته بودیم دایروی بعد هعی جلوی دوستامون به اون زبون حرف میزدیم اونا حرص میخوردن خیلی باحال بود گاهی اوقات خودمونم نمیفهمیدیم چی میگیم فقط واس اینکه حرص ملتو در بیاریم به یه زبون دیگه الکی الکی حرف میزدیم:)))))

20- دوست داشتم مارگارت مید رو بیارم با هم حرف بزنیم مکالمه های جالبی امکان داشت بینمون رخ بده

اولین سوالی که ازش میپرسم اینه که

به راستی فازتان چ بود که به ساموآ رفتید بانو؟؟؟

بعد برمیگرده میگه یعنی خودت نمیدونی بچه؟

بعد من بهش میگم باشه قبول طبق گفته خودت یه مسافر که از خونش دور میشه خردمندتره تا اونی که همش تو خونشه

اما یه سوال بی جوابی دارم که دلم میخواد جوابش رو بدی میشه نقطه اشتراک کتاب باروتتان را خشک نگه دارید و فرهنگ وتهعد رو با باقی کتاباتون شرح بدید؟

من نویسندشون بود!

جاااان؟

همشونو من نوشتم!

چرا من همیشه فکر میکردم حرف زن باهاتون جالبه؟

مگه جالب نیس؟

در اینجا بود که پی بردم بهتره برش گردونم چهان زیرین داره خیلی بهش فشار میاد!

وخب دیگه برگشت و من تصمیم گرفتم دیگه اسطوره هامو نبینم تا افکارم بی ازاین نابود نشع

21-باور میکنی من با ازمایش های انسانی منگله اونقدرام مخالف نبودم؟به نظر من عقیده هایی که داشت واقعا جذاب بودن

من روانی نیستم ولی دفترچه خاطراتی که من ازش خوندم به نظرم تفکراتش اونقدرا هم نابود نبوده

من با آزمایشات انسانی اگر داوطلبانه باشن هیچ مشکلی ندارم وانجامشون میدم

باورت میشه ژنتیک یکی از رشته هایی بود که وقتی اومدم انسانی ناراحت شدم نمیتونم بخونمش؟؟؟ چیز جالبیه دستکاری ژن ها و... خودتونم راونی اید :دی

22-بانی باگز:)

23-هیتلر خوبه؟

سخته خو ولی بایکم کوتاه کردن زندگی نامش کاملا قابل دسترسیه

آدوف هیتلر یه سرباز کهنه کار بود که میخواست ایده ی ملی گرایی رو هرچه بیشتر توی جامعه رونق بده خلاصه از اونجایی که کمی تا اندکی سخنران خوبی بود چند تا سخنرانی ضد کمونیستی میکنه و توی آلمان طرفدار جمع میکنه

هیتلر با قدرت تموم کشورش رو درودوارن خودش به یکی از قدرتای جهان تبدیل میکنه!

هیتلر یه وطن پرست واقعی بوده و از هیچ کاری برای کشورش دریغ نمیکرده

هیتلر و متحدانش که توی جنگ جهانی دوم حسابی کشورگشایی کرده بودن ولی یهویی ورقشون برمیگرده ومتفقین ازشون پیشی میگیرن

این میشه که هیتلر دراوج ناامیدی توی نبرد برلین همراه همسرش خودکشی میکنن تا دست متفقین بهشون نرسه!

حالا شما به من بگید مرد شریفی نبود:)؟

24-اگر دوباره متولد شم دوباره همین کارایی رو که کردم انجام میدم فقط سعی میکنم یکمی زودتر با هاگوارتس آشنا شم!

25-بیگاریه به جان تو!

حسش نیس دیگه جاش قول میدم اون نامه هه با امضای بچه هارو حتما واس ماهی تاب بفرستم!

26-خخخ آخرین جمله ای که میگم اینه که یه میلیارد زیره بعد با نفس نفس زیره و باز باحالت خیلی بدی دوباره زیره بعدم میمیرم تا تو خماریش بمونن یزر کجاس :)

27-اوهوم!

اولش وقتی ماشین بهم خورد همه چیز سفید شد بعد میتونستم صداها رو بشنوم میتونستم فکر کنم فقط یجوری بود خیلی بد بود انگار توی خلسه فرو رفته باشی نمیتونستم هیچ واکنشی بهشون نشون بدم انگار فلج شده بودم نمیدونم چجوری بگم کاملا متوجه بودم توی دنیای اطرافم چی میگزره یه چیزی تو مایه های اینکه وقتی میخوابی ولی هنوز خوابت نبرده صدا ها رو خیلی گنگ میشنوی حتی میتونی بهشون فکر کنی که بعدا چی بهشون بگی ولی نمیتونی جواب بدی نمیدونم متوجه میشی یا نه ولی هیچ واکنشی نمیتونستم نشون بدم وگرنه کاملا زنده بودم و همه چیو میتونستم درک کنم خخخ به قول بابام فلج مغزی شده بودم!

28-چشم:) راستی امضات چقدر قشنگه

خسته نیستم ممنون:)))) دیگه تموم شد:)

لینک به ارسال

و اینگونه است که کیبور داغ من به پایان میرسد:))))

دی اون سوال الکسا رو هم که جواب نداده بودم ویرایش کردم نوشتم:)

تموم شد

و البته با پرویی تموم اعلام میکنم هنوزم که هنوزه یه درصدم نسوختم!!!دی

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.