رفتن به مطلب
Dayana Lupin

امید است که مدیر بازنشسته خاکستر شود ...

پست های پیشنهاد شده

سلامی دوباره :Cool-Small:

قرعه کشی امروز بعد از ظهر در ملاعام و با حضور شاهدان در سرسرا (تلگرام) انجام شد ...

شرکت کنندگان به ترتیب حذف شدن :

بلاتریکس لسترنج

روبرتا

امریس

آنا

شکیلا

مرضیه

مینا

محمدرضا

آدرینا

آیدا

.

.

.

و بترسید از روزی که پس از سالیان شما نیز در پشت کیبورد داغ نشسته و به آتش کشیده شوید.

کسی که این بار پشت کیبورد داغ قرار میگیرد :

محمد بلک ، مدیر بازنشسته ی هافلپاف !

:hufflepuff:

دیگه از اعضای قدیمیه و میخوام طوری به آتیش کشیده بشه که خاکسترش هم باقی نمونه :e10_25::BigGrin-Small:

از همین لحظه شروع کنید !

(دلتون خواست یه مراعاتی هم بکنید نزنه اخراجتون کنه، بازنشسته هم باشه به هر حال دستش تو کاره)

قوانین رو هم یادتون نره ! :BigGrin-Small:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب شخص شخیص خودم شروع میکنم :Cool-Small:

1. سنت رو به ساعت و دقیقه و ثانیه بنویس و همچنین محاسبه کن تا الان چند دقیقه و چند ثانیه زندگی نمودی !

2. اولین تبریک تولدت از کی بود ؟ اولین کادو ؟ متن اولین پیامی که برات اومد ؟ :|

3. دوست داری چه هدیه ای بگیری ؟

4. سیریوس یا سوروس ؟

5. هندزفریت چ رنگیه ؟

6. این سوال یه چیزی بود که از پرسیدنش صرف نظر میکنم :|

7. چند بار تا حالا با ماشین کوبیدی به اینور و اونور ؟

8. ماشین مورد علاقت ؟

9. خواننده مورد علاقت ؟

10. کارتون و فیلم مورد علاقت ؟

11. نظرت راجع به نفرات زیر :

امیر :

امیر ام بی :

راف :

مهسی :

من :

ورجیل :

گردن کج :

سین دپ :

نوشیا :

حسین :

مهتاب :

خودت :

شکیلک :

امین اسلیترین :

هدیت :

سینا (اون سینا نه، این سینا که گریفیندوریه میتینگ هم اومد:|) :

ساراهـ :

ماریا :

شیدا :

الساندرو :

هرمیون :

آروین :

روونا :

آرا :

شخص دیگری هم به ذهنت میاد خودت بگو :-"

12. سوالا آشناست ؟ از کجا ؟

ویرایش شده در توسط Dayana Lupin

لینک به ارسال

اهم اهم

با توجه به رودروایستی ای که باهاشون دارم سوالات رو بسیار شیک مطرح میکنم

1: خودتون رو معرفی کنید، چند سالتونه ، چ کاره اید ، از کی با هری پاتر و هاگوارتز دات آی ار آشنا شدید و کلا یه 5 خط درباره ی اینا بنویسید:دی

2:بعد از هافلپاف گروه مورد علاقتون کدومه ، و موقع ثبت نام کدوم گروه بود ک دوست نداشتید توش بیفتید؟

3:توی هاگ کی رو بیشتر از همه قبول دارید و بهش اعتماد دارید؟ (نام بردن یک نفر الزامیست)

4:اگر اجازه داشته باشید یک نفر از توی هاگ رو بکشید کیه؟

5: بدترین سوتی ای که تو عمرت دادی رو تعریف کن

6: الناز یا دنیا ، کدومشون باحالترن؟

7: محفل یا مرگ خوار ها؟

8: اولین کلمه ای که با شنیدن اسم ورجیل به ذهنت میرسه رو بگو

9: لایق ترین فرد توی هافلپاف کیه؟

10: یه خاطره ی جالب از هاگ بگو

11: اولین کلمه ای که با شنیدن اسم دامبلدور میاد تو ذهنت؟

12: فوتبال ، بسکتبال یا والیبال؟

13: فیلم دیدن ، گیم یا کتاب خوندن؟

14: شخصیتت به کدوم یکی از کاراکتر های دنیای هری پاتر نزدیک تره؟

15: یه جمله به عنوان حسن ختام بگو

لینک به ارسال

با نام دوست آغاز میکنم

سلام بر محمد عزیز.

خب من هزار واژه برای وصفش دارم اما اشاره نظرم گویای همه اون واژگانه.

فقط برای خالی نبودن عریضه بگم که برادری تمام نشدنیه. درسته خیلی چیزها هست که آزارش میده اما سعی میکنه لحظات رو غنیمت بشماره.

دیده هام حاکی از ایمان و مهربانیش داره. همراهه. راهنما و به عبارتی که برای هافلپافی ها آشنا تره، نه تنها برادر همه ماست، بلکه رهبر هافلپاف و هلگای عصر خودشه.

با اجازه برم سراغ سوالات

1- سوال از هافلی ها نمیپرسم که باعث نشه توی انتخاب هایی بیوفتی که برای همه ما سخته. هافلپاف رو توصیف کن

2- دوست داری چطوری شناخته بشی در دنیای جادوگری

3- چرا از مدیریت هافل کنار رفتی و به چه قیمتی برخواهی گشت؟

4- از من چه انتظاراتی داری برای اینکه بتونم به هافلپاف کمک کنم؟ (نصیحت، پند، راهنمایی)

5- افتخارات هافلپاف رو نام ببر. از ابتدای وبلاگ تا الان

6- در وصف رزا، ارشد اسبق مون چند خطی بنویس

7- شما در دنیای جادویی شناخته شده ای. کدوم جایگاه بوده که ردش کرده باشی و الان پشیمون باشی؟

8- کدوم آدم باعث رشد تو توی هاگوارتز و دنیای جادویی شد؟

9- شما اینجا فامیل زیاد داری. اگه نخواستی نام ببری، تعداد فامیل هات رو که اینجا هستند بشمار

10- احساست از مدیریت هافلپاف

11- نظرت درباره مقایسه شدن با هلا هافلپاف

12- کدوم بخش هاگوارتز به نظرت جذاب تره؟

13- به نظرت هاگوارتز برای جذاب تر شدن به چی نیاز داره؟

14- چه فاکتوری در هافلپاف از همه مهمتره؟

15- اگه بخوای از هاگوارتز فرزند خونده داشته باشی، اون کیه؟

16- از هافلی ها چه انتظاری داری (مطمئنا حرف های تو برای همه ما مهمه و دوست داشتنی)

17- نیما، جانشین تو بود. درباره مدیران قبل از خودت و انتخاب نیما برامون بگو.

18- داشتن دوقلو در خانواده عالیه. دوقلوها رو چطور می بینی؟

19- بزرگتربن اشتباهات منو بگو. (تصمیمات و کارهای اشتباهم + راهکارهای پیشنهادی جبران)

20- بزرگترین اشتباه خودت در دنیای جادویی چیه؟

21- چیزی توی دلت هست که بخوای بگی و توی سوالای من نبوده باشه؟

خب من میدونم عاشق شدی برای همین نپرسیدم.

و امیدوارم ایده هرمیون عملی بشه و یه روز یه فوتبال با هاگوارتزی های بزنیم.

موفق باشی.

بهترین آرزوها برای تو

درپناه حق

آلساندرو

لینک به ارسال

سلام برادر گشنگم :BigGrin-Small:

1) تا حالا موی دست و پات رو زدی؟

2) وقتی شابلون بردی چ حسی داشتی؟

3) گل مورد علاقت چیه؟

4) شخصیت مورد علاقت تو هری پاتر

5) اگه قرار بود منو شکنجه بدی چکار میکردی.دنیا رو چی؟

6) اگه قرار بود شکنجه شی چ میکردی؟

لینک به ارسال
خب شخص شخیص خودم شروع میکنم :Cool-Small:

1. سنت رو به ساعت و دقیقه و ثانیه بنویس و همچنین محاسبه کن تا الان چند دقیقه و چند ثانیه زندگی نمودی !

2. اولین تبریک تولدت از کی بود ؟ اولین کادو ؟ متن اولین پیامی که برات اومد ؟ :|

3. دوست داری چه هدیه ای بگیری ؟

4. سیریوس یا سوروس ؟

5. هندزفریت چ رنگیه ؟

6. این سوال یه چیزی بود که از پرسیدنش صرف نظر میکنم :|

7. چند بار تا حالا با ماشین کوبیدی به اینور و اونور ؟

8. ماشین مورد علاقت ؟

9. خواننده مورد علاقت ؟

10. کارتون و فیلم مورد علاقت ؟

11. نظرت راجع به نفرات زیر :

امیر :

امیر ام بی :

راف :

مهسی :

من :

ورجیل :

گردن کج :

سین دپ :

نوشیا :

حسین :

مهتاب :

خودت :

شکیلک :

امین اسلیترین :

هدیت :

سینا (اون سینا نه، این سینا که گریفیندوریه میتینگ هم اومد:|) :

ساراهـ :

ماریا :

شیدا :

الساندرو :

هرمیون :

آروین :

روونا :

آرا :

شخص دیگری هم به ذهنت میاد خودت بگو :-"

12. سوالا آشناست ؟ از کجا ؟

اول از همه سلام میکنم به همه ی کسایی که این پست رو میخونن و بدون هیچ حرف اضافه ای میرم سراغ سوالا

1. 150719 ساعت - 9043149 دقیقه - 542588996 ثانیه تا به اون لحظه البته :)) با توجه به تعریف زندگی کردن از نظر من گاهی ممکنه یه دقیقه زندگی کردن یک ساعت به نظر بیاد در نتیجه میتونم بگم زیاد زندگی کردم :)) زیاد دقیقه و زیاد ثانیه

2. اینها رو هم اگه بخوایم برای امسال در نظر بگیریم فک کنم اولین تبریک دختر خالم بود که یه روز جلوتر تبریک گفت کلا :)) 2 تا کادو بیشتر نگرفتم اونم از طرف دوستان گرامی بود ، هندزفری و تی شرت و در مورد متن مسلما دقیقش رو یادم نیست ولی یه چیزی تو مایه های تولدت مبارک داداشی ایشالا 120 ساله بشی بود

3. سوال سختیه واقعا :)) شاید اگه کسی بتونه به عنوان کادو بهم گواهینامه بده خیلی خوشحال بشم

4. از جفتشون خوشم میاد ولی سیریوس رو مقداری بیشتر

5. یه سفید و یه مشکی

6. ولی من از جواب دادن بهش صرف نظر نمیکنم

7. یادم نمیاد خودم تا الان کوبیده باشم جایی :/ ولی با دوچرخه دو بار رفتم تو نیسان شخصا :|

8. خیلی زیادن از 206 شروع میشه تا جی تی 86 و موستانگ و ... کلا آدم ماشین دوستی هستم

9. از پاپ شادمهر - یگانه - چاوشی - جهانبخش - پاشایی / رپ و هیپ هاپ حصین - صادق - شایع - اپیکور - تیک تاک و سنتی هم دوس دارم + مهستی و معین :))

10 . درمورد فیلم که آخرین فیلمی که دیدم و خوشم اومد before we go بود ( فیلمای دیگه ای هم هستن ) و اما در مورد کارتون 2 تا کارتونی که احتمالا همه دوسش دارن پاندای کونگ فو کار و عصریخبندان ولی بیشتر از همه میتی کومان و مگامن رو دوس داشتم در کودکی :))

11. کلا عادت ندارم نظر بدم و اگه بخوام برای همه بنویسم خیلی زیاد میشه سعی میکنم تو کلمات محدود توصیفشون کنم

امیر : یکم خسته ، یکم گیمر و یکم رزمی کار :)) برادر بنده هستن

امیر ام بی : تازه آشنا شدیم و دوست خوبیه :)

راف : همشهری گرام :)) طراح با استعداد

مهسی : گوگولی و مهربون

تو : برو از خدا بترس اینم گزینس آخه ؟ :)) مادر بنده هستی و دیگه نیاز به توضیح بیشتر نیس

ورجیل : یه فرد مسئولیت پذیر که با وجود صمیمی بودن نسبیمون خیلی کم در ارتباطیم

گردن کج : روشندل زحمت کش :))

سین دپ : خسته :|

نوشیا : خلاق و پیشگو :)) یه زمانی دوستی نزدیکی داشت که خب الان تقریبا به لقا الله پیوسته :دی

حسین : اسطوره ی پشیمانی و البته یه شخصی که احتمالا تو سفر رفتن با خودم میبرمش :)) به نظر میاد پایه باشه مسافت های طولانی رو طی کنه با ماشین

مهتاب : همکارم و فردی که علاقه ی زیادی به بحث کردن داره و این بار بجای احسنت گفتن به من به صورت نقدی برام افتر 8 خرید :)) ممنون مهتاب

خودم : یه شخصی که سعی میکنه علی رغم تمام اشتباهاتش ، به سمت خوب بودن قدم برداره

شکیلک : افتخار آشنایی با خواهر گرامی بنده رو دارید :)) قبلا گفتم نظرمو در موردتون

امین اسلیترین : یک انسان قفلی که گیر کرده روی نوب بودن :))

هدیت : یه فرد خلاق و یه ارشد خوب برای هافل

سینا : پیاده اومدنش رو تحسین میکنم :)) قرار باشه پیاده یا با دوچرخه و این چیزا سفر کنم حتما ازش دعوت میکنم :))

ساراه : یک عدد دوست خوب دیگر ، یادش بخیر اوایل که تو وبلاگ بودیم کلی پروفسور پلنگ ! رو اذیت میکردیم :دی

ماریا : مادر خونده ی عزیز بنده که هنوز برام غذا درست نکرده و البته نظرم در مورد ایشون هم مشخصه

شیدا : پدر بنده و یکی از سران اصلی حزب خران ، نظرم در مورد شیدا هم قابل توضیح نیس :))

الساندرو : برادر و همگروهی بنده و از مدیران خوب و فعال سایت ، همه میدونن که چقدر خوب کار کرده

هرمیون و جینی : دوقلو های با انرژی و با استعداد هافل که واقعا خوشحالم تو گروهمون هستن

آروین : یه پسر خوب و فوق العاده با انرژی :)) و البته با ذوق ، و بنده به عنوان یک دایی زیاد اذیتش کردم واقعا :دی شرمنده

روونا : یه دوست آینده دار و تلاشگر

آرا : اون یکی همکار بنده در زمینه ادبیات و ارشاد :)) و کلا یه شخصیت خوب و باحال

12. انتظار داشتی آشنا نباشه واقعا ؟ :)) از کیبورد داغی که روحش شاد و یادش گرامی :دی

لینک به ارسال
اهم اهم

با توجه به رودروایستی ای که باهاشون دارم سوالات رو بسیار شیک مطرح میکنم

1: خودتون رو معرفی کنید، چند سالتونه ، چ کاره اید ، از کی با هری پاتر و هاگوارتز دات آی ار آشنا شدید و کلا یه 5 خط درباره ی اینا بنویسید:دی

2:بعد از هافلپاف گروه مورد علاقتون کدومه ، و موقع ثبت نام کدوم گروه بود ک دوست نداشتید توش بیفتید؟

3:توی هاگ کی رو بیشتر از همه قبول دارید و بهش اعتماد دارید؟ (نام بردن یک نفر الزامیست)

4:اگر اجازه داشته باشید یک نفر از توی هاگ رو بکشید کیه؟

5: بدترین سوتی ای که تو عمرت دادی رو تعریف کن

6: الناز یا دنیا ، کدومشون باحالترن؟

7: محفل یا مرگ خوار ها؟

8: اولین کلمه ای که با شنیدن اسم ورجیل به ذهنت میرسه رو بگو

9: لایق ترین فرد توی هافلپاف کیه؟

10: یه خاطره ی جالب از هاگ بگو

11: اولین کلمه ای که با شنیدن اسم دامبلدور میاد تو ذهنت؟

12: فوتبال ، بسکتبال یا والیبال؟

13: فیلم دیدن ، گیم یا کتاب خوندن؟

14: شخصیتت به کدوم یکی از کاراکتر های دنیای هری پاتر نزدیک تره؟

15: یه جمله به عنوان حسن ختام بگو

سلام

رودربایستی رو بذار کنار و راحت باش :))

1. خب اسمم محمد مهدیه و تو دنیای جادویی محمد بلک هستم 17 سال و 2 ماه تقریبا از عمرم میگذره ، چ کاره که خب دانش آموزم در دنیای ماگلی و مدیری بازنشسته در دنیای جادویی ، در مورد آشنا شدنم با هری پاتر اولین جایی که دیدمش و کتابشو خریدم توی نمایشگاه کتاب شهر خودمون بود ، سوم ابتدایی بودم اونموقع ، از اونجایی که من هرجا نمایشگاه کتاب ببینم باید برم یه سرک بکشم رفتم داخل و چندتا کتاب خریدم و طبق معمول همیشه داشتم برمیگشتم خونه که ناگهان صدایی توجه منو به خودش جلب کرد ، صدایی با این مضمون که کتاب هری پاتر و محفل ققنوس رسید ، منم که کلا علاقمند به ققنوس و اینجور چیزا بودم رفتم سمتش و قیمتشو پرسیدم ، فروشنده گفت 2 جلدش میشه 6 تومن و من فک کنم 5و 500 بیشتر نداشتم که خب با همون پول 2 جلد کتاب رو خریدم و اومدم خونه و شروع کردم خوندنش ، بعد از اون در مورد هری پاتر تحقیق کردم و کتاباشو از جاهای مختلف مثل کتابخونه و سایت و سی دی های کتابخونه الکترونیکی پیدا کردم و خوندم ، بعضی فن فیکشن ها رو هم همون وسطاش پیدا کردم و باعث شده بود اوایل داستان اصلی با فن فیکشنا قاطی بشه تو ذهنم :)) و با هاگوارتز دات آی ار هم از تابستون 92 آشنا شدم و قبلش هم تو دمنتور بودم ، الانم که در خدمت شمام

2. همه ی گروه ها رو دوس دارم چون اصولا خودم مخلوطی از همشون محسوب میشم :)) ولی اون اوایل چون خیلی کم به هافل اشاره شده بود اصلا دوست نداشتم هافلپاف بیفتم :)) البته الان واقعا خوشحالم که هافلیم و همگروهی های فوق العاده ای دارم :)) شدیدا هم برخورد میکنم با هرکی که بخواد برای هافل مشکلی ایجاد کنه

3. خب افراد زیادی هستن اما میشه گفت صمیمی ترین افراد برای من دنیا - شیدا - شکیل و ماریا هستن

4. واقعا علاقه ای ندارم که کسیو بکشم ، ولی احتمالا اگه یه نفر اصول اخلاقی و قوانین رو مکررا زیر پا بذاره بدست خودم کشته میشه :)) فعلا شخص خاصی مدنظرم نیس

5. چیزی به ذهنم نمیرسه ... اممم شاید لازم باشه از بقیه بپرسم :)) ویرایش میکنم این تیکه رو بعدا

6. جفتشون بی حالن ، همیشه خسته ن خداروشکر :دی

7. ترکیبی از اهداف محفل و بعضا روش های مرگخواران رو میپسندم

8. اولین کلمه ؟ بقا !

9. هافل افراد لایق زیادی داره از الس و 2 قلو ها و محمد علی و سین گرفته تا نیما و هدیت و باسیلیسک و دیانا و ... بستگی داره که هر کدوم رو بخوای برای چ کاری انتخاب کنی

10 . یکی از خاطراتی که برای خودم جالبه مربوط به روزیه که من و ماریا رفتیم برای تهیه گزارش از جشن امضای خانم اسلامیه ، اول از همه اینکه نمیتونستیم زاویه ای رو پیدا کنیم که کیفیت ضبط دوربین و صدا خوب باشه و با کلی تغییر جا بالاخره تونستیم مکان مناسب رو پیدا کنیم ، مشغول مصاحبه کردن با افراد حاضر در اونجا شدیم و بعد از اینکه با چند نفر مصاحبه کردیم یهو یکیشون برگشت گفت ببخشید مصاحبه از کجا پخش میشه :) و ما تو لحظه ی اول هنگ کردیم و بعدش براشون توضیح دادیم که از طرف یه سایت اومدیم و اینا ، بعد از این ماجرا رفتیم با مسئول کتابسرای تندیس مصاحبه کنیم ، حدود 5 دقیقه از مصاحبمون میگذشت که یهو طرف گفت مسئول اصلی برادر منه :)) و ما چند ساعت منتظر موندیم تا برادرش بیاد و بتونیم مصاحبه کنیم باهاش

11. عاقل - ریش :))

12. فوتبال و والیبال

13. کتاب - گیم - فیلم به ترتیب

14. نمیدونم واقعا ، اینو باید بقیه بگن ولی به شخصه سیریوس و دامبلدور و لونا رو بیشتر از همه دوس داشتم

15. بهترین لباس برای صورتتون لبخنده :) همیشه لبخند بزنید

لینک به ارسال
با نام دوست آغاز میکنم

سلام بر محمد عزیز.

خب من هزار واژه برای وصفش دارم اما اشاره نظرم گویای همه اون واژگانه.

فقط برای خالی نبودن عریضه بگم که برادری تمام نشدنیه. درسته خیلی چیزها هست که آزارش میده اما سعی میکنه لحظات رو غنیمت بشماره.

دیده هام حاکی از ایمان و مهربانیش داره. همراهه. راهنما و به عبارتی که برای هافلپافی ها آشنا تره، نه تنها برادر همه ماست، بلکه رهبر هافلپاف و هلگای عصر خودشه.

با اجازه برم سراغ سوالات

1- سوال از هافلی ها نمیپرسم که باعث نشه توی انتخاب هایی بیوفتی که برای همه ما سخته. هافلپاف رو توصیف کن

2- دوست داری چطوری شناخته بشی در دنیای جادوگری

3- چرا از مدیریت هافل کنار رفتی و به چه قیمتی برخواهی گشت؟

4- از من چه انتظاراتی داری برای اینکه بتونم به هافلپاف کمک کنم؟ (نصیحت، پند، راهنمایی)

5- افتخارات هافلپاف رو نام ببر. از ابتدای وبلاگ تا الان

6- در وصف رزا، ارشد اسبق مون چند خطی بنویس

7- شما در دنیای جادویی شناخته شده ای. کدوم جایگاه بوده که ردش کرده باشی و الان پشیمون باشی؟

8- کدوم آدم باعث رشد تو توی هاگوارتز و دنیای جادویی شد؟

9- شما اینجا فامیل زیاد داری. اگه نخواستی نام ببری، تعداد فامیل هات رو که اینجا هستند بشمار

10- احساست از مدیریت هافلپاف

11- نظرت درباره مقایسه شدن با هلا هافلپاف

12- کدوم بخش هاگوارتز به نظرت جذاب تره؟

13- به نظرت هاگوارتز برای جذاب تر شدن به چی نیاز داره؟

14- چه فاکتوری در هافلپاف از همه مهمتره؟

15- اگه بخوای از هاگوارتز فرزند خونده داشته باشی، اون کیه؟

16- از هافلی ها چه انتظاری داری (مطمئنا حرف های تو برای همه ما مهمه و دوست داشتنی)

17- نیما، جانشین تو بود. درباره مدیران قبل از خودت و انتخاب نیما برامون بگو.

18- داشتن دوقلو در خانواده عالیه. دوقلوها رو چطور می بینی؟

19- بزرگتربن اشتباهات منو بگو. (تصمیمات و کارهای اشتباهم + راهکارهای پیشنهادی جبران)

20- بزرگترین اشتباه خودت در دنیای جادویی چیه؟

21- چیزی توی دلت هست که بخوای بگی و توی سوالای من نبوده باشه؟

خب من میدونم عاشق شدی برای همین نپرسیدم.

و امیدوارم ایده هرمیون عملی بشه و یه روز یه فوتبال با هاگوارتزی های بزنیم.

موفق باشی.

بهترین آرزوها برای تو

درپناه حق

آلساندرو

سلام بر الساندرو

لطف داری شما :)

1. یه گروه فوق العاده خوب و راحت که اعضای سختکوش و دوست داشتنی ای داره و بیشتر از اینکه یه گروه باشن ، یه خانواده ن :)) واقعا خوشحالم که تو همچین گروهی هستم

2. به طور معمول ترجیح میدم چراغ خاموش زندگی کنم و ناشناس بمونم ولی دوست دارم ازم به عنوان یک انسان خوب یاد بشه هرجایی که باشم

3. به دلیل حضور افراد لایق تر از خودم ، میل به جوونگرایی و مقداری مشکلات شخصی مدیریت رو کنار گذاشتم :)) قرارم نیست برگردم ، به عنوان یک عضو ساده گروه در خدمتتون هستم البته

4. خب تا به اینجا عالی بودی و همین روند رو ادامه بده ، به عنوان راهنمایی سعی کن به تازه وارد ها بیشتر توجه کنی و همیشه هدف اولت جو دوستانه گروه باشه نه قهرمانی

5. از زمانی که من حضور داشتم تا الان هافلپاف یک بار در مسابقه شابلون اول شده ، یک عنوان نایب قهرمانی داشته که واقعا حقش قهرمانی بوده ، رکورد بیشترین امتیاز تو یک جلسه رو داشته :) ، یک بار قهرمان شده و مهم تر از همه تونسته افراد مفید و فعالی مثل شما رو به جامعه ی جادوگری معرفی کنه

6. در مورد رزا باید بگم که در زمانی که ارشد بود واقعا فعالیت خوبی داشت و جزو برترین امتیاز گیرنده های گروه بود ، فرد مهربون و با انگیزه ای بود ، به صورت کلی تا جایی که در توانش بوده برای هافل زحمت کشیده و به قدرت گرفتنش کمک کرده ، از نظر شخصیتی هم که میشناسیدش خودتون ، دختر پر انرژی و البته یکمی خسته ایه که جدیدا فکر میکنه نباید میرفت هافل چون به تنبلی دچار شده :)) علاقه ی زیادی به کتابای فانتزی داره و خب در مجموع یه شخصیت دوستانه و خوب داره ، امیدوارم بتونید برش گردونید به دوران اوجش و دوباره امتیاز گیری هاش رو برای هافل ببینید

7. جایگاهی نبوده که ردش کرده باشم و پشیمون شده باشم تا الان ، فقط علاقه داشتم به شغل شریف کارآگاهی روی بیارم که تو زمان ما سازمانش منحل شد متاسفانه

8. آدمای زیادی بودن که بهم انگیزه میدادن تو هاگوارتز بمونم هرچندکه یه دوره ای تقریبا تنها عضو فعال هافل من بودم و واقعا تنهایی رقابت کردن سخت بود

9. اصولا شجره نامه ی هاگ بسیار پیچیدس و نمیشه به این راحتی فامیل ها رو شمرد ، فکر کن اگه بخوایم تمام نسبت ها رو در نظر بگیریم من با 90 درصد هاگ فامیلم :))

10. کار کردن با بچه های هافل واقعا احساس خوشایندی داره و به نظرم این خودش یه نعمته که بتونی با چنین افرادی همگروهی باشی

11. به صورت کلی نظر خاصی ندارم :)) شما لطف دارید به من فقط یکم بحث جنسیت مطرحه که خب اونم بدلیل برابری زن و مرد اصلا مهم نیست :دی

12. اصولا بخش هایی که چالش و بحث کردن داشته باشه رو بیشتر میپسندم و خب مطمئنا تاپیک های سرگرمی جزو جذاب ترین ها هستن

13. به نظرم با راه افتادن بخش بازار و سیستم بانکی به طور کامل هاگوارتز میتونه جذاب تر بشه ، یه بخش دیگه هم اینه که بیشتر روی فن فیکشن ها و آثار ادبی تمرکز کنیم چون مطمئنا نویسنده های خوبی بین بچه ها پیدا میشه

14. مهربونی و دوستی و وفاداری

15. مسئولیت پدر بودن خیلی سخته و خب آدم نمیتونه به این راحتیا قبولش کنه در نتیجه هیچکس :)

16. انتظارم اینه که همیشه یه خانواده بمونن و نذارن هیچوقت مسائل خصوصی گروه به جای دیگه منتقل بشه و به فکر ساختن یه آینده ی خوب باشن

17. اصولا قبل از من چیزی به نام مدیر نبوده و فقط هر گروه یک ارشد داشت که خب من از وقتی که اومدم فک کنم فقط یک یا دوهفته با ارشدمون در ارتباط بودم و بعد ایشون محو شد

اما در مورد نیما بعضی افراد معتقد بودن که گزینه های بهتری هم هست ولی به شخصه فکر میکنم نیما مناسب ترین گزینه برای مدیریت هافل بود و با یکم تجربه کسب کردن میتونست مدیر خیلی خوبی بشه

18. از نظر من میتونه یه اتفاق قشنگ و باحال باشه که یه دو قلو تو خانواده داشته باشی ولی ترجیحا خیلی شبیه هم نباشن :| اینکه اون بچه ها هم همیشه یه نفر رو کنارشون دارن به نظر حس خوبی میاد

19. خب من واقعا کار اشتباهی ازت ندیدم تا الان جز اینکه اگه این اومدنت به سایت رو کنکورت تاثیر منفی بذاره شخصا تنبیهت میکنم :) راهکارشم اینه ک درس بخونی

20 . تقریبا میشه گفت بزرگترین ناراحتیم اینه که نتونستم به اندازه ی کافی برای هافل مفید باشم و کمکش کنم

21. یه صحبت کوچیکی هست با اونایی که تازه به جمعمون اضافه میشن ، بعضی اوقات ممکنه تیم مدیریت یه برخورد نا مناسب یا تاخیر توی انجام کارش داشته باشه ، یکم صبور باشید و با آرامش موضوع رو مطرح کنید ، بالاخره ما هم انسانیم و اشتباه میکنیم و زندگی جدا از اینجا داریم که بعضا ممکنه روی رفتارمون تاثیر بذاره ، شما لطف کنید و به دل نگیرید :)

ممنون بابت سوالات

ایشالا ایده ی هرمیون هم اجرایی میشه

لینک به ارسال
سلام برادر گشنگم :BigGrin-Small:

1) تا حالا موی دست و پات رو زدی؟

2) وقتی شابلون بردی چ حسی داشتی؟

3) گل مورد علاقت چیه؟

4) شخصیت مورد علاقت تو هری پاتر

5) اگه قرار بود منو شکنجه بدی چکار میکردی.دنیا رو چی؟

6) اگه قرار بود شکنجه شی چ میکردی؟

سلام خواهر جان

1. موی دست رو خیر ولی پا رو اره ( سوال قحط بود ؟ )

2. خوشحال بودم که هافل اولین جایزه ی رسمیش رو برد بالاخره و قهرمان شد :دی

3. گل رز - ارغوان

4. سیریوس

5. خودمو میزدم به فلج بودن که مجبور نشم شکنجه تون بدم

6. سعی میکردم اول از همه نذارم شکنجم کنن ، و خب بعدشم تحمل میکردم

لینک به ارسال

سلام دوباره پسر گلم :BigGrin-Small:

1.روی انگشتای پات مو داری؟چ داشتی چ نداشتی از کی ب ارث بردی؟با توجه ب آلل های پدر و مادرت احتمالای مختلف برای ژنوتیپ و فنوتیپو برای خودت و دیگر فرزندان احتمالی مشخص کن!

2.چرا موهای پات رو زدی ؟

3.رو مخ ترین فرد زندگیت ؟

4.نظرت راجع به توطئه علیه الناز و من و مدیر کردنت ( مطلقا خودت ) چیه ؟

5.چرا تو نذاشتی شیدا شیرینیا رو بماله به سر و کلمون ؟

6. شصت پای چپت رو بکن توی دهنت و بگو چ طعمی میده!

7.شیر یا روباه ؟

8. کامپیوتر یا کولر ؟

9. بهار یا پاییز ؟

10. دانشگاه یا مدرسه ؟

11. لوپین یا اسنیپ ؟

12. کرنل یا بک ؟

13. درویش یا گروبز ؟

14. هانا آبوت یا تدی لوپین ؟

15. سیموس یا دین ؟

16. دوچرخه یا ماشین ؟

17. تردمیل یا دمبل ؟

18.تکواندو یا کاراته ؟

19. شنا یا سوارکاری ؟

20. بسکتبال یا والیبال ؟

21. فوتبال یا هندبال ؟

22.چه ویژگی شخصیتیت هست که دوست داری عوضش کنی ؟

23.آخرین باری که زخم شدی کی بود و چرا ؟ :| (زخم، نه ترک خوردگی:|)

بازم مزاحم میشوم :-"

لینک به ارسال

اونا رو دنیا از آی دی من وارد شده بود وارد کرده بود.وگرنه تو صرفا ممد سیاهی:)) برادر گشنگ آخه؟:))1.

1.از کی بین کسایی ک من میشناسم از همه بیشتر بدت میاد؟

2.اگه قرار باشه برات ی کادو بخرم چی بخرم؟

3.آخه من چ سوالی بپرسم وقتی هر سوالی بخام هر زمانی ک بخام میتونم بیام بپرسم؟:))

4.بنظرت توی این قضیه منطقی هست؟:دی

5.زبونت جند سانته؟دماغت چطور؟

5.اندازه ی زبونت رو ب توان سانت بینیت برسون بعد ازش فرجه 3 بگیر.چ عددی میشه؟

لینک به ارسال
سلام دوباره پسر گلم :BigGrin-Small:

1.روی انگشتای پات مو داری؟چ داشتی چ نداشتی از کی ب ارث بردی؟با توجه ب آلل های پدر و مادرت احتمالای مختلف برای ژنوتیپ و فنوتیپو برای خودت و دیگر فرزندان احتمالی مشخص کن!

2.چرا موهای پات رو زدی ؟

3.رو مخ ترین فرد زندگیت ؟

4.نظرت راجع به توطئه علیه الناز و من و مدیر کردنت ( مطلقا خودت ) چیه ؟

5.چرا تو نذاشتی شیدا شیرینیا رو بماله به سر و کلمون ؟

6. شصت پای چپت رو بکن توی دهنت و بگو چ طعمی میده!

7.شیر یا روباه ؟

8. کامپیوتر یا کولر ؟

9. بهار یا پاییز ؟

10. دانشگاه یا مدرسه ؟

11. لوپین یا اسنیپ ؟

12. کرنل یا بک ؟

13. درویش یا گروبز ؟

14. هانا آبوت یا تدی لوپین ؟

15. سیموس یا دین ؟

16. دوچرخه یا ماشین ؟

17. تردمیل یا دمبل ؟

18.تکواندو یا کاراته ؟

19. شنا یا سوارکاری ؟

20. بسکتبال یا والیبال ؟

21. فوتبال یا هندبال ؟

22.چه ویژگی شخصیتیت هست که دوست داری عوضش کنی ؟

23.آخرین باری که زخم شدی کی بود و چرا ؟ :| (زخم، نه ترک خوردگی:|)

بازم مزاحم میشوم :-"

جواب سلامی دوباره :BigGrin-Small:

1. اره رو شست ، از خاندانم :)) متاسفانه اطلاعات تکمیلی از الل های پدر و مادرم در دست نیست

2. اولین بار ؟ دکتر گفته بود باید بزنم و خب کلا دلیل خاصی نداره

3. اون سینایی که خودتون میدونید احتمالا گزینه های دیگه بعد از اون قرار میگیرن ( سینایی که تو میتینگ بود نه )

4. نظرم منفیه ، علاقه ای به مدیر شدن ندارم

5. چون نمیخواستم یک ساعت وقت رو فقط برای شستن سر و صورتتون از دست بدم :)) و خب مردم آزاری رو تایید نمیکنم خیلی

6. یادمه دوران خردسالی چنین کاری کردم و خب مزه ی خاصی نمیده مثل آب یکم شورتر البته

7. شیر

8. کامپیوتر

9. پاییز

10. دانشگاه

11. لوپین

12. با توجه به اسم کرنل :/

13. گروبز

14. تد

15. دین

16. ماشین

17. دمبل

18. کاراته

19. جفتشون

20. والیبال

21. فوتبال

22. در حال حاضر کم درس خوندن رو :| ولی کلا اگه بخوام چیزیو عوض کنم ، عوضش میکنم و نمیذارم بمونه ، و البته که یه چیزایی هست آدم نمیدونه باید عوض بشن اصلا یا نه :))

23. به نظرت آدم وقتی میخوره زمین و دچار ترک خوردگی میشه بدنش زخم نمیشه ؟

مراحمی :))

ویرایش شده در توسط draxler.h

لینک به ارسال
اونا رو دنیا از آی دی من وارد شده بود وارد کرده بود.وگرنه تو صرفا ممد سیاهی:)) برادر گشنگ آخه؟:))1.

1.از کی بین کسایی ک من میشناسم از همه بیشتر بدت میاد؟

2.اگه قرار باشه برات ی کادو بخرم چی بخرم؟

3.آخه من چ سوالی بپرسم وقتی هر سوالی بخام هر زمانی ک بخام میتونم بیام بپرسم؟:))

4.بنظرت توی این قضیه منطقی هست؟:دی

5.زبونت جند سانته؟دماغت چطور؟

5.اندازه ی زبونت رو ب توان سانت بینیت برسون بعد ازش فرجه 3 بگیر.چ عددی میشه؟

قبلا سابقه داشته از این لفظ استفاده کنی :)) در کل مهم نیس هرچی خواستی صدا کن خواهر جان :دی

1. از کسی بدم نمیاد

2. هیچی نخر :دی

3. دقیقا همین سوال رو من از دنیا هم پرسیدم

4. حتی توی کلمه ی غیر منطقی هم یدونه منطقی هست :دی پس میشه گفت اره

5. زبونم تا جایی از حلقم که راه داشت رو اندازه گرفتم حدودا 9 سانت :| دماغمم 6 سانت به صورت عمودی :دی

5 ( چرا 2 تا 5 ؟ ) . 38/95 تقریبا :-"

لینک به ارسال

خب خب خب

همکار گرامی ^_^

۱.اول از همه بگو برای ارتقا گشت چه پیشنهاد هایی داری و در صورت امکان چه تغییراتی روش انجام می دادی؟

۲. افرادی که تا به حال در میتینگ دیدی رو به ترتیب سرعت راه رفتن مرتبط کن!

۳. معیارت برای یک شغل خوب چیه؟ چه تیپ شغل هایی داشتی ازشون راضی می بودی؟ و شغل بد به نظرت چیه و چه شغل هایی رو ترجیح می دی نداشته باشی؟

۴. فرض کن سایت هاگ به جای اینکه مدرسه باشه یک گروه مافیایی بود! نقش هر کس رو در این گروه مشخص کن!!

۵. پنج تا از افرادی که در بالا بهشون اشاره کردی رو انتخاب کن و در حداقل پنج خط یک داستان مافیایی در موردشون بنویس

۶. عشقت به ماشین از کی شروع شد؟ و آیا می دونی چرا شروع شد؟

۷. جنگنده های روسی رو ترجیح می دی یا جنگنده های آمریکایی؟

۸. نیرو دریایی یا نیرو هوایی؟

۹. فرض کن یک روز پا می شی و می بینی یک ژنرال نازی هستی! هر کاری هم که می کنی رو آینده تاثیر داره. چیکار می کنی؟

۱۰. داستان دکتر جکیل و آقای هاید رو می دونی؟ محض محکم کاری یک اشاره ای می کنم! جکیل یک دانشمندی بوده که به روشی تونست پلیدی های خودش رو همه رو متمرکز کنه و حاصل همه ی پلیدی هاش شخصی به نام هاید شد! فرض کن این کار رو روی تو انجام بدن! آقای هایدت چجور آدمی می شده در واقع تصور تو ازش چیه؟

۱۱. حالا فرض کن یک همچین چیزی رو در مورد گروه های هاگ داشتیم! محمد شدیدا گریفی، شدیدا اسلی و شدیدا ریونی چجور محمدی می بود؟ :-" (شدیدا هافل رو هم ترجیحا بگو!)

۱۲. تخمین بزن تا الان چند تا احسنت جمع کردی!(خودم به شخصه هیچ ایده ای در مورد تعدادش ندارم!)

۱۳. نظرت در مورد خلبان های کامیکازه؟

۱۴. اگه الان خود پنج سال پیشت رو ببینی بهش چی می گی؟

۱۵. تصورت از خود پنج سال بعدت چیه؟ ببینیش چی بهش می گی؟ و فکر می کنی اون در مورد چی باهات حرف می زنه؟

۱۶. می دونستی رسما تا بحال انقدر سر طرح سوال به مشکل برنخورده بودم که الان خوردم؟ رسما نمی دونم چی سوال بپرسم!

۱۷. به افراد زیر یک کتابی که فکر می کنی تا الان نخوندن معرفی کن

الناز

دنیا

ماریا

شکیل

آرا

علی

امیر ام.بی

کلیو

الساندرو

هدیت

ورجیل

حسین

هرمیون

۱۸. به همون افراد بالایی یک کشور که فکر می کنی به شخصیتشون میاد هم نسبت بده

۱۹. معیار هات برای دوستی چین؟

۲۰. دوست داشتی در پروژه مهاجرت به مریخ شرکت می کردی؟ چرا؟

لینک به ارسال

سلام بر ممد سيا

خب ممد سيا، تعدادي سوال الان ميخواهم از خود دربياورم و مورد پرسش قرارتان دهم

1. نظرت راجع به وضعيت فعلي آرسنال؟

5 تا شخصيت هري پاتر ميگم هر كدومو به يكي از اعضاي هاگ تشبيه كن به ميل خودت

بدعنق ، بارون خون آلود، سوروس اسنيپ، رون ويزلي، اسلاگهورن

6. اهدافت براي فعاليت در هاگ بعد از كنكور؟ :دي

7. چند درصد احتمال ساخت قلعه رو ميدي؟ :-""

8. اگه بخواي يه چيز توي خودت رو عوض كني چيه؟ (ظاهري يا باطني)

9. با استعدادترين فرد از اعضاي هاگ كه به ذهنت مياد؟

10. ضرب المثل پركاربرد

11. روشن دل بودن بهتر است يا گردن كج بودن؟ :دي

12. پول بهتر است يا ثروت؟ :دي

ديگه دارم اور دوز ميكنم :|

13. اگه موظف باشي توي يه عروسي مجلس گرم كن بشي، از چه روشي براش استفاده ميكني؟

14. حاضري در ازاي 10 مليون بري يه ميكروفون بگيري دستت وسط ميدون آزادي يه دهن بخوني؟

15. بازي آنلاين مورد علاقه؟

16. درس مورد علاقه؟

17. نظرت راجع به مقوله ي كنكور :|

18. عايا تا حالا شده با تمام وجود به واقعي بودن هاگوارتز ايمان داشته باشي؟ (حتي مثلا يك مدت:-"")

19. تا حالا شده با چوبي چيزي ورد هاي هري پاتر رو اجرا كني به اميد اينكه اجرا بشن؟

20. هدف و انگيزه بلند مدتت؟

21. تا حالا تك دل كسيو بريدي؟ :|

22. رو مخ ترين دوستت؟

لینک به ارسال

دیگه دیدم دایان همون ده گالیون ته حسابمم مسدود میکنه شرکت نکنم.

1.از چه چیزی تو دنیا بیشتر خوشت میاد؟

2.سر قضیه رای گیری ژوله میخواستی خفم کنی نه؟ :D

3.با امتحانات نهایی چه می کنی؟ :|

4.نظرت راجب تابستون مدرسه رفتن؟ :|

5.تو سوالای دایان نظرت راجب اسم بیشترا بود تقریبا پس فقط خودمو اضافه میکنم؟

پ.ن:حالا که شرکت کردم مدیریت محترم یه ده گالیون بریزید تو حساب دیگه...می دونید که از محوی مث من چقدر اینجور چیزا بعیده =))

لینک به ارسال

ز اونجایی که دایانا منو هرچی تحدید بلد بود و نبود کرد و از اون جایی که اعصاب شو نداریم یه ۲۰ تایی سوال می پرسیم #---# باشد که رستگار شویم

۱ انتخاب کن

الس یا الناز

الناز یا شکیل

شکیل یا دایانا

متاب یا آرا

۲اگه تو جشن قهرمانان بودی حاضر بودی به کی پیشنهاد بدی؟

۳ اولین کارگردانی که به ذهنت می رسه رو بوگو|:

۴ اگه می تونستی بین ریون و گریف یکی رو انتخاب کنی کدوم رو برای خودت بهتر می دونستی؟

۵ افراد زیر رو به یک جونور وحشی تشبیه کن

دایانا

امیر ام بی

حسین

سین

مهتاب

شکیل

آلس

آنا(خودم)

۶ اگه می تونستی بین هاگ و خانواده ات یکی رو انتخاب کنی کدوم رو انتخاب می کردی و چرا؟

۷چرا دایانا همه رو به سوال پرسیدن مجبور می کنه؟

۸قدت رو به میلی متر اندازه بگیر و بوگو

۹ اندازه ی ۵ تا کوه بزرگ دنیا رو به سانتی متر حساب کن

۱۰اگه می تونستی جانور نما بشی می شدی؟ اگه آره چرا و به چی تبدیل می شده اگه نه هم چرا؟

۱۱ آخرین کتاب و اولین کتابی که خوندی؟

۱۲ از نظر خودت کدوم یک از دروس هاگ سخت تره؟

۱۳ سوالام چرته؟

۱۴ دقت کردی توی کیبورد داغ اشنا ، به هیچکدوم از سوال های ۱۳ جواب نداد؟

۱۵ بزرگترین ترس

۱۶ یه ورزش جادویی و یه ورزش ماگلی رو که دوست داری رو بوگو و در مورد هر کدوم ۲ خط توضیح بده(=

۱۷ بهترین دارایی

۱۸ ۵ تا از بچه های هاگ رو نام ببر و برای هر کدوم ۲ روش ترور بوگو

۱۹ آلس یا نیما؟ چرا؟

۲۰ درس مورد علاقه ی ماگلی و درس مورد علاقه ی جادویی تو با استاد مربوطه نام ببر

خل سوالام ته کشید ولی نگران نشو دایانا منز اونجایی که دایانا منو هرچی تحدید بلد بود و نبود کرد و از اون جایی که اعصاب شو نداریم یه ۲۰ تایی سوال می پرسیم #---# باشد که رستگار شویم

۱ انتخاب کن

الس یا الناز

الناز یا شکیل

شکیل یا دایانا

متاب یا آرا

۴ اگه می تونستی بین ریون و گریف یکی رو انتخاب کنی کدوم رو برای خودت بهتر می دونستی؟

دایانا

امیر ام بی

حسین

سین

مهتاب

شکیل

آلس

آنا(خودم)

۶ اگه می تونستی بین هاگ و خانواده ات یکی رو انتخاب کنی کدوم رو انتخاب می کردی و چرا؟

۱۰اگه می تونستی جانور نما بشی می شدی؟ اگه آره چرا و به چی تبدیل می شده اگه نه هم چرا؟

۱۳ سوالام چرته؟

۱۵ بزرگترین ترس

۱۶ یه ورزش جادویی و یه ورزش ماگلی رو که دوست داری رو بوگو و در مورد هر کدوم ۲ خط توضیح بده(=

۱۷ بهترین دارایی

۱۹ آلس یا نیما؟ چرا؟

خب سوالام ته کشید ولی نگران نشو دایانا منو دوباره در شرکت بر این تاریک مجبور می کنه!م دوباره در شرکت بر این تاریک مجبور می کنه!

لینک به ارسال
خب خب خب

همکار گرامی ^_^

۱.اول از همه بگو برای ارتقا گشت چه پیشنهاد هایی داری و در صورت امکان چه تغییراتی روش انجام می دادی؟

۲. افرادی که تا به حال در میتینگ دیدی رو به ترتیب سرعت راه رفتن مرتبط کن!

۳. معیارت برای یک شغل خوب چیه؟ چه تیپ شغل هایی داشتی ازشون راضی می بودی؟ و شغل بد به نظرت چیه و چه شغل هایی رو ترجیح می دی نداشته باشی؟

۴. فرض کن سایت هاگ به جای اینکه مدرسه باشه یک گروه مافیایی بود! نقش هر کس رو در این گروه مشخص کن!!

۵. پنج تا از افرادی که در بالا بهشون اشاره کردی رو انتخاب کن و در حداقل پنج خط یک داستان مافیایی در موردشون بنویس

۶. عشقت به ماشین از کی شروع شد؟ و آیا می دونی چرا شروع شد؟

۷. جنگنده های روسی رو ترجیح می دی یا جنگنده های آمریکایی؟

۸. نیرو دریایی یا نیرو هوایی؟

۹. فرض کن یک روز پا می شی و می بینی یک ژنرال نازی هستی! هر کاری هم که می کنی رو آینده تاثیر داره. چیکار می کنی؟

۱۰. داستان دکتر جکیل و آقای هاید رو می دونی؟ محض محکم کاری یک اشاره ای می کنم! جکیل یک دانشمندی بوده که به روشی تونست پلیدی های خودش رو همه رو متمرکز کنه و حاصل همه ی پلیدی هاش شخصی به نام هاید شد! فرض کن این کار رو روی تو انجام بدن! آقای هایدت چجور آدمی می شده در واقع تصور تو ازش چیه؟

۱۱. حالا فرض کن یک همچین چیزی رو در مورد گروه های هاگ داشتیم! محمد شدیدا گریفی، شدیدا اسلی و شدیدا ریونی چجور محمدی می بود؟ :-" (شدیدا هافل رو هم ترجیحا بگو!)

۱۲. تخمین بزن تا الان چند تا احسنت جمع کردی!(خودم به شخصه هیچ ایده ای در مورد تعدادش ندارم!)

۱۳. نظرت در مورد خلبان های کامیکازه؟

۱۴. اگه الان خود پنج سال پیشت رو ببینی بهش چی می گی؟

۱۵. تصورت از خود پنج سال بعدت چیه؟ ببینیش چی بهش می گی؟ و فکر می کنی اون در مورد چی باهات حرف می زنه؟

۱۶. می دونستی رسما تا بحال انقدر سر طرح سوال به مشکل برنخورده بودم که الان خوردم؟ رسما نمی دونم چی سوال بپرسم!

۱۷. به افراد زیر یک کتابی که فکر می کنی تا الان نخوندن معرفی کن

الناز

دنیا

ماریا

شکیل

آرا

علی

امیر ام.بی

کلیو

الساندرو

هدیت

ورجیل

حسین

هرمیون

۱۸. به همون افراد بالایی یک کشور که فکر می کنی به شخصیتشون میاد هم نسبت بده

۱۹. معیار هات برای دوستی چین؟

۲۰. دوست داشتی در پروژه مهاجرت به مریخ شرکت می کردی؟ چرا؟

1. اول از همه با گشت خودم میرفتم گشت ارشاد رو ارشاد میکردم ، بعد از اون احتمالا به تولید یک سری دارو میپرداختم که ادب و شعور انسان ها رو افزایش بده و خب فعلا همینا کافیه

2. از اونجایی که نگفتی به چی باید مرتبطشون کنم جوابی برای سوالت نیست :دی ولی جدا از شوخی اگه بخوام مرتبشون کنم باید بگم بیشترین سرعت رو سینا داره و بعد از اون نمیدونم چون معمولا بقیه پشت سر من هستن و منم معتقد به اینکه فقط باید به پیش رفت :))

3. برای خودم طیف وسیعی از شغل ها هستن که خوب به نظر میاد ولی شاید معیار اصلی رو بشه مفید بودن و خلاقانه بودن گذاشت و البته اینکه به نوآوری و کنجکاوی مربوط باشه ، بیشتر شغل هایی که بر پایه ی تحقیقات باشه رو دوست دارم چیزایی مثل ژنتیک و ساخت دارو و ... ولی از اون طرف علاقه ی خاصی هم به علوم انسانی از جمله ادبیات و علوم سیاسی و جامعه شناسی دارم ، شغل های روتین و یکنواخت رو دوست ندارم و شغل هایی که انسان رو محصور کنن ( لازم به ذکره که بعد ها قراره کافه کتاب تاسیس کنم بهمون سر بزنید حتما )

4. خب بحث اول اینه که مافیای چی باشیم ؟ قصدمون از کارمون چیه صرفا پول یا مقاصد دیگه ای هم داریم ؟ و منظورت از هرکس دقیقا چه افرادین ؟ چون واقعا نمیشه برای همه ی افراد نظر داد فوقش میشه گفت هر کس رو تو جایی که کار میکنه استفاده میکنم تا به مقاصدم برسم

5. اینم که خود به خود منتفیه :دی

6. نمیدونم از کی شروع شد دقیقا ولی شاید بیشتر از همه توی 7 سال اخیر بروز کرده باشه قبلش کمتر بوده ، معمولا برای عاشق شدن توضیحی وجود نداره و منم نمیتونم بگم دقیقا چرا شروع شد هر چیزی که بگم صرفا یه حرفیه که از خود علاقم نشات گرفته و دلیل اصلی نیس :))

7. اول از همه به تولید داخل احترام بذار :دی اما به طور کلی جنگنده های روسی رو ترجیح میدم مخصوصا سوخو رو

8. نیروی هوایی

9. مطمئنا یکی از بزرگترین آرزوهام اینه که جلوی جنگ ها رو میگرفتم و خب اون همه هزینه ای که برای جنگیدن داده شد رو صرف نابودی فقر میکردم اما جدای از این تفکرات الانم شاید هیتلر رو از حمله به روسیه منع میکردم تا به خاطر سرما کشورم تو جنگ شکست نخوره و میگفتم تو یه زمان مناسب تر حمله کنه ، شایدم سعی میکردم جلوی کشتار های فجیع رو بگیرم و از اسیر ها برای کار کردن و آباد کردن مناطق نابود شده استفاده میکردم :)) در کل باید دید شرایط اونموقع چطوریه و بعد تصمیم گرفت

10. تصور من اینه که هر انسانی دارای هر 2 حالت خوب و بد از هر رفتاری هست و خودشه که تصمیم میگیره کدوم رو استفاده کنه در نتیجه اگه قرار بود شخصی فقط پلیدی ها رو داشته باشه اونموقع دیگه حتی به ذهنش هم نمیرسه که خوبی چیه و هر کار پلیدی رو انجام میده از قتل و دزدی تا خیانت و دروغ و ... پس تقریبا میشه گفت در همه ی جهات پلید میشه

11. اگه صرفا هدف گروه باشه خب مسلما هرکار پلیدی رو برای همه گیر شدن گروهم و اثبات برتریش انجام میدادم :)) چیزی مثل داعش ، روی دیگه ی قضیه هم اینه که مثلا به اسم شجاعت حماقت هایی رو انجام میدادم و آخرش خودمو نابود میکردم یا مثلا به اسم جاه طلبی خودم رو با همه دشمن میکردم و بازم موجب نابودی خودم میشدم و همینطور در مورد بقیه گروها توی صفاتی که بهشون نسبت داده میشه زیاده روی میکردم

12. به نظرت من ایده ای در مورد تعدادش دارم ؟ ولی خب میشه گفت احتمالا بیشترین تعداد مال خودمه

13. برای چنین افرادی باید اول نیتشون رو بررسی کرد و بعد در موردشون نظر داد ولی به طور کلی همه ی افرادی که از خودشون و وطنشون و کلا هرچیزی درمقابل ظلم دفاع میکنن برام قابل احترامن

14. سلام ! سلام کردن خیلی چیز مهمیه و بعدش هم شاید یک سری نکات خیلی ریز رو بهش گوشزد میکردم ولی به طور کلی علاقه ای ندارم که تغییر بدم گذشته رو چون معلوم نیس روی آینده چه تاثیری بذاره اونموقع

15. تصوراتم گستردس و کلا بجز یه سری اهداف که مشخصه ترجیح میدم در مورد آینده ی خودم به طور علنی اظهار نظر نکنم ، از اونجایی که نمیدونم چه چیزی در آینده اتفاق میفته صرفا امیدوارم طوری باشه که به آینده ی خودم بتونم تبریک بگم بابت چیزی که شده و بهش آفرین بگم ، شاید در مورد آینده ی 5 سال بعد خودش :-؟

16. رسما اعلام کرده بودم که اصولا اکثر افراد یا بدلیل اینکه من در دسترسم سوالی ندارن بپرسن یا به این دلیل که منو نمیشناسن احتمالا سوالی نمیپرسن

17. این افراد شخصیت ها و سلیفه های مختلفی دارن و خب مطمئنا خودشون هرچیزی با سلیقشون همخونی داشته باشه رو خوندن و یا خواهند خوند به همین دلیل من چند تا کتاب رو که خودم فکر میکنم واقعا خوب بودن رو میگم البته به احتمال 90 درصد همشون این کتابا رو خوندن : شازده کوچولو و قلعه حیوانات - رمان کوری و جوانمرد نام دیگر تو ( یکی از جمله هایی که از این کتاب آخری دوس داشتم این بود : راهی که به بهشت می رود نزدیک است ، من به آن راهِ دور دست می روم ، راهی که تنها به خدا می رسد . )

18. خب اصولا دوست ندارم چنین سوالایی رو همینطوری سرسری جواب بدم و رد بشم در نتیجه آخرین پست کیبوردم رو اختصاص میدم به این نوع سوالا و همشون رو یک جا جواب میدم

19 . برای دوستی عادی همین که طرف مقابلم با ادب و باشعور و با شخصیت باشه کافیه و البته اینکه دشمنم نباشه :دی ویژگی های دیگه که اکثرا هم زیر مجموعه ی همین 3 اصل اول هستن میرن تو قسمت دوستی های صمیمی تر با درصد اهمیت مختلف

20 . در حال حاضر نه چون اطلاعات کافی ندارم در موردش و خب ما هنوز نتونستیم همین زمینی که روش زندگی میکنیم رو حفظ کنیم و حتی نتونستیم از نظر رفتاری هم پیشرفت قابل توجهی داشته باشیم چه دلیلی داره مهاجرت کنیم به یه سیاره دیگه و اونو هم مثل زمین نابود کنیم ؟

لینک به ارسال
سلام بر ممد سيا

خب ممد سيا، تعدادي سوال الان ميخواهم از خود دربياورم و مورد پرسش قرارتان دهم

1. نظرت راجع به وضعيت فعلي آرسنال؟

5 تا شخصيت هري پاتر ميگم هر كدومو به يكي از اعضاي هاگ تشبيه كن به ميل خودت

بدعنق ، بارون خون آلود، سوروس اسنيپ، رون ويزلي، اسلاگهورن

6. اهدافت براي فعاليت در هاگ بعد از كنكور؟ :دي

7. چند درصد احتمال ساخت قلعه رو ميدي؟ :-""

8. اگه بخواي يه چيز توي خودت رو عوض كني چيه؟ (ظاهري يا باطني)

9. با استعدادترين فرد از اعضاي هاگ كه به ذهنت مياد؟

10. ضرب المثل پركاربرد

11. روشن دل بودن بهتر است يا گردن كج بودن؟ :دي

12. پول بهتر است يا ثروت؟ :دي

ديگه دارم اور دوز ميكنم :|

13. اگه موظف باشي توي يه عروسي مجلس گرم كن بشي، از چه روشي براش استفاده ميكني؟

14. حاضري در ازاي 10 مليون بري يه ميكروفون بگيري دستت وسط ميدون آزادي يه دهن بخوني؟

15. بازي آنلاين مورد علاقه؟

16. درس مورد علاقه؟

17. نظرت راجع به مقوله ي كنكور :|

18. عايا تا حالا شده با تمام وجود به واقعي بودن هاگوارتز ايمان داشته باشي؟ (حتي مثلا يك مدت:-"")

19. تا حالا شده با چوبي چيزي ورد هاي هري پاتر رو اجرا كني به اميد اينكه اجرا بشن؟

20. هدف و انگيزه بلند مدتت؟

21. تا حالا تك دل كسيو بريدي؟ :|

22. رو مخ ترين دوستت؟

سلام گردن گج

1. خب هر تیمی فراز و نشیب داره و جدیدا هم آرسنال داره خیلی نوسانی بازی میکنه به طور کلی امیدوارم به زودی برگرده به دوران اوجش

2. این سوال رو موکول میکنم به همون زمانی که پست آخر رو میذارم

( به صورت اصولی باید سوال بعدی 3 باشه در حالیکه 6 ئه ، اگه بخوایم سوال قبلی رو هم 5 تا حساب کنیم حتی بازم با سوال اولت میشن 6تا و باید سوال بعدی 7 باشه در نتیجه دقت کن روشندل جان )

3. به احتمال زیاد به بازنشستگیم ادامه میدم :دی هنوز زوده برای اظهار نظر در مورد آینده

4. باید نظر همه ی بچه ها رو بدونم بعد ولی به طور کلی شاید 20 درصد

5. قبلا توضیح دادم در این مورد ولی خب شاید بخوام یکی از جوانح بدنم رو تعویض کنم به خاطر اینکه خوب کار نمیکنه :)) البته اگه گارانتی داشته باشه

6. فرد با استعداد زیاد داریم و البته باید بگی دقیقا در چه موضوعی

7. در نا امیدی بسی امید است - آب از سرچشمه گل آلوده - گذشته ها گذشته

8. گردن کج بودن :دی

9. ثروت چون میتونه شامل همه چیز بشه :)) مثلا اینکه از نظر شعور ثروتمند باشی

10 . از بخاری یا پکیج اگه نبود هم علاء الدین و آتیش و اینجور چیزا

11. بلی :-"

12 . ورژن قدیمی گرز رو دوست داشتم و خب روحش شاد

13. ادبیات رو بیشتر از بقیه دوست دارم

14. شتریه که در خونه همه میخوابه :|

15. خیر نشده :)) احتمال وجود داشتنش رو شاید داده باشم ولی اعتقاد به وجود قطعی رو خیر

16. اره زیاد :دی

17. زندگی کردن

18 . خیر :دی

19 . اسم باید بگم ؟ حسین :| ( جدای از اینکه نمیشناسیدش انقدر این اسم زیاد هست که مشخص نشه کیه )

لینک به ارسال

خب خب خب ببین کی اینجاست

یعنی میخوام بدونی هر کس دیگه ای بود حسشو نداشتم شرکت کنم چون از ساعت 3 بیدارم

0-نمایشگاه میای یا نه ؟ xD

1- اگر فقط یه روز زنده باشی و بتونی اون روزو هرجا که بخوای و با هر کسی که بخوای بری با کی و کجا میری؟

2- اگر میتونستی تو جریانات یه کتاب تاثیر بزاری توی کدوم کتاب تاثیر میزاشتی و چه چیزیو عوض میکردی /

3- اگر ما هر روزمون رو طوری شروع کنیم که انگار زندگی بد تر از این پیش رومون نمیتونه بزاره به نظرت چجوری میتونیم به زندگی ادامه بدیم؟

4- اگر قرار باشه بین دنیا و شکیلا و ماریا و شیدا یکیو بکشی کدومو میکشی ؟

5- بیشترین سوالی که من ازت تو زندگیت پرسیدم چی بوده ؟

6- اگر میتونستی با تریلی الناز از رو یکی از اعضای تیم مدیریت رد شی از رو کی رد میشدی؟

7- نظرت در مورد موهای دنیا چیه ؟

8- نظرت در مورد تم فعلی سایت چیه ؟

9- بعد از کنکور هاگ رو فراموش میکنی یا با تمام قدرت به تیم مدیریت بر میگردی؟

10- اگر میتونستی کنکور قبول شی و زندگی خوبی داشته باشی یا تا اخر عمر کنار ما بمونی در عوض زندگیت تضمین شده نبود کدومو انتخواب میکردی؟

لینک به ارسال
دیگه دیدم دایان همون ده گالیون ته حسابمم مسدود میکنه شرکت نکنم.

1.از چه چیزی تو دنیا بیشتر خوشت میاد؟

2.سر قضیه رای گیری ژوله میخواستی خفم کنی نه؟ :D

3.با امتحانات نهایی چه می کنی؟ :|

4.نظرت راجب تابستون مدرسه رفتن؟ :|

5.تو سوالای دایان نظرت راجب اسم بیشترا بود تقریبا پس فقط خودمو اضافه میکنم؟

پ.ن:حالا که شرکت کردم مدیریت محترم یه ده گالیون بریزید تو حساب دیگه...می دونید که از محوی مث من چقدر اینجور چیزا بعیده =))

سلام الیسا :)) چ عجب بالاخره دیدمت :دی

1. اول از همه باید بپرسم تو کدوم دنیا ؟ :)) و خب اگه قرار باشه بین اشیا انتخاب کنم که از چه چیزی بیشتر خوشم میاد تفنگ و ماشین رو انتخاب میکنم ، بین آب و هوا باشه مثلا ابری و بارونی رو :))

2. نه :دی به شخصه خود رای گیری برام مهم نبود ، سلیقه ای بود که هر کس از کار کدوم کمدین خوشش بیاد ، مشکلم با این بود که اون رای گیری با مسائل دیگه ای مخلوط شده بود و میدیدم ملت چقدر زود با چنین مسائلی هیجان زده میشن و میشه ازشون سوء استفاده کرد

3. بالاخره این هم شتریه که در خونه همه میخوابه :دی کار خاصی قرار نیست انجام بدم

4. نظرم به صورت بنیادین با سیستم آموزشیمون مخالفه ولی توی این سیستم آموزشی اگه بخوای حساب کنی فک کنم چیز خوبی محسوب میشه تابستون مدرسه رفتن البته به شرط کارایی داشتن

5. هرچند میخواستم بذارم آخر سر توضیح بدم این مدل سوالا رو ولی این یکی رو همینجا میگم

خب تقریبا اولین روح توی این مدرسه هستن ایشون ، جزو استادای کم امتیازده محسوب میشدن در دوران ما الان نمیدونم تغییری کرده یا نه :دی واقعا جا داشته که خیلی خیلی بیشتر آشنا بشیم باهاش ولی از بس محو بوده نشده ، تمام فعالیتش در یه دورانی این بود که میومد 2 تا جوک میذاشت میرفت تا سال بعد :))

لینک به ارسال
ز اونجایی که دایانا منو هرچی تحدید بلد بود و نبود کرد و از اون جایی که اعصاب شو نداریم یه ۲۰ تایی سوال می پرسیم #---# باشد که رستگار شویم

۱ انتخاب کن

الس یا الناز

الناز یا شکیل

شکیل یا دایانا

متاب یا آرا

دایانا

امیر ام بی

حسین

سین

مهتاب

شکیل

آلس

آنا(خودم)

۱۳ سوالام چرته؟

۱۵ بزرگترین ترس

۱۷ بهترین دارایی

۱۹ آلس یا نیما؟ چرا؟

خل سوالام ته کشید ولی نگران نشو دایانا منز اونجایی که دایانا منو هرچی تحدید بلد بود و نبود کرد و از اون جایی که اعصاب شو نداریم یه ۲۰ تایی سوال می پرسیم #---# باشد که رستگار شویم

۱ انتخاب کن

الس یا الناز

الناز یا شکیل

شکیل یا دایانا

متاب یا آرا

دایانا

امیر ام بی

حسین

سین

مهتاب

شکیل

آلس

آنا(خودم)

۱۳ سوالام چرته؟

۱۵ بزرگترین ترس

۱۷ بهترین دارایی

۱۹ آلس یا نیما؟ چرا؟

خب سوالام ته کشید ولی نگران نشو دایانا منو دوباره در شرکت بر این تاریک مجبور می کنه!م دوباره در شرکت بر این تاریک مجبور می کنه!

1. واقعا نمیدونم چرا باید انتخاب کنم :))

الناز ( چون میدونم الس ناراحت نمیشه :دی خودش میدونه که مثل برادرمه ) - تو قبلی الناز انتخاب شد پس اینجا شکیل :دی - تو قبلی شکیل انتخاب شد پس اینجا دنیا - و اما گزینه آخر بین همکارام خب معلومه مهتا(ب)

2. به خودم پیشنهاد میدادم که بیاد یه گوشه بشینه نظاره گر باشه :دی

3. کریس اوانز و عمو اصغر :/

4. سخته واقعا ، ریون شاید به خاطر اینکه گریف زیادی تو چشمه

5. این موکول میشه

6. خانوادم ، چون برام مهم ترن قطعا ( جالبیش اینه عده ای از بچه های همینجا هم عملا خانوادم محسوب میشن )

7. چون دچار بیماری تنبلی شدید و فعال نیستید :))

8. 1850 میلیمتر تقریبا

9. 884800 سانت - 861100 - 858600 - 851600 - 846300

10. در حال حاضر به صورت ارثی گرگینه هستم ولی اگه نبودم هم آره میشدم شاید ققنوس شایدم هیپوگریف :)) بالاخره توانایی داشتن خوبه و البته دوس دارم زندگی رو از نظر اونا هم تجربه کنم

11. آخرین کتاب خب کمک آموزشی زیست سال سوم از نشر الگو :دی و اما اولین کتاب رو یادم نیست احتمال زیاد کتاب شرح لمعه بوده ، مطمئنا چیزی ازش نمیفهمیدم در 4-5 سالگی ولی خب صرفا برای اینکه یه چیزی خونده باشم فک کنم اینو خوندم ( لازم به ذکره که اولین کتاب که خودم تنهایی خوندمش این بود وگرنه برای یادگیری و اینا یادمه با شعرای کودکانه شروع کرده بود مادرم )

12. به طور کلی احتمالا باید نجوم سخت ترینشون باشه ولی چون ازش خوشم میاد برام شیرینه ( تو هاگ خودمون واقعا درسی نیست که سخت باشه به نظرم )

13. خیر :))

14. این هم خیر

15. خب بزرگترین ترسم احتمالا نرسیدن به اهدافمه نه اینکه ترسِ فلج کننده باشه صرفا فکر میکنم که اگه نرسم بهشون حس ناخوشایندی بهم دست میده

16. یه ورزش جادویی خب به نظرم فوتبال :)) واقعا فوتبال یه چیز جادوییه ، اما اگه بخوام یه ورزش جادویی دیگه بگم به نظرم تسترال سواری با مانع چیز باحالی میشه :دی و ورزش ماگلی هم والیبال و تیراندازی و اتومبیل رانی

17. شعور و شخصیت

18. اینم بمونه آخر سر

19. الس کنکور داره پس مزاحمش نمیشم ، نیما هم درس داره و سرش شلوغه بازم مزاحمش نمیشم :دی

20. ادبیات رو در دنیای ماگلی دوست داشتم با معلم راهنماییم - اما درس جادویی خب وردها رو دوس داشتم با یه استادی که سالیان دور تدریس داشت :)) اما در حال حاضر ورد و معجون و جانور رو دوست دارم

میتونی بری جاهای دیگه فعال باشی تا مجبور نشی بیای سوال بپرسی :دی موفق باشی

لینک به ارسال
خب خب خب ببین کی اینجاست

یعنی میخوام بدونی هر کس دیگه ای بود حسشو نداشتم شرکت کنم چون از ساعت 3 بیدارم

0-نمایشگاه میای یا نه ؟ xD

1- اگر فقط یه روز زنده باشی و بتونی اون روزو هرجا که بخوای و با هر کسی که بخوای بری با کی و کجا میری؟

2- اگر میتونستی تو جریانات یه کتاب تاثیر بزاری توی کدوم کتاب تاثیر میزاشتی و چه چیزیو عوض میکردی /

3- اگر ما هر روزمون رو طوری شروع کنیم که انگار زندگی بد تر از این پیش رومون نمیتونه بزاره به نظرت چجوری میتونیم به زندگی ادامه بدیم؟

4- اگر قرار باشه بین دنیا و شکیلا و ماریا و شیدا یکیو بکشی کدومو میکشی ؟

5- بیشترین سوالی که من ازت تو زندگیت پرسیدم چی بوده ؟

6- اگر میتونستی با تریلی الناز از رو یکی از اعضای تیم مدیریت رد شی از رو کی رد میشدی؟

7- نظرت در مورد موهای دنیا چیه ؟

8- نظرت در مورد تم فعلی سایت چیه ؟

9- بعد از کنکور هاگ رو فراموش میکنی یا با تمام قدرت به تیم مدیریت بر میگردی؟

10- اگر میتونستی کنکور قبول شی و زندگی خوبی داشته باشی یا تا اخر عمر کنار ما بمونی در عوض زندگیت تضمین شده نبود کدومو انتخواب میکردی؟

مرسی واقعا :دی

0. اگه خدا بخواد آره :دی

1. فقط یه روز ؟ چند نفر رو که نام نمیبرم جمع میکنم و میرم طبیعت گردی ، ترجیحا جنگل و رودخونه و اینا

2. توی کتاب تاریخ :)) جلوی جنگ ها رو میگرفتم :دی

3. 2 حالت داره یا چون میدونی بدتر از این نمیشه سعی میکنی لذت ببری ، یا اینکه راه آسون تر رو انتخاب میکنی و زندگیت رو تلخ میکنی برای خودت و فقط به حسرت خوردن میپردازی

4. به نظرم ماری کشسانی بالاتری داره نسبت به بقیه پس اونو میکِشم :دی

5. نمایشگاه میای ؟ :))

6. از رو خودم :دی شایدم از رو خود الی

7. نظرم مثبتم یا نظر منفیم ؟ :))

8. خوبه قشنگه :دی

9. احتمالا به تیم مدیریت برنمیگردم ولی مطمئنا هاگ رو هم فراموش نمیکنم و میام اینجا

10. تو سوالت نگفتی اگه قرار باشه زندگی خوبی داشته باشم نمیتونم کنار شما بمونم در نتیجه زندگی خوب رو انتخاب میکنم :)) و اما قسمت دوم خب من همین الانشم زندگیم تضمین شده نیس و میبینید که موندم :دی

لینک به ارسال

درود درود ^____^

بعد از یک ساعت فکر کردن و طرح کردن سوالاتی داغون شروع میکنم =\

1.اول از همه یه زندگی نامه پنج خطی از خودت بگو 😁 (هم میتونه ماگلی باشه ، هم جادوگری)

2. دوست داری کجا زندگی کنی !؟

3. اگه قرار بود شخصیت اصلی یک فیلم یا کناب ، جاش رو بده بهت ، کدوم فیلم یا کتاب و شخصیت رو انتخاب میکردی !؟

4. چه شغلی رو دوست داری !؟ (ماگلی و جادوگری)

5. شیش نفر از اعضای هاگ رو به دلخواه ، در شیش کلمه توصیف کن ! (خودم نباشم قبول نیستا😁)

6. رنگ مورد علاقه !

7. خنده دار ترین سوتی ای که تاحالا در زندگیت رخ داده 😁

8. درس مورد علاقه (ماگلی و جادوگری)

9. فکر کن یه روزی ، همه توی کل جهان مردن ، و هیچکس قططططعا زنده نیست ! بجز خودت ! تو همین لحظه ، یه نفر زنگ خونتونو میزنه !

واکنشت چیه و چیکار میکنه !؟ (یه داستان کوتاه بنویس ازش )

10 . کلی سوال یادم رفت در زمان تایپ \\= یادم اومد دوباره میام میپرسم ^______^

لینک به ارسال

درووود ماهم چند تا سوال بسی آسون می پرسیم و می ریم ^___^

1) اگه می تونستی ماشین زمان و گردنبند زمان برگردان داشتی باهاشون چی کار می کردی؟ یعنی تو چه زمانی سفر می کردی؟ و چی کار می کردی و چه چیزی رو تغییرمی دادی؟ (هم تو دنیای ماگلی هم جادوگری )

* همون طور که می دونید با زمان برگردان فقط می شه به گذشته رفت ولی با ماشین زمان هم به آینده هم به گذشته های خیلی دور می شه رفت!

2) اگه یه بلیط داشتی که که به هرجا می خواستی می تونستی باهاش بری (ولی تنهایی) کجا رو انتخاب می کردی؟

3) اگه یه سفر بدون بازگشت به مریخ داشتی و می تونستی فقط سه تا وسیله به عنوان یادگاری با خودت ببری ، چی می بردی؟

4) ترجیح می دی مثل سیریوس بلک 13 سال تو آزکابان بمونی یا مثل پتی گرو 13 سال به عنوان یه موش تو جای گرم و نرم زندگی کنی؟

5) قبل از گرهبندی ( که قطعا برمی گرده به گذشته های دور!) به جز هافل دوست داشتی تو چه گروهی باشی؟ چرا؟

6) ده سال دیگه ی خودت رو چه جوری می بینی؟ ( هم ماگلی هم جادوگری)

7) ده سال دیگه ی هاگ رو چه جوری تصور می کنی؟ چه چیزاییی عوض شده؟ چه چیزایی اضافه شده؟ هر کدوم از جادوآ»وزا به چه صمتی می رسن؟

8) چرا و چگونه بازنشسته شدید؟ خخخخخ

9) اگه دو قطره از معجون فلیکس فلیسی داشتی باهاش چی کار می کردی؟ (هم تو دنیای ماگلی هم جادویی)

10) اگه دو لیوان معجون تغییر شکل داشتی خودتو به شکل کی در می اوردی؟ ( هم تو هاگ هم تو دنیای ماگلی)

* هر کس می تونه باشه... یعنی هر کس رو انتخاب کنی یه تار موش برات ظاهر می شه.. پس محدودیتی نداری!

11) بدترین کابوس و بهترین خوابی که دیدی چی بود؟

12) برای ویژگی های زیر به خودت نمره بده...

شوخ طبعی:

غرور:

سخت کوشی:

شجاعت:

شادی:

عصبانیت:

تنهایی:

* اگه چیز دیگه ایی هم هست خودت اضافه کن

13) بزرگ ترین هدفت و بزرگ ترین ترست چیه؟

14) اگه قرار بود استاد هاگ باشی ( البته شایدم قبلا بودید!) ولی در حال حاضر دوست داری استاد چه درسی باشی؟

15) آخرین باری که از یکی هدیه گرفتی کی و چی و به چه مناسبت و از طرف کی بود؟

* در صورت امکان یه عکسم ازش بده ^___^

16) به نظرت افراد زیر شبیه کدوم یکی از شخصت های فانتزین؟ ( جون تعداد شخصیتای هری پاتر محدوده از یه داستان یا فیلم دیگه ایی هم می تونه باشه ولی ترجیحیا شناخته شده باشه)

خودم

دایانا

اشنا

ماریا

فلک

الناز

ورجیل

هرمیون ( آتلانتیس)

الساندور

خب فعلا همین بود.... تا دیداری دیگر وسوال های دیگر بدرود!:703:

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.