رفتن به مطلب
Dayana Lupin

امید است که مدیر بازنشسته خاکستر شود ...

پست های پیشنهاد شده

درود درود ^____^

بعد از یک ساعت فکر کردن و طرح کردن سوالاتی داغون شروع میکنم =\

1.اول از همه یه زندگی نامه پنج خطی از خودت بگو (هم میتونه ماگلی باشه ، هم جادوگری)

2. دوست داری کجا زندگی کنی !؟

3. اگه قرار بود شخصیت اصلی یک فیلم یا کناب ، جاش رو بده بهت ، کدوم فیلم یا کتاب و شخصیت رو انتخاب میکردی !؟

4. چه شغلی رو دوست داری !؟ (ماگلی و جادوگری)

5. شیش نفر از اعضای هاگ رو به دلخواه ، در شیش کلمه توصیف کن ! (خودم نباشم قبول نیستا)

6. رنگ مورد علاقه !

7. خنده دار ترین سوتی ای که تاحالا در زندگیت رخ داده

8. درس مورد علاقه (ماگلی و جادوگری)

9. فکر کن یه روزی ، همه توی کل جهان مردن ، و هیچکس قططططعا زنده نیست ! بجز خودت ! تو همین لحظه ، یه نفر زنگ خونتونو میزنه !

واکنشت چیه و چیکار میکنه !؟ (یه داستان کوتاه بنویس ازش )

10 . کلی سوال یادم رفت در زمان تایپ \\= یادم اومد دوباره میام میپرسم ^______^

سلام :))

1. خب واقعا چه چیزی باید بگم ؟ توی بیمارستان به دنیا اومدم :)) اگه یه ساعت دیرتر اقدام میکردن هنوز بدنیا نیومده میمردم :دی از بچگی تا الان رشد کردم :)) به نظر میاد این روند همچنان قراره ادامه داشته باشه ، ورزش های مختلفی رو امتحان کردم از کاراته و کونگ فو تا بسکتبال و شنا و ژیمناستیک و ... ، در حال حاضر تیر اندازی کار میکنم و خب والیبال و فوتبال هم به صورت تفریحی ، علاقه ی زیادی به ماشین و رانندگی دارم کلا ، چندوقتیه کتاب خوندن رو گذاشتم کنار و امیدوارم بعد کنکور برگردم به کتابخونی ، تابستون 92 وارد هاگوارتز شدم و تا الان در خدمت شمام ، سابقه ی کار توی داروخونه ، نونوایی ، باغ چایی و میوه ، مزرعه ی برنج و ... رو داشتم :دی ترجیح میدم کلا چراغ خاموش کارام رو انجام بدم و همین دیگه ، فک کنم کافیه

2. تو خونه ی خودم :))

3. شخصیت های زیادی هست که ازشون خوشم بیاد ولی نمیخوام جامو باهاشون عوض کنم :)) صرفا علاقه دارم با شخصیت خودم وارد دنیای جادویی بشم

4. به طور کلی گفتم قبلا که چه نوع شغل هایی رو دوست دارم ولی برای آینده فعلا هدفم روی داروسازیه ، ممکنه بعد ها وارد سیاست هم بشم اما از نظر جادویی شاید تو شغلی مثل کاراگاهی یا حتی تدریس یا مدیریت توی هاگوارتز بتونم موفق باشم

5. این بمونه برای پست آخر ولی در مورد خودت توضیح میدم الان ، خب اصولا من خیلی کم باهات ارتباط داشتم و نمیتونم چیز زیادی در موردت بگم اما به صورت کلی حس میکنم شخصیت آرومی داری و به یکم زمان نیاز داری برای هماهنگ شدن با یه جمعی که نمیشناسیشون یعنی خب اونجوری نیستی که زود جوش بخوری باهاشون :)) و خب احتمالا به با ادب بودن توجه میکنی که خب امیدوارم در این مورد نظرم درست باشه واقعا :دی چیز مهمیه و احتمالا مسئولیت پذیر هم هستی :)) فعلا همینقدر میتونم بگم

6. رنگای زیادی هست ، آبی - مشکی - قهوه ای - قرمز - سفید

7. اینو دفعه ی قبلی هم نتونستم جواب بدم :دی

8. ادبیات و شیمی و زیست البته نه کاملا این مدلی که تو کتابای درسی هست

9. میدونی میشه جملت رو به چند روش مختلف خوند و جوابشو پیچوند :)) مثلا اینکه همه مَردن و هیچکس ( خواننده ) زنده نیس :دی احتمالا مامور گازه که اومده سراغم :دی

اما جدای از اون خب شتر رو هم با واحد نفر شمارش میکنن در نتیجه ممکنه یه شتر اومده باشه زنگ خونم رو زده باشه ، ممکنه عمو عزی باشه که اومده منو با خودش ببره ، ممکنه افرادی از یه سیاره دیگه باشن حتی ممکنه زنگ خونه اتصالی کرده باشه ، خیلی چیزا ممکنه و به صورت کلی من مشکلی ندارم :)) فوق فوقش شاید یه چاقو دستم بگیرم و بعد برم ببینم چ خبره

10 . ایشالا یادت میاد :)) ممنون بابت سوالا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
درووود ماهم چند تا سوال بسی آسون می پرسیم و می ریم ^___^

1) اگه می تونستی ماشین زمان و گردنبند زمان برگردان داشتی باهاشون چی کار می کردی؟ یعنی تو چه زمانی سفر می کردی؟ و چی کار می کردی و چه چیزی رو تغییرمی دادی؟ (هم تو دنیای ماگلی هم جادوگری )

* همون طور که می دونید با زمان برگردان فقط می شه به گذشته رفت ولی با ماشین زمان هم به آینده هم به گذشته های خیلی دور می شه رفت!

2) اگه یه بلیط داشتی که که به هرجا می خواستی می تونستی باهاش بری (ولی تنهایی) کجا رو انتخاب می کردی؟

3) اگه یه سفر بدون بازگشت به مریخ داشتی و می تونستی فقط سه تا وسیله به عنوان یادگاری با خودت ببری ، چی می بردی؟

4) ترجیح می دی مثل سیریوس بلک 13 سال تو آزکابان بمونی یا مثل پتی گرو 13 سال به عنوان یه موش تو جای گرم و نرم زندگی کنی؟

5) قبل از گرهبندی ( که قطعا برمی گرده به گذشته های دور!) به جز هافل دوست داشتی تو چه گروهی باشی؟ چرا؟

6) ده سال دیگه ی خودت رو چه جوری می بینی؟ ( هم ماگلی هم جادوگری)

7) ده سال دیگه ی هاگ رو چه جوری تصور می کنی؟ چه چیزاییی عوض شده؟ چه چیزایی اضافه شده؟ هر کدوم از جادوآ»وزا به چه صمتی می رسن؟

8) چرا و چگونه بازنشسته شدید؟ خخخخخ

9) اگه دو قطره از معجون فلیکس فلیسی داشتی باهاش چی کار می کردی؟ (هم تو دنیای ماگلی هم جادویی)

10) اگه دو لیوان معجون تغییر شکل داشتی خودتو به شکل کی در می اوردی؟ ( هم تو هاگ هم تو دنیای ماگلی)

* هر کس می تونه باشه... یعنی هر کس رو انتخاب کنی یه تار موش برات ظاهر می شه.. پس محدودیتی نداری!

11) بدترین کابوس و بهترین خوابی که دیدی چی بود؟

12) برای ویژگی های زیر به خودت نمره بده...

شوخ طبعی:

غرور:

سخت کوشی:

شجاعت:

شادی:

عصبانیت:

تنهایی:

* اگه چیز دیگه ایی هم هست خودت اضافه کن

13) بزرگ ترین هدفت و بزرگ ترین ترست چیه؟

14) اگه قرار بود استاد هاگ باشی ( البته شایدم قبلا بودید!) ولی در حال حاضر دوست داری استاد چه درسی باشی؟

15) آخرین باری که از یکی هدیه گرفتی کی و چی و به چه مناسبت و از طرف کی بود؟

* در صورت امکان یه عکسم ازش بده ^___^

16) به نظرت افراد زیر شبیه کدوم یکی از شخصت های فانتزین؟ ( جون تعداد شخصیتای هری پاتر محدوده از یه داستان یا فیلم دیگه ایی هم می تونه باشه ولی ترجیحیا شناخته شده باشه)

خودم

دایانا

اشنا

ماریا

فلک

الناز

ورجیل

هرمیون ( آتلانتیس)

الساندور

خب فعلا همین بود.... تا دیداری دیگر وسوال های دیگر بدرود!:703:

سلام به ارشد فعال گریف :دی

1. اولین کاری که میکردم این بود که برمیگشتم به زمان بوجود اومدن کل این دنیا ، همون قضیه ی از کجا آمده ایم و آمدنمان بهر چه بوده اصلا :)) بعدش یه گشتی در طول تاریخ میزنم و نقاط ضعف و قوت حکومت های مختلف و فرهنگ ها رو در میارم و اینکه چ پیشرفت هایی داشته هر جامعه ، احتمالا در آینده بدردم میخورن ، بعدش احتمالا سعی میکردم یه حکومت درست و درمون تشکیل بدم و البته هر بار میرفتم آینده رو میدیدم و اشتباهات احتمالی رو تصحیح میکردم :)) این چیزیه که اگه میشد اجرا بشه شاید خیلی مفید واقع میشد برای همه ی مردم کارای دیگه ای هم هست ولی فعلا همین یدونه بسه به نظرم

2. لندن به احتمال 99 درصد :))

3. یادگاری از چی ؟ :)) چیزی به عنوان یادگاری ندارم اصولا ولی خب در مورد 3 تا وسیله لپ تاپم - چند تا از کتابام - یه توپ کوچیک یا شیطونک مثلا

4. 13 سال تو آزکابان رو ترجیح میدم البته یادمه سیریوس 12 سال زندانی بود

5. به خاطر تاثیرات کتاب و شرایط سنی گریف چون خب تنها گروهی بود که ازش شناخت داشتم عملا

6. با استفاده از قدرت بیناییم :))

7. در مورد 10 سال دیگه ی هاگ واقعا نظر خاصی ندارم ، چند تا طرح هست که وسعت بالایی دارن و انجامشون شاید یکم غیرممکن باشه ولی شخصا امیدوارم بتونیم اجراشون کنیم ( متاسفانه فعلا نمیتونم چیزی در موردشون بگم ) اما در مورد سمت دانش آموزا خب ممکنه بعضیاشون جذب همون طرح ها بشن ، شاید خیلیاشون به عنوان مدیر بخش های مختلف منصوب بشن تا کار ها تقسیم بشه کلا بستگی داره به عملکرد بچه ها و شرایط سایت

8. به خاطر یه سری مشکلات که عمدتا مربوط به درس و این چیزا بود بازنشست شدم و البته به خاطر کهولت سن و اعتقاد به جوونگرایی :دی

9. سر کنکور مصرفشون میکردم :|

10. میشه مرگ رو هم یه شخص در نظر گرفت ؟ :)) اول خودمو به شکل مرگ در میاوردم :دی و خب واقعا نیازی ندارم که چهره ی خودمو عوض کنم :)) دامبلدور رو به عنوان نفر دوم انتخاب میکنم

11. بدترین کابوس هام رو نمیتونم بگم ولی یکی از کابوس های بدم این بود که توی یه اتاق فلزی خون آلود و پر از مار گیر کرده بودم ( من تقریبا فوبیای مار دارم با اینکه دارم سعی میکنم بهش غلبه کنم ) و خب شمشیر داشتم و خیالم از بابت دفاع از خودم راحت بود ولی یهو شروع کردم به کوچیک شدن و انقدر کوچیک شدم که شمشیرم به اندازه سوزن شده بود و بعدش صحنه های کلوز آپ از حمله ی مار ها رو دیدم :| واقعا بد بود

و خب بهترین خوابمم نمیشه گفت ولی خب محتوای کلیشون این بود که به ارزوهام رسیده بودم و کلا شرایطم خوب بود :))

12. این رو واقعا باید بقیه نمره بدن :))

شوخ طبعی : 8 از 10

غرور : 1 از 10 ( متنفرم از غرور اون یدونه هم به خاطر موارد خاصه :دی )

سخت کوشی : 9 از 10

شجاعت : 7 از 10

شادی : 9 از 10

عصبانیت : 6 از 10

تنهایی : 0

13. بزرگترین هدفم ؟ داشتن یه زندگی خوبه و خب تعریف زندگی خوب هرکس متفاوته مطمئنا :))

بزرگترین ترسمم قبلا گفتم : خب بزرگترین ترسم احتمالا نرسیدن به اهدافمه نه اینکه ترسِ فلج کننده باشه صرفا فکر میکنم که اگه نرسم بهشون حس ناخوشایندی بهم دست میده

14. درس معجون رو دوست دارم و البته فلسفه یا حقوق جادویی رو :دی

15. افتر 8 که مهتاب بهم داد :)) مناسبتش این بود که قرار بود برام بخره همینجوری و خب خرید :)) md_3d1cd_lg_acb69_afetr_eight_200_tanag.jpg

16. سوال رو به آخرین پست موکول میکنم :دی

ممنون بابت وقتی که گذاشتی

لینک به ارسال

سلام

اصولا تو تاپیکا شرکت نمیکنم چون کلا وقت نمیشه ولی این یکی فرق میکنه :) بعد چند روز گفتم منم شرکت کنم به هرحال درمورد مدیرمونه

خب بریم سراغ سوالات سعی میکنم چیزای جدید بپرسم البته قبلیارو کامل نخوندم :دی

۱.اگه بخوای یک کتاب معرفی کنی به همه که بخونن اون چیه ؟

۲.و همچنین یک فیلم

۳.یک تلخی بی پایان رو ترجیح میدی یا یک پایان تلخ ؟

۴.خواننده مورد علاقت کیست ؟

۵. وهمچنین شاعر مورد علاقه ..

۶.شرلوک هولمز یا پوآرو ؟

۷.مسی یا رونالدو ؟

۸.اگه بخوای یک نفرو شاد کنی چیکار میکنی ؟

۹.بزرگترین اشتباهی که تاحالا داشتی چی بوده ؟

۱۰.ریاضی یا شیمی ؟

۱۱.زندگی تو یک جزیره رو به صورت تنهایی ترجیح میدی یا بودن تو فضا یا سیاره ای دیگر بازهم تنهایی

خب دیگه فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه ...

ویرایش شده در توسط Nimapotter

لینک به ارسال

سلام

اصولا تو تاپیکا شرکت نمیکنم چون کلا وقت نمیشه ولی این یکی فرق میکنه :) بعد چند روز گفتم منم شرکت کنم به هرحال درمورد مدیرمونه

خب بریم سراغ سوالات سعی میکنم چیزای جدید بپرسم البته قبلیارو کامل نخوندم :دی

۱.اگه بخوای یک کتاب معرفی کنی به همه که بخونن اون چیه ؟

۲.و همچنین یک فیلم

۳.یک تلخی بی پایان رو ترجیح میدی یا یک پایان تلخ ؟

۴.خواننده مورد علاقت کیست ؟

۵. وهمچنین شاعر مورد علاقه ..

۶.شرلوک هولمز یا پوآرو ؟

۷.مسی یا رونالدو ؟

۸.اگه بخوای یک نفرو شاد کنی چیکار میکنی ؟

۹.بزرگترین اشتباهی که تاحالا داشتی چی بوده ؟

۱۰.ریاضی یا شیمی ؟

۱۱.زندگی تو یک جزیره رو به صورت تنهایی ترجیح میدی یا بودن تو فضا یا سیاره ای دیگر بازهم تنهایی

خب دیگه فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه ...

سلام نیما ، ممنون وقت گذاشتی :))

1. این سوال رو قبلا جواب دادم پس دوباره مینویسمش : شازده کوچولو و قلعه حیوانات - رمان کوری و جوانمرد نام دیگر تو ( یکی از جمله هایی که از این کتاب آخری دوس داشتم این بود : راهی که به بهشت می رود نزدیک است ، من به آن راهِ دور دست می روم ، راهی که تنها به خدا می رسد . )

2. before we go اخرین فیلمی بود که دیدم و خوشم اومد ، اگه کسی به رزمی و اینجور چیزا علاقه داشته باشه اینم پیشنهاد میکنم never back down: no surrender

3. مطمئنا یک پایان تلخ رو :)) چون بعد هر پایانی آدم میتونه بازم شروع کنه و این بار پایان تلخ نداشته باشه

4. این رو هم قبلا جواب دادم : از پاپ شادمهر - یگانه - چاوشی - جهانبخش - پاشایی / رپ و هیپ هاپ حصین - صادق - شایع - اپیکور - تیک تاک و سنتی هم دوس دارم + مهستی و معین :))

5. فاضل نظری ، محمد علی بهمنی ، علیرضا آذر ، امید صباغ نو ، اخوان ثالث و چند نفر دیگه :)) قدیمیا هم که جای خود دارن

6. شرلوک

7. اصن شما شماره سوال رو ببین :)) حتی خود اعداد هم دارن میگن رونالدو :دی

8. کاری که خوشحالش کنه رو انجام میدم :-"

9. سختکوش نبودن توی بعضی مواقع میتونه جزو بزرگترین اشتباهاتم باشه

10. شیمی

11. هر جفتشون خوبن ولی دومی رو ترجیح میدم چون فضاهای کشف نشده زیادی هست و میشه چیزای جدید بیشتری نسبت به موقعیت اول تجربه کرد

لینک به ارسال

سلام دوباره به همکار گرامی

۱. احساست رو از اینکه برداشتت از سوال ها با منظور سوزاننده متفاوت است توصیف کن

۲.طرز تهیه*ی اون دارو افزایش دهنده ادب و شعور چیست و چه side effect هایی دارد؟

۳. و مافیا یک چیزی عین خاندان کورلئونه در نظر بگیر و بگو به نظرت از اعضای شناخته شده در سایت هر کس در کجای این سیستم قرار می گیره! مثلا آروین می دونه پسر عاشق پیشه خانواده باشه که سود خانواده رو صرف گالری هاب هنری می کنه و دلش نمی خواد تو شغل خانوادگی باشه

الناز رو برای کتک کاری می تونی بفرستی که کسانی که از کسانی که به خانواده پول مقروضن پول پس بگیره و و.. دیگه خودت بگو

۴.سوال بعدیش هم این طوری اوکی می شه :-" اون رو هم جواب بده :-"

۵. نظرت به طور کلی در مورد انیمه چیه؟

۶. ترجیح می دادی طول عمر آدم چقدر می بود؟

۷. تو یک جزیره قراره رهات بکنن! ۵ چیز ( از جمله آدم ، منتها نمی تونی قایق و هواپیما و چیزی که بتونه تو رو از جزیره ببره بیرون ببری) اجازه می دن با خودت به جزیره بیاری! این ۵ چیز چی هستن؟

۸. اگه بخوای به مهم ترین چیزهایی که آموزش و پرورش کم داره اشاره کنی چه چیزهایی رو می گی؟

۹.به نظرت در فاصله کلاس آنالیز ۲ و انقلاب که می شه از یازده و نیم تا دو چه کارهای مفیدی می شه انجام داد؟

۱۰.از بین بچه ها بهترین استاد برای هر کدوم از درس های زیر انتخاب کن( مهم نیست الان دانش آموز ان، استادن، یا.... صرفا فکر می کنی از پس اون درس خوب بر میان)

جانورشناسی

گیاه شناسی

تغییر شکل

ورد

ریاضیات جادویی

پیشگویی

هنر

تاریخ

ادبیات

نجوم

جامعه شناسی جادویی

تئوری جادو

معجون سازی

پرواز

طلسم های باستانی

دفاع در برابر جادوی سیاه

امیدوارم چیزی رو جا ننداخته باشم اما اگر جا انداختم بی زحمت خودت به لیست اضافه کن :-"

دیگه فکر نکنم سوالی داشته باشم

و ممنون از اینکه من رو به تیم مسافرتت راه دادی ^_^

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.