رفتن به مطلب
Dayana Lupin

نیم وجبی شعله ور میشود ...

پست های پیشنهاد شده

سلام سلام

ببخشید تاخیر داشتم ولی مشکلات زندگی مانع میشد بیام قرعه کشی رو انجام بدم :|

الانم با سرماخوردگی پاشدم قرعه کشی کردم، قدرمو بدونید :|

قرعه کشی امروز بعد از ظهر در ملاعام و با حضور شاهدان در سرسرا (تلگرام) انجام شد ...

شرکت کنندگان به ترتیب حذف شدن :

شکیلا

روبرتا

محمد رضا

آدرینا

سین

بلا

الساندرو

مینا

مرضیه

آیدا

امریس

الیسا

.

.

.

و ...

نیم وجبی هاگوارتز ، کسی که با جیغ هایش دیوارهای سرسرا را فرو میریزد ...

آنا از ریونکلاو

:rawenclaw:

خب دیگه

انتقام جیغ زدناشو بگیرید :BigGrin-Small:

قوانین رو هم یادتون نره ! :BigGrin-Small:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من معمولا شر کت نمی کنم اما این بار فرق داره . می خوام انتقام جیغ های انا رو بگیرم:BigGrin-Small:

1- چجوری با هاگ اشنا شدی ؟

2- نیم وجبی جان 5 سال دیگه عمرتو چه جوری می بینی ؟

3-کتاب مورد علاقت ؟

4- درس مورد علاقت تو دنیای جادو گری و تو ماگلی؟

5- اگه دوستت رو تهدید به مرگ کرده باشن و زنده ماندن اون به دست تو باشه و خانوادت در حال فوت باشن . خوب کدوم رو انتخاب می کنی ( البته می تونی سرم جیغ هم بزنی :Laughing-Small:)

6- استاد مورد علاقت؟

7- از بین اینا که می گم چه اخلاقی اول به ذهنت می رسه ؟

خودم

سینا

مرضیه

الناز

نیما

سین

8-نظرت راجب به عشق چیه ؟

9-اگه شخصیت یک داستان بودی و نقش اولش دوست داشتی نمایش نامه ات چه جوری باشه داستانش ، و اخرش چه جوری باشه

10- از من چه تصوری داری ؟:Cool-Small:

خوب موفق باشی .

من گوش هامو می گیرم تا جیغ هات منو کر نکنه

راستی کیبوردت سوخته یا سالمه؟

لینک به ارسال

سلام نیم وجبی هاگ :)))

امدم بسوزونمت و برم

1. پنج تا اسم پسر نام ببر که با ز شروع بشه :)) (ببینم چه میکنی:BigGrin-Small:)

2.اگه بخوای سه نفرو بهم معرفی کنی که به روح تبدیلشون کنم چه افرادی توی هاگ هستند؟

3.نظرت راجب 4 عنصر جدید کشف شده جدول تناوبی عنصر ها چیه؟:Cool-Small:

5.برای آینده چه برنامه ای داری؟

6.پماد سوختگی دم دستت داری :Skull-Small:

5.7 تا اسم دختر با ح بنویس :)

یه همچین سوالات رو اعصابی طرح میکنم:702::702::702:

لینک به ارسال
سلام

من معمولا شر کت نمی کنم اما این بار فرق داره . می خوام انتقام جیغ های انا رو بگیرم:BigGrin-Small:

1- چجوری با هاگ اشنا شدی ؟

2- نیم وجبی جان 5 سال دیگه عمرتو چه جوری می بینی ؟

3-کتاب مورد علاقت ؟

4- درس مورد علاقت تو دنیای جادو گری و تو ماگلی؟

5- اگه دوستت رو تهدید به مرگ کرده باشن و زنده ماندن اون به دست تو باشه و خانوادت در حال فوت باشن . خوب کدوم رو انتخاب می کنی ( البته می تونی سرم جیغ هم بزنی :Laughing-Small:)

6- استاد مورد علاقت؟

7- از بین اینا که می گم چه اخلاقی اول به ذهنت می رسه ؟

خودم

سینا

مرضیه

الناز

نیما

سین

8-نظرت راجب به عشق چیه ؟

9-اگه شخصیت یک داستان بودی و نقش اولش دوست داشتی نمایش نامه ات چه جوری باشه داستانش ، و اخرش چه جوری باشه

10- از من چه تصوری داری ؟:Cool-Small:

خوب موفق باشی .

من گوش هامو می گیرم تا جیغ هات منو کر نکنه

راستی کیبوردت سوخته یا سالمه؟

هعییییییییی مردم برای انتقام از مون میان تو کیبورد داغ شرکت می کنن هعی(البته حق هم دارن:703:)بریم سراغ جوابا

۱ دقیقا ۱۸ روز دیگه میشه روزی که اومدم هاگ(سالگردم پیشا پیش مبارک دیییییی=) درواقع یه ماه میشد که کتابای هری رو تموم کرده بودم از روی بیکاری و اعصاب نداشتن برای خوندن تیزهوشان و نمونه به نت گردی روی آورده بودم و هاگ رو یافتم(= و تا الان در خدمتتون هستم

۲ یک عدد کنکوری بدبخت|:

۳ اگه هری و پرسی و ساده کین رو حذف کنم خطای ستارگان بخت ما

۴ ماگلی: ریاضی جادویی:تاریخ و جونور

۵ گزینه جیغ(=

۶ بابا فلکم و مامان بزرگ دایانام^---^

۷ خودت :مظلوم

سینا:پایه

مرضیه : شاد

الناز:بی اعصاب

نیما:مظلوم ۲

سین:روانی|:

۸ نظر خاصی ندارم|: اگه خیلی برات مهمه برو تو نشریه رو بنگر

۹ کلا عین رمعو و ژولیت باشه و آخرش خودکشی کنم|:

۱۰ یه عدد کنکوری بدبخت|:

بذار شروع بشه:e6_25:

ویرایش شده در توسط Ana k

لینک به ارسال

به نام خدا

سلام به همه

این همه نوه گل منو اذیت نکنید. پدربزرگش هواشو داره حسابی.

بچه به این خوبی.

نیم جبی هم بهش نگید. تو سن رشده چند سال بعد برای خودش خانمی میشه خودتون شرمنده میشید ها.

از من گفتن.

خب

من هم چند تا سوال بپرسم که نگن پدربزرگش بهش توجه نمیکنه.

1- از چه لقبی برای خودت خوشت میاد (گفتم شاید نیم وجبی رو دوست داشته باشی)

2- این همه کلاس های مختلف شرکت میکنی، آینده نزدیک و آینده دور منو پیش بینی کن

3- چه آرزویی داری نسبت به هاگ و بچه هاش؟

4- بین شجره نامه ات و ریونکلا کدوم رو انتخاب میکنی؟ چرا؟ (الان بگی خانواده، ریونی ها یه چیزی میگن. بگی هم ریونکلا، من خودم شاکی میشم خخخخخ)

5- اگر دردت یکی بودی چه بودی؟ (این بیت رو در مورد خودت تشریح کن.) یعنی اینکه: من میدونم مشکلات و مشغله هات زیاده مخصوصا تو هاگ. برامون از اونها بگو.

6- الان خدا خواست و مثلا من (برای اینکه از کسی مایه نذاشته باشم) به عنایت الهی صاحب فرزند شدم (غیر مجازی البته چون مجازیش دیگه تازگی نداره) سه تا اسم پسر مورد علاقه ات و سه تا اسم دختر مورد علاقه ات رو بهم پیشنهاد کن. هر کدوم با ذکر دلیل محکمه پسند (محکمه دل خودت)

7- نظرت راجع به برگزاری یک مسابقه فوتبال چهارجانبه بین گروه های هاگوارتز چیه؟

8- روزی تو وارث من خواهی بود. چه چیزی رو دوست داری به طور مستقیم به ارث ببری؟

9- چه کاری رو دوست داری توی هاگوارتز یا برای هاگوارتز انجام بدی که حس میکنی سخته یا نشدنیه؟ بگو تا منم براش راه کار پیدا کنم و با لطف خدا و همکاری بچه ها به سرانجام برسونیمش.

10- عشق رو در نظر خودت تعریف کن

11- برامون یکم از امیر بلک بگو

12- شادترین روز زندگیت چه زمانی خواهد بود؟

13- اندوه بار ترین روز زندگیت چه زمانی خواهد بود؟ (کاش هیچوقت نیاد)

14- از چه چیزی بیشتر هراس داری و چرا؟

15- اگه جای دامبلدور بودی که بهت پیشنهاد وزارت میشد و بزرگترین جادوگر قرن بودی و خلاصه هرچیزی که اون بود، حاضر بودی خودت رو فدا کنی تا فقط شانس پیروزی رو بالا ببری؟ یا معتقد می بودی که پیروزی فقط با حضور تو و تحت رهبری تو امکان پذیر می بود؟

16- انتخابات یا سلطنت؟ ( بگی انتخابات با روش هاگ مخالفت کردی و بگی سلطنت با دمکراسی و آزاداندیشی مخالفت کردی. توی هر دوتاش هم من شاکی میشم خخخ)

17- فکر کن مثلا برای نمونه توی همین هاگوارتز خودمون تو با وضع مدرسه و سیاست هاش مشکل داری. با تمام تیم اجرایی و قانون گذاریش. از من آلساندرو گرفته تا رئیس بزرگ (از صفر تا صد) چطور این نارضایتی رو بروز میدی؟ با تلاش برای سرنگونی؟ تلاش برای بدبین کردن بقیه؟ تلاش برای بدنامی این تیم؟ یا چه روش دیگه ای؟ (درباره این سوال در انتها توضیح میدم)

18- تو الان مسئول و رئیس رادیوی ما هستی. به مدد الهی برات موقعت بهتری فراهم میشه و مجبور میشی برای رسیدگی به اون رادیو رو واگذار کنی. خواسته اصلی تو از نفر بعدی چیه؟ حالا هرکسی که میخواد باشه.

19- کودکی؟ نونهالی؟ نوجوانی؟ جوانی؟ میان سالی؟ پیری؟ کدومش رو انتخاب میکنی؟ چرا؟

20- سوال هام آزاردهنده بود میدونم. قصدم هم همین بود. پس یکم حال و هوات رو عوض کنم. نظرت درباره من، به عنوان پدربزرگت چیه؟ و مادربزرگ دلخواهت چطوریه؟

توضیحات: سوالاتی که پرسیدم، اکثرا جنبه شناخت بهتر از روحیات تو رو داشت. با این سوالات میشه تا حد زیادی با روش فکری تو آَشنا شد. تو آدم توانا، باهوش و یقینا کنجکاوی هستی و این آدمیه که من بهش میگم آدم تاثیرگذار. تاثیرگذار در جامعه و اطراف. در وقایع و..... پس یه سری از سوالات و مخصوصا سوالات آخر، بیشتر جنبه آموزش ارکان اندیشه های درست و پیروز سیاسی و اجتماعی داشتند. یعنی هدفم این بود که ببینم تو و سایرین چه دیدگاهی نسبت به این سوالات دارید و اینکه در ادامه نظرات و تجربیات خودمو باهات درمون بذارم تا بتونم کمکی کرده باشم به پرورش هرچه بهتر این نهال واقعا زایای کشورم با این روش که زاویه دید جدیدی بهش بدم تا بتونه افق وسیع تری رو ببینه.

سوال آخر هم که صرفا برای این بود که وظایف خودمو بهتر بشناسم.

همیشه موفق باشی

درسایه خدا و با مدد مولا علی

لینک به ارسال

درود

ببین اینجا کیو داریم واس سوزوندن

هدفمون سوزندن نیست ولی باشد که سوزونده شوی:)

بریم سراغ سوالا

1-اگر بهت بگن اون یه مشت دختربچه ی 7-8ساله رو میتونی برای همیشه از روی کره ب زمین محو کنی اینکار رو با پذیرفتن تموم عواقبش انجام میدی؟

2-بدترین کاری که در حق هافلی کوچولوی ما کردی چی بوده؟

3-به نظر خودت چجور آدمی هستی 10خط درمورد خودت بنویس(نه اینکه توی هر ده خط بنویسی درمورد خودم ها:703:)

4-مرگ رو چجوری میبینی؟

5-نظرت رو راجب هافلی کوچولوی ما به طور کامل شرح بده

6-اسم هافلی کوچولوی ما چی بود؟:703:(خب آدمی ممکن الخطاست دیگه یادم رفته)

7-چی شد که با بهترین دوستت دوس شدی؟

8-از نظرت یه زندگی ایده آل چجور زندگی ایه؟

9-تا حالا کاری کردی که بعدش به شدت پشیمون بشی؟اگر آره بعدش چیکار کردی؟(یعنی سعی کردی درستش کنی یا نه؟)

10-اگر میتونستی به عقب برگردی چیزی توی زمان بوده که دلت بخواد تغیرش بدی؟

11-بیست سال دیگه خودت رو توی چ جایگاهی میبینی؟

12-تعداد هدف هات بیشترن یا آرزوهات؟

13-به این جمله که میگن عشق همه چیزه اعتقاده داری؟اگر آره چرا؟

14-بزرگترین ترست چیه؟

15-نظرت رو راجب افراد زیر به طور کامل شرح بده حداقل2خط

هرمیون آتلانتیس:

جینی ویزلی:

الساندرو انتونیلی:

سین دپ:

حسین:

شکیلا:

مهتاب:

شیدا:

آیدا:

چارو:

الکساندرا:

مرضیه:

مهدی:

نوب زبان اعظم:

آرش:

رازیل:

الناز

ورجیل:

آدریانا:

دایانا:

ماریا:

16-نظرت راجب انتقام چیه؟خودت به شخصه انتقام رو ترجیح میدی یا صلح با طرف مقابل و بخشیدنش؟

17-اولین باری که من رو دیدی به نظرت چ شخصیتی داشتم؟

18-اگر بهت بگن میتونی گروهت رو عوض کنی چ گروهیو انتخواب میکنی؟(توجه کن که نمیتونی دوباره بگی ریون)

19-چیزی داریکه هیچکس به هیچ وجه نباید ببینش؟

20-از چ سبک داستان هایی خوشت میاد دختر جون؟

21-واسه ی چی زندگی میکنی؟هدفت از زندگی کردن چیه به عبارتی

22-پنج تا از شخصیت هایی که تا به الان الگوی رفتاریت بودن رو نام ببر

23-به نظرت نامیرایی خوبه یا بد و چرا

24-یه نکته ی عجیب راجب شخصت خودت بگو

25-بین مرگ خودت و کسی بیشتر از همه دوسش داری کدوم رو انتخواب میکنی؟

خب و سوال آخر اینکه احساس سوختگی میکنی؟

لینک به ارسال
به نام خدا

سلام به همه

این همه نوه گل منو اذیت نکنید. پدربزرگش هواشو داره حسابی.

بچه به این خوبی.

نیم جبی هم بهش نگید. تو سن رشده چند سال بعد برای خودش خانمی میشه خودتون شرمنده میشید ها.

از من گفتن.

خب

من هم چند تا سوال بپرسم که نگن پدربزرگش بهش توجه نمیکنه.

1- از چه لقبی برای خودت خوشت میاد (گفتم شاید نیم وجبی رو دوست داشته باشی)

2- این همه کلاس های مختلف شرکت میکنی، آینده نزدیک و آینده دور منو پیش بینی کن

3- چه آرزویی داری نسبت به هاگ و بچه هاش؟

4- بین شجره نامه ات و ریونکلا کدوم رو انتخاب میکنی؟ چرا؟ (الان بگی خانواده، ریونی ها یه چیزی میگن. بگی هم ریونکلا، من خودم شاکی میشم خخخخخ)

5- اگر دردت یکی بودی چه بودی؟ (این بیت رو در مورد خودت تشریح کن.) یعنی اینکه: من میدونم مشکلات و مشغله هات زیاده مخصوصا تو هاگ. برامون از اونها بگو.

6- الان خدا خواست و مثلا من (برای اینکه از کسی مایه نذاشته باشم) به عنایت الهی صاحب فرزند شدم (غیر مجازی البته چون مجازیش دیگه تازگی نداره) سه تا اسم پسر مورد علاقه ات و سه تا اسم دختر مورد علاقه ات رو بهم پیشنهاد کن. هر کدوم با ذکر دلیل محکمه پسند (محکمه دل خودت)

7- نظرت راجع به برگزاری یک مسابقه فوتبال چهارجانبه بین گروه های هاگوارتز چیه؟

8- روزی تو وارث من خواهی بود. چه چیزی رو دوست داری به طور مستقیم به ارث ببری؟

9- چه کاری رو دوست داری توی هاگوارتز یا برای هاگوارتز انجام بدی که حس میکنی سخته یا نشدنیه؟ بگو تا منم براش راه کار پیدا کنم و با لطف خدا و همکاری بچه ها به سرانجام برسونیمش.

10- عشق رو در نظر خودت تعریف کن

11- برامون یکم از امیر بلک بگو

12- شادترین روز زندگیت چه زمانی خواهد بود؟

13- اندوه بار ترین روز زندگیت چه زمانی خواهد بود؟ (کاش هیچوقت نیاد)

14- از چه چیزی بیشتر هراس داری و چرا؟

15- اگه جای دامبلدور بودی که بهت پیشنهاد وزارت میشد و بزرگترین جادوگر قرن بودی و خلاصه هرچیزی که اون بود، حاضر بودی خودت رو فدا کنی تا فقط شانس پیروزی رو بالا ببری؟ یا معتقد می بودی که پیروزی فقط با حضور تو و تحت رهبری تو امکان پذیر می بود؟

16- انتخابات یا سلطنت؟ ( بگی انتخابات با روش هاگ مخالفت کردی و بگی سلطنت با دمکراسی و آزاداندیشی مخالفت کردی. توی هر دوتاش هم من شاکی میشم خخخ)

17- فکر کن مثلا برای نمونه توی همین هاگوارتز خودمون تو با وضع مدرسه و سیاست هاش مشکل داری. با تمام تیم اجرایی و قانون گذاریش. از من آلساندرو گرفته تا رئیس بزرگ (از صفر تا صد) چطور این نارضایتی رو بروز میدی؟ با تلاش برای سرنگونی؟ تلاش برای بدبین کردن بقیه؟ تلاش برای بدنامی این تیم؟ یا چه روش دیگه ای؟ (درباره این سوال در انتها توضیح میدم)

18- تو الان مسئول و رئیس رادیوی ما هستی. به مدد الهی برات موقعت بهتری فراهم میشه و مجبور میشی برای رسیدگی به اون رادیو رو واگذار کنی. خواسته اصلی تو از نفر بعدی چیه؟ حالا هرکسی که میخواد باشه.

19- کودکی؟ نونهالی؟ نوجوانی؟ جوانی؟ میان سالی؟ پیری؟ کدومش رو انتخاب میکنی؟ چرا؟

20- سوال هام آزاردهنده بود میدونم. قصدم هم همین بود. پس یکم حال و هوات رو عوض کنم. نظرت درباره من، به عنوان پدربزرگت چیه؟ و مادربزرگ دلخواهت چطوریه؟

توضیحات: سوالاتی که پرسیدم، اکثرا جنبه شناخت بهتر از روحیات تو رو داشت. با این سوالات میشه تا حد زیادی با روش فکری تو آَشنا شد. تو آدم توانا، باهوش و یقینا کنجکاوی هستی و این آدمیه که من بهش میگم آدم تاثیرگذار. تاثیرگذار در جامعه و اطراف. در وقایع و..... پس یه سری از سوالات و مخصوصا سوالات آخر، بیشتر جنبه آموزش ارکان اندیشه های درست و پیروز سیاسی و اجتماعی داشتند. یعنی هدفم این بود که ببینم تو و سایرین چه دیدگاهی نسبت به این سوالات دارید و اینکه در ادامه نظرات و تجربیات خودمو باهات درمون بذارم تا بتونم کمکی کرده باشم به پرورش هرچه بهتر این نهال واقعا زایای کشورم با این روش که زاویه دید جدیدی بهش بدم تا بتونه افق وسیع تری رو ببینه.

سوال آخر هم که صرفا برای این بود که وظایف خودمو بهتر بشناسم.

همیشه موفق باشی

درسایه خدا و با مدد مولا علی

خب خب خب بابا بزرگ آلس ^-^ تنها مدافع حال حاضر من دی:

1 همون نیم وجبی خوبه ولی خانم جیغ هم بد نیست خخخخخ

2بابا بزرگ همراه با آندریا در مراسم عروسی 3 سال بعد هم با دو تا دو قلو ^_^ دختر

3 درست زندگی کردن

4 از اون جایی که تک تک اعضای ریون تو شجرنامه هستن شجره نامه :-)

5 بزرگ ترین مشکل من تو هاگ کم سن بودنمه و این که معمولا آدم حساب نمیشم نه تو هاگ و نه تو دنیای عادی هم این مشکل رو دارم

6 واییییی غیر مجازیشو خوب اومدی. خب دختر: وایولت و ویانا و الکساندرا دلیل خاصی هم نداره ولی خیلی دوستشون دارم پسر: آریان و کروش و الکس اینم باز دلیل خاصی نداره

7. کاملا مخالفم ولی والیبال نباید بد بشه دی

8. 100 درصد شمشیرت :-))

9. راه انداختن تالار دوعل و روزنانه ی هفته نامه

10. یه بار تو نشریه تعریف کردم حال تعریف دوباره اش نیست/:

11. ار اون جایی که از هاگ اخراج شده حرفی نمیزنم در موردش

12 . زمانی که رادیو بدون. هیچ مشکلی بیاد بیرون دی:

13. زمانی که هاگ بسته بشه :' -(

14. دوباره اخر شدن ریون و خب. دلیلش هم فکر کنم معلومه

15. گزینه 1 چون واقعا تو مدیرریت هنوز ضعیفم

16. درواقع جفتش با هم منظورم اینه که هر دوره یه انتخابتی برگذار بشه ولی وقتی طرف مرد فقط عوض بشه و به بچه اش نرسه و انتخابات مجدد صورت بگیره

17. شاید در نوردش با یکی که بهش اعتماد دارم صحبت می کردم بهش موضوع رو میگفتم تا شاید بتونیم با حرف زدن در این باره با مدیرا بتونیم مشکل رو حل کنیم

18. من رو بکشن هم رادیو رو ول نمی کنم ولی خب اگه واقعا مجبور بشم به نفر دیگه ای بدمش فقط اینو میگم کار رو از 4 ماه قبلش درست کردنش رو شروع کن و در مورد زوده اصلا فکر نکن!

19. جوانی. چون نه خیلی پیری که بدنت ضعیف باشه و نه خریت های نوجوانی رو داری و نه دست کم گرفته میشی

20. بهترین پدر بزرگ دنیایی اگه بخش هنر رو سریع واگذار نکنی و منه بدبخت رو حسود نکنی/: مامان بزرگ که فقط دایاناعه و بس

مشکلی نبود مرسی بابت سوالات

لینک به ارسال

خب خب من هم به نوبه ی خودم در سوازندن ارشد سابق ریون ، کارمند حاضر رادیو ، نیم وجبی هاگ ، جیغ جیغوی سرسرا و... سهیم می شوم:709:

1) قبل از این که گروهبندی بشی دوست داشتی تو کدوم گروه بیفتی؟ چرا؟

2) اوایل وروردت به هاگ چه حسی داشتی؟ اول با کیا آشناشدی؟ با کیا دوست شدی؟ کیا کمک و راهنماییت کردن؟

3) چرا و چگونه به لقب نیم وجبی معروف شدی؟:703:

4) پنج یا ده سال دیگه که بزرگ شدی دوست داری این لقب همچنان برات بمونه؟

5) اولین جیغی که تو هاگ کشیدی کی بود؟ سر کی؟ برای چی؟ اصن چی شد که جیغت معروف شد؟ :دی

6) اگه از یکی خیلی بدت بیاد و اون خودش ندونه و هی بیاد سمتت... چه جوری بهش می فهمونی که ازش خوشت نمی یاد؟

7) چه اخلاقایی از اطرافیانت رو مخت می ره؟ یعنی از چه اخلاق و رفتاری بدت می یاد؟

8) اخلاقای مثبت و منفی خودتو توصیف کن... کلا یه دانای کل کامل درباره ی خودت بنویس

9) در آینده در هاگ چه مسولتی خواهی داشت؟ :/ استاد ، مدیر و... یا این که همچنان کامند خواهی ماند؟:717:

10) نظرتو درباره ی گروه های زیر بگو... نظر کلی نه درباره ی افراد تو هاگ خودمون!

ریونکلا:

گریفیندور:

هافلپاف:

اسلیترین:

مرگخوارا:

انجمن ت.ه.و.ع:

محفل ققنوس:

11) حالا که نظر کلیت رو دبارهی هر چهار تا گروه هاگوارتز تو کتاب گفتی.. پیش بینی کن که اگه تو ر کدوم از این گروه ها می افتادی (به جز ریون) چه اتفاقی برات می افتاد؟ تاثیری در پیشرفت کردن و شخصیتت داشت؟ چرا؟

گریفیندور:

هافلپاف:

اسلیترین:

12) اگه قرار بود تو هم جز یکی از چهار بنیانگذار هاگوارتز باشی ( که درواقع می شدین پنج تا) چه چیزهایی به هاگوارتز اضافه می کردی؟ ( مثلا سالاز اسلیترین تالار اسرار رو ساخت یا گوردیک گریفندور شمشیر گریفیندور و کلاه گروهبندی رو گذاشت )

13) حالا اگه می خواستی مثل چهار بنیان گذار هاگوارتز یه گروه جدا بسازی؟ چه گروهی بود؟ اسمش ، رنگ ردا و شاگردنش و نمادش چی بود؟ اعضاش چه ویژگی هایی باید داشته باشن؟ سالن عمومی اون گروه کجا قرار داشت و چه جوری بود؟ چه جوری باید واردش می شدن؟

14) بهترین خاطره و بدترین خاطره ات رو برامون تعریف کن. ( اگه خواستی بدترین خاطره رو تعریف نکن!)

15) قبلا که ارشد بودی به عنوان ارشد چه وطایفی داشتی و چه کاری برای پیشرفت گروهت می کردی؟ درواقع می خوام به عنوان ارشد سابق و با تجربه ریون منو که یه ارشد تازه کارم یکم راهنمایی کنی!

مدیونی فکر کنی سوالام ته کشیده:717:

اممم خب...

16) اگه قرار بود جان پیچ داشته باشی؟ چند تا درست می کردی؟ چه چیزهایی بود؟ ( اول این که نمی تونی بگی می خوام داشته باشم ودوم این که همون طور که خودت می دونی جان پیچ باید یه چیزی باشه که از نطر معنوی برات ارزش داشته باشه)

17) اگه قرار بود یه تیم کوییدیچ جدید و جداگانه تشکیل بدی؟ اسمش و نماد و رنگ رادش چی بود؟ از اعضای هاگ کیا تو تیم بودن؟ و به هر کدوم چه پستی می دادی؟ خودت علاوه بر کاپیتان بودن چه پستی رو انتخاب می کردی؟ چرا؟

18) برای هر کدوم از افراد زیر یه شخصیت فانتزی ( از هری پاتر یا هر کتاب یا فیلم دیگه ایی) انتخاب کن؟ شخصیتی که بهش شباهت داره و بگو چرا و چه شباهتایی بین اون فرد و اون شخصیتی که براش انتخاب کردی هست؟ ( البته اون شخصیت اگه تو ژانر فانتزی هم نوبد اشکال نداره.. کلا دستت تو انتخاب بازه)

ورجیل:

دایانا:

ماریا:

سینا:

مینا:

خودم:

هرمیون آتلانتیس:

جینی ویزلی:

الساندرو انتونیلی:

سین دپ:

حسین:

شکیلا:

مهتاب:

شیدا:

آیدا:

اشنا:

الکساندرا:

مرضیه:

مهدی:

به قول هرمیون نوب زبان اعظم::703:

آرش:

آیدا:

رازیل:

الناز:

19) اگه استاد هاگ می شدی دوست داشتی استاد کدوم درس بشی؟ به چه روشی تدریس می کردی؟ از کدوم یکی از پروفسور های درحال حاضر هاگ الگو می گرفتی؟ چه قدر تکلیف و تحقیق می دادی؟ چه جوری و به چه روشی امتیاز می دادی؟

20) اگه جای افراد زیر بودی ( و جایگاه اون ها رو داشتی) چی کار می کردی؟

مدیر اسلیترین و همه کاره ی هذگ ---> الناز اسنیپ:

تک روح هاگوارتز و استاد درس تاریخ جادوگری ---> الیسا:

مدیر گریفیندوری ، استاد سابق معجون سازی ، مسعول کیبورد داغ ، و... ---> دایانا لوپین:

مدیر گروه گریفیندور و اتاد وردهای جادویی ---> ماریا جین سیرن:

استاد دو درس سخت و پز از تکلیف جانور شناسی و گیاهشناسی ---> شیدا فلک:

یکی از مدیران فعال ریونکلایی و مدیر بخش سرگرمی ---> مهتاب:

استاد درس پیشگویی ---> اشنا لونا نوشیا لوران فا والدز اسپیتر فلک رایدل تاج سر: ( اون تاج سر آخرش از مرضیه بهش رسیده:703:)

استاد سابق دفاع در برابر جادوی سیاه به مدت دو سال ، ارشد سابق و مدیر گروه حاضر هافلپاف ، سر دبیر سابق و ناظر حاضر نشریه هزارتو ، مسعول و قاضی ویزنگاموت---> الساندور آنتونیلی:

اینم از این... تا الان سوالام چه طور بود؟!

راستی من سه بار می یام سوال می پرسم

برای دفعه ی اول سعی کردیم بیش تر سوال هایی دورن هاگی و فانتزی بپرسم

دفعه بعد بازم می یام و سعی می کنم سوالای جالب تری در مورد دنیای واقعی بپرسم

بعدشم اگه تونستم می یام سوال های اطلاعات عمومی برای محک زدن هوش یک ریونکلایی باهوش می پرسم!

که سهم قابل توجهی در سوازندن نیم وجبی هاگ داشته باشم ^____^

در آخر هم حال و روز خودت و کیبوردت رو برامون شرح بده!

فعلا...

لینک به ارسال

به اصرار شدید نیم وجبی بر آن شدیم بیاییم و چندتایی سوال مطرح کنیم باشد که این بچه بسوزد حسابی

سوال اول: نظرت راجع به بچه قورباغه ها رو در حداقل دو خط بنویس

2:نظرت رو در باره ی جنسیتت بنویس در حداقل یک خط

3:شهر هرت کجاس به نظرت؟

4:اولین لغتی که به ذهنت میرسه رو بگو

5:اگه گوشیت بیوفته توی دسشویی اولین ری اکشنت چیه؟

6:یبوست یا اسهال چرا؟

7:بهترین جا برای زندگی کجاست چرا؟

8:اگه یه روز زمین پر از آدم بشه حاضری بری یه جای دیگه از این کهکشان زندگی کنی؟

9:فکر میکنی اگر دستت رو بکنی توی کیف من اولین چیزی که توی دستت میاد چی باشه؟

10:بهترین رنگ مو به نظرت چه رنگیه؟

11:چه ماشینی به عادل فردوسی پور میاد:|؟

12:دوست داری صبح ها با صدای چی از خواب بیدار شی؟

13:بین رشد غیر قابل کنترل دماغ و دندان پیش کدوم رو انتخاب میکنی؟(ناگزیری باید یکی رو انتخاب کنی:دی)

14:بزرگترین ترس زندگیت؟

15:کدوم موجود رو برای انیمیجس(انیماگوس)(جانورنما) شدن انتخاب میکنی؟

16:اگر توی آسانسور باشی و یهو اسانسور توی یه نقطه بین طبقات بایسته و هیچ کس توی ساختمون نباشه و گوشیت هم آنتن نده چیکار میکنی:دی؟

17:اولین فحش که توی زندگیت آموختی:دی؟

18:بهترین وسیله برای کشتن آمبریج؟

19:فکر کن قرار بود هر موقع که دروغ میگی از یه جات معلوم شه :دی (مثلا مثل پینوکیو) (یا مثلا رنگ موهات عوض شه) دوست داشتی چجوری معلوم شه ؟

20:شلوار کردی یا شلوار تنگی که فاقش پاره س:دی؟

21:فکر کن من قادر بودم یک چیز ارزشمند ازت بگیرم و به جاش یکی از آرزو هات رو بر آورده کنم ، چه معامله ای میکردی؟

22:بزرگترین سوتی عمرت رو بگو

23:بزرگترین نقطه ی ضعفت چیه؟

24: بعد از ریون کدوم گروه رو ترجیح میدی برای خودت؟

25: کدوم گروهه که دوست نداشتی توش بیوفتی ؟

26: مورد اعتماد ترین آدم هاگ کیه؟

27:بهترین ورزش دنیا بعد از کوییدیچ کدومه؟

28:نظرت رو راجع به زرافه ها در دو خط برام بنویس

29:بدترین درس هاگ؟

30: بدترین درس ماگلی (به جز زیست ک میدونم دوست نداریش:دی)

31:بهترین کتابی که توی عمرت خوندی؟

32:اگر تو یکی از موسس های هاگوارتز بودی چه رنگی میشد رنگ گروهت؟

33:پایین ترین نمره ای که گرفتی؟

34:شغل ایده آل؟(به درآمد فکر نکن ) از چه شغلی بیشتر لذت میبری به نظرت؟

35:یه جمله به عنوان حسن ختام بنویس

خب دیگ بسه بای بای

لینک به ارسال
درود

ببین اینجا کیو داریم واس سوزوندن

هدفمون سوزندن نیست ولی باشد که سوزونده شوی:)

بریم سراغ سوالا

1-اگر بهت بگن اون یه مشت دختربچه ی 7-8ساله رو میتونی برای همیشه از روی کره ب زمین محو کنی اینکار رو با پذیرفتن تموم عواقبش انجام میدی؟

2-بدترین کاری که در حق هافلی کوچولوی ما کردی چی بوده؟

3-به نظر خودت چجور آدمی هستی 10خط درمورد خودت بنویس(نه اینکه توی هر ده خط بنویسی درمورد خودم ها:703:)

4-مرگ رو چجوری میبینی؟

5-نظرت رو راجب هافلی کوچولوی ما به طور کامل شرح بده

6-اسم هافلی کوچولوی ما چی بود؟:703:(خب آدمی ممکن الخطاست دیگه یادم رفته)

7-چی شد که با بهترین دوستت دوس شدی؟

8-از نظرت یه زندگی ایده آل چجور زندگی ایه؟

9-تا حالا کاری کردی که بعدش به شدت پشیمون بشی؟اگر آره بعدش چیکار کردی؟(یعنی سعی کردی درستش کنی یا نه؟)

10-اگر میتونستی به عقب برگردی چیزی توی زمان بوده که دلت بخواد تغیرش بدی؟

11-بیست سال دیگه خودت رو توی چ جایگاهی میبینی؟

12-تعداد هدف هات بیشترن یا آرزوهات؟

13-به این جمله که میگن عشق همه چیزه اعتقاده داری؟اگر آره چرا؟

14-بزرگترین ترست چیه؟

15-نظرت رو راجب افراد زیر به طور کامل شرح بده حداقل2خط

هرمیون آتلانتیس:

جینی ویزلی:

الساندرو انتونیلی:

سین دپ:

حسین:

شکیلا:

مهتاب:

شیدا:

آیدا:

چارو:

الکساندرا:

مرضیه:

مهدی:

نوب زبان اعظم:

آرش:

رازیل:

الناز

ورجیل:

آدریانا:

دایانا:

ماریا:

16-نظرت راجب انتقام چیه؟خودت به شخصه انتقام رو ترجیح میدی یا صلح با طرف مقابل و بخشیدنش؟

17-اولین باری که من رو دیدی به نظرت چ شخصیتی داشتم؟

18-اگر بهت بگن میتونی گروهت رو عوض کنی چ گروهیو انتخواب میکنی؟(توجه کن که نمیتونی دوباره بگی ریون)

19-چیزی داریکه هیچکس به هیچ وجه نباید ببینش؟

20-از چ سبک داستان هایی خوشت میاد دختر جون؟

21-واسه ی چی زندگی میکنی؟هدفت از زندگی کردن چیه به عبارتی

22-پنج تا از شخصیت هایی که تا به الان الگوی رفتاریت بودن رو نام ببر

23-به نظرت نامیرایی خوبه یا بد و چرا

24-یه نکته ی عجیب راجب شخصت خودت بگو

25-بین مرگ خودت و کسی بیشتر از همه دوسش داری کدوم رو انتخواب میکنی؟

خب و سوال آخر اینکه احساس سوختگی میکنی؟

عوا عمه بزرگ خخخخخخ

۱ به جز مارال همه شون با گیوتین میکشم(خباثت آنا شعله ور می شود) اونم نمی کشم چون تپل و گوگولیه و خیلی با نمکه

۲ کار که زیاد کردم ولی شاید بدترین اش ضایع کردنش جلوی دوستامون توی مدرسه بود وقتی کلاس اول بود و کلی گریه کرد یادمه خیلی بعدش از این کار پشیمون شدم و رفتم براش ساندویچ گرفتم

۳ توی ۱۰ کلمه خودم رو توصیف میکنم مغرور _ گاها نفهم_تقریبا باهوش_ یه دنده_ لجباز_ خیلی رک_ خون گرم_مرد آزار _ هنرمند(اعتماد به سقفم من کشته)_اعتماد به نفس بیش از حد_ خنگ

۴ جالب

۵ خیلی مهربون و نفهم و خنگ|: منظورم اینه اگه یه کاری کنی همیشه هوات رو داره ولی وقتی می خوای یه جیزی رو به کسی نگه اولین نفر اون فرد از قضیه مطلع میشه|: در نهایت یک جاسوس به تمام معنا(=

۶ :703::703: حافظه نیست که آرمیتا

۷ با بهترین دوست سابقم دعوام شد|:

۸ زندگی که توش هاگ واقعا وجود داشته باشه

۹ خیلیییییییییییییی و ۱۰۰ درصد اومدم درستش کنم که گند زدم خخخخخ مثل همین کاری که با آرمی کردم

۱۰ عره/: امتحان زیستم که گند زدم

۱۱ یه معمار وسط پاریس با دو تا دقلو دختر دی=

۱۲ آرزو

۱۳ ام نه |: حداقل الان که نه

۱۴ دو تا ترس مزخرف دارم|: ۱ آتیش(-_-) ۲ تنهایی(-__-)

۱۵ شاعر می فرماید بمیری|:

هرمی: بهترین دو قلوی دنیا(منظورم بهترین قل دنیا خخخ کسی فهمید چی گفتم خودش رو باید خیلی باهوش بدونه چون خودم هم به ظهر فهمیدم) باهوش و مهربون

جینی: عمه بزرگ رو اعصاب بنده که فقط بلده منو حرص بده با عوض کردن نوبتاش با هرمی

آلساندرو:بهترین بابا بزرگ دنیا(= و حرص بده ترینشون(-_-)

سین: روانی|: خسته(همین عمق موضوع یا فاجعه رو میرسونه)

حسین : بهتریننننننننننننننننننن داداش دنیا^--^ و البته حرص بده ترین و رو مخ ترین شون|: کسی که همیشه پشتته ولی زود رنجه و یه وقت هایی بخواد بکشدت که حقته(خویش مظلوم نمایی)

شکیل: به قول بات هاگوارتز مدام پامفری مونه خخخخخ اعصاب و نت زیاد نداره و خیلی مهربونه ولی کمتر کسی می تونه مهربون بودنش رو ببینه

ماهی تاب: این بشر عالیههههههههههههههههه ۱۰۰۰ تا ایده میزنه بعد میگه ایده ای ندارم|: از نظر حرف زدن همه میگن شباهت مون چشم گیره خیلی خوب و باحاله و کلا در خال پاک کردن اسپم های فرومه

فلکو بهترین بابای دنیا عشق ماتا ماتا و عکاسی و جونور خیلی باحاله و یکی از بهترین فرد های فروم و ریونه اک بگن بین فلکو و ماتا ماتا یکی رو انتخاب کن نمی تونم انتخاب کنم( جه ربطی داشت آنا؟|:)

آیدا: فقط میتونم بگم بنفششششششششششش عشق بنفش و عروسک و کتابه بهترین خاله ی دنیا و مامان جینگول میلو هم هست

جارو جنگ: امین و روبی ۲ |: کلا این ۳ تا میتونن بهترین اکیپ هاگ رو تشکیل بدن|: از اسمش هم معلومه همه اش می خواد با یکی بجنگه و بخورتش

الکساندرا: بهتریننننننن عمه ی دنیا همیشه آماده است که برات سخنرانی کنه هیچ وقت از صحبت کردن باهاش خسته نمیشی(=

فرضیه: |: نوب لوس و حرف گوش کن و مهربون و عاقل(=

مهدی: خب فرضیه ۲ پسرش

امین:فقط می تونم بگم نوبببببببببببببببببب اعظممممممممممممم(عمق فاجعه رو ببینین تو رو بخدا)

کارامل: آماده باش برای دوز بهترین فردی که میشه باهاش دوز بازی کنین

رازیل: آماده ی ایراد گرفتن|: (مثل رادیو-___-)

الناز: تریلیییییییییییییییی

ورجیل : خب ایده دوس با جدیدا خیلی خوب می تونه کنار بیاد و خب آدم جالبیه و اک باهاش حرف بزنی ایده های خوبی داره

آدری:|؟ خب در حال حاضر بابت سوالاتش می خوام بکشمش ولی کلا پایه است برای همه جیغ و یه ارشد به تمام معنا

گرند ما دی: بالاخره^-^ کلا سین دوعه همیشه یا گشنس یا خسته فقط هم بلده سر من بدبخت غر بزنه و نوتلا بخوره و |: منو تنبیه کنه ایش

ماریا: امممم زیاد آشنایی ندارم |: نگم بهتره

۱۶ انتقام زیر زیری|: یعنی این که یه کاری بکنی ولی بنداز گردن یکی دیگه ^-^

۱۷ لوس؟

۱۸ شاید اسلی و شاید گریف بین این دو

۱۹ عره

۲۰ فانتزی ترسناک

۲۱ فهمیدن و خوندن کتاب

۲۲ دنیا حسین مامانم نقار زیزی( دوست صمیمیم)

۲۳ جفتش بد جون همه ی عزیزانت می میرن ولی تو زنده ای و تنها خوب چون خیلی چیز ها می تونی ببینی

۲۴ امممم خنگ؟

۲۵ خودم حاضر نیستم کسی رو بابت خودم قربانی کنم

اصلا!

لینک به ارسال

سلام بر آنا کلوسموس! :/

۱. آخرین بار چند چند بودیم؟ :/

۲. ریواس یا دیهم ریونکلا؟ :/

۳. کیو تو هاگ خودمون بیشتر ع همه میدوستی؟

۴. ریواس یا پرسابت؟ :/

۵. چطور کسی ک ترم یکو چار بار خونده الان رنگش صورتیه؟ :/

۶. هاها رنگت آمبریجیه یکی به نفع من اضافه کن :715:

۷. هرمی یا جین؟ نمیتونی بگی هر دو ولی میتونی بگی حالم از هر دوشون بهم میخوره :/

۸. کوفت یا زهرمار؟ :/

۹. ها؟ :/

۱۰. سین یا مرحوم امیر؟ :/

۱۱. من یا جواب بالایی؟ :/

۱۲. من یا عمه ی سالازار؟ :/

۱۳. من یا کل دنیا؟ :/

۱۴. آیدلت کیع؟ :/

۱۵. از کی متنفری؟

۱۶. تو هاگ از کی متنفری؟

۱۷. صفحه ی 113 کتاب دوم خط سیزده چی نوشته؟

۱۸. برو تلویزیونو روشن کن اولین جمله ای ک میگه بنویس؟ :/

۱۹. اخرین عکسی ک تو گوشیت سیو کردی کیه/چیه؟ :/

۲۰. دایانا یا الناز یا ماتاماتا؟

۲۱. عایا جواب بالایی با وجود تریلی هم همونه؟

۲۲. پایینیو نخون :/

۲۳. خاک بر سر فضولت حالا باید یکی دیگه ب من بیافزای ^-^

۲۴. ادبیات ماگلی تو باز کن صفه دوم تاریخ ادبیات نفر سوم کیع؟ :/

۲۵. یه سوال ریاضی حل کن جوابشو بفرس :/

۲۶. صاف بشین :/

۲۷. من یا جواب ۱۴ ؟ :/

۲۸. یه اسلیترینی در هاگ خودمان نام ببر

۲۹. در ادامه ی بالایی: او که بود و چه کرد؟ :/

۳۰: قربون صدقه هافلپاف برو (چ قد من بی رحمم) :/

۳۱. اجازه میدم بهم فوش بدی ^-^

لینک به ارسال
به اصرار شدید نیم وجبی بر آن شدیم بیاییم و چندتایی سوال مطرح کنیم باشد که این بچه بسوزد حسابی

سوال اول: نظرت راجع به بچه قورباغه ها رو در حداقل دو خط بنویس

2:نظرت رو در باره ی جنسیتت بنویس در حداقل یک خط

3:شهر هرت کجاس به نظرت؟

4:اولین لغتی که به ذهنت میرسه رو بگو

5:اگه گوشیت بیوفته توی دسشویی اولین ری اکشنت چیه؟

6:یبوست یا اسهال چرا؟

7:بهترین جا برای زندگی کجاست چرا؟

8:اگه یه روز زمین پر از آدم بشه حاضری بری یه جای دیگه از این کهکشان زندگی کنی؟

9:فکر میکنی اگر دستت رو بکنی توی کیف من اولین چیزی که توی دستت میاد چی باشه؟

10:بهترین رنگ مو به نظرت چه رنگیه؟

11:چه ماشینی به عادل فردوسی پور میاد:|؟

12:دوست داری صبح ها با صدای چی از خواب بیدار شی؟

13:بین رشد غیر قابل کنترل دماغ و دندان پیش کدوم رو انتخاب میکنی؟(ناگزیری باید یکی رو انتخاب کنی:دی)

14:بزرگترین ترس زندگیت؟

15:کدوم موجود رو برای انیمیجس(انیماگوس)(جانورنما) شدن انتخاب میکنی؟

16:اگر توی آسانسور باشی و یهو اسانسور توی یه نقطه بین طبقات بایسته و هیچ کس توی ساختمون نباشه و گوشیت هم آنتن نده چیکار میکنی:دی؟

17:اولین فحش که توی زندگیت آموختی:دی؟

18:بهترین وسیله برای کشتن آمبریج؟

19:فکر کن قرار بود هر موقع که دروغ میگی از یه جات معلوم شه :دی (مثلا مثل پینوکیو) (یا مثلا رنگ موهات عوض شه) دوست داشتی چجوری معلوم شه ؟

20:شلوار کردی یا شلوار تنگی که فاقش پاره س:دی؟

21:فکر کن من قادر بودم یک چیز ارزشمند ازت بگیرم و به جاش یکی از آرزو هات رو بر آورده کنم ، چه معامله ای میکردی؟

22:بزرگترین سوتی عمرت رو بگو

23:بزرگترین نقطه ی ضعفت چیه؟

24: بعد از ریون کدوم گروه رو ترجیح میدی برای خودت؟

25: کدوم گروهه که دوست نداشتی توش بیوفتی ؟

26: مورد اعتماد ترین آدم هاگ کیه؟

27:بهترین ورزش دنیا بعد از کوییدیچ کدومه؟

28:نظرت رو راجع به زرافه ها در دو خط برام بنویس

29:بدترین درس هاگ؟

30: بدترین درس ماگلی (به جز زیست ک میدونم دوست نداریش:دی)

31:بهترین کتابی که توی عمرت خوندی؟

32:اگر تو یکی از موسس های هاگوارتز بودی چه رنگی میشد رنگ گروهت؟

33:پایین ترین نمره ای که گرفتی؟

34:شغل ایده آل؟(به درآمد فکر نکن ) از چه شغلی بیشتر لذت میبری به نظرت؟

35:یه جمله به عنوان حسن ختام بنویس

خب دیگ بسه بای بای

از اون جایی که اعصاب سوال های آدرس رو ندارم اول به فرضیه جان می رسیم(=

1 خیلی خوبن ول بزرگاشون بهتر چون قابل تشریح کردن می تونی با چاقو بی افتی به جون شون(شما هم بابا تون دامپزشک بود از این ایده ها می زدین|:)

۲ خوبه اگه یه ذره بیش تر آدم حسابش کنن

۳ همین جا و همین مکانی که همه مون هستیم(=

۴ آرمیییییییی(دارم با خواهرم دعوا می کنم دی=)

5 مامانننننننننننننننن*---*

6 یبوست چون همه اش تو دستشویی پلاس نیستی

۷ همین جا وسط هاگ|: چون من میگم /:

8 بلی

۹ گوشیت

۱۰ آبی و سبزززززززززز

۱۱ چم دونم شاید فراری|:

۱۲ جیغ آیدا خخخخخ

۱۳ ۱۰۰ درصد دندون|:

۱۴ آتیش و تنهایی(-_-)

۱۵ روباه چون پاترونم هم هست

۱۶ میشینم پای بازی های گوشیم تا سر و کله ی یکی پیدا بشه(به این می گن بی خیال)

۱۷ گاو|:

18 گیوتین|:

۱۹ رنگ موهام*--*

۲۰ شلوار کردی:703::703:

۲۱ اسبی که عمه ام قبل مردن بهم داد رو بهت میدادم تا بذاری جادوگر بشم و برم هاگ(=

۲۲ وسط سرسرا یه گیف ناجور فرستادم و تا دو روز دنیا داشت می کشتتم-___-

۲۳ غرورم -_-

2۴ اسلی

۲5 با عرض معذرت از بابا بزرگ هافل دی=

26 ۱۰۰ درصد حسین

۲۷ والیبال

۲۸ بلند و

خوشگلن ( جوابم تو حلقم|:)

۲۹ نجوم-___-

۳۰ خخخخخخخ واقعا از زیست بی ذارم ولی خب به عنوان دومین درسی که ازش بدم میاد تفکر و سبک زندگی|:

31 به جز هری پاتر خطای ستارگان بخت ما

۳2 یاسی یا آبی نفتی

3۳ ۱۵-____-

۳4 معماری

3۵ نسوختم(:

لینک به ارسال
سلام بر آنا کلوسموس! :/

۱. آخرین بار چند چند بودیم؟ :/

۲. ریواس یا دیهم ریونکلا؟ :/

۳. کیو تو هاگ خودمون بیشتر ع همه میدوستی؟

۴. ریواس یا پرسابت؟ :/

۵. چطور کسی ک ترم یکو چار بار خونده الان رنگش صورتیه؟ :/

۶. هاها رنگت آمبریجیه یکی به نفع من اضافه کن :715:

۷. هرمی یا جین؟ نمیتونی بگی هر دو ولی میتونی بگی حالم از هر دوشون بهم میخوره :/

۸. کوفت یا زهرمار؟ :/

۹. ها؟ :/

۱۰. سین یا مرحوم امیر؟ :/

۱۱. من یا جواب بالایی؟ :/

۱۲. من یا عمه ی سالازار؟ :/

۱۳. من یا کل دنیا؟ :/

۱۴. آیدلت کیع؟ :/

۱۵. از کی متنفری؟

۱۶. تو هاگ از کی متنفری؟

۱۷. صفحه ی 113 کتاب دوم خط سیزده چی نوشته؟

۱۸. برو تلویزیونو روشن کن اولین جمله ای ک میگه بنویس؟ :/

۱۹. اخرین عکسی ک تو گوشیت سیو کردی کیه/چیه؟ :/

۲۰. دایانا یا الناز یا ماتاماتا؟

۲۱. عایا جواب بالایی با وجود تریلی هم همونه؟

۲۲. پایینیو نخون :/

۲۳. خاک بر سر فضولت حالا باید یکی دیگه ب من بیافزای ^-^

۲۴. ادبیات ماگلی تو باز کن صفه دوم تاریخ ادبیات نفر سوم کیع؟ :/

۲۵. یه سوال ریاضی حل کن جوابشو بفرس :/

۲۶. صاف بشین :/

۲۷. من یا جواب ۱۴ ؟ :/

۲۸. یه اسلیترینی در هاگ خودمان نام ببر

۲۹. در ادامه ی بالایی: او که بود و چه کرد؟ :/

۳۰: قربون صدقه هافلپاف برو (چ قد من بی رحمم) :/

۳۱. اجازه میدم بهم فوش بدی ^-^

عوا رب|:

۱ ۱۹ ۱۶ به نفع من:e3_25:

۲ ریواس( وات ده ربط؟|:)

3 از پسر حسین از دخترا کلیو و گرند ما دی(ولم کنید تا صبح نام می برم*-*)

۴ خدایی چه ربطی داره؟|: اصن سولانجلو|: والا ایش (ریواس)

۵ همون طور که همون کس یه ترم بیش تر هاگ نبود شد ارشد و الان صورتیه|:

6 بمیرررررررررر|: ایش ۱۷ ۱۹ به نفع من|: بمیر بازم الان میام حساب تو میرسم رب

۷ هرمی |:

۸ زهر انار|: *کوفت*

9 زهر انار|:

1۰ سین|:

۱۱ تو/:

۱2 تو /:(اصن عمه سالازار کدوم خریه؟/:)

1۳ با عرض تاسف تو

۱۴ ها؟|: آها جانی دپ|:

15 رعنا|: (تو هاگ نیست خودت رو آزار نده|:)

۱۶ امممم به خودت میگم بعدن اینجا نمیشه زشته /: آبرو دارم بخدا(یکی از دختر های اسلیه الکساندرا و دنیا و حسین و مرضیه و آیدس آ میدونن)|:

17 اگه ازت یه خطای دیگه سر بزنه ...... (بخدا تو کتاب بود از خودم نگفتم)

۱۸ جناب آقا فرشاد فضولی|: *خندوانه*

۱۹ بستنی|:

20 گرند ما دی

۲۱ اممم از دنیا بیش تر می ترسم واقعیت|:

۲2 چرا؟|:

2۳ تو روحت|: ۱۸ ۱۹ به نفع منه هنوز :snape:

۲4 قیصر امین پور|:

۲۵ ۲|:

۲۶ بمیری نشستم|:

۲۷ جواب ۱۴|:

۲۸ الکساندرا

۲۹ یه ارشد بدبخت اسلی

۳۰ بازم میگم بمیری|: هاف جون چه قدر تو نازی آخه موش بخوردت|،

۳۱ برو تو افق محو شو نوب|:

لینک به ارسال
خب خب من هم به نوبه ی خودم در سوازندن ارشد سابق ریون ، کارمند حاضر رادیو ، نیم وجبی هاگ ، جیغ جیغوی سرسرا و... سهیم می شوم:709:

1) قبل از این که گروهبندی بشی دوست داشتی تو کدوم گروه بیفتی؟ چرا؟

2) اوایل وروردت به هاگ چه حسی داشتی؟ اول با کیا آشناشدی؟ با کیا دوست شدی؟ کیا کمک و راهنماییت کردن؟

3) چرا و چگونه به لقب نیم وجبی معروف شدی؟:703:

4) پنج یا ده سال دیگه که بزرگ شدی دوست داری این لقب همچنان برات بمونه؟

5) اولین جیغی که تو هاگ کشیدی کی بود؟ سر کی؟ برای چی؟ اصن چی شد که جیغت معروف شد؟ :دی

6) اگه از یکی خیلی بدت بیاد و اون خودش ندونه و هی بیاد سمتت... چه جوری بهش می فهمونی که ازش خوشت نمی یاد؟

7) چه اخلاقایی از اطرافیانت رو مخت می ره؟ یعنی از چه اخلاق و رفتاری بدت می یاد؟

8) اخلاقای مثبت و منفی خودتو توصیف کن... کلا یه دانای کل کامل درباره ی خودت بنویس

9) در آینده در هاگ چه مسولتی خواهی داشت؟ :/ استاد ، مدیر و... یا این که همچنان کامند خواهی ماند؟:717:

10) نظرتو درباره ی گروه های زیر بگو... نظر کلی نه درباره ی افراد تو هاگ خودمون!

ریونکلا:

گریفیندور:

هافلپاف:

اسلیترین:

مرگخوارا:

انجمن ت.ه.و.ع:

محفل ققنوس:

11) حالا که نظر کلیت رو دبارهی هر چهار تا گروه هاگوارتز تو کتاب گفتی.. پیش بینی کن که اگه تو ر کدوم از این گروه ها می افتادی (به جز ریون) چه اتفاقی برات می افتاد؟ تاثیری در پیشرفت کردن و شخصیتت داشت؟ چرا؟

گریفیندور:

هافلپاف:

اسلیترین:

12) اگه قرار بود تو هم جز یکی از چهار بنیانگذار هاگوارتز باشی ( که درواقع می شدین پنج تا) چه چیزهایی به هاگوارتز اضافه می کردی؟ ( مثلا سالاز اسلیترین تالار اسرار رو ساخت یا گوردیک گریفندور شمشیر گریفیندور و کلاه گروهبندی رو گذاشت )

13) حالا اگه می خواستی مثل چهار بنیان گذار هاگوارتز یه گروه جدا بسازی؟ چه گروهی بود؟ اسمش ، رنگ ردا و شاگردنش و نمادش چی بود؟ اعضاش چه ویژگی هایی باید داشته باشن؟ سالن عمومی اون گروه کجا قرار داشت و چه جوری بود؟ چه جوری باید واردش می شدن؟

14) بهترین خاطره و بدترین خاطره ات رو برامون تعریف کن. ( اگه خواستی بدترین خاطره رو تعریف نکن!)

15) قبلا که ارشد بودی به عنوان ارشد چه وطایفی داشتی و چه کاری برای پیشرفت گروهت می کردی؟ درواقع می خوام به عنوان ارشد سابق و با تجربه ریون منو که یه ارشد تازه کارم یکم راهنمایی کنی!

مدیونی فکر کنی سوالام ته کشیده:717:

اممم خب...

16) اگه قرار بود جان پیچ داشته باشی؟ چند تا درست می کردی؟ چه چیزهایی بود؟ ( اول این که نمی تونی بگی می خوام داشته باشم ودوم این که همون طور که خودت می دونی جان پیچ باید یه چیزی باشه که از نطر معنوی برات ارزش داشته باشه)

17) اگه قرار بود یه تیم کوییدیچ جدید و جداگانه تشکیل بدی؟ اسمش و نماد و رنگ رادش چی بود؟ از اعضای هاگ کیا تو تیم بودن؟ و به هر کدوم چه پستی می دادی؟ خودت علاوه بر کاپیتان بودن چه پستی رو انتخاب می کردی؟ چرا؟

18) برای هر کدوم از افراد زیر یه شخصیت فانتزی ( از هری پاتر یا هر کتاب یا فیلم دیگه ایی) انتخاب کن؟ شخصیتی که بهش شباهت داره و بگو چرا و چه شباهتایی بین اون فرد و اون شخصیتی که براش انتخاب کردی هست؟ ( البته اون شخصیت اگه تو ژانر فانتزی هم نوبد اشکال نداره.. کلا دستت تو انتخاب بازه)

ورجیل:

دایانا:

ماریا:

سینا:

مینا:

خودم:

هرمیون آتلانتیس:

جینی ویزلی:

الساندرو انتونیلی:

سین دپ:

حسین:

شکیلا:

مهتاب:

شیدا:

آیدا:

اشنا:

الکساندرا:

مرضیه:

مهدی:

به قول هرمیون نوب زبان اعظم::703:

آرش:

آیدا:

رازیل:

الناز:

19) اگه استاد هاگ می شدی دوست داشتی استاد کدوم درس بشی؟ به چه روشی تدریس می کردی؟ از کدوم یکی از پروفسور های درحال حاضر هاگ الگو می گرفتی؟ چه قدر تکلیف و تحقیق می دادی؟ چه جوری و به چه روشی امتیاز می دادی؟

20) اگه جای افراد زیر بودی ( و جایگاه اون ها رو داشتی) چی کار می کردی؟

مدیر اسلیترین و همه کاره ی هذگ ---> الناز اسنیپ:

تک روح هاگوارتز و استاد درس تاریخ جادوگری ---> الیسا:

مدیر گریفیندوری ، استاد سابق معجون سازی ، مسعول کیبورد داغ ، و... ---> دایانا لوپین:

مدیر گروه گریفیندور و اتاد وردهای جادویی ---> ماریا جین سیرن:

استاد دو درس سخت و پز از تکلیف جانور شناسی و گیاهشناسی ---> شیدا فلک:

یکی از مدیران فعال ریونکلایی و مدیر بخش سرگرمی ---> مهتاب:

استاد درس پیشگویی ---> اشنا لونا نوشیا لوران فا والدز اسپیتر فلک رایدل تاج سر: ( اون تاج سر آخرش از مرضیه بهش رسیده:703:)

استاد سابق دفاع در برابر جادوی سیاه به مدت دو سال ، ارشد سابق و مدیر گروه حاضر هافلپاف ، سر دبیر سابق و ناظر حاضر نشریه هزارتو ، مسعول و قاضی ویزنگاموت---> الساندور آنتونیلی:

اینم از این... تا الان سوالام چه طور بود؟!

راستی من سه بار می یام سوال می پرسم

برای دفعه ی اول سعی کردیم بیش تر سوال هایی دورن هاگی و فانتزی بپرسم

دفعه بعد بازم می یام و سعی می کنم سوالای جالب تری در مورد دنیای واقعی بپرسم

بعدشم اگه تونستم می یام سوال های اطلاعات عمومی برای محک زدن هوش یک ریونکلایی باهوش می پرسم!

که سهم قابل توجهی در سوازندن نیم وجبی هاگ داشته باشم ^____^

در آخر هم حال و روز خودت و کیبوردت رو برامون شرح بده!

فعلا...

القاب منو کشته|:

۱ از اولم ریون به طرز عجیبی دوست داشتم شاید به خاطر این که خرخون بودم/:

2 حس کوچیک بودن /: آیدا ریون و نیل و اشنا و فلک و ماهی تاب و جارو و روونا و جمعی دیگر با همینام دوست شدم اشنا

۳ در واقع همه اش تقصیر دایانه /: کعب انداخت تو دهن بقیه از اون جایی که نمیدونم چرا دنیا فکر کرده بود من ۱۷ سالمه! و وقتی که گفتم ۱۴ ام |: کف کرد از اون به به بعد بهم گفت نیم وجبی و بقیه هم به تقلید فسیل جان به من شروع کردن گفتن نیم وجبی

4 شاید

۵ ام تابستون بود فکر کنم~-~ سر بچه های ریون تو خوابگاه دخترای ریون چون داشتن با بالشت منو خفه می کردن*----* چند وقت پیش با یکی از بچه های هاگ یه یاد نمیاد کی بود دعوام شد و یه ویس جیغ گرفتم که امین جان با منتشر کردن اون بنده رو به این نام معروف کردن|:

6 احتمالا با تند حرف زدنم باهاش

۷ دو رویی-____-

۸ خب مغرورم گاها نفهمم تقریبا باهوش خیلی پر حرفم جیغ زیاد میزنم از این که سنم رو به روخم بکشن بی ذارم کتاب هرچی دستم بیاد می خونم با همه سعی می کنم کنار بیام غر زیاد میزنم پایه ام اجرا بازم یه دنده فوضول تند حرف میزنم حرف تند میزنم صدای نسبتا خوبی دارم اعتماد به نفسم یه وقت هایی بیش از حده هرچی ببینم می تونم بسازم از زیست متنفرم عاشق ریاضی ام تاریخ و جونور شناسی رو دوست دارم و از نجوم بدم میاد کارای تایپی رو زیاد دوست ندارم از لومپن بودن متنفرم از افرادی که تظاهر می کنن بدم میاد خیلی رکم و این معمولا کار دستم میده اگه با یکی حال کنم هوا شو دارم خیلی خل و چل میشم یه وقت هایی از یاسی و آبی نفتی هم خوش میاد ویالون و گروه کر هم کار می کنم|: ۵ تا ساز بلدم در حال حاضرم سردمه|:

۹ احتمالا مدیر|: از کارمندی بدم میاد شاید هم پرفسور شدم

1۰ خب گروه خودم اول کلا خرخونن به خاطر همین ترم های زمستانه به طرز چشم گیری محو ان ! کلا برعکس اسمی که دارن زیاد آروم نیستن دارم در حال انجام دادن یه ماری ان و معمولا تا حالی که من دیدم همه هم اخلاقای تندی دارن

گریف کلا مهربون و پایه ان کلا تا بگی برام فلان جا همه شون زود تر از تو اونجا هستن باهاشون راحت میشه حرف زد و به راحتی ناراحت نمیشن

هافل مهربون آ هوش معمولی البته یه سری هاشون واقعا با هوشن هر طور که بتونن کمکت می کنن اغلب شون انسانی می خونن و عاشق تحلیل کردنن زیاد اهل خوردن از آشپزخونه هم هستن

اسلی خب می تونم بگم بهترین دوستای من تو اسلین همه شون خیلی با هوش و مهربون و گاها مغرور و افاده این تا حالی که بتونن بهت کمک می من و بعضی وقت ها حتی از نفوذ شون استفاده می کنن برات همه شون هم پایه ان مخصوصا بازی (=

تو هاگ وجود داره ولی زیاد باهاشون تماس نداشتم|:

اوه اوه نگو که دلم از اینا پره نمونه ی بارزش آیداهاعه که کلا هیچ ماری نمی کنه و نظافت رو می اندازه گردن بقیه و تازه نمی ذاره حنجره ها هم کار کنن و باعث سکته دادن هم نا و هم جنا میشه|:

مگه تو هاگ داریم اصن؟|:

گریف: بی پروا تر میشدم شاید یه ذره اعصابم بهتر میشد به همه نمی پریدم چون حوصله گریف ظاهرا بهتر از جو تای گروه های دیگه است

هافل بیش تر کار می کردم و تنبل بازی در نمی آوردم چون جن خیلی کوشا شایدم مهربون تر میشدم|:

اسلی: پر حرف تر و صمیمی تر میشدم چون جو اسلی این طوره* باور کنین این قدر با آیدای اسلی و فرضیه و الکساندرا چرخیدم دارم اینو میگم-___-

۱۲ دفتر بزرگ رادیو برای نواده هام که سر تا سرش با رنگ بنفش تزیین شده و فقط با صدای نوه ام می تونه کسی واردش بشه و خب اک واردش بشه می تونه بهترین مدیر رادیو ی اون زمان بشه یه خنجر خفن هم باقی می ذاشتم

۱3 گروه پومانا |:(اسم قحطی بود آنا دقیقا؟|:) رنگش چون ریون آبیه میشد بنفش پر رنگ و نمادش هم یه پوما اعضاش می شدن افرادی که بین ریون و گریف ان یعنی شجاع و در عین حال باهوش ان عمومی ایش توی جنگل می بود و برای ورود بهش باید از پومایی که دم دره سواریی می گرفتی و از برج می رفتی بالا و وما هم فقط با رمز کار می کرد تو عمومی همه جا پر از کتاب و جاهایی برای تیر اندازی و تمرین انواع بازی ها بود البته منظورم یه زمین بازی بود دقیقا با رنگ یاسی و بنفش پر رنگ تزیین شده بود و بالای شومینه یه عکس از من وجود داشت بغل پومام

۱۴ بهترین : تولد خواهرم بدترین: مرگ عمه ام -____-

۱5 کلا جیغ میزدم و غر بهشون هم توی تکالیف قدری کمک می کردم نصیحت : هیچ وقت با الناز کل کل نکن |: خخخخخ این همه مونده که

۱6 ۳ تا ویلونم کتاب خطای ستارگان بخت ما م و اسبی که یه عزیزی برای خریده*عروسکه|:)

۱۷ اچ گرل|: بنفش بود رنگ رداش نمادش هم پوما بود*-% دنیا مرضیه الکساندرا آدری خودم هرمی و جین هرمی و جین باز دارنده آدری جست جو گر مرضیه دروازه بان خودم و دنیا و الکساندرا هم مهاجم مزاحم بودن رو انتخاب میکردم چون توش تنها نیستی و کمکی داری

18 ورجیل چارلی دلیل نمیگم چون خودمم نمیدونم

دایانا هالی

ماریا پایپر

سینا رون

هیزل لوسکه

آدری کتی بل

هرمی و جینی اون دو قلو های توی الیس و سرزمین عجایب

آلس عمو دراک

سین امممم ایزاک

حسین آگستوس

شکیل مادام پامفری

مهتاب مایک تی وی

شیدا آرخنه |:

آیدا سوفیا

اشنا مادام ترلیانی

الکساندرا ماتیلدا

مرضیه هزل گریس

مهدی فرانک

امین لئو|:

آرش جیسون

آیدا مادام رزمرتا

رازیل آنابث

الناز مک گونگال

۱۹ اساطیر روش فلک باز هم فلک اک تابستون بود پوست تون رو می کندم ولی زمستون کم میدادم به روش هرکی تقلب نکنه/:

۲0 الناز= تریلی رو میدادم بقیه هم باهاش بچرخن هفته ای یه بار هم با دنیا به حساب اون می رفتم کلوپ ماشین سنگینا

الیسا: کمتر میگفتم چرا|: و اطلاعات تاریخی بیشتری میدادم

گرند ما دی : کمتر آنا رو حرص میدادم و بیش تر کار می کردم /:

ماریا: از محویت در مس اومدم

فلک: ماتا ماتا رو براش دوست دختر پیدا می کردم

مهتاب: کمتر انیمه می دیدم و سعی می کردم سریع تر حرف بزنم دی( حالا انکار سعر حرف زدن مهتاب پایینه)

اشنا: آخ آخ شوهرام رو حرص نمی دادم یه فامیلی کوچیک تری هم برای خودم پیدا می کردم

آلساندرو : خواهرای خوبی برای خودم پیدا می کردم تا نهاده ام بابت عمه بزرگ هاش نابود نشه

خدا رحم کنه ۲ بار مونده|: سوالام فقط طولانی بود ۱ ساعته دارم جواب میدم

گردن درد گرفتم ۱ ساعت پای گوشی دارم تایپ می کنم همه خوابن ۹ درصد شارژ دارم خوابم میاد شارژر هم دوره کیبوردمم سالمه بر به سلامت( برو دیگه بر نگردی :e10_25:با لحن آهنگ های شهرام شب پره بخونش)

لینک به ارسال
سلام نیم وجبی هاگ :)))

امدم بسوزونمت و برم

1. پنج تا اسم پسر نام ببر که با ز شروع بشه :)) (ببینم چه میکنی:BigGrin-Small:)

2.اگه بخوای سه نفرو بهم معرفی کنی که به روح تبدیلشون کنم چه افرادی توی هاگ هستند؟

3.نظرت راجب 4 عنصر جدید کشف شده جدول تناوبی عنصر ها چیه؟:Cool-Small:

5.برای آینده چه برنامه ای داری؟

6.پماد سوختگی دم دستت داری :Skull-Small:

5.7 تا اسم دختر با ح بنویس :)

یه همچین سوالات رو اعصابی طرح میکنم:702::702::702:

واااو الیسا روحه

۱ زین _ زمبه_ زال _ زرتشت _ زورو|: خیلی هم خوبن

۲ شکیل_ دایان فلک

۳ ها؟|: اول بگو کی به کیه تا من بگم نظر خاصی ندارم|:

۴ برنامه خاصی ندارم|: کلا از دست دایان زنده بمونم خودش برنامه است

۵ عره|:

6 بمیری|: حنانه_ حنا_ حمیرا_ حدیث _ حدیقه

بعله از رو اعصاب هم فراتر

لینک به ارسال

و اینگونه است که عمه بزرگ روی اعصاب وارد میشود:e10_25:

که هرمیو بیشتر دوست داری دیگه...

بریم که بسوزونیمت

1-سخت ترین سوالی که میشه ازت پرسید چیه؟ بگو وجوابش بدع

2-شرورانه ترین کاری که کردیو با جزئیاتش شرح بده

3-اگر قدرت جیغ کشیدن رو ازت بگیرن چیکار میکنی؟

4-چمدونم؟ آها بیست و پنج نفر از بچه های هاگوارتس رو انتخواب کن و بگو از کدوم اخلاقشون بیشتر خوشت میاد

5-دوست داشتی خواهر یا برادر دوقلو داشته باشی؟بارسم شکل توضیح بده اگر نه چرا اگر آره چرا

6-یه نقاشی از برابچ ریونکلا بکش و بفرست:)

7-یه نقاشی از الساندرو بکش باداس مرگ بفرس:)

8-شخصیت افراد زیر رو تحلیل کن نوشتن حداقل 20کلمه درمورد شخصیت هر فرد الزامیست

هرمیون

الساندرو

هدیت

خودم

خودت

مهتاب

الناز

امین

آدریانا

نوشیا

حسین

سینا(دختر هرمیون میگم)

آرا

روبرتا

ربکا

روونای نواده

آیدای اسلای

آیدای ریون

با اینکه بست نیس ولی از شکنجه بیشترت صرف نظر میکنیم

9-چه سوالی دوست داری ازت پرسیده بشه؟؟بپرس و جواب بده

10-بدترین ویژگی ای که داری؟

11-از پرسیدن این سوال صرف نظر میکنم گناه داری

12-یه نقشه بکش برای دست برد به بانک مرکزی لندن

13-یه بازی بساز که توش از تریلی الناز وشمشیر کلئو استفاده بشع

14-آها اولین کلمه ای که موقع فکر کردن به این افراد به ذهنت میرسه رو بگو

هرمیون

الساندرو

هدیت

خودم

خودت

مهتاب

الناز

امین

آدریانا

نوشیا

حسین

سینا(دختر هرمیون میگم)

آرا

روبرتا

ربکا

روونای نواده

آیدای اسلای

آیدای ریون

ورجیل

دیانا

شیدا

الناز

باسیلیسک

ریگولاس

نیما

سحر

سین

الیسا

مرضیه

الکساندرا

محمد رضا

آرمیتا

بازم بست نیس ولی گناه داری دیگه

15-اگر بخوای افراد زیر رو بکشی از چ روشی استفاده میکنی؟

هرمیون

الساندرو

هدیت

خودم

مهتاب

الناز

امین

آدریانا

نوشیا

حسین

سینا(دختر هرمیون میگم)

آرا

روبرتا

ربکا

روونای نواده

آیدای اسلای

آیدای ریون

ورجیل

دیانا

شیدا

الناز

باسیلیسک

ریگولاس

نیما

سحر

سین

الیسا

مرضیه

الکساندرا

محمد رضا

آرمیتا

16-هفت تا اسم پسر با ژ بگو:)(به دستور پرفسور الیسا اضافه شد:)

17-آها بلند ترین جیغی که میتونی رو بکش ضبط کن بفرس:)

18-ده تا از کتابای مورد علاقت رو نام ببر

19-از امین خواهش کن بیاد واست توی کیبورد داغ سوال طرح کنه

20-امضای منو تا آخر کیبور داغ بزار واس امضات(اسکی از روی رازیل:)

21-اندازه ی مچ تا ارنجت چند سانتیمتره؟ دیگه سوالام ته کشیده بود

22-بدترین کاری که در حق یک معلم مدرست انجام دادی چی بوده و چرا اون کارو کردی؟

23-اگر من توی کیبورد داغ شرکت کنم چه سوالایی ازم میپرسی؟(20 تاش رو بنویس:)

24-درصد سوختگیتو با رسم شکل مشخص کن و شکلشو برامون بفرس:)

25-سوختی یا سری بعد سوالات رو هم بفرستم؟

ویرایش شده در توسط جینی ویزلی

لینک به ارسال

سلام و روز بخیر خدمت آنا خانوم گل گلاب

بریم یه چندتایی سوال بپرسیم

1)بازیگر مورد علاقه ت کیه؟

2) این بازیگر مورد علاقه ت بهترین فیلمش چیه؟

3)چه سالی به دنیا اومده؟

4)فک میکنی کی بمیره :/؟

5)موقع اجرای پاترونوس چه خاطره ای رو مرور میکنی (شرح بده) (کمتر از 5 خط باشه میام 20 تا سوال دیگ هم میپرسم)

6)بهترین اسباب بازی بچگیت چی بوده؟

7)بزرگترین آرزوت چیه؟

8)گرون ترین چیزی که داری چیه؟

9)چیزی که ارزش معنوی زیادی داشته باشه ولی گرون نباشه داری؟ چی؟

10)مهمترین آدم زندگیت کیه و اون رو توصیف کن در حداقل 5 خط

»)

لینک به ارسال
سلام و روز بخیر خدمت آنا خانوم گل گلاب

بریم یه چندتایی سوال بپرسیم

1)بازیگر مورد علاقه ت کیه؟

2) این بازیگر مورد علاقه ت بهترین فیلمش چیه؟

3)چه سالی به دنیا اومده؟

4)فک میکنی کی بمیره :/؟

5)موقع اجرای پاترونوس چه خاطره ای رو مرور میکنی (شرح بده) (کمتر از 5 خط باشه میام 20 تا سوال دیگ هم میپرسم)

6)بهترین اسباب بازی بچگیت چی بوده؟

7)بزرگترین آرزوت چیه؟

8)گرون ترین چیزی که داری چیه؟

9)چیزی که ارزش معنوی زیادی داشته باشه ولی گرون نباشه داری؟ چی؟

10)مهمترین آدم زندگیت کیه و اون رو توصیف کن در حداقل 5 خط

»)

چه عجب یکی نیم وجبی هاگ رو تحویل گرفت!(=

۱جانی دپ

2 دزدان دریایی کارائیب

۳ یعنی پاشم برم تا ویکی پدیا؟|: ۹ ژوئن ۱۹۶۳ ( ۵۴ سال)

4 بعد از تموم شدن دزدان دریایی کارائیب|:

۵ اول شدنم توی مسابقات والبیال وقتی کاپیتان مون انشگشتش برگشت و اون یکی هم مثل بز نشسته بود نگاه میکرد|: و نکته ی جالب اینه اون روز طلا بردیم||||:

۶ اممم یه سگی پشمالو بود یه بار به خاطر این که موهاش تو چشمامش بود همه ی موهای اون جا شو زدم بدبخت کچلی گرفت

۷ هاگ رو بتونم بسازم

8 اممممممم سرویس اتاق خوابم؟|: شاید هم دوربینم

۹ عره|: ۱۰ بار گفتم فکر کنم که یه اسب که از عمه ام برام مونده|:

۱0 زیزی|: خب این بشر یه عدد اسلیه خرخونه|: خیلی مهربونه و همین طور خیلی مغرور قدش ۱۶۰ کمتره تپله حدود ۶۰ کیلو همیشه یه آلستار مشکی پاشه موهای فر خیلی بلندی داره که تا پایین کمرشه هرچ کتاب دستم برسه رو سریع ازم مقاپه شنونده ی خوبیه خیلی میریزه تو خودش ولی واقعا مهربونه پایه ی همه چیه مخصوصا پیچوندن کلاس های ادبیات شرارت های خاص خودش رو داره صداش خیلی بلند یعنی از ۱۰ کیلو متری هم قابل تشخیصه |: خب همین دیگه

لینک به ارسال

اگه يك زمان بر گردون داشتي تو چه دوره اي مي رفتي و چه كشوري با دليلش؟

لینک به ارسال

:-"

البته من خود به خود میسوزونمت ولی خب گفتم بیام یه دستی به سر و روی کیبوردت هم بکشم ^^

1.کارتون مورد علاقه بچگیت؟ (البته هنوزم بچه ای:|)

2.یک نکته ی عجیب در مورد خودت !

3. 10 نفر از بچه های هاگوارتز به ترتیب علاقه نام ببر.

4. من یا شیدا ؟

5. من یا الناز ؟

6. الناز یا شیدا ؟

7. شیدا یا شکیل ؟

8. من یا شکیل ؟

9. اگه قرار بود الان سقف خونه پایین بریزه و بمیری و فقط میتونستی یه جمله بگی چی میگفتی ؟

10. چرا درس نمیخونی ؟

11. اگه میخونی چرا زیست 15 شدی ؟ :|

12. بزرگترین سوتی عمرت

13. اگه ارتشی از موجودات سوپرنچرال حمله کنند چیکار میکنی. (دقیق و با ذکر جزئیات)

14. از چه چیز من خوشت میاد ؟

15. بهترین روش برای به قتل رسوندن افراد زیر رو بنویس. (هر نفر باید روش متفاوتی داشته باشه)

ورجیل:

آدرینا:

ماریا:

سینا:

مینا:

خودم:

هرمیون آتلانتیس:

جینی ویزلی:

الساندرو انتونیلی:

سین دپ:

هدیت:

حسین:

شکیلا:

مهتاب:

شیدا:

آیدا:

اشنا:

الکساندرا:

مرضیه:

امیر ام بی:

مهدی:

امین:

کارملو:

آیدا:

رازیل:

الناز:

16. فرض کن قراره گروه جدیدی به هاگوارتز اضافه شه و تو بنیان گذار این گروهی، مشخصه ی گروهت چی خواهد و چه کسایی رو میپذیری!

17. بزرگترین آرزوی بچگیت ؟

18. بزرگترین آرزوی الانت ؟

19. شرم آورترین کاری که کردی رو بگو.

20. شرم آورترین بلایی که سرت اومده رو بگو.

21. پایین ترین نمره ای که داشتی چی بوده ؟ کی ؟

22. کدوم شکل هندسی رو دوست داری ؟

23. اینجا قرار بود یه سوال باشه که بعدش گفتم شاید نخوای بقیه ببینن :|

24. خب دیگه بسه :| بعدا میام باز

لینک به ارسال

خب واقعا این حجم از سوختگی تو این سری جدید کیبورد داغ بی سابقه اونم تازه تو روز دوم ، سوم:703:

به همین علت دلمان به رحم آمد و سوال های بسی آسان و ساده می پرسیم

خب اول با یکم سوال فانتزی شروع می نماییم ^___^

1) چوب و مغز چوبدستیت چیه؟ این چوبدستی چه ویژگی هایی داره؟ صاحبش چ ویژگی هایی باید داشته باشه؟

2) پاترونوس یا سپر مدافعت چه شکلیه؟ یه عکس ازش بده (نه از پاترونوست از حیوون اصلیش :/

3) موقع گروهبندی کلاه بهت چی گفت؟ منظورم اینه که یه راست رفتی ریون یا بین دوتا گروه انتخاب کردی؟

4) اون موقع که ارشد بودی اگه کسی تو کلاسا شرکت نمی کرد چه جوری وادارش می کردی شرکت کنه؟

5) اگه یه معجون تغییر شکل داشتی خودتو به شکل کی در می آوردی؟ چرا؟ چی کار می کردی؟ (فرض کن موی هر کسی که بخوای برات ظاهر می شه!)

6) وقتی یه لولوخورخوره بیاد جلوت به چه شکلی در می یاد؟ (از چی خیلی می ترسی؟) و بعد از این که ورد "ریدیکولوس" رو روش اجرا کردی به چه شکلی در می یاد؟ (چی به نظرت مضحک و خنده داره؟)

7) اگه یه قطره از معجون شانس رو داشتی ( اسمش یادم نیس) باهاش چی کار می کردی؟ (نمی تونی نگهش داری حتما باید ازش استفاده کنی)

8) ابر چوبدستی ، شنل نامریی ، سنگ کیمیا... کدوم؟ چرا؟

9) حالا بگو اگه هر کدوموشونو فقط واسه یه شب داشتی باهاشون چی می کردی؟

10) یه ورزش جادویی جدید اختراع کن ^___^

خب حالا از فضای فانتزی دور می شویم و سوالات رو به دنیای واقعی می کشانیم :/

11) آخرین باری که یه دعوای خیلی بدجور با یکی کردی کی بود؟ (واقعی نه مجازی)سر چی بود؟ با کی بود؟ به بزن بزنم کشید یا فقط لفظی بود؟ آخرش چی شد؟ تو بردی یا اون؟ تهش آشتی کردین یا نه؟ کلا تعریف کن :دی

12) دوست داری برای تولد چه کادویی بهت بدن؟ چرا؟

13) اگه از دست کسی خیلی عصبانی باشی درحالی که بخوایی منفجرش کنی چه کار می کنی؟ ( تو دنیای واقعی... پس خبری از جیغ و کرشیو نیست!)

14) وقتی حالت خیلی بد باشه (از لحاظ روحی) چه جوری خودتو آروم می کنی؟ احساس رو در اون شرایط با کسی در میون می ذاری؟ اگه آره بگو کی؟ اگه نه.. خودت واسه بهتر کردن خودت چی کار می کنی؟

15) به نظر خودت در کل آدم درونگرایی هستی یا برونگرا؟ چرا؟

16) آخرین نقاشی ایی که کشیدی کی بود؟ چی بود؟ عکسشو بذار( ببین من چه قدر مهربونم نگفتم برو یه نقاشی جدید بکش! ^___^)

17) اگه می خواستی جز تهران شهر دیگه (تو ایران) رو واسه زندگی انتخاب کنی.... کجا بود؟ چرا؟

18)می خواستم بدترین سوتی رو بپرسم که دایان پرسید... اممم خب پس بگو بدترین خرابکاری ایی که کردی کِی بود و سر چی بود؟

19) آخرین باری که کادو گرفتی کِی بود؟ به چه مناسبت؟ از کی؟ اصن چی بود؟ (عکسشو بذار)

20) تو باید یه جایی بری که نمی تونی کنسلش کنی و حتما باید بری! ولی یه چیزی رو که حتما باید با خودت ببری گم کردی و نمی دونی کجاس و ر چی می گردی پیداش نمی کنی! (حتما باید ببریش بدون اون وسیله نمی تونه بری) از یه طرفم دوستات یا خانوادت یا هر کسی که قراره باهاش بری مدام سرت غر می زنه و هلت می کنه و می گه دیر شد! و خلاصه حسابی اعصابت خورده! تو این موقعیت چی کار می کنی؟

21)تو بچگیت دوست داشتی جای کدوم شخصت کارتونی باشی؟ چرا؟

22) الان دوست داری جای کدوم ضخیت فانتزی تو کتاب یا فیلم باشی؟ چرا؟

23) همین الان دلت چی می خواد؟ :-"

24) دوست داری چه سوالی ازت بپرسن؟ بگو و بهش جواب بده

25) اگه می تونستی یه شبه معروف بشی دوست داشتی چه جوری و به عنوانی باشه؟ ( به عنوان یه بازیگر ، سیاستمدار،ورزشکار و...)

26) با چه فیلم و آهنگی گریه کردی؟

27) اگه کسی رو دوست داشته باشی چه جوری حالیش می کنی که دوستش داری؟ ( این شخص کی تونه هر کسی باشه! اگه فرق داره کی باشه بگو)

28) به نظرت یه دوست خوب به کی مب گن؟ باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟ :/

29) یه کتاب که فکر می کنی نخوندم ؛ یه فیلم که فکر می کنی ندیدم و یه آهنگ که فکر می کنی گوش نکردم بهم معرفی کن.

30) شبا معمولا ساعت چند می خوابی؟ صبحا معمولا ساعت چند بلند می شی؟ (بدون درنظرگرفتن مدرسه ی ماگلی)

چه قدر زیاد شد :-"" ولی هنوز تموم نشده!

خب.. حالا برمی گردیم به هاگ خودمون ^___^

31) از لحاظ روانشناسی بعضیا معتقدن هر کس یه حیوان درون داره.. فکر می کنی حیوان درون افراد زیر چیه؟

نه بذار سوالمو این جوری بگم... بسته به شخصیت افراد زیر فکر می کنی پاترونوس یا سپر مدافعشون چه حیوونی باشه؟ چرا؟ ( با دلیل)

ورجیل:

دایانا:

ماریا:

سینا:

مینا:

خودم:

هرمیون آتلانتیس:

جینی ویزلی:

الساندرو انتونیلی:

سین دپ:

هدیت:

حسین:

شکیلا:

مهتاب:

شیدا:

آیدا:

اشنا:

الکساندرا:

مرضیه:

امیر ام بی:

مهدی:

امین:

کارملو:

آیدا:

رازیل:

الناز:

32) تا حالا سعی کردی وردهای هری پاتر رو تو دنیای واقعی امتحان کنی؟ اگه آره کدوم ورد؟

33) اگه تو ویزنگاموت از کسی شکایت داشته باشی کی رو به عنوان وکیلت انتخاب می کنی؟

34) اگه یه نامه ی عربده کش داشته باشی ( همراه با جیغ های بنفش خودت) برای کی می فرستیش؟ چرا؟

35) یه وسیله ی جادویی اخراع کن که دنیای جادو رو متحول کنه!

خب تموم شد ^____^

سوالا چطور بود؟

کیبوردت در چه حاله؟

لینک به ارسال
اگه يك زمان بر گردون داشتي تو چه دوره اي مي رفتي و چه كشوري با دليلش؟

توی دوره ی رنسانس برای دیدن آقای داوینچی^-^

لینک به ارسال
و اینگونه است که عمه بزرگ روی اعصاب وارد میشود:e10_25:

که هرمیو بیشتر دوست داری دیگه...

بریم که بسوزونیمت

1-سخت ترین سوالی که میشه ازت پرسید چیه؟ بگو وجوابش بدع

2-شرورانه ترین کاری که کردیو با جزئیاتش شرح بده

3-اگر قدرت جیغ کشیدن رو ازت بگیرن چیکار میکنی؟

4-چمدونم؟ آها بیست و پنج نفر از بچه های هاگوارتس رو انتخواب کن و بگو از کدوم اخلاقشون بیشتر خوشت میاد

5-دوست داشتی خواهر یا برادر دوقلو داشته باشی؟بارسم شکل توضیح بده اگر نه چرا اگر آره چرا

6-یه نقاشی از برابچ ریونکلا بکش و بفرست:)

7-یه نقاشی از الساندرو بکش باداس مرگ بفرس:)

8-شخصیت افراد زیر رو تحلیل کن نوشتن حداقل 20کلمه درمورد شخصیت هر فرد الزامیست

هرمیون

الساندرو

هدیت

خودم

خودت

مهتاب

الناز

امین

آدریانا

نوشیا

حسین

سینا(دختر هرمیون میگم)

آرا

روبرتا

ربکا

روونای نواده

آیدای اسلای

آیدای ریون

با اینکه بست نیس ولی از شکنجه بیشترت صرف نظر میکنیم

9-چه سوالی دوست داری ازت پرسیده بشه؟؟بپرس و جواب بده

10-بدترین ویژگی ای که داری؟

11-از پرسیدن این سوال صرف نظر میکنم گناه داری

12-یه نقشه بکش برای دست برد به بانک مرکزی لندن

13-یه بازی بساز که توش از تریلی الناز وشمشیر کلئو استفاده بشع

14-آها اولین کلمه ای که موقع فکر کردن به این افراد به ذهنت میرسه رو بگو

هرمیون

الساندرو

هدیت

خودم

خودت

مهتاب

الناز

امین

آدریانا

نوشیا

حسین

سینا(دختر هرمیون میگم)

آرا

روبرتا

ربکا

روونای نواده

آیدای اسلای

آیدای ریون

ورجیل

دیانا

شیدا

الناز

باسیلیسک

ریگولاس

نیما

سحر

سین

الیسا

مرضیه

الکساندرا

محمد رضا

آرمیتا

بازم بست نیس ولی گناه داری دیگه

15-اگر بخوای افراد زیر رو بکشی از چ روشی استفاده میکنی؟

هرمیون

الساندرو

هدیت

خودم

مهتاب

الناز

امین

آدریانا

نوشیا

حسین

سینا(دختر هرمیون میگم)

آرا

روبرتا

ربکا

روونای نواده

آیدای اسلای

آیدای ریون

ورجیل

دیانا

شیدا

الناز

باسیلیسک

ریگولاس

نیما

سحر

سین

الیسا

مرضیه

الکساندرا

محمد رضا

آرمیتا

16-هفت تا اسم پسر با ژ بگو:)(به دستور پرفسور الیسا اضافه شد:)

17-آها بلند ترین جیغی که میتونی رو بکش ضبط کن بفرس:)

18-ده تا از کتابای مورد علاقت رو نام ببر

19-از امین خواهش کن بیاد واست توی کیبورد داغ سوال طرح کنه

20-امضای منو تا آخر کیبور داغ بزار واس امضات(اسکی از روی رازیل:)

21-اندازه ی مچ تا ارنجت چند سانتیمتره؟ دیگه سوالام ته کشیده بود

22-بدترین کاری که در حق یک معلم مدرست انجام دادی چی بوده و چرا اون کارو کردی؟

23-اگر من توی کیبورد داغ شرکت کنم چه سوالایی ازم میپرسی؟(20 تاش رو بنویس:)

24-درصد سوختگیتو با رسم شکل مشخص کن و شکلشو برامون بفرس:)

25-سوختی یا سری بعد سوالات رو هم بفرستم؟

Ana k:

عره|:

1مامانت رو بیش تر دوست داری یا باباتو؟|: بابام/:

2 خب دوشنبه ی آخر مدرسه با یکی از بچه ها دعوام شد اون وقت به جای این که خودم وارد عمل بشم یکی از نهمی ها رو انداختم به جونش |: و اونم رفت پیش ناظم چغولی منم رفتم پایین گفتم بعله خانم؟|: تو با این دعوا کردی؟ من: کی من؟|: *قیافه ی خیلی مظلومی دارم* بعد دید دستبند دستمه گفت درش بیار گفتم در نمیاد گفت در بیار|: در آوردم دادم بهش با کلی بدبختی بعد خودش پسش داد خیلی شیک خیلی مجلسی هم رفتم بعدش ساندویچ خوردم جلوی همون دختره|:

۳ گچ رو میکشم رو تخته سیاه(=

۴ تو روحت|:

آلس رسمی بودنش

دنیا با همه گرم بودنش

فلک باحال بودنش

حسین شنونده ی خوب بودنش

نقار خفن بودنش

آیداها عاشق بنفش بودنش

آدری جنب و جوش بودنش

شکیل اعصاب نداشتنش

روبی خندون بودنش

مهتاب تند حرف زدنش

نیل پایه بودنش

مرضیه دکتر بازیاش

جینی شر بودناش

هرمی مهربون بودناش

سین روانی بودنش

آیدس عا کمکی بودنش

صبا بالا منبر رفتناش

ورجیل به ایده ها احترام گذاشتناش

الیسا چرا گفتناش

الناز بهترین خواستناش

هدیت با همه کنار اومدناش

آرش دوز بازی کردناش

امین نوب گفتناش|:

ربکا بلد بودناش

امیر ام بی یهو ظاهر شدناش

اشنا احساسی بودنش

۵ آخر سر می فرستم

۶ آخر سر|:

۷ اینم آخر سر|:

۸ ||||:

هرمی باهوش مهربون خون گرم بامزه باحال پایه خراب کار نیست نوب دو قلوی افسانه ای جالب

رسمی عشق خخخخخخ رک نیست مهربون هوادار نویسنده ی خوب تشویق گر انگیزه بده

شر شیطون بلا بی اعصاب بهترین دوست هافلی من محو گزارشگر خوب متنفر از انسانی متضاد هرمی یه آدم متفاوت با خاندان

مغرور تقریبا باهوش خیلی رک تند حرف زن حرف تند زن عجیب غریب جیغ جیغو نیم وجبی مدیر رادیو ارشد سابق بی اعصاب

باحال انیمه بین اسپم پاک کن ایده خانم حرف تند بزن استفاده از پوکر هم نداره

تریلیییییییی جالب رک خواهان بهترین پایه

فقط میتونم بگم|: نوبببببببب اعظمممممممم

شجاع باهوش وکیل بامزه خون گرم پایه خرابکار آماده ی قانون شکنی بهترین ارشد گریف تا کنون

احساسی زود رنج عجیب متضاد جالب با وقار بهترین طراح دنیا

بهترین داداش دنیا زود رنج مهربون با هوش گاها نفهم عصبی پایه ارشد خوب ریون(=

پایه مظلوم *--*

فقط میشه گفت عشق ادبیاتتتتتتتتتت دلم برای کلاساش تنگیده

یه ریواسی واقعی همیشه پیشته پایه بهترین نقاش هاگ ریپایتد

هنرمند متالهد#-#

بی اعصابببببببببببب محو

همیشه آماده ی کمک رک و پایه

فقط میشه گفت بنفششششششششششش و جینگول میلو

لطف میکنی واقعا!

۹آیا جینی نوبه؟ بدون شرح و ۱۰۰ درصد بعله|:

۱۰ تند حرف زدنم

۱۱////:

۱۲ خودمو نامرئی میکنم بعدم وسط بانک آپارات میکنم و پولا رو می دزدم(مختصر مفید)

۱۳ شمشیر کلیو یا تریلی؟ تریلی|:( الناز با تریلی از روی فرد خاتی رد میشه|:)

14 باهوش

رسمی

جالب

تلفن(خودت گفتی خخخ)

عینک

شمشیر

تریلی

نوب

وکیل

گوی پیشگویی

لپو(لبو نخونیدش|:)

دخترم

ادبیات

رب

گرافیک

بی اعصاب

پاستیل

بنفش

وزارت

معجون

ماتا ماتا

گردن کج

محو

نجوم

دریاچه

دوست خوب(=

روانی

چرا؟|:

دکتر

منبر

محو

بهترین خواهر دنیا("=

////: میزنمتا

خنجر

با گاز

تفنگ

با شمشیر کلیو

آمپلی فایر

تریلی

مسلسل

گیوتین

گوی بتونی

انداختن با امین توی یه قفس پر از اژدها

با ویس های هرمی که هی میگه دخترم

گرفتن کتاباش

با ریپاتید

با پرت کردن از بالای دره

با چاقو ی قصابی

با ماتا ماتا

با نشون دادن لبتاب شکسته اش

با کشتن عزیز ترین کسش

با نابود کردن وسایل معجونش جلوی چشماش

با ماتا ماتا

با زهر باسیلیسک

با زهر آکرومانتیلا

خفه کردن

غرق کردن

روانیت شو ازش گرفتن

نگفتن جواب های چراهاش

کشتن مهدی

با چماغ

با رگ زدن

با گرفتن تلوزیون ازش:-)

۱۶ ژافه ژاماسب ژاو ژاییز ژم ژنگ ژوبین آخه اینو کجای دلم بذارم؟|:

۱۷ تو سرسرا موجوده

۱۸ هری پاتر آرتمیس فاول وقایع نگری کین شاهنامه علوم ترسناک مدرسه ی عجیب و غریب خطای ستارگان بخت ما پرسی جکسون دارن شان ماتیلدا

۱۹ انجام شد|:

20 باش

۲۱ بیست و پنج

۲۲ پشت مانتو شو با گچ خط زدم|: چون میداشت بخوابم سر ریاضی و داشت جمع دو رقمی درس میداد|:

۲۳ خوبی؟ خوشی؟ سلامتی؟ اسمت چیه؟ نوبی؟ چند سالته؟ نوب نیستی؟ مریضی؟ شری؟ خوشگلی؟ من یا تو؟ تو یا هرمی؟ چند سالته؟ من یا هرمی؟زیست یا ریاضی؟ من یا خواهرم؟ خواهرم یا من؟ خواهرم یا هرمی؟ هرمی یا خواهرم؟چند کیلویی؟ قدت چنده؟

۲۴ آخر سر|:

۲۵ بفرست(= خیلی پرو ام

لینک به ارسال
خب واقعا این حجم از سوختگی تو این سری جدید کیبورد داغ بی سابقه اونم تازه تو روز دوم ، سوم:703:

1) چوب و مغز چوبدستیت چیه؟ این چوبدستی چه ویژگی هایی داره؟ صاحبش چ ویژگی هایی باید داشته باشه؟

2) پاترونوس یا سپر مدافعت چه شکلیه؟ یه عکس ازش بده (نه از پاترونوست از حیوون اصلیش :/

3) موقع گروهبندی کلاه بهت چی گفت؟ منظورم اینه که یه راست رفتی ریون یا بین دوتا گروه انتخاب کردی؟

4) اون موقع که ارشد بودی اگه کسی تو کلاسا شرکت نمی کرد چه جوری وادارش می کردی شرکت کنه؟

5) اگه یه معجون تغییر شکل داشتی خودتو به شکل کی در می آوردی؟ چرا؟ چی کار می کردی؟ (فرض کن موی هر کسی که بخوای برات ظاهر می شه!)

6) وقتی یه لولوخورخوره بیاد جلوت به چه شکلی در می یاد؟ (از چی خیلی می ترسی؟) و بعد از این که ورد "ریدیکولوس" رو روش اجرا کردی به چه شکلی در می یاد؟ (چی به نظرت مضحک و خنده داره؟)

7) اگه یه قطره از معجون شانس رو داشتی ( اسمش یادم نیس) باهاش چی کار می کردی؟ (نمی تونی نگهش داری حتما باید ازش استفاده کنی)

11) آخرین باری که یه دعوای خیلی بدجور با یکی کردی کی بود؟ (واقعی نه مجازی)سر چی بود؟ با کی بود؟ به بزن بزنم کشید یا فقط لفظی بود؟ آخرش چی شد؟ تو بردی یا اون؟ تهش آشتی کردین یا نه؟ کلا تعریف کن :دی

13) اگه از دست کسی خیلی عصبانی باشی درحالی که بخوایی منفجرش کنی چه کار می کنی؟ ( تو دنیای واقعی... پس خبری از جیغ و کرشیو نیست!)

14) وقتی حالت خیلی بد باشه (از لحاظ روحی) چه جوری خودتو آروم می کنی؟ احساس رو در اون شرایط با کسی در میون می ذاری؟ اگه آره بگو کی؟ اگه نه.. خودت واسه بهتر کردن خودت چی کار می کنی؟

16) آخرین نقاشی ایی که کشیدی کی بود؟ چی بود؟ عکسشو بذار( ببین من چه قدر مهربونم نگفتم برو یه نقاشی جدید بکش! ^___^)

17) اگه می خواستی جز تهران شهر دیگه (تو ایران) رو واسه زندگی انتخاب کنی.... کجا بود؟ چرا؟

18)می خواستم بدترین سوتی رو بپرسم که دایان پرسید... اممم خب پس بگو بدترین خرابکاری ایی که کردی کِی بود و سر چی بود؟

19) آخرین باری که کادو گرفتی کِی بود؟ به چه مناسبت؟ از کی؟ اصن چی بود؟ (عکسشو بذار)

20) تو باید یه جایی بری که نمی تونی کنسلش کنی و حتما باید بری! ولی یه چیزی رو که حتما باید با خودت ببری گم کردی و نمی دونی کجاس و ر چی می گردی پیداش نمی کنی! (حتما باید ببریش بدون اون وسیله نمی تونه بری) از یه طرفم دوستات یا خانوادت یا هر کسی که قراره باهاش بری مدام سرت غر می زنه و هلت می کنه و می گه دیر شد! و خلاصه حسابی اعصابت خورده! تو این موقعیت چی کار می کنی؟

25) اگه می تونستی یه شبه معروف بشی دوست داشتی چه جوری و به عنوانی باشه؟ ( به عنوان یه بازیگر ، سیاستمدار،ورزشکار و...)

27) اگه کسی رو دوست داشته باشی چه جوری حالیش می کنی که دوستش داری؟ ( این شخص کی تونه هر کسی باشه! اگه فرق داره کی باشه بگو)

29) یه کتاب که فکر می کنی نخوندم ؛ یه فیلم که فکر می کنی ندیدم و یه آهنگ که فکر می کنی گوش نکردم بهم معرفی کن.

30) شبا معمولا ساعت چند می خوابی؟ صبحا معمولا ساعت چند بلند می شی؟ (بدون درنظرگرفتن مدرسه ی ماگلی)

31) از لحاظ روانشناسی بعضیا معتقدن هر کس یه حیوان درون داره.. فکر می کنی حیوان درون افراد زیر چیه؟

نه بذار سوالمو این جوری بگم... بسته به شخصیت افراد زیر فکر می کنی پاترونوس یا سپر مدافعشون چه حیوونی باشه؟ چرا؟ ( با دلیل)

ورجیل:

دایانا:

ماریا:

سینا:

مینا:

خودم:

هرمیون آتلانتیس:

جینی ویزلی:

الساندرو انتونیلی:

سین دپ:

هدیت:

حسین:

شکیلا:

مهتاب:

شیدا:

آیدا:

اشنا:

الکساندرا:

مرضیه:

امیر ام بی:

مهدی:

امین:

کارملو:

آیدا:

رازیل:

الناز:

32) تا حالا سعی کردی وردهای هری پاتر رو تو دنیای واقعی امتحان کنی؟ اگه آره کدوم ورد؟

33) اگه تو ویزنگاموت از کسی شکایت داشته باشی کی رو به عنوان وکیلت انتخاب می کنی؟

34) اگه یه نامه ی عربده کش داشته باشی ( همراه با جیغ های بنفش خودت) برای کی می فرستیش؟ چرا؟

خب تموم شد ^____^

سوالا چطور بود؟

کیبوردت در چه حاله؟

Ana k:

می بینی تو رو خدا؟؟؟؟؟؟ این حجم انتقام از یه نفر بی سابقه است اصن

۱چوب قرمز کیسه ی قلب اژدها تغییر شکل آخری رو خودمم نمیدونم

۲ روباه آخر سر عکسا رو با هم میدم|:

۳ یه راست ریون|:

۴ با جیغام^-^

5 الناز چون بتونم با تریلی برم کلوپ ماشین سنگینا^-^

۶ آتیش (-_-) آب

۷ می رفتم فلوریش و بلاتر کتاب بخرم اون وقت ببینم ۲۰۰۰۰ تا کالی بیش تر می تونم کتاب بخرم جون ۱۰۰۰۰ خریدارشونم#-#

۸ سنگ کیمیا چون میشه علاوه بر خودم عزیزانم رو از پیری نجات بدم و همین طور پول زیادی داشت باشم و مشکلی برای خرید کتاب ندارم^-^

۹ چوبدستی: کشتن نوب تا دیکه هیچ کس نتونه بگه نوب

شنل. باهاش میرفتم دفتر فسیل ببینم چیا توش داره

سنگ: دامبلدور رو میدیدم و همین طور اسنیپ

۱۰ اژدها سواری به سبک کوییدیچ از اسمش هم معلومه چیه|:

۱۱ با یکی از همکلاسیام امممم من فقط لفظی بودم منتها زیر زیری کار رو به یزن بزن کشوندم منتها خودم نزدمش و فقط نگاه کردم و لبخند شیطانی زدم و خندیدم ریز نکات توی مال جینیه من بردم *عینک آفتابی کلی رو می زند* عره|:

۱۲ کتابببببببببببببببببببببب فقط کتاببببببببببب و البته وسایل پاتری کتاب چون جدیدا خیلی گرون شده|: وسایل پاتر هم جون هم کرون و هم کمیاب و خب جون پاترهدم دیگه

۱۳ درواقع تو دنیای واقعی هم من جیغ میزنم|: در نتیجه جیغ یکی از کارایی که میکنم و دومی زیرزیری کرم می ریزم که در نهایت پای یکی دیگه تموم میشه و منم شاد و خندان میشم(بالا تعریف کردم)

14 با حرف زدن با یکی یا گریه شاید بستگی داره یا زیزی یا حسین

۱۵ درونگرا معمولا همه منو خیلی بی اعصاب می بینین در صورتی که همیشه لین جوری نیستم و کمتر کسی می تونه بی اعصابی واقعی منو ببینه

۱۶ جهارشنبه قلب|: توی سرسرا گذاشته بودم مهربون بودن در تو موج میزنه!

۱۷ قشم آب هوای عالی خرید!

۱۸ خراب کردن کیک تولد آرمی-____- پارسال

۱۹ ۴ شنبه ی پیش کتاب خطای ستارگان بخت ما خالم بهم داد مناسبت هم عیدی دیر هنگام بود|: عکسم آخر همه رو با هم میدم

۲۰ جیغ می زنم|: و اونو بیرون میکنم با صبر و حوصله میشی پیداش می کنم

۲۱ امممم بل چون خوشگل بود

۲۲ نعو توی ماتریکس چون معنی واقعی زندگی رو می فهمیدم

۲۳ شام|:

۲۴ شام حاضره؟عره/:

25 گوینده

۲۶ فیلم امممم هری پاتر شاهزاده ی دو رگه آهنگ تم لیلی هری پاتر

۲۷ خیلی رک و پوست کنده بهش میگم |: و قصه نمیگم

۲۸ باید زیزی باشه|: همیشه هوا تو داشته باشه خرخون باشه کتاب خون باشه پایه باشه شر باشه و در عین حال مظلوم بزنه این ویژگی ها رو زیزی داراعه

۲۹ آهنگ که گروه ترجا فیلم بلوز برادرز کتاب وقایع نگری کین

۳۰ شبا معمولا ۱۲ تابستون به ۷ هم رسوندمش معمولا ۸ تا ۱۰

۳۱ گرگ

دایناسور

شیر

سیاهگوش

پلنگ

پوما

موش خرما

جغد

گربه

لاک پشت

از این سگ پودلا

خرس|:

چیتا

شاهین

ماتا ماتا

مرغ مگس خوار

گربه سیامی

عقاب

مار

خفاش

یوزپلنگ

طوطی|:

ببر

زرافه

پنگوئن

از این سگها شکاریا

۳۲ |: عره لوموس و ناکس

۳۳ خودت رو

برای امین و کارا چون دوست دارم کر بشن|:

۳۴گوشی های هوشمند|:

خوب بود

نیم سوز هم نشده

پ.ن گلستان عنهم برای کادو می دوستم ^-^

لینک به ارسال

ورجیل:

دایانا:

ماریا:

سینا:

مینا:

خودم:

هرمیون آتلانتیس:

جینی ویزلی:

الساندرو انتونیلی:

سین دپ:

هدیت:

حسین:

شکیلا:

مهتاب:

شیدا:

آیدا:

اشنا:

الکساندرا:

مرضیه:

امیر ام بی:

مهدی:

امین:

کارملو:

آیدا:

رازیل:

الناز:

خب تموم شد ^____^

سوالا چطور بود؟

کیبوردت در چه حاله؟

Ana k:

می بینی تو رو خدا؟؟؟؟؟؟ این حجم انتقام از یه نفر بی سابقه است اصن

۱چوب قرمز کیسه ی قلب اژدها تغییر شکل آخری رو خودمم نمیدونم

۲ روباه آخر سر عکسا رو با هم میدم|:

۳ یه راست ریون|:

۴ با جیغام^-^

5 الناز چون بتونم با تریلی برم کلوپ ماشین سنگینا^-^

۶ آتیش (-_-) آب

۷ می رفتم فلوریش و بلاتر کتاب بخرم اون وقت ببینم ۲۰۰۰۰ تا کالی بیش تر می تونم کتاب بخرم جون ۱۰۰۰۰ خریدارشونم#-#

۸ سنگ کیمیا چون میشه علاوه بر خودم عزیزانم رو از پیری نجات بدم و همین طور پول زیادی داشت باشم و مشکلی برای خرید کتاب ندارم^-^

۹ چوبدستی: کشتن نوب تا دیکه هیچ کس نتونه بگه نوب

شنل. باهاش میرفتم دفتر فسیل ببینم چیا توش داره

سنگ: دامبلدور رو میدیدم و همین طور اسنیپ

۱۰ اژدها سواری به سبک کوییدیچ از اسمش هم معلومه چیه|:

۱۱ با یکی از همکلاسیام امممم من فقط لفظی بودم منتها زیر زیری کار رو به یزن بزن کشوندم منتها خودم نزدمش و فقط نگاه کردم و لبخند شیطانی زدم و خندیدم ریز نکات توی مال جینیه من بردم *عینک آفتابی کلی رو می زند* عره|:

۱۲ کتابببببببببببببببببببببب فقط کتاببببببببببب و البته وسایل پاتری کتاب چون جدیدا خیلی گرون شده|: وسایل پاتر هم جون هم کرون و هم کمیاب و خب جون پاترهدم دیگه

۱۳ درواقع تو دنیای واقعی هم من جیغ میزنم|: در نتیجه جیغ یکی از کارایی که میکنم و دومی زیرزیری کرم می ریزم که در نهایت پای یکی دیگه تموم میشه و منم شاد و خندان میشم(بالا تعریف کردم)

14 با حرف زدن با یکی یا گریه شاید بستگی داره یا زیزی یا حسین

۱۵ درونگرا معمولا همه منو خیلی بی اعصاب می بینین در صورتی که همیشه لین جوری نیستم و کمتر کسی می تونه بی اعصابی واقعی منو ببینه

۱۶ جهارشنبه قلب|: توی سرسرا گذاشته بودم مهربون بودن در تو موج میزنه!

۱۷ قشم آب هوای عالی خرید!

۱۸ خراب کردن کیک تولد آرمی-____- پارسال

۱۹ ۴ شنبه ی پیش کتاب خطای ستارگان بخت ما خالم بهم داد مناسبت هم عیدی دیر هنگام بود|: عکسم آخر همه رو با هم میدم

۲۰ جیغ می زنم|: و اونو بیرون میکنم با صبر و حوصله میشی پیداش می کنم

۲۱ امممم بل چون خوشگل بود

۲۲ نعو توی ماتریکس چون معنی واقعی زندگی رو می فهمیدم

۲۳ شام|:

۲۴ شام حاضره؟عره/:

25 گوینده

۲۶ فیلم امممم هری پاتر شاهزاده ی دو رگه آهنگ تم لیلی هری پاتر

۲۷ خیلی رک و پوست کنده بهش میگم |: و قصه نمیگم

۲۸ باید زیزی باشه|: همیشه هوا تو داشته باشه خرخون باشه کتاب خون باشه پایه باشه شر باشه و در عین حال مظلوم بزنه این ویژگی ها رو زیزی داراعه

۲۹ آهنگ که گروه ترجا فیلم بلوز برادرز کتاب وقایع نگری کین

۳۰ شبا معمولا ۱۲ تابستون به ۷ هم رسوندمش معمولا ۸ تا ۱۰

۳۱ گرگ

دایناسور

شیر

سیاهگوش

پلنگ

پوما

موش خرما

جغد

گربه

لاک پشت

از این سگ پودلا

خرس|:

چیتا

شاهین

ماتا ماتا

مرغ مگس خوار

گربه سیامی

عقاب

مار

خفاش

یوزپلنگ

طوطی|:

ببر

زرافه

پنگوئن

از این سگها شکاریا

۳۲ |: عره لوموس و ناکس

۳۳ خودت رو

برای امین و کارا چون دوست دارم کر بشن|:

۳۴گوشی های هوشمند|:

خوب بود

نیم سوز هم نشده

پ.ن الستار هم برای کادو می دوستم ^-^

ویرایش شده در توسط Ana k

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.