رفتن به مطلب
Dayana Lupin

کیبورد سوخته ی رئیس !!!

پست های پیشنهاد شده

سلام سلام

همگی سلااااااااااام

ای زندگی سلام

ای زندگی سلااااااااااااااااام

با تشکر از ورجیل که قرعه کشی رو یادم انداخت :-"

قرعه کشی امشب در همین لحظه در ملاعام و با حضور شاهدان در سرسرا (تلگرام) انجام شد ...

شرکت کنندگان به ترتیب حذف شدن :

آیدا

شکیلا

مینا

نیلوفر

الیسا

بلا

روبرتا

الساندرو

ورجیل

سین

و

.

.

.

.

.

حتی تریلی هم مانع این نمیشود که کیبورد او را خاکستر نکنیم

النـــــــــــــــاز

اصن نترسید، هر سوالی دلتون میخواد بپرسید، یه جوری بپرسید کمر راست نکنه :| سوئیچ تریلی رو برداشتم، بخواد نازک تر از گل هم بهتون بگه خودم تو سرسرا تابلوی نقاشیش میکنم ^____^

قوانین رو هم یادتون نره ! :BigGrin-Small::BigGrin-Small:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نام خدا

سلام

خب درسته که مادربزرگ میفرمایند سوویچ رو برداشته اند

اما همه میدونن که سوویچ بالاخره دست رئیس برخواهد گشت.

برای همین به عنوان استاد سابق و اگه خدابخواد آینده دفاع و عضو هیئت مدیره ویزنگاموت (دارم به خودم اعتماد به نفس میدم) لازم دیدم بیام و پیش قدم بشم.

باور کنید حتی من هم که پسر هادسم و همه اینهایی که گفتم، نامه ها و وصیت نامه هام رو از پیش نوشته ام.

برای همین اگه میترسید نگران نباشید چیز عجیبی نیست.

گاهی گفته شده این نوع شجاعت امثال من حماقته نه شجاعت.

به هرحال

شوخی بسه.

با سلام خدمت رئیس هاگوارتز من اومدم که با سوالاتم کاری کنم ترس و خجالت همه بریزه.

به نام خدا شروع میکنم

1- بفرمایید که این مدرسه رو با چی عوض میکنید؟

2- کی انتخابات خواهیم داشت ؟ با تاریخ دقیق و سرنوشت کاندیدها

3- نظرتون درباره وزیر جادو به صورت مفصل چیه؟

4- افراد به اصطلاح نورچشمی شما چه کسانی هستند؟ حداکثر 5 نفر . و حداکثر 5 نفر هم از اشخاص نقطه مقابل نورچشمی های شما را با ذکر دلایل نام ببرید.

5- به جای آلساندرو آنتونیلی چه کسی باشد همه چیز بهتر می شود؟ (آخه من یکی از کابوس های هر شب رئیس بوده ام مخصوصا یه زمانی. وارد پی وی تلگرام که میشدم رئیس با خودش میگفت: وای بازم آله اومد)

6- رئیس شما در رادیو ولنتاین از کسی برای خرید لاستیک گالیون گرفتید. اون مرد خوشبخت الان کجاست و سرنوشتش چی شد؟

7- ساده بگم: کی همه مون میاییم عروسی رئیس؟ داماد کیه؟

8- در زندگی مشترک به حمدالله موفق آینده تان، سیستم مرد سالاری حاکمه یا نه همین روال هاگوارتز پابرجاست؟

9- میدونم پیش گویی های استاد اشنا رو دست نداره اما اینبار شما آینده نزدیک و دور من رو پیش بینی کنید.

10- بین تریلی و گالیون و هاگوارتز یکی رو انتخاب کنید.

11- آینده کدوم یکی از جادوگران جوان اینجا رو روشن می بینید؟ با توضیحات و آینده بینی

12- من یک خانه در نزدیکی هاگ داشتم که به علت مشکلات مالی مجبور به فروشش شدم و تنها خانه ای در دره گودریک برای من باقی مانده و یک خانه عاریه ای در فلورانس که کمر زیر بار اقساط آن خم نموده ام. حقوق ها را چطور و چگونه پرداخت خواهید کرد؟

13- اموال خود را ریز به ریز شرح دهید. (من آمار 80% دقیق دارم ها. یه وقت فکر کم کردنش نباشید)

14- اولین هدف پیش روی شما برای بهبود وضع هاگ چیست؟

15- یک خاطره که مورد پسند خودتون هست برای اهالی قلعه تعریف کنید.

16- در سه خط به شدت از هافلپاف تعریف کنید و بگید که دوست داشتید به جای اسلیترین در هافلپاف قرار میگرفتید. (تعاریف هرچه غلیظ تر بهتر)

17- یکم از محمد بلک برامون بگید. چه جایگاهی برای شخص شما و برای هاگوارتز و هافلپاف داره؟

18- رسانه های هاگ (نشریه هزارتو و رادیو موج اچ پی) رو چطور ارزیابی میکنید؟

19- دوست دارید همسر آینده تون از کدوم گروه باشه؟ نه بذارید کاملش کنم. مشخصاتش رو به طور کامل بگید.

20- فقط بفرمایید چه بلایی قراره در اولین متینگی که من در اون حضور دارم سرم بیاد.

21- به نظرتون تا چند وقت آینده هاگوارتز به طور کلی بهتر میشه و تغییرات در دست اجرا که خب از بسیاری شون مطلعم، به ثمر می نشینند؟

22- برای اهالی قلعه دعا کنید

23- همه شما رو اینجا دوست دارند. فکر میکنم لازمه با بچه ها بیشتر در تعامل باشید یا یه چیزی مثل سخنگوی تیم مدیریت داشته باشید. نظرتون چیه؟

24- اگر حرفی هست که من اشاره ای بهش نکردم.

25- سوویچ هنوز از دسترس تون خارجه؟

خب من کارم تمومه.

ببخشید که سوالات خیلی جون دار نبود اما در همه زمینه ها بود و باعث میشه یخ همه آب بشه.

رئیس جان شوخی های من رو به دل نگیرید مخصوصا در خصوص مرد سالاری و غیره.

خیلی مشتاقم درباره انتخابات بدونم. خودتون بهتر میدونید من از بچگی هدفم وزارت جادو بوده. بالاخره مدیریت هاگوارتز هم پله خوبیه به نظرم. (خخخخخ)

موفق باشید در پناه حق

لینک به ارسال

خب، هلو مای الناز :BigGrin-Small:

1. شصت پای چپت رو بکن توی دهنت و بگو چ طعمی میده!

2. بهترین خاطرت توی هاگ (کل طول موجودیت تو در هاگ [هر هاگی])

3. عایا ب اینکه اسلی هستی ایمان داری؟ و چرا ؟

4. پنج نفری ک توی هاگ برات با ارزش ترینند رو به ترتیب بنویس [حتما 5 نفر باشه و حتما به ترتیب ارزششون باشه (مثل همن و فرقی نداره هم نداریم)]

6. چرا با تلفیق موافق بودی ؟؟ :717:

7. چه کسی تو هاگ بیشتر از همه روت تاثیر گذاشته !

8. اصلی ترین نظرت درباره ی این افراد رو تو یکی دو خط بنویس! بدون رودربایستی !

آرا:

دایانا:

مهسی:

آروین:

شیدا:

ماری:

امیر:

محمد:

ساراهـ:

بهار:

رزا:

شکیل:

راف:

سینا(اسکای لاین):

حسین:

نوشیا:

ورجیل:

الیسا:

سین:

هرمیون:

جینی:

الساندرو:

آنا:

امریس:

الکساندرا:

امیر ام بی:

روونا:

کارملو:

امین:

ربات هاگوارتز :

(هر کی که من یادم رفته)

9. نیکلاوس مایکلسون vs سوروس اسنیپ

10.فرض کن ب گالیون داری و رزا اونور در حال مرگه ! حاضری برای نجاتش اون ی گالیون بدی ؟؟ (what a hard question)

11.ممد سیا و امیر دارن میمیرن ! فقط میتونی یکیو نجات بدی! کدوم ؟

12. بهار اسنیپ و مهسا دارن میمیرن ! فقط یکیشونو میتونی نجات بدی؟ کدوم نجات میدی؟

13. محبوب ترین عضو هاگ کیه ب نظرت؟

14. با ابهت ترین عضو هاگ؟

15. شاید فک کنی ادم داره جواب میده یا ربات! نظرت راجع ب این جمله :|

16. شاد ترین عضو هاگ؟

17.بی خیال ترین عضو هاگ ؟

18. رو مخ ترین عضو هاگ؟

19. منحرف ترین عضو هاگ؟

20. واسه هم اتاقی شدن تو قلعه اولویت اخرت کیه؟

21.سوالا آشناست ؟ :/

22. اگه آشناست و میدونی از کجاست به نظرت انتقام شیرینه ؟ ^___^

23. فقط خواستم 23 شه :|

بازم میام ^________^

لینک به ارسال

به به درود بر الساندرو :دي

سوييچ را هم اكنون پس گرفته ام :))

ولي خب جواب ميدم ^_^

سخاوت از ويژگي هاي بارز منه :))

اهم اهم

1- بفرمایید که این مدرسه رو با چی عوض میکنید؟

هر اتفاقي هم بيفته، صداقت هميشه بهتره :|

خب ... بستگي داره،به هرحال هاگوارتز را هم از دست بدهم يكي يگر ميزنم :)) يا يك چيزي تو اين مايه ها :-""

ولي، با چي عوض ميكنم با مقداري بسيار زيادي پول :)) {براي ساختن يكي بهترش :)) )

با زندگي در اروپا :|

و با سلامتي و آرامش خود و كساني كه دوستشان دارم =|

در واقع من جواب چي برات از هاگوارتز مهم تره رو دادم :)) به جز اون پوله :-"""

2- کی انتخابات خواهیم داشت ؟ با تاریخ دقیق و سرنوشت کاندیدها

راي گيري براي اينكه الناز عاليه يا محشره؟ :|

يا براي اينكه الس رو چگونه به قتل برسونيم با اين سوالاش؟ :))

به هرحال موضوع راي گيري رو مشخص كنيد، بعدش تصميم ميگيريم ^_^ سوال بعد لطفا

3- نظرتون درباره وزیر جادو به صورت مفصل چیه؟

وزير جادو زياد داشتيم ... اونايي كه من ميشناسم و الان يادم مياد اعم اند از: كرنليوس فاج كه موجودي بود بسيار بزدل و ابله (هرچي برانكو ... عه نه نه هرچي دامبلدور بگه)

روفوس اسكريم جيور كه به نظرم فرد لايقي بود :|

و كينگزلي شكلبولت كه قاعدتا خيلي خوب بودش :دي هرچند از نوع وزارتش خبر نداريم ولي به نظر خوب مياد

و من فرزند طلسم شده رو قبول ندارم، بنابراين هرميون رو حساب نميكنم :|

4- افراد به اصطلاح نورچشمی شما چه کسانی هستند؟ حداکثر 5 نفر . و حداکثر 5 نفر هم از اشخاص نقطه مقابل نورچشمی های شما را با ذکر دلایل نام ببرید.

نورچشمي :|

هركي بيشتر زيرميزي بده :)))

مثلا دايانا زياد زيرميزي داده :دي هرچند ممكنه انكار كنه :|

ديگع ... ماريا هم ميتونم ب حساب بيارم :|

و اممم ... امير پاتر :-"""

و امممم شيدا :| (روزي 20 گاليون ازش ميگيرم كه ماتاماتا رو نندازم بيرون)

و واقعا زيادن =))))))) من حدود 20 تايي نورچشمي دارم :))

ولي ميتونم ب عنوان آخري بگم ... شايد دراكسلر :| شايد خيلياي ديگه :|

+ ترتيبي ك گفتم رتبه بندي نبود

5- به جای آلساندرو آنتونیلی چه کسی باشد همه چیز بهتر می شود؟ (آخه من یکی از کابوس های هر شب رئیس بوده ام مخصوصا یه زمانی. وارد پی وی تلگرام که میشدم رئیس با خودش میگفت: وای بازم آله اومد)

به جالي آلساندروي كنكوري يك آلساندروي دانشجو باشد بهتر است :دي

6- رئیس شما در رادیو ولنتاین از کسی برای خرید لاستیک گالیون گرفتید. اون مرد خوشبخت الان کجاست و سرنوشتش چی شد؟

هيچي ديگه :| *فحش ميدهد*

رفتيم محله تريليا :| بعدم برگشتيم خونه هامون

بعدم من هنوز از قالپاق هاش استفاده ميكنم (چن وقته خوني نشدن قالپاقا :|*) و اميدوارم آن پول پرداز هرجا هست، تندرست باشد :|

7- ساده بگم: کی همه مون میاییم عروسی رئیس؟ داماد کیه؟

نكته اول : من ميذارم يك قرون خرج جشن بده طرف؟ :|

نكته دوم: يك شاهزاده سوار به آذرخش سفيد :| شركت آدرخش پرداز :| گفته در هر رنگي جارو توليد ميكنه جز سفيد) *لگد به بخت سياه خود ميزند*

8- در زندگی مشترک به حمدالله موفق آینده تان، سیستم مرد سالاری حاکمه یا نه همین روال هاگوارتز پابرجاست؟

پابرجا :|

9- میدونم پیش گویی های استاد اشنا رو دست نداره اما اینبار شما آینده نزدیک و دور من رو پیش بینی کنید.

تا اين جا 8 تا سوال جواب دادم *با انگشت هايش شمارشي ميكند* به عبارتي ميشه 800 گاليون بدهكاري :| اگر در آينده ي نزديك اين پول رو به هر نحويبپردازي ، كه خير و بركت ولي اگر نه، 2 راه داري

يا تغييرشكلت ميديم به يك چيز با ارزش و به همين قيمت ميفروشيمت :| يا ميكشيمت.

اگه تغييرشكل دادي و فروخته شدي و پول به ما برگشت، كه خير و بركت. ولي اگر مردي، 2راه داري

يا يه صندوق ميذاريم دم قبرت كه هركي مياد 1 گاليون بندازه و اين 800 تا برگرده. يا هم اصن خاكت نميكنيم و آويزونت ميكنيم به كيبورد داغ كه عبرتي باشد براي سايرين :|

اگر صندوق گذاشتيم و پول برگشت، كه خير و بركت. ولي اگه آويزون شدي، 2 راه داري يا عبرتي ميشي براي سايرين وسوالاي خوب ميپرسن يا هم كيبورد رو خاك ميگيره و ديگه هيشكي شركت نميكنه :|

اگه عبرت شدي كه خير وبركت ولي اگه كيبورد رو خاك گرفت 2 راه داري :| يا ميديم بازيافتت كنن و ازت دستمال درست ميكنيم و خاكش رو ميگيريم يا ميديمت به ماتا ماتا بخوردت

اگه دستمال شدي كه خير و بركت ولي اگه ماتا ماتا خوردتت 2 راه داري :|

يا ماتا ماتا سير ميشه و هضم ميشي و باقي ماجرا :| يا ماتاماتا رودل ميكنه و ميميره. اگه هضم شدي كه خير و بركت ولي اگه ماتا ماتا مرد، 2 راه داري :|

يا جوري ميكشيش كه شيدا از غمش بميره، يا جوري ميكشيش كه شيدا فقط گريه زاري كنه

اگه شيدا مرد، كه خير و بركت. ولي اگه فقط گريه زاري كرد 2 راه داري. يا از گريه زاري ميميره ، يا زنده ميمونه و فقط روزي 20 گاليوني كه بابت نگه داشتن ماتاماتا ميداد دود ميشه ميره هوا

اگه مرد كه خير و بركت. ولي اگه 20 گاليون من از بين بره، ميرم يه دور ديگه زندت ميكنم و دوباره ميكشمت :|

اينم پيشگويي :|

10- بین تریلی و گالیون و هاگوارتز یکی رو انتخاب کنید.

تا وقتي هاگوارتز باشه ميشه اختلاص كرد و جفتش رو دوباره به دست آورد! بنابراين، هاگوارتز.

11- آینده کدوم یکی از جادوگران جوان اینجا رو روشن می بینید؟ با توضیحات و آینده بینی

آينده ي همه روشنه! چون همه موقعيت شغلي پيدا ميكنن و هركسي قدمي برداره آيندش روشن خواهد بود

12- من یک خانه در نزدیکی هاگ داشتم که به علت مشکلات مالی مجبور به فروشش شدم و تنها خانه ای در دره گودریک برای من باقی مانده و یک خانه عاریه ای در فلورانس که کمر زیر بار اقساط آن خم نموده ام. حقوق ها را چطور و چگونه پرداخت خواهید کرد؟

خانه هم زياد داريد ماشاالله. شما در آنجايي كه زندگي ميكنيد، تابحال ماليات داده ايد؟

حقوق هايتان همه براي اين خانه ها در اختيار هاگوارتز قرار گرفت و اگر ظرف 72 ساعت آينده 137 گاليون و 11 سيكل و 5 نات پرداخت نكنيد، خانه تان هم مصادره ميشود

13- اموال خود را ریز به ریز شرح دهید. (من آمار 80% دقیق دارم ها. یه وقت فکر کم کردنش نباشید)

1. النازاسنيپ

موجودي حساب گرينگوتز ملي: 3 گاليون

موجودي حساب گرينگوتز شهر: 25 گاليون

يك باب هاگوارتز 15 متري در بازار خيام هاگزميد

14- اولین هدف پیش روی شما برای بهبود وضع هاگ چیست؟

استفاده از تمام پتانسيل اعضا

15- یک خاطره که مورد پسند خودتون هست برای اهالی قلعه تعریف کنید.

بعد از تلفيق مدرسه شيدنري و النومين و الناز و اليسا، يني دقيقا بعد از اعلامش، روز فوق العاده اي بود فكر ميكنم بيشتر از 2000 كامنت داده شده بود اون شب و همه اومده بودن و براي من خيلي نوستالژيك بود چون قبلا با همون اعضا هم دوست بودم و حالا همه يكجا جمع شده بوديم ... يادمه كلا از شرايط راضي بوديم و همه چيزم خوب بود.

تصميمي بود كه هيچ وقت ازش پشيمون نميشم =)

16- در سه خط به شدت از هافلپاف تعریف کنید و بگید که دوست داشتید به جای اسلیترین در هافلپاف قرار میگرفتید. (تعاریف هرچه غلیظ تر بهتر)

هافلپاف گروه فوق العاده ايه و من برخلاف بعضيا عاشق اين گروهم :| من فكر كنم توي گروهبندي پاترمور بيشتر از 20-30 بار تست صادقانه دادم و هربار هم توي يكي از 3 گروه ريونكلا، گريفندور و اسليترين افتادم. (هرچند اولين گروهبنديم مشخصا اسليترين بوده {البته اسليترين شدن من به قبل از پاترمور برميگرده}) و با وجو علاقه ي شديدي كه من به هافلپاف داشتم (حتي از كافه سكو پكسل هافلپاف رو هم خريدم) حتي يكبار هم منو توي هافلپاف ننداخت :| تا اينكه يك روز اعصابم خرد و شد و يك اكانت ساختم و گروهبندي رو غيرصادقانه جواب دادم و توي هافلپاف افتادم:| ازون روز دوباره عاشق اسلي شدم ^__________________^

17- یکم از محمد بلک برامون بگید. چه جایگاهی برای شخص شما و برای هاگوارتز و هافلپاف داره؟

براي من جايگاه دوست و برادر رو داره. من بهش ايمان دارم كه هركاري بخواد رو ميتونه انجام بده. فوق العاده باهوشه و از هر لحاظ شخصيت فوق العاده اي داره.

محمد براي هاگوارتز يه مهره ي كليديه و براي هافلپاف به مراتب كليدي تر! امسال متاسفانه به خاطر كنكوري بودنش باهامون نيست و سال بعد به عنوان دانشجوي داروسازي اينجاست

18- رسانه های هاگ (نشریه هزارتو و رادیو موج اچ پی) رو چطور ارزیابی میکنید؟

خوب و خيلي بهتر از هر نشريه و پادكست مشابه !

19- دوست دارید همسر آینده تون از کدوم گروه باشه؟ نه بذارید کاملش کنم. مشخصاتش رو به طور کامل بگید.

:| نميشه من قصد ادامه تحصيل داشته باشم؟ :|

ريونكلايي، اسليتريني، هافلپافي و گريفندوري باشه :|

درواقع همه ي خصوصيات اينا واسه يه فرد لازمه :|

ولي ميتونه بخش عظيم اسليتريني بودن رو به من بسپره :|

+ پرسپوليسي باشه :|

20- فقط بفرمایید چه بلایی قراره در اولین متینگی که من در اون حضور دارم سرم بیاد.

هومممم ... با مشاور قتلم، پروفسور كليو مشورت ميكنم و خدمتتون عارض ميشم

21- به نظرتون تا چند وقت آینده هاگوارتز به طور کلی بهتر میشه و تغییرات در دست اجرا که خب از بسیاری شون مطلعم، به ثمر می نشینند؟

حدود 6ماه براي بخش ابتدايي و براي بخش نهايي 1تا 2 سال! (بخش نهايي = همان پروژه اي ك ميدانيد)

22- برای اهالی قلعه دعا کنید

چشم

23- همه شما رو اینجا دوست دارند. فکر میکنم لازمه با بچه ها بیشتر در تعامل باشید یا یه چیزی مثل سخنگوی تیم مدیریت داشته باشید. نظرتون چیه؟

من نيز همه را دوست دارم. سخنگوي مديريت چيه؟ :دي من توي تلگرام پاسخگوي تك تك افراد هستم (دير و زود داره، سوخت و سوز نداره)

24- اگر حرفی هست که من اشاره ای بهش نکردم.

:| مگه بايد در سوالات به همه چيز اشاره ميكردي؟ :))

25- سوویچ هنوز از دسترس تون خارجه؟

خوشبختانه خير!!

لینک به ارسال

خب، هلو مای الناز :BigGrin-Small:

هلو دايانا

1. شصت پای چپت رو بکن توی دهنت و بگو چ طعمی میده!

لعنت بهت :| شور طور بايد باشه :))

2. بهترین خاطرت توی هاگ (کل طول موجودیت تو در هاگ [هر هاگی])

بهترين خاطره كه نميدونم، ولي بهترين حس روز هاي اول بود. روز هاي اولي كه در حال ساخت هاگوارتز بودم بي نظير بودن!

3. عایا ب اینکه اسلی هستی ایمان داری؟ و چرا ؟

صددرصد! چون ويژگي هاش رو دارم :|

4. پنج نفری ک توی هاگ برات با ارزش ترینند رو به ترتیب بنویس [حتما 5 نفر باشه و حتما به ترتیب ارزششون باشه (مثل همن و فرقی نداره هم نداریم)]

:| وات ددددد

خب چون گفتي توي هاگ كسايي كه فعاليتي ندارن و درواقع توي هاگ حساب نميشن رو از گردونه خارج ميكنم:| وسعي ميكنم از نظر كاربردي بگم بيشتر =| و در شرايط فعلي =| ممكنه در هر حالت ديگه اي ترتيب اين نباشه! :|

1.داياناي الاغ :|

2. شكيلا

3. مهتاب

4. ماريا

5. امير

6. چرا با تلفیق موافق بودی ؟؟ :717:

چون من اون مدرسه لعنتي رو دوست، و بهش اعتقاد داشتم!

7. چه کسی تو هاگ بیشتر از همه روت تاثیر گذاشته !

هوممم نميتونم دقيق بگم. در كل خيلياتون بهم گفتين كه عوض شدي :/ و خوبه كه آدم عوض بشه گاهي :| ولي مجموعه ميگم اعضاي "هوم"

8. اصلی ترین نظرت درباره ی این افراد رو تو یکی دو خط بنویس! بدون رودربایستی !

آرا: رفيق درسخون و يار دوران مسنجر =))

دایانا: مهربون و ساده ي ابله :| و كسي كه قابليت بيگاري كشيدن داره (مث خودم) :|

مهسی: پانداي تپل ترسوي احساساتي دوست داشتني

آروین: باهوش و ابله و خود خنگ بين و دوست داشتني!

شیدا: باهوش و خلاق و وفادار و شاسگول :|

ماری: خلاق و هنرمند و دوست و لجباز

امیر: پاتر؟ دوست و وفادار و با استعداد و مهربون و باجنبه

محمد: باهوش و زحمتكش و بااستعداد و خاص

ساراهـ: مهربون و خجالتي و درسخون و آروم و طوطي =))

بهار: درونگرا و بااستعداد و متفكر

رزا: تپل و با اراده و تنبل شيرازي و خسته و پرنشاط

شکیل: باهوش يكدنده ي قانع مهربون

راف: وفادار خسته ي هنرمند با استعداد با اراده

سینا(اسکای لاین): مهربون خجالتي

حسین: باهوش، يكدنده، جوش آور، با پشتكار

نوشیا: باهوش هنرمند با استعداد با حوصله وفدار دوست و لجباز

ورجیل: باهوش با استعداد هنرمند صلح*جو

الیسا: باهوش وفادار مهربون روح غرغرو

سین: مهربون و هنرمند

هرمیون: باهوش با پشتكار

جینی: باهوش با استعداد

الساندرو: باهوش خلاق با استعداد مهربون

آنا: باهوش غرغرو مهربون باجنبه

امریس: ايده پرداز با استعداد

الکساندرا: باهوش با استعداد ولي كم پيدا :|

امیر ام بی: مهربون باحال خودكم بين

روونا: باهوش با استعداد خرخون باجنبه

کارملو: خلاق باحال

امین: نوب باحال

ربات هاگوارتز : عشق

(هر کی که من یادم رفته) ساكت باش ديگه :|

9. نیکلاوس مایکلسون vs سوروس اسنیپ

لعنتييييييييي! سخته بايد يك ساعت فكر كنم :|

كلاوس :|

10.فرض کن ب گالیون داری و رزا اونور در حال مرگه ! حاضری برای نجاتش اون ی گالیون بدی ؟؟ (what a hard question)

متاسفانه بايد بگم كه اون گاليون رو ميدم:| ولي خوب شد پس بده ^_^

11.ممد سیا و امیر دارن میمیرن ! فقط میتونی یکیو نجات بدی! کدوم ؟

وات د هك :||||

وات د هككككككككككككككككككك !!

نميشه برم بميرم؟؟؟

وات د هككككككككككككككككككككككككككككككككككككك!

ميتونم محمد رو نجات بدم چون اون قدر باهوش هست كه يه راهي براي نجات امير پيدا كنه :|

( اين به معناي انتخاب محمد نيست :| به معناي هردوئه)

12. بهار اسنیپ و مهسا دارن میمیرن ! فقط یکیشونو میتونی نجات بدی؟ کدوم نجات میدی؟

وات د هك باو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

وات د هكككككككك!

خب ميتونم مهسي رو به عنوان چتر نجات استفاده كنم :|

13. محبوب ترین عضو هاگ کیه ب نظرت؟

نميدونم. شايد تو باشي *اموجي دست زير چونه*

14. با ابهت ترین عضو هاگ؟

من نيستم. ولي ميشه من باشم؟ =((

15. شاید فک کنی ادم داره جواب میده یا ربات! نظرت راجع ب این جمله :|

مطلب عميقيه :|

16. شاد ترین عضو هاگ؟

ميبي خودم :))

17.بی خیال ترین عضو هاگ ؟

18. رو مخ ترین عضو هاگ؟

19. منحرف ترین عضو هاگ؟

ميبي تو :|

20. واسه هم اتاقی شدن تو قلعه اولویت اخرت کیه؟

هييچ فرقي برام نداره. با همه ميتونم كنار بيام جدا.

21.سوالا آشناست ؟ :/

نع

22. اگه آشناست و میدونی از کجاست به نظرت انتقام شیرینه ؟ ^___^

درباره چي حرف ميزني؟ :/

23. فقط خواستم 23 شه :|

:|

بازم میام ^________^

-___________-

لینک به ارسال

با درود بسیار بر الناز و تریلی عظمش که انگار سوییچشو پس گرفته :/

۱. چرا تریلی؟؟؟چرا چیز دیگه نه ؟؟؟ مثلا چرا پراید نه :/// با پراید توانایی کشتن بیشتری داشتی :)

۲.فکر میکنی توانایی داری هاگو تا چند ساله اینده نگه داری؟ممکنه یه روز بیخیالش بشی؟

۳.کلاوس یا شرلوک :))

۴.تصوز ذهنی خودتو از تریلیت بنویس.

۵.اگه بخوای سر یکی تو هاگ یه بلایی بیاری اون کیه و چه بلایی سرش میاری؟

۶. از بهترین کتاب های فانتزی که خوندی به جز هری پاتر اسم ببر.

۷.دلت میخواد به زمان بلاگفا برگردی؟

۸.بین اون دوران وبلاگ هاگ و سایت هاگ کدومو ترجیح میدی؟(از همه نظر بچه ها و فعالیتاشون و*کیفیت کار)

۹.اگه قراره تو یه*جزیره فقط سه چیز رو همراهت ببری اونا چین؟

۱۰.لیستی که دنیا نوشت هر کدوم توی انجام چه کاری خوبن ؟؟؟

آرا:

دایانا:

مهسی:

آروین:

شیدا:

ماری:

امیر:

محمد:

ساراهـ:

بهار:

رزا:

شکیل:

راف:

سینا(اسکای لاین):

حسین:

نوشیا:

ورجیل:

الیسا:

سین:

هرمیون:

جینی:

الساندرو:

آنا:

امریس:

الکساندرا:

امیر ام بی:

روونا:

کارملو:

امین:

ربات هاگوارتز :

۱۱.نسبت به دوران محویت الان خوب شدم؟ :دی

خب خوب بسوزی :))

لینک به ارسال

درود رئیس ^_^

۱.اولین سوال اینکه کی قراره حقوق ملت رو بهشون بدی؟

۲. گوگوش یا تریلی؟

۳. آیا تو تریلی ات عکس گوگوش رو زدی؟

۴. زندگی نامه جادوییت رو بنویس!!( یعنی شروع کن بگو تو دنیای جادویی فرزند کیایی تو هاگوارتز موقع دانش آموز بودن چه کردی چی شد که به مقام مدیریت رسیدی و داستان وبلاگ رو نمی خوام!!! قشنگ خودت رو توی دنیای هری پاتر تصور کن)

۵. پنج تا معما طرح کن بعدا هم جوابشون رو بهم بگو :دی

به هر کی هم معما رو حل کرد جایزه نقدی بده

۶.فکر می کنی بیست سال دیگه نقش هر کدوم از افراد هوم تو هاگ چیه؟ هاگ رو ول کردیم؟ هنوز به همین میزان فعالیت داریم؟ فرزندانمون رو به جای خودمون فرستادیم کار کنن؟ سایت پوکیده؟ تریلی ات جاش رو به یو اف او داده؟

۷. گوش شیطون کر، برنامه ات برای مقبره ات چیه؟ ساده است؟ با کل گالیون هات قراره دفن شی؟ نفرین شده است؟ تله داره ملت نتونن ازش دزدی کنن؟ تریلی ات باهات دفن می شه؟ کلا یک توصیفی از مقبره رویایی ات ارائه*ی بده

۸. فرض کن جنگ های انفصال در هاگ رخ داده و هاگ دو دسته شده! فکر می کنی این دودستگی سر چیه و اعضای شاخص هر جبهه کیان؟ نتیجه جنگ رو هم بگی خوبه

۹. سه اپیزود اول ریک و مورتی رو ببین و بیا نظرت رو در موردش بگو ^_^

۱۰. نظرت راجع به ادبیات روسیه؟

۱۱.چه کاری هست که خیلی دوست داری انجام بدی ولی هنوز نتونستی انجامش بدی؟

۱۲. دوست داری پایان نامه ات در مورد چی باشه؟( مربوط به فانتزی نباشه با تریلی خودت از روت رد می شم :-"

۱۳.اگه می تونستی خودت در یکی از بخش های کتاب حضور داشته باشی کجا رو انتخاب می کردی و آیا اونجا تغییری در داستان می دادی؟

۱۴.هاگوارتز تو چه معایب و مزایایی نسبت به هاگوارتز رولینگ داره؟

۱۵. فکر می کنی چرا جمعیت دخترا تو سایت بیشتر از جمعیت پسراست و اکثرا هم همینطور بوده؟

۱۶. می دونستی من دارم وقت بیشتری روی سوالات تو می ذارم تا سوالات توپولوژی که نیم ساعت پیش امتحانش رو دادم؟ :|

۱۷. یک چیز خوب در مورد ریاضی بگو

۱۸. یک چیز خوب در مورد اعراب بگو! و جدی جدی خوب! نه اینکه مثلا به طرز فوق العاده ای بیشعورن!!! از اینا نه!!!

۱۹. نظرت راجع به خاندان رمانف و فکر می کنی اگر بعد انقلاب اکتبر در روسیه زندگی می کردی وضعیت زندگی ات و دیدگاهت به زندگی چه می بود؟ و اگر از لحاظ تاریخی آشنا نیستی قصد سوال اینه که بری بخونی آشنا بشی :-"

۲۰. روش تدریس هر کدوم از اساتید توی کتاب رو به روش تدریس یکی از بچه ها نسبت بده

خب می خواستم بیست و یکی بپرسم ولی چیزی به ذهنم نرسید و همیشه هم بیست تا بیشتر نمی پرسم

پس این فعلا باشه تا شاید بعدا بیام

لینک به ارسال

منم که دوباره برمیگردم.

یه سری مطلب سری قبلی بود که ذهن منو مشغول کرد.

واقعا اشخاص هم جزو اموارل شما هستند؟

و اینکه ازم نخواهید که باور کنم اموال تون همین هاست. حداقل من که میدونم. هروقت لازم شد، سیاهه اموال تون رو منتشر میکنم. البته باید با چند نفری مشورت کنم قبلش.

1- خوب اینجا یک دادگاهه. به سه جرم خودتون در دنیای جادویی اعتراف کنید.

2- دوست دارید رنگ پیرهن تون در آزکابان چه رنگی باشه؟

3- انتخابات خب مشخصا انتخابات تیم مدیریت هاگوارتز بود دیگه. (به مفهوم ساده تر من که مالک هاگوارتز میشم، میخوام بفروشمش بزنم به زخم:705::705::705:)

4- یک بند درباره توانایی های خوب من و تضمین مالی من بنویسید (میدونم اعتباری به این حرف ها نیست اما دلگرمیه. اگه این کیبورد برای کسی آب نداره برای من نون داشته باشه)

5- نظرتون درباره عشق اسنیپ به لی لی پاتر چیه؟

6- تا حالا شده شما سخاوت (که یکی از ویژگی های شماست) نسبت به کسی به خرج بدید اما او رد کنه؟ چطور بوده؟ آیا شما ناراحت شدید؟

7- نظرتون درباره سرقت های گاه و بیگاه از آشپزخونه چیه؟ لطفا اسم مجرمان رو برامون بگید.

8- صبحانه ، ناهار یا شام؟

9- با کدوم یکی از ایده هایی که تا حالا به گوش تون رسیده بیشتر مخالفید؟

10- پرسپولیس یا هاگوارتز؟

11- بردن دربی تهران یا قهرمانی در لیگ؟

12- واقعا پرسپولیسی بودن ملاک انتخاب همسره؟ چرا؟

13- از چی ترس دارید؟

14- خاطره ای از من بگید که واقعا حرص داده باشم .

15- آیا تا حالا واقعا کسی رو زده اید؟ تعریف کنید.

خب اینم از این

همین بسه دیگه فعلا

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

اهم خب سلام وای چه حس جالبیه از الناز بپرسی به قول فامیل دور من از بچگی ارزو داشتم از الناز سوال بپرسم

الناز جان

1.احساس پشیمونی از به قدرت رسوندن چه کسی تو فرووم داری؟مثلا الان اینجا یه کاره ایه یا حتی اخراج شده ولی پشیمونی از کارت

2.تو گروه ریونکلا کی رو بیشتر از همه دوست داری؟

3.اخرین باری که تقلب کردی کی بود و چه ترفندی استفاده کردی؟

4اگر یک شخص رو بتونی نجات بدی کی رو انتخاب میکنی اسنیپ یا لیلی؟

5.اگه بگن کاپ قهرمانی اسیا رو میدیم به پرسپولیس بیخیال فرووم میشی؟

6بن ظرت سیریوس حق داشتن یه داستان عاشقانه رو نداشت؟

7 به عنوان مدیر کل کی قراره به انا بگی حقوق ترم قبل منو بده؟!اقاااااااااااااااااا

8 روزه میگیری؟

9 چه قسمتی از سری فیلمای هری پاتر گریه کردی؟

10 اسم سلبتریتی کراش؟

11 تکلیف من چیه این مدرک فارغ التحصیلی ما رو بده دیگه !

12 در مورد روند بیمارستان بهت گفتم حالا کلا چه انتظارایی داری؟

13 ایا گوشت خواری؟اگر هستی چرا فکر نمیکنی کشتنشون ناعادلانه؟

14 اگر قرار باشه یک شب به خواست دانش اموزان در سرسرا لباس بپوشی چی میپوشی لباس های گل گلی تریلانی یا کت خز هاگرید

؟

15 سرنوشت فارغ التحصیلان در فرووم چیست؟

16 سرنوشت گرچر چه شد بنظرت؟

17 فرد یا جورج؟

18 حاضری مثل سیریوس سالها تو ازکابان زندانی باشی یا مثل دم باریک به شکل موش مخفی بشی؟

19 این بات منو نمیشناسه:( یه کاریش بکن

20 اگر لاتری برنده بشی کیو با خودت میبری؟

ویرایش شده در توسط lotus

لینک به ارسال

با درود بسیار بر الناز و تریلی عظمش که انگار سوییچشو پس گرفته :/

درود بر تو مرد جوان

۱. چرا تریلی؟؟؟چرا چیز دیگه نه ؟؟؟ مثلا چرا پراید نه :/// با پراید توانایی کشتن بیشتری داشتی :)

نه ديگه با پرايد من بزنم به بادكنك هم، اوني كه ميميره سرنشين پرايد، يني خودمم. ولي ازونجايي كه ترجيح ميدم كشت و كشتارم زياد حس نشه، براي از روي آدما رد شدن يه چيز قوي و بزرگ نياز بود :دي

۲.فکر میکنی توانایی داری هاگو تا چند ساله اینده نگه داری؟ممکنه یه روز بیخیالش بشی؟

نميدونم چه قدر توانايي دارم :دي ولي نگهش ميدارم در هر شرايطي!

والا نميدونم چي پيش مياد، با اوضاع فعلي زندگي خودم، نه ولش نميكنم

۳.کلاوس یا شرلوک :))

-________- چه قدرررررر سخت!

خب كلاوس تنها كلا معني نميده. من اينجا و تو سوال دنيا بيشتر مايكلسون هارو انتخاب ميكنم. ولي شرلوك هم لعنتي خيلي موجود خوبيه :| ولي بنا به شخصيت شرلوك،ميتونه موجود جذاب تري نسبت به كلاوس باشه :دي . چون به نظرم كلاوس بدون خانوادش كلاوس نيست :|

۴.تصوز ذهنی خودتو از تریلیت بنویس.

شايد باورت نشه ولي بهش فكر نكرده بودم :)) كلا تصوير سازي درست درمون ندارم. ولي خب يه تريلي برق انداخته شده كه احتمالا يشمي عه :دي

به جلوش علامت هاگوارتز وصله و ميتونه توشم عكساي سلستينا واربك نصب شده بود :))

۵.اگه بخوای سر یکی تو هاگ یه بلایی بیاری اون کیه و چه بلایی سرش میاری؟

سر مهسا رزا يا آروين :| شكنجشون ميدم!

۶. از بهترین کتاب های فانتزی که خوندی به جز هری پاتر اسم ببر.

سرزمين اشباح دارن شان، ارباب حلقه ها ...

۷.دلت میخواد به زمان بلاگفا برگردی؟

هم آره و هم نه

۸.بین اون دوران وبلاگ هاگ و سایت هاگ کدومو ترجیح میدی؟(از همه نظر بچه ها و فعالیتاشون و*کیفیت کار)

خب ميدوني اين دو تا در دو برهه ي متفاوت بودن

وبلاگ بوديم وقتي همه وب گرد و فيس بوكي بودن :دي

سايت شديم وقتي همه توي تلگرام و اينستا و توييترن

تفاوت عمده به نظر من اينه وگرنه كيفيت كار ما واقعا كم نشده، شايد انگيزه ها اون زمان بيشتر ميبود بين مدير ها ... ولي از كيفيت كار كم نكرديم و حتي بخش هاي خيلي با كيفيت تري ساخته شد توي هاگوارتز.

۹.اگه قراره تو یه*جزیره فقط سه چیز رو همراهت ببری اونا چین؟

مودم لپ تاپ مواد غذايي :|

۱۰.لیستی که دنیا نوشت هر کدوم توی انجام چه کاری خوبن ؟؟؟

آرا: بيشتر كارهاي چارچوب مشخص دار

دایانا: درست كردن جو و دوستي

مهسی: دوست يابي مثلا؟ :))

آروین: نويسندگي و ايده پردازي

شیدا: نويسندگي و طرح معما

ماری: كارهاي هنري مثل كاردستي و ...

امیر: كارهاي كامپيوتري و بازي و ...

محمد: مديريت و درست كردن جو

ساراهـ: چيزاي ادبياتي :دي

بهار: هنر. مثل سورد و آواز و تئاتر

رزا: اينكه پايه باشه باهات كاري كه ميخواي بكني

شکیل: شنيدن؟ =))

راف: بازي كاراي گرافيكي نقاشي

سینا(اسکای لاین): آهنگ كلاسيك پيدا كردن :دي

حسین: كاراي كامپيوتري

نوشیا: خلاقيت و ايده پردازي

ورجیل: تلاش كردن :| كلا كارايي كه بهش ميديو به شكل بسيار خوبي انجام ميده

الیسا: كلااا زود ياد ميگيره همه چيو

سین: نويسندگي و صدالبته خوانندگي :))

هرمیون: راستش من تا اون حد نميشناسم كه بخوام از توانايي هاش بگم. (اميدوارم بيشتر بشناسم به ودي :| ) ولي ميتونم ايده پردازي رو بگم

جینی: جيني هم مثل هرميون

الساندرو: ايده پردازي و نويسندگي چيزي كه درباره ورجيل گفتم واسه الس هم صدق ميكنه

آنا: هركاري بهش ميگي ميكنه ^.^ خيلي بچه ماهيه

امریس:ايده خوب داره كلا، پيگير هم هست :دي

الکساندرا: مديريتش خوبه، ايده هاشم خوبه

امیر ام بی: توپ مياره :))

روونا: نويسندگي و ورزش

کارملو: خلاقه :-""

امین: نوب بودن

ربات هاگوارتز : دلبري

اين ليست كذايي رو ديگه برا من نفرستين :|

۱۱.نسبت به دوران محویت الان خوب شدم؟ :دی

ص دص !!

خب خوب بسوزی :))

لینک به ارسال

هلو اگین

خب خب :|

اولا که شما بسیار بیخود میکنی هاگوارتزو با هر چیزی عوض میکنی :| مگه دست خودته :| هاگوارتز خودمه :|

دوما من به تو زیر میزی دادم ؟ من که جز کش رفتن گالیونات یادم نمیاد کار دیگه ای کرده باشم :/

سوما سوئیچ دست من بچه ها، این ملعون دروغ میگه :-" نترسید ^_^

1.سانسور شد :|

2.رتبه ی کامل کنکور تجربی خویش همراه با ذکر جزئیاتش بنویسید. ^_^

3.سه عدد از بدترین سوتی های عمر خود را بنویسید. ^_^

4.آخرین بار کی گریه کردی و چرا ؟

5.آخرین بار کی رقصیدی و چرا ؟

6.بین ما همیشه رویای ساختن قلعه بوده، به عنوان کسی که تا حدی واقع بینی فکر میکنی چقد امکان داره بشه همچین مکانی ساخت ؟

7.اون زمان که من با تلفیق مخالف بودم (:-") چه حسی به من داشتی و چه فکری در موردم میکردی؟

8. از بین گوگوش و اون معلمت که عاشقش شده بودی کدومو بیشتر دوست داری ؟ ^_^

9. همون لیست کذایی که میدونی رو به یکی از شخصیت های هری پاتر ربط بده :-"

10.سه تا از آرزوهاتو بگو.

11.آخرین باری که با مامانت دعوات شد سر چی بود ؟

12.بدترین استرسی که کشیدی به خاطر چه موضوعی بوده ؟ کامل توضیح بده. ^___^

13.خب برای اینکه اگه سوال بالا رو پیچوندی اینو داشته باشیم. سر اون ماجرای تلفن و اینا چیکار کرده بودی که میترسیدی تو گناهکار بشی ؟ ^_^

14. دو تا از موهاتو بکن به هم گره بزن اندازه بگیر بنویس :-" جذرشونو به دست بیار و بنویس ! :|

15.خودت رو تو کتابی که دوست داری تصور کن و تعریف کن چیکار میکردی.

16.به نظرت چرا بچه ها از تویی که از مورچه هم میترسی میترسن ؟

17.چرا سوالای شیطانی به ذهنم نمیاد ؟ :|

18.یک راز ! در مورد خودت که به هیچ کس نگفتی رو بگو.

19. خب الساندرو در مورد جرمات پرسید، من میگم به سه تا از کارایی که فکر کردی به صلاحه و انجام دادی ولی در اصل اشتباه بوده اعتراف کن :/

20.در همین لحظه دلتنگ کی هستی ؟

21.ایده آل ترین فرد (جنس مذکر) در دسترسی که دیدی کی بوده ؟ :-"

22.ده سال دیگه من کجای زندگی توام؟ (به احساساتم صدمه بزنی به احساساتت صدمه میزنم)

23.لیست چیزایی که میترسی رو با ذکر جزئیات بنویس.

24.بلند شو :| سرت رو به سمت چپ بچرخون و 10 قدم جلو برو (اگه سمت چپ بسته است راست برو) همونجا که وایسادی برگرد! چیزی که رو به روته توصیف کن !

25.آخرین جورابی که از پات در آوردی در چه وضع و حالی است ؟ =))

26.اگه غول چراغ جادو داشتی و فقط یه آرزو میتونستی بکنی چه آرزویی میکردی ؟

27.اگه صبح پاشی و ببینی جسد من کنار تختت افتاده چیکار میکنی ؟ :/

28.بزرگترین دروغی که گفتی چی بوده ؟

29.خستم :|

30. خیلی خستم :| بعدا میام :|

لینک به ارسال

به به!

بانو الناز!سلام!:دی

1.میدونستی خیلی رنگ بدی رو برای جوتب دادن انتخاب کردی؟

2.اگه بخای ی رنگ دیگه انتخاب کنی چ رنگیه؟

3.آخرین باری ک توی کیبورد بودی یادته؟

4.سوالای من اونموقع رو یادته؟

5.فحش هایی ک بهم دادی رو یادته؟

6.اخرین فحشی ک دادی چی بوده؟

7.اخرین فحشی ک دادی ب کی بوده؟

8.اخرین باری ک از ته دلت خندیدی سر چی بوده؟

9.اگه قرار باشه ی روز از زندگیت مونده باشه تو اون روز چکار میکنی؟

10.کی از دست من خیلی لجت گرفته؟

11.زمانی هست ک از دست من لجت نگیره اصلن؟

12.اگه قرار باشه ب عقب برگردی چی رو تغییر میدی؟

13.اگه مجبورت کنن ب عقب برگردی ب چ سنی برمیگردی؟

14.اگه قرار باشه ی عضو از صورتت رو با دنیا عضو کنی کجاته؟

15.دفه ی بعد ک رفتیم سینما باهات جکار کنم؟

16.اگه قرار باشه بین رافا و مهتاب یکی رو نجات بدی کدومونجات میدی؟

17.اگه قرار باشه یکی رو شکنجه بدی کدومو شکنجه میدی؟

18.کله پاجه دوس داری؟

19.زبنوت چن سانته؟

20.تیغه ی بینیت چند سانته؟

21.جذر اندازه ی تیغه ی بینیت تقسیم بر ب توان س طول زبونت چقدر میشه؟

22.یعد از چند دور دور خودت چرخیدن زمین میخوری؟

23.بخای س تا فیلم برای دیدن پیشنهاد کنی چ فیلمایی پیشنهاد میکنی؟

24.چرا اینقدر برای ب من عکس دادن مقاومت میکنی؟

25.اکه قرار باشه الساندرو رو شکنجه کنی چکارش میکنی؟

26.بهترین و بدترین خاطرت از ممد سیا چیه؟

27.بدترین لقبی ک بتونی ب امیر(هوم) بدی چیه؟

28.موقع ادقام(ادغام)(؟) مدارس چ حسی داشتی؟

29.خاطره ی پررنگی ک از من تو ذهنت هس چیه؟

30.مزخرف ترین خاطرت از دنیا چیه؟

31.کادو تولد امسال چی میخای؟

32.اگه بهت 70 میلیون در لحظه میدادت باهاش ج میکردی؟(دقیقا 70 هااا)

33.اسنیپ یا هری؟

34.سایز پات رو ضبدر مجموع اندازه ی تمام انگشتای پات بکن تقسیم بر تعداد خال های دستت بکن.چند میشه؟

35.وقتی اونجوری بهت گیر میدم چ حسی بهت دست میده؟:)))چندش؟:))

با سبز اون رنگی جواب نده

لینک به ارسال

درود رئیس ^_^

😐 -_- درود

۱.اولین سوال اینکه کی قراره حقوق ملت رو بهشون بدی؟

سوال خوبي نيست! 😐 وقتي بانكمون درست حسابي راه بيفته

۲. گوگوش یا تریلی؟

😐 گوگوش

۳. آیا تو تریلی ات عکس گوگوش رو زدی؟

اوهوم

۴. زندگی نامه جادوییت رو بنویس!!( یعنی شروع کن بگو تو دنیای جادویی فرزند کیایی تو هاگوارتز موقع دانش آموز بودن چه کردی چی شد که به مقام مدیریت رسیدی و داستان وبلاگ رو نمی خوام!!! قشنگ خودت رو توی دنیای هری پاتر تصور کن)

=| وات د بلادي هل 😐

فرزند يواشكي آلبوس دامبلدور و مك گونگالم 😐 واسه اينكه كسي شك نكنه فايميليمو گذاشتن اسنيپ =|

مادر پدرم بهم سر ميزدن گاهي 😐 (برام خونه گرفته بودن تو هاگزميد) ديگه درسمون رو خونديم و چون پارتيم كلفت بود (پدرم كه به رحمت خدا رفت ولي مادرم بودش هنوز ديگه) مدير شدم.

الانم كه در خدمت شمام

۵. پنج تا معما طرح کن بعدا هم جوابشون رو بهم بگو :دی

=| =|

1. برجوار آن علي*حضرت، دسته اي سبزه روييده

آندمي كه ديده ميبينيش، جامه ي استتار پوشيده

2. باخرد و بافرهنگ، يا شرور و خون بر چنگ؟

يا شود عالم و استاد، يا شكنجه*گر، جلاد

3. تند-تند و با معنا

كس نفهمد عاقبت اما

بر زبان آورد آن را

گويي باشد خوردن حلوا :|

واژه ي كذايي ش چي بود؟

اسپيستانازسياليسم بود ؟* =|

4. آن چيست كه موز است؟ (برگرفته از دفتر معماي برادرم ممد سيا)

5. سبز و سفيد و آبيه :| توپه يا كه گلابيه؟ =|

به هر کی هم معما رو حل کرد جایزه نقدی بده =||||| اينو نخونده بودم 😐 من كيبوردو فقط بايد جواب بدم 😐 پول ندارم عليلم فقيرم كمك كن نميرم 😐

۶.فکر می کنی بیست سال دیگه نقش هر کدوم از افراد هوم تو هاگ چیه؟ هاگ رو ول کردیم؟ هنوز به همین میزان فعالیت داریم؟ فرزندانمون رو به جای خودمون فرستادیم کار کنن؟ سایت پوکیده؟ تریلی ات جاش رو به یو اف او داده؟

شماره كارت ميدم اون موقه حقوق هاتون رو واريز كنيد به حساب هاگ :))

بعد با همون پول استخدامتون ميكنم

هستين پس

۷. گوش شیطون کر، برنامه ات برای مقبره ات چیه؟ ساده است؟ با کل گالیون هات قراره دفن شی؟ نفرین شده است؟ تله داره ملت نتونن ازش دزدی کنن؟ تریلی ات باهات دفن می شه؟ کلا یک توصیفی از مقبره رویایی ات ارائه*ی بده

اول اينك من جاودانه ام :| نميميرم مقبره لازم ندارم :|

دوم هم كه بايد خوشگل باشه :| چيزي باهام خاك نكنين :دي ولي خوشگل باشه ^_________________________^

ميتونه از رنگ هاس سبز وسفيد و آبي و زرد و ... توش استفاده شده باشه ^_^

بعد روش يه*آرم هاگوارتزم باشه :دي

۸. فرض کن جنگ های انفصال در هاگ رخ داده و هاگ دو دسته شده! فکر می کنی این دودستگی سر چیه و اعضای شاخص هر جبهه کیان؟ نتیجه جنگ رو هم بگی خوبه

حقوق بگير ها و حقوق نده ها :دي

گروه اول تو سردسته اي و اليسا :دي

گروه دوم من ^_^

هيچي ديگه گاليون ميريزم به حسابتون اميدوار شيد بياين، بعدش ماليات ميگيرم همونو :-متفكر

۹. سه اپیزود اول ریک و مورتی رو ببین و بیا نظرت رو در موردش بگو ^_^

=| باشه و هر وقت ديدم ميام ميگم

۱۰. نظرت راجع به ادبیات روسیه؟

چيزي نميدونم ازش راستش :|

۱۱.چه کاری هست که خیلی دوست داری انجام بدی ولی هنوز نتونستی انجامش بدی؟

مهاجرت؟ :))

كلا هيچ وقت يك كارو پيشو نگرفتم كامل.

نه ورزش نه زبان و نه هيچ چيزي. دوست دارم يه كاري كه دوست دارم رو مدام ادامه بدم

۱۲. دوست داری پایان نامه ات در مورد چی باشه؟( مربوط به فانتزی نباشه با تریلی خودت از روت رد می شم :-"

پايان نامه ندارم تاراشد :دي و نميدونم بهش فكر نكردم ولي از فانتزي بودنش به شدت استقبال ميكنم و اگه بشه موضوعش رو فانتزي انتخاب ميكنم*:دي ب خصوص هري پاتر

۱۳.اگه می تونستی خودت در یکی از بخش های کتاب حضور داشته باشی کجا رو انتخاب می کردی و آیا اونجا تغییری در داستان می دادی؟

نفهميدم :| فقط يك بخش؟ ميشد برم شيون آوارگان و اسنيپ رو نجات بدم؟؟

يا حداقل كتاب 6 كلبه گانت ها دامبلدور رو؟

و البته دوست داشتم توي روز اول توي گروهبندي باشم ... تا بتونم تو هاگ درس بخونم :-"""""

۱۴.هاگوارتز تو چه معایب و مزایایی نسبت به هاگوارتز رولینگ داره؟

هاگوارتز ما امثال پتونيا رو هم ميپذيره :دي

هاگوارتز رولينگ جادو داشت ، جو بين گروهي باحال داشت (كلي دوست دارم داستان رو از ديد يك هافلي يا ريوني هم بخونم)

و كلا مقايسش سخته :-""

۱۵. فکر می کنی چرا جمعیت دخترا تو سایت بیشتر از جمعیت پسراست و اکثرا هم همینطور بوده؟

چون دخترا بيشتر ميان سمت اين چيزا؟

۱۶. می دونستی من دارم وقت بیشتری روی سوالات تو می ذارم تا سوالات توپولوژی که نیم ساعت پیش امتحانش رو دادم؟ 😐

:))))))))))))))))))))) لايك

۱۷. یک چیز خوب در مورد ریاضی بگو

جمع و تفريق لازمه ي زندگي بود :))

۱۸. یک چیز خوب در مورد اعراب بگو! و جدی جدی خوب! نه اینکه مثلا به طرز فوق العاده ای بیشعورن!!! از اینا نه!!!

پشت همن

۱۹. نظرت راجع به خاندان رمانف و فکر می کنی اگر بعد انقلاب اکتبر در روسیه زندگی می کردی وضعیت زندگی ات و دیدگاهت به زندگی چه می بود؟ و اگر از لحاظ تاریخی آشنا نیستی قصد سوال اینه که بری بخونی آشنا بشی :-"

چرا فكر ميكني من اينارو ميشناسم و ميدونم روسيه چي به سرش گذشته؟ :|

من هيچ اطلاعي ندارم

۲۰. روش تدریس هر کدوم از اساتید توی کتاب رو به روش تدریس یکی از بچه ها نسبت بده

بابا توئم ديگه داره چيزشو در مياري با اين سوالاي طولانيت =)))))))

لوپين يكم شبيه اشنا بود و يكم عليرضا همچنين به اين دو تا فايرنز هم شبيه بود

كلاساي دامبلدور ميتونست شبيه كلاساي شيدا باشه و هيمنطور فايرنز

كلاساي مك گونگال و دنيا

سعي كرديم بينز نداشته باشيم

خب می خواستم بیست و یکی بپرسم ولی چیزی به ذهنم نرسید و همیشه هم بیست تا بیشتر نمی پرسم

پس این فعلا باشه تا شاید بعدا بیام

^___^

لینک به ارسال

منم که دوباره برمیگردم.

^_^

یه سری مطلب سری قبلی بود که ذهن منو مشغول کرد.

واقعا اشخاص هم جزو اموارل شما هستند؟ اشخاص؟ چگونه؟ :دي

و اینکه ازم نخواهید که باور کنم اموال تون همین هاست. حداقل من که میدونم. هروقت لازم شد، سیاهه اموال تون رو منتشر میکنم. البته باید با چند نفری مشورت کنم قبلش.

هميناس :دي نذار سند اون خونه 120 متري تو شمال هاگزميدتون رو رو كنم :دي

1- خوب اینجا یک دادگاهه. به سه جرم خودتون در دنیای جادویی اعتراف کنید.

كتك زدن دايانا لوپين

داشتن رمز كلاس هاي درس مدرسه شيدنري و استفاده از جزوات آن در هنگام امتحانات :|

استاد يواشكي دو كلاس شيدنري شدن و امتياز زياد تر دادن به اسليترين :|

2- دوست دارید رنگ پیرهن تون در آزکابان چه رنگی باشه؟

رنگي رنگي ^_^

رنگاي كمرنگ ... صورتي و آبي كمرنگ و سفيد و خاكستري روشن و زرد و سبز كمرنگ! راه راه اين رنگا :دي

رنگ سبزش رو نميدونم چرا نتونست درست كنه ارور داد :|

3- انتخابات خب مشخصا انتخابات تیم مدیریت هاگوارتز بود دیگه. (به مفهوم ساده تر من که مالک هاگوارتز میشم، میخوام بفروشمش بزنم به زخم:705::705::705:)

تيم مديريت عايا بايد انتخابات داشته باشد ؟ :|

عايا در موسسه خصوصي انتخابات ميگذارند؟ :دي

ولي باشه لازم شه ميذاريم ^_^

+ اوني كه ميفروشه فقط منم :))

4- یک بند درباره توانایی های خوب من و تضمین مالی من بنویسید (میدونم اعتباری به این حرف ها نیست اما دلگرمیه. اگه این کیبورد برای کسی آب نداره برای من نون داشته باشه)

توانايي هايت خوب است و از لحاظ گاليوني تضمين ات ميكنيم (انگشتانش را از روي هم برميدارد و به حالت عادي در مي آورد)

5- نظرتون درباره عشق اسنیپ به لی لی پاتر چیه؟

افسانه ايه ^______^

فوق العادست. فقط ميتونم بگي ليلي خلي بي لياقت بود :|

آلويز خيلي كلمه ي سنگينيه :دي

6- تا حالا شده شما سخاوت (که یکی از ویژگی های شماست) نسبت به کسی به خرج بدید اما او رد کنه؟ چطور بوده؟ آیا شما ناراحت شدید؟

نميدونم والا. ولي متشكر بابت رد كردنش اگه اين كارو كرده :))

7- نظرتون درباره سرقت های گاه و بیگاه از آشپزخونه چیه؟ لطفا اسم مجرمان رو برامون بگید.

سين دپ.

تمام

8- صبحانه ، ناهار یا شام؟

نهار

9- با کدوم یکی از ایده هایی که تا حالا به گوش تون رسیده بیشتر مخالفید؟

براي سالن ايده ها ؟ يا كلي؟

يا ايده هاي سالن ايده ها مخالفتي نداشتم زياد.

ولي كلي ... اين كه ميگن مدرسه رو تعطيل كنيد مثلا بين ترم ها يا موقع امتحانا و اينا

10- پرسپولیس یا هاگوارتز؟

سخت است :| خيلي سخت

هاگوارتز منظورت اين سايته؟ يا هاگوارتز واقعي؟

اگه هاگوارتز واقعي، واقعي باشه كه اون (ميشه من مراه بدن؟) :| =)))))))

ولي در بقيه حالات پرسپوليس!

11- بردن دربی تهران یا قهرمانی در لیگ؟

هر دو

12- واقعا پرسپولیسی بودن ملاک انتخاب همسره؟ چرا؟

چون من با يك استقلالي نميسازم :| و 100% باهاش دعوام ميشه!

13- از چی ترس دارید؟

اممم ... مرگ، جنگ، بيماري، غم

14- خاطره ای از من بگید که واقعا حرص داده باشم .

اممم ... حرص نميدي تو :دي يني فكر نميكنم تا حالا حرص داده باشي ... حداقل الان يادم نمياد.

15- آیا تا حالا واقعا کسی رو زده اید؟ تعریف کنید.

زده ام :|

ماي فرندز. :دي يكيشون رو جدا يكبار زدم :| :)) به يك شخصي يك توهيني كرد من پاق زدمش :-"""

خب اینم از این

همین بسه دیگه فعلا

:دي

لینک به ارسال

سـَ......لام.

این سلام طولانی نبود، از این سلام*های با ذوق ^________^ موقع ورود

از این سلاما بود که یکی میاد سرک می*کشه از لای در و می*پرسه: میشه بیام تو؟

.

.

.

میشه بیام تو؟

آقا، درسته من نیستم ولی معمولا کیبورد رو می*خونم با یه حس حسرت و ذوقی، که خیلی وقت پیش (!) یکی از مهم*ترین کار هام گردوندن کیبورد و یکی از هیجان*انگیزترین کارهام قرعه*کشی زنده تو وایبر بود.

بله، وایبر....مثل اینکه به علامت تعجب توی پرانتز برای خیلی وقت پیش نیاز نبود!

اهم اهم

بنده باید عرض کنم اولین کبوردی که تو وبلاگ سوخت کیبورد رئیس بزرگ الناز بود :))

و با توجه به این چیزی که مشاهده می*کنید:

«آرا: رفيق درسخون و يار دوران مسنجر =))»

با ایگنر کردن بخش درس*خون، چون شما درس*خون ندیده*این که به من میگین درس*خون =))) باید بگم که حدس می*زنم (صرفا حدس) اولین کسی که به الناز گفت رئیس، در هاگ، من بودم، که بسیار اعصابش رو خورد می*کرد که من با لفظ «سلام رئیس! :دی» نازل می*شدم ^_^

خوشحالم از این کار ^______^

و اونموقع فقط تو (و بعد از تو مهتاب و بعد از مهتاب رافا و رازیل) تو مسنجر من بودی، خونه*ی اختصاصیت محسوب می*شد یه مدت زیادی، با نام و یاد الناز بزرگ مسنجر باز می*شد =))

حالا با این مقدمه، تصمیم گرفتم نزول اجلال فرموده سوالاتم رو بپرسم عزیزم، باشد که دلتنگیمان برطرف شود!

1- به نظرت چرا یه سری آرا رو ارا می*نویسن؟

یهو یادم افتاد، چون برای اینکه مطمئن بشم فقط دو تا سوال درموردم بوده اسمم رو سرچ کردم و یادم افتاد همه*جا برای سرچ کردن اسمم باید یه دور آرا می*زدم یه دور ارا :|

2- واقعا آی باکلاه انقد سخته؟! اصلا، چرا انقد کلی چیز رو اشتباه می*نویسن خیلیا؟ غلط املایی رو نمیگم صرفا، اشتباه*نویسی!

3- در این هفت هشت ماهی که نسبت به قبل خیلی کمتر بودم، اگر موقعی به این نبودنم فکر کردی، چه فکری کردی؟

4- یه بار یه بخش از هری پاتر رو برام از حفظ نوشتی! من هم ازش اسکرین*شات گرفتم :)) نمیگم کجاش، اگر هنوز یادته، بنویسش! البته از حفظ. (جالبه، بکگراند اون اسکرین*شات*ها اسنپیه :) )

4 پریم: یادت میاد اولین سوالم در اولین کیبوردت، این بود که چطور اسکرین*شات باید بگیرم؟ =)))))))))) ببینین مردم، از فرصت*ها استفاده نمی*کنین، وسط کیبورد داغ اطلاعات تکنولوژی گرفته* بودم =)))))))

5- اگر رولینگ رو ببینی اولین جمله*ای که بهش میگی چیه؟ توجه کن، انگلیسی.

6- رولینگ یا گوگوش؟ =))))))))

7- کی واقعا احساس کردی که این افراد دوستتن و حضورشون برات ارزشمنده، می*تونی یه حرف، یه خاطره یا فقط یه احساس یا حضور رو بنویسی. (ببخشید از تو که سوال سختیه و ببخشید از کسایی که ننوشتم :)) )

دایانا:

مهسی:

آروین:

شیدا:

ماری:

امیر:

محمد:

ساراهـ:

بهار:

رزا:

شکیل:

راف:

روونا:

مهتاب:

الیسا:

اگر کسی دیگه هم به نظرت نیازه بگو، من رو هم اگر دوست داشتی بگو :))

(اگر هم کسی رو نمی*خوای بگی یعنی شخصیه، نگو، ولی ترجیحا دلیلت «واقعا» برای خودت منطقی باشه، باشه؟)

8- یکی از بهترین خاطراتت تو وبلاگ، و یکی از بهترین خاطراتت تو فروم رو بگو.

9- این آخرین بار که منو دیدی اولین حرف بهم گفتی دراز یا گفتی دیلاق؟ ذهنم درگیر شد یه لحظه! :| یادت میاد؟ :| (عجب سوالی!!!)

10- بهت میگم اسکلت ناراحت میشی، اسکلت؟ :))

11- به نظرت من که ازتون دور شدم دارم از گردونه*ی دوستیتون خارج میشم؟ (از طرف شمایان)

12- به نظرت سوالام مشخصن مدت زیادیه صبر کرده*ن تا پرسیده بشن؟

13- برو تو ویکی*پدیا، بالا سمت راست یه گزینه*ی مقاله*ی تصادفی هست، اون رو بزن، و درمورد مطلبی که برات اومد در دو خط توضیح بده (امیدوارم خوش*شانس باشی)

14- فیل دوست داری؟ من فیل دوست دارم! خصوصا نقره*ایش.

15- درمورد مزایا و زیبایی*های زبان روسی دو جمله بگو!

16- تیکه کلام من چیه؟ (خودم نمی*دونم)

17- دلم براتون تنگ شده، این سوال نیست. کتابای بچه*های بدشانس خونده*ای؟ اگر آره بگو کجاشو (در کدوم جلد) دوست داشتی، اگر نه که هیچی!

18- تریلیت ساخت چه سالیه؟ کهنه نشده؟ نو نمی*خوای؟

19- من یه بار سر کیبورد مهتاب یه کاری کردم که تکرارش خیلی ریسکیه :)) ازش خواستم 5 سوال هم اون از من بپرسه، و به روال اون موقع کیبورد، از فرصت استفاده کرده 5 کار بهم داد :|

که من هنوز انجام نداده*م =)))))) ولی، 5 سوال، با تاکید اکید موکد روی سوال از من بپرس =)))

20- «آرا: بيشتر كارهاي چارچوب مشخص دار» با توضیح دو سه خطی، بگو چرا این نظر رو داده*ای! (خودم نظری مبنی بر موافقت یا مخالفت نمیدم تا پیش*داوری نشه =))) )

21- الان که سند کردم گفتم ویرایش کنم، خیلی ناراحت*کننده نیست که اسم فقط سبزه؟ اولین دفعه که دیدمش غم گرفت مرا، محاصره کرد. البته خب طبیعتا سبزه منظورم گله نیست که چرا سبزه :| صرفا میگم غمناکه :| ای آقا :|

22- الان که پروفسور آرا هارست نیستم ایراد نداره امضام اینه؟

23- نیم*فاصله*هام ستاره شدن :( نمی*تونین درست کنین اینو که نیم*فاصله قبول کنه؟

(الان دیگه بازم سوال به ذهنم برسه به احترام آروین و 23ش ادامه نمیدم =))) )

هوممم، تموم شد، نمی*دونم سند کنم یا نه، یه سری سوالام عجیبن! ولی خب، با خدانگهداری تا وقتی که بیام سوالای الناز رو جواب بدم، خدانگهدار :))

ویرایش شده در توسط Ara Harst

لینک به ارسال

اهم خب سلام وای چه حس جالبیه از الناز بپرسی به قول فامیل دور من از بچگی ارزو داشتم از الناز سوال بپرسم

=)))))))))) که با این در اگر در بند در ماند، در ماند

الناز جان

1.احساس پشیمونی از به قدرت رسوندن چه کسی تو فرووم داری؟مثلا الان اینجا یه کاره ایه یا حتی اخراج شده ولی پشیمونی از کارت

فکر نکنم کسی باشه که بهش قدرت داده باشیم و بعد اخراج شده باشه یا پشیمون کرده باشدمون.

یه سری ها بودن که بهشون مسئولیت دادیم حتی از بچه های قدیمی و خب نتونستن انجام بده کارشون رو و ...

ولی پشیمون نیستم راستش

2.تو گروه ریونکلا کی رو بیشتر از همه دوست داری؟

چه سوال سختی!

اوم خب شاید شیدا و شکیلا رو "بیشتر" دوست داشته باشم ولی خب توی ریونکلا روونا و نوشیا و کلی های دیگه هستن که خیلی دوسشون دارم و خودشونم میدونن ! ○.○

3.اخرین باری که تقلب کردی کی بود و چه ترفندی استفاده کردی؟

دیروز و کل جزوه رو تو برگه نوشتم و همه سوالارم از روش جواب دادم.

4اگر یک شخص رو بتونی نجات بدی کی رو انتخاب میکنی اسنیپ یا لیلی؟

100%%% اسنیپ

5.اگه بگن کاپ قهرمانی اسیا رو میدیم به پرسپولیس بیخیال فرووم میشی؟

نوپ. پرسپولیس خودش میگیره کاپو.

امسال نشه، سال بعد و نشد به زودی.

6بنظرت سیریوس حق داشتن یه داستان عاشقانه رو نداشت؟

داشت. ولی به نظرم اینطوری بهتر شد.

البته من اصلا از سیریوس خوشم نمیاد ولی فرصت زیادی هم برای تعریف داستانش نصیبش نشد. ولی من wolfstar رو شیپ میکنم ^_^ (البته به عنوان تئوری فن ها. چیزی مثل فرزند طلسم شده نمیخوام :||| )

7 به عنوان مدیر کل کی قراره به انا بگی حقوق ترم قبل منو بده؟!اقاااااااااااااااااا

از حلقش بکش بیرون!! (من که نباید پولی به آنا میدادم که، نه؟)

8 روزه میگیری؟

کمی تا قسمتی ابری.

9 چه قسمتی از سری فیلمای هری پاتر گریه کردی؟

خیلی جاهاش :|

بیشتر مرگ دامبلدور، اسنیپ، حکایت شاهزاده

ولی زیاد گریه کردم :| :|

10 اسم سلبتریتی کراش؟

روی خیلیا کراش دارم :))

اونی که جدیه، یا بهتر بگم جدی بود: گوگوش

11 تکلیف من چیه این مدرک فارغ التحصیلی ما رو بده دیگه !

شما پروزتو انجام دادی؟ :|

12 در مورد روند بیمارستان بهت گفتم حالا کلا چه انتظارایی داری؟

عملیش کن :|

13 ایا گوشت خواری؟اگر هستی چرا فکر نمیکنی کشتنشون ناعادلانه؟

بلی. ناعادلانست. ولی من باید بخوارم. مگه اگه من نخورم نمیکشن؟ عاقا خوشمزس اذیت نکن :|

14 اگر قرار باشه یک شب به خواست دانش اموزان در سرسرا لباس بپوشی چی میپوشی لباس های گل گلی تریلانی یا کت خز هاگرید

؟

کت خز هاگرید :BigGrin-Small:

15 سرنوشت فارغ التحصیلان در فرووم چیست؟

راستش کلی برنامه داریم که کم کم عملیشون میکنیم. شغل ها باید درست شه و چند بخش دیگه ... ولی کلا قراره چیز خوبی شه

16 سرنوشت گرچر چه شد بنظرت؟

کریچر؟ احتمالا یکم شکنجش کردن که حرف بزنه و چیزی نمیگه. بعد از جنگ هم احتمالا هری اینا میرن اونجا و اقدامات امنیتی رو از سر میگیرن یا اینکه به همون شکل از خونه استفاده میکنن و کریچر هم همونجا قدمت میکنه

17 فرد یا جورج؟

فرد

18 حاضری مثل سیریوس سالها تو ازکابان زندانی باشی یا مثل دم باریک به شکل موش مخفی بشی؟

موش :|

19 این بات منو نمیشناسه:( یه کاریش بکن

چی بگه در جواب به اسمت؟

20 اگر لاتری برنده بشی کیو با خودت میبری؟

خواهر یا مادرم :-"

لینک به ارسال

هلو اگین

خب خب :|

اولا که شما بسیار بیخود میکنی هاگوارتزو با هر چیزی عوض میکنی :| مگه دست خودته :| هاگوارتز خودمه :|

مختو میزنم حالا

دوما من به تو زیر میزی دادم ؟ من که جز کش رفتن گالیونات یادم نمیاد کار دیگه ای کرده باشم :/

شما در اتاقتان نوشیدنی آتشین پخش میکردید و یک اتاقی داشتید، دهان مارا باز نکنید خانوم لوپین ...

سوما سوئیچ دست من بچه ها، این ملعون دروغ میگه :-" نترسید ^_^

*استارت میزند*

1.سانسور شد :|

گود

2.رتبه ی کامل کنکور تجربی خویش همراه با ذکر جزئیاتش بنویسید. ^_^

واقعا جزئیاتش رو یادم نمیاد

ولی 80k :))

3.سه عدد از بدترین سوتی های عمر خود را بنویسید. ^_^

سوتی... هممم

این سوالای عمرتان و اینا سخته. من یادم نمیاد جدااا

اون چیزایی ک یادم میاد الان رو مینویسم.

یه فکر کنم 6 سالم بود اشتباهی رفتم تو مغازه پایین خونمون و خواستم بپیچونم، پرسیدم: ببخشید این آدامس 10تومنی ها چنده؟ :|

و سکوت و نگاه های معنی دار مغازه را فرا گرفت

یک بار هم توی کلاس جغرافیا گفتم گدازه هایی که از سر آتشنشان ها میاد :| و معلممان زوزه کشید

یه بارم تو ی گروهی که اصلا نباید جوین میشدم، اشتباهی دستم خورد جوین شدم و به صورت پلشتی جمعش کردم :|

4.آخرین بار کی گریه کردی و چرا ؟

قسمت 9 سیزن 4 اورجینالز (؟ نمیدونم همین آخرین اپیزودی که اومده). به خاطر مرگ یک شخصیتی که حتی میدونستم نمیمیره :|

5.آخرین بار کی رقصیدی و چرا ؟

2مدل رقص داریم. یکی رقص جوادیه؛ که تخصص دارم و آخرین بار همین 2-3 روز پیش محض دیوونه بازی رقصیدم.

یکی هم رقص آدمیزادیه که آخرین بار یک ماه پیش وقتی داشتن مثل کسی که به پشت اسم رم کرده بسته باشنش دستم رو میکشیدن تا برم وسط، تو عروسی رقصیدم.

6.بین ما همیشه رویای ساختن قلعه بوده، به عنوان کسی که تا حدی واقع بینی فکر میکنی چقد امکان داره بشه همچین مکانی ساخت ؟

امکانش هست، کم هم نیست. بستگی به آدم هاش داره. اگه بچه ها همین بچه ها با همین خواسته بمونن، چرا نشه؟

7.اون زمان که من با تلفیق مخالف بودم (:-") چه حسی به من داشتی و چه فکری در موردم میکردی؟

اصن نمیدونستم مخالفی ، در نتیجه: جدیت نگرفته بودم :Cool-Small:

8. از بین گوگوش و اون معلمت که عاشقش شده بودی کدومو بیشتر دوست داری ؟ ^_^

گوگوش

9. همون لیست کذایی که میدونی رو به یکی از شخصیت های هری پاتر ربط بده :-"

آرا: نارسیسا ؟

دایانا: فیلچ!! (البته جینی ولی حقت همون فیلیچه با این لیست)

مهسی: نویل :))

آروین: هری؟

شیدا: هلنا ریونکلا

ماری: سیریوس

امیر: رون :))

محمد: سدریک

ساراهـ: چو

بهار: پانسی :دی

رزا: پانسی :))

شکیل: آنجلینا ؟

راف: جرج

سینا(اسکای لاین): دین

حسین: جیمز

نوشیا: تریلانی :))

ورجیل: هرمیون :))

الیسا: راهب چاق :))

سین: رون بازم

هرمیون: اسمش روشه دیگه :BigGrin-Small:

جینی: اینم اسمش روشه

الساندرو: دامبلدور مثلا :))

آنا: میرتل گریان

امریس: مالفوی

الکساندرا: پرسی :))

امیر ام بی: بیل :))

روونا: اسمش روشه

کارملو: اسلاگهورن :/

امین: بدعنق :))

ربات هاگوارتز : فلور دلاکور :))

(هر کی که من یادم رفته)

بمیر :|

10.سه تا از آرزوهاتو بگو.

سلامتی و آرامش خودم و کسایی که دوستشون دارم

هرگز پشیمون نشدن

خوشبخت بودن

11.آخرین باری که با مامانت دعوات شد سر چی بود ؟

واقعا یادم نیست :| :| :|

جیغ جیغ زیاد میکنم سر هر موضوعی

ولی دعوا رو یادم نیست :| الان یه دعوایی رو یادم اومده :| موضوعش رو یادم نیومده :| :| :| :| :|

سوال در حد سطح حافظم بپرس

12.بدترین استرسی که کشیدی به خاطر چه موضوعی بوده ؟ کامل توضیح بده. ^___^

تلفنمون قطع شده بود و دادگاه برامون تشکیل شده بود، و یک ابلهی برگشت گفت ممکنه بخاطر اینترنتتون باشه. و من در عذاب از اینکه واقعا اینطور باشه و بخواد به هیستوری مرورگرمون برگرده، مردم و زنده شدم :| که البته به خاطر تصادف شاید 10 سال پیشش بود :| لعنتیا

13.خب برای اینکه اگه سوال بالا رو پیچوندی اینو داشته باشیم. سر اون ماجرای تلفن و اینا چیکار کرده بودی که میترسیدی تو گناهکار بشی ؟ ^_^

:| نپیچوندم :|

کاری نکرده بودم واقعا :|

خیلی عادی زندگیمو کرده بودم.

ولی ازونجایی که اینجا ایرانه، زندگی عادی هم میتونه جرم باشه :))

14. دو تا از موهاتو بکن به هم گره بزن اندازه بگیر بنویس :-" جذرشونو به دست بیار و بنویس ! :|

بابا وات د هل؟ :))) خط کشم کجا بود؟؟ و گره زدن مو چه تاثیری تو طولش داره؟ :|

موم 3 وجب بود

اگه هر وجب 15 سانت باشه میشه 45 سانت

و جذر 45 هم میشه 6.708

15.خودت رو تو کتابی که دوست داری تصور کن و تعریف کن چیکار میکردی.

هری پاتر

ینی چی چیکار میکردم

یه اسلیترینی بودم که واسه گروهش امتیاز میگرفت و کوییدیچ بازی میکرد :|

16.به نظرت چرا بچه ها از تویی که از مورچه هم میترسی میترسن ؟

نکته اول من از مورچه نمیترسم استثنا.

نکته دوم:

Believe me proffessor, I've been asking myself the same question for 5 years :|

17.چرا سوالای شیطانی به ذهنم نمیاد ؟ :|

چون در واقع ذهن نداری

18.یک راز ! در مورد خودت که به هیچ کس نگفتی رو بگو.

معمولا هر چیزیو به هرحال به یکی گفتم :703: چیزی به ذهنم نمیاد!

یادم نمیاد کههههه :| :| :| :|

هرچیزیو به هرحال به یکی گفتم :|

19. خب الساندرو در مورد جرمات پرسید، من میگم به سه تا از کارایی که فکر کردی به صلاحه و انجام دادی ولی در اصل اشتباه بوده اعتراف کن :/

1. تلفیق دوباره ی مدرسه

2. صبر کردن زیاد برای اون پروژه ی هاگوارتز

3. میدون دادن به کسایی که نباید بهشون میدون میدادم

20.در همین لحظه دلتنگ کی هستی ؟

الهه

21.ایده آل ترین فرد (جنس مذکر) در دسترسی که دیدی کی بوده ؟

:-"

چه سخت. در دسترس = از کراش هات نگو :705:

اوممم ... خب ایده آل از چه نظر؟ اگه منظورت رل بودن و ایناست، کسی رو ندیدم که مناسب باشه اصلا :|

هرکسی یک موردی داشته که اصلا قابل تحمل نبوده :|

22.ده سال دیگه من کجای زندگی توام؟ (به احساساتم صدمه بزنی به احساساتت صدمه میزنم)

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

دوستمی.

23.لیست چیزایی که میترسی رو با ذکر جزئیات بنویس.

خوبه چند سوال قبل گفتی از همه چیز میترسه. لیست چطوری بنویسم آخه؟

از 95% حیوونا میترسم.

از جنگ میترسم از ناامنی میترسم.

از چیزی که safe نباشه میترسم ... حتی اگه باحال باشه :|

از مرگ میترسم

از از دست دادن میترسم

از بیماری میترسم

از پشیمونی و ناراحتی میترسم

از خیلی چیزای دیگم ممکنه بترسم که الان یادم نیاد :|

24.بلند شو :| سرت رو به سمت چپ بچرخون و 10 قدم جلو برو (اگه سمت چپ بسته است راست برو) همونجا که وایسادی برگرد! چیزی که رو به روته توصیف کن !

من دراز کشیدم و ساعت 3:42 دقیقه صبحه :|

جا ندارم بلند شم و خونه خودمون هم نیستم :|

ولی الان هم چپ و هم راستم بستس و اگه بخوام به سمت تنها راه باز برم، جلوم بوفه خواهد بود :|

25.آخرین جورابی که از پات در آوردی در چه وضع و حالی است ؟ =))

سوالات اصلا این قدر ابتکاری و کار شدست که واقعا دارم به این نتیجه میرسم که تو حیف شدی :|

الان توی زیپ کیفمه که ببرمش خونه بندازم ماشین لباسشویی :|

26.اگه غول چراغ جادو داشتی و فقط یه آرزو میتونستی بکنی چه آرزویی میکردی ؟

ازین کلک رشتی ها که بگه 4 تا آرزوی دیگه بتونم بکنم میشه زد؟ :|

اگه نمیشه، :-" سلامتی و رضایت و آرامش از زندگی جاودانه ای که قراره نصیب خودم و خانوادم بشه :))

27.اگه صبح پاشی و ببینی جسد من کنار تختت افتاده چیکار میکنی ؟ :/

:| اول یه دونه میزنم تو دهن جسدت که اونجا چیکار میکنه؟ :| بعد یکم سعی میکنم زندت کنم

بعد احتمالا گریه هم بکنم :-متفکر

بعدم باید ببرم بدمت ب خانوادت ک خاکت کنن

:-ته احساس

28.بزرگترین دروغی که گفتی چی بوده ؟

باز سوال های کذایی که جوابشون نمیدونمه :|

خب مگه من یادم میااااد؟ :|

تمام سعیم بر اینه که دروغ نگم

البته دروغ زمانی اهمیت داره که به کسی بگی که دوستش داری

به بقیه دروغ گفتن اصلا مهم نیست که بخواد یادم بمونه :|

ولی به اون دسته از افراد دروغ سعی میکنم نگم. دروغ بزرگ یادم نمیاد گفته باشم.

اگه گفته باشم هم احتمالا به دوران مدرسه و امتحانات و نمرات و غیرش برمیگرده

29.خستم :|

گزینه سوم

30. خیلی خستم :| بعدا میام :|

باچ :|

من اینا رو چند شب پیش جواب دادم ولی لپ تاپ نداشتم :|

ویرایش شده در توسط ElnazTjk

لینک به ارسال

به به!

بانو الناز!سلام!:دی

به به شکیلا! سلام :دی

1.میدونستی خیلی رنگ بدی رو برای جوتب دادن انتخاب کردی؟

نع!

2.اگه بخای ی رنگ دیگه انتخاب کنی چ رنگیه؟

زرد شاید :دی یا آبی کمرنگ

3.آخرین باری ک توی کیبورد بودی یادته؟

100%

4.سوالای من اونموقع رو یادته؟

نع :|

5.فحش هایی ک بهم دادی رو یادته؟

توی کیبورد هم فوش داده بودی؟ :|

خوشحالم که یادم نیست

6.اخرین فحشی ک دادی چی بوده؟

یادم نمیاد که :| شاید حین فوتبال دیدن گفته باشم مرتیکه ای چیزی :|

7.اخرین فحشی ک دادی ب کی بوده؟

یا داور یا طارمی :دی

8.اخرین باری ک از ته دلت خندیدی سر چی بوده؟

مسخره بازی هامون سر کار با این دوربینه هست، اسمش چیه ب 6.12 ؟

9.اگه قرار باشه ی روز از زندگیت مونده باشه تو اون روز چکار میکنی؟

اگه حرف نگفته ای به کسی داشته باشم میگم و اگه کسی باشه که دلتنگش باشم میرم میبینمش

10.کی از دست من خیلی لجت گرفته؟

وقتی محو بودی؟ :))

+ تف! سینما

تففف! نمایشگاه کتاب :))

11.زمانی هست ک از دست من لجت نگیره اصلن؟

کم پیش میاد ولی ممکنه پیش بیاد

12.اگه قرار باشه ب عقب برگردی چی رو تغییر میدی؟

شاید رفتار ملایمت آمیز و مصالحت آمیز با یک سری افراد

ولی خب در حال حاضر پشیمونی ای ب ذهنم نمیاد، این مورد بالا هم زیاد جدی نیست

13.اگه مجبورت کنن ب عقب برگردی ب چ سنی برمیگردی؟

14

14.اگه قرار باشه ی عضو از صورتت رو با دنیا عضو کنی کجاته؟

بینی

15.دفه ی بعد ک رفتیم سینما باهات جکار کنم؟

باهام سکوت کن :|

16.اگه قرار باشه بین رافا و مهتاب یکی رو نجات بدی کدومونجات میدی؟

این سوالو از اونا بپرس، همونی که منو نجات بده :دی

17.اگه قرار باشه یکی رو شکنجه بدی کدومو شکنجه میدی؟

مهتاب

دوس داره خو :|

18.کله پاچه دوس داری؟

نع

19.زبنوت چن سانته؟

یک ساعته دارم فکر میکنم خدایا زبنو چیه؟

والا اندازه نزدم ولی فکر کنم 10سانتی باشه

20.تیغه ی بینیت چند سانته؟

از طول انگشت اشارم کوتاه تره :|

خودت حساب کن

21.جذر اندازه ی تیغه ی بینیت تقسیم بر ب توان س طول زبونت چقدر میشه؟

=||||

واقعا خط کش ندارم و در دسترس هم نیست

اگه بگیریم 6 سانت بینی رو و زبان رو 10

میشه 0.0024494897

22.یعد از چند دور دور خودت چرخیدن زمین میخوری؟

احتمالا 20 :|

23.بخای سه تا فیلم برای دیدن پیشنهاد کنی چ فیلمایی پیشنهاد میکنی؟

مجموعه ایکس من، کریزی استیوپید لاو، شاوشانگ ردمپشن

24.چرا اینقدر برای ب من عکس دادن مقاومت میکنی؟

:|||||

من عکس نمیگیرم معمولا

25.اکه قرار باشه الساندرو رو شکنجه کنی چکارش میکنی؟

میبندمش به ی جایی هم بهش میگم که ایده هاش افتضاحه :))

26.بهترین و بدترین خاطرت از ممد سیا چیه؟

شاید بهترینش همون بحث ها برای قلعه بوده

و بدترین هم شاید اتفاقای بعد اون میتینگ نمایشگاهی ک من نیومدم

27.بدترین لقبی ک بتونی ب امیر(هوم) بدی چیه؟

لقب سخته ولی کلا خیلی سعی میکنه خودش رو بیخیال و سنگدل و اینا نشون بده :)) در حالی که نیست

28.موقع ادقام(ادغام)(؟) مدارس چ حسی داشتی؟

من که راضی و خوشحال بودم :BigGrin-Small:

29.خاطره ی پررنگی ک از من تو ذهنت هس چیه؟

سینما =))

وقتی شکیلا آروم نمیگرفت و باید به صندلی میبستیش :BigGrin-Small:

30.مزخرف ترین خاطرت از دنیا چیه؟

سری قبلی که دیدیمش و حس حال بهم خوردنی که نسبت بهش داشتم :))

31.کادو تولد امسال چی میخای؟

لپ تاپ لطفا :))

32.اگه بهت 70 میلیون در لحظه میدادت باهاش ج میکردی؟(دقیقا 70 هااا)

ی لپ تاپ گیمینگ خوب میخریدم ^.^

بقیشم ی سفر خوب میرفتم :دی

33.اسنیپ یا هری؟

100% اسنیپ

34.سایز پات رو ضبدر مجموع اندازه ی تمام انگشتای پات بکن تقسیم بر تعداد خال های دستت بکن.چند میشه؟

من خطکش ندارم

بفهمید :|

سایز پام ک 38

مجموع انگشتارو حدودی 36 در نظر میگیریم

7 تا خال دارم رو دستام تا جایی ک دیدم :|

میشه

195.4285...

35.وقتی اونجوری بهت گیر میدم چ حسی بهت دست میده؟:)))چندش؟:))

حس تو دهنت زدن :|

با سبز اون رنگی جواب نده

:| همه رو عوض کردم

لینک به ارسال

سـَ......لام.

این سلام طولانی نبود، از این سلام*های با ذوق ^________^ موقع ورود

از این سلاما بود که یکی میاد سرک می*کشه از لای در و می*پرسه: میشه بیام تو؟

.

.

.

میشه بیام تو؟

اومدی دیگه :)) تشریف بیارید :BigGrin-Small:

+سلام

آقا، درسته من نیستم ولی معمولا کیبورد رو می*خونم با یه حس حسرت و ذوقی، که خیلی وقت پیش (!) یکی از مهم*ترین کار هام گردوندن کیبورد و یکی از هیجان*انگیزترین کارهام قرعه*کشی زنده تو وایبر بود.

بله، وایبر....مثل اینکه به علامت تعجب توی پرانتز برای خیلی وقت پیش نیاز نبود!

اهم اهم

بنده باید عرض کنم اولین کبوردی که تو وبلاگ سوخت کیبورد رئیس بزرگ الناز بود :))

و با توجه به این چیزی که مشاهده می*کنید:

«آرا: رفيق درسخون و يار دوران مسنجر =))»

با ایگنر کردن بخش درس*خون، چون شما درس*خون ندیده*این که به من میگین درس*خون =))) باید بگم که حدس می*زنم (صرفا حدس) اولین کسی که به الناز گفت رئیس، در هاگ، من بودم، که بسیار اعصابش رو خورد می*کرد که من با لفظ «سلام رئیس! :دی» نازل می*شدم ^_^

خوشحالم از این کار ^______^

و اونموقع فقط تو (و بعد از تو مهتاب و بعد از مهتاب رافا و رازیل) تو مسنجر من بودی، خونه*ی اختصاصیت محسوب می*شد یه مدت زیادی، با نام و یاد الناز بزرگ مسنجر باز می*شد =))

=)))))))))))))))

حالا با این مقدمه، تصمیم گرفتم نزول اجلال فرموده سوالاتم رو بپرسم عزیزم، باشد که دلتنگیمان برطرف شود!

1- به نظرت چرا یه سری آرا رو ارا می*نویسن؟

چون حوصله ندارن دستشون رو روی ا نگه دارن تا تبدیل به آ بشه و یا حوصله ندارن موقعیت دستشون رو تغییر بدن و shift رو نگه دارن

یهو یادم افتاد، چون برای اینکه مطمئن بشم فقط دو تا سوال درموردم بوده اسمم رو سرچ کردم و یادم افتاد همه*جا برای سرچ کردن اسمم باید یه دور آرا می*زدم یه دور ارا :|

=))

2- واقعا آی باکلاه انقد سخته؟! اصلا، چرا انقد کلی چیز رو اشتباه می*نویسن خیلیا؟ غلط املایی رو نمیگم صرفا، اشتباه*نویسی!

حسش نیست چون :دی

مثلا یادمه مهسی حالا رو هالا مینوشت و وقتی بهش میگفتم، جوابش این بود که حال ندارم یا این آسون تره :|

3- در این هفت هشت ماهی که نسبت به قبل خیلی کمتر بودم، اگر موقعی به این نبودنم فکر کردی، چه فکری کردی؟

معمولا فوش میدم ^_^

4- یه بار یه بخش از هری پاتر رو برام از حفظ نوشتی! من هم ازش اسکرین*شات گرفتم :)) نمیگم کجاش، اگر هنوز یادته، بنویسش! البته از حفظ. (جالبه، بکگراند اون اسکرین*شات*ها اسنپیه :) )

قسمت اخراج سوروس اسنیپ، مکالمه مک گونگال، کرو و هری.

چرا هری پاتر باید بخواد وارد برج ریونکلا بشه؟ پاتر توی گروه منه!

ولی بخش دیگه ای هم که ممکنه گفته باشم حکایت شاهزاده بخش آلویز عه :دی

4 پریم: یادت میاد اولین سوالم در اولین کیبوردت، این بود که چطور اسکرین*شات باید بگیرم؟ =)))))))))) ببینین مردم، از فرصت*ها استفاده نمی*کنین، وسط کیبورد داغ اطلاعات تکنولوژی گرفته* بودم =)))))))

=))))))))

واو یادم اومد قشنگ. :))

5- اگر رولینگ رو ببینی اولین جمله*ای که بهش میگی چیه؟ توجه کن، انگلیسی.

Thank you everything, Queen.

6- رولینگ یا گوگوش؟ =))))))))

تف که

خب قاعدتا رولینگ فرد مشهور تر موفق تر و با استعداد تریه حتی

ولی من گوگوش رو انتخاب میکنم

7- کی واقعا احساس کردی که این افراد دوستتن و حضورشون برات ارزشمنده، می*تونی یه حرف، یه خاطره یا فقط یه احساس یا حضور رو بنویسی. (ببخشید از تو که سوال سختیه و ببخشید از کسایی که ننوشتم :)) )

دایانا: بعد تلفیق

مهسی: وقتی همیشه بود

آروین: وقتی بهترین بود

شیدا: بعد تلفیق

ماری: کامنت بازی های سرسرا

امیر: وقتی تنها دوست مجازی من بود

محمد: وقتی با بهترین شدن خودشو ثابت کرد

ساراهـ: مسنجر و چت باهاش

بهار: مصادف بود با زمانی که من بهش میگفتم نورا :))

رزا: وقتی همیشه بود و شاد و خوب بود

شکیل: مدتی بعد از تلفیق

راف: دخمه ی اسلیترین و همکاری هامون

روونا: گروه های چت و شروع دوستیمون

مهتاب: گروه های چت و این شوک ک عععععع این چقدر حالیشه

الیسا: بعد تلفیق اول ^.^

اگر کسی دیگه هم به نظرت نیازه بگو، من رو هم اگر دوست داشتی بگو :))

کسی رو من اضافه نمیکنم ولی خودت: یادته یه عکس از خودت توی عروسی دادی؟ اون شب :))

(اگر هم کسی رو نمی*خوای بگی یعنی شخصیه، نگو، ولی ترجیحا دلیلت «واقعا» برای خودت منطقی باشه، باشه؟)

8- یکی از بهترین خاطراتت تو وبلاگ، و یکی از بهترین خاطراتت تو فروم رو بگو.

وبلاگ: دورانی که خیلی همه جا رو داشتیم درست میکردیم و وبلاگای جدید میزدیم اعم از دستشویی و ... =))

یکی هم وبلاگ و قالب جدید زدن بعد تلفیق

فروم: گروهنبدی های روز های اول

9- این آخرین بار که منو دیدی اولین حرف بهم گفتی دراز یا گفتی دیلاق؟ ذهنم درگیر شد یه لحظه! :| یادت میاد؟ :| (عجب سوالی!!!)

دیلاق گفتم فکر کنم :))

10- بهت میگم اسکلت ناراحت میشی، اسکلت؟ :))

=)) نچ

11- به نظرت من که ازتون دور شدم ئارم از گردونه*ی دوستیتون خارج میشم؟ (از طرف شمایان)

نع خارج نمیشی.

الناز ویل آلویز بی در تو ولکام یو هوم.

12- به نظرت سوالام مشخصن مدت زیادیه صبر کرده*ن تا پرسیده بشن؟

:شکلک بی دماغ و دهن: عره

13- برو تو ویکی*پدیا، بالا سمت راست یه گزینه*ی مقاله*ی تصادفی هست، اون رو بزن، و درمورد مطلبی که برات اومد در دو خط توضیح بده (امیدوارم خوش*شانس باشی)

سوزانا اسکوبار شناگر رشته آزاد مکزیکیه که دقیقا 10 سال و 8 روز از من بزرگتره و قدش 172 عه و وزنش 62 کیلو و تا حالا توی 2تا تورنومنت شرکت کرده و مدال گرفته که مجموع مدال هاش 2طلا 3نقره و یک برنزه:|

14- فیل دوست داری؟ من فیل دوست دارم! خصوصا نقره*ایش.

هیچ حسی به فیل ندارم :| نه خوشم میاد و نه بدم میاد :|

15- درمورد مزایا و زیبایی*های زبان روسی دو جمله بگو!

از مزایا چنان گویم که دوست ایران است و بازرگان فراوان است و هرکه تا دکترا خوانده رستگار شده است و از زیبایی چنان گویم که زیبایی در آن نیافتم.

16- تیکه کلام من چیه؟ (خودم نمی*دونم)

من به اندازه ای که تو خودت رو میشناسی میشناسمت :| پس منم نمیدونم در واقع الان چیزی به ذهنم نمیاد

17- دلم براتون تنگ شده، این سوال نیست. کتابای بچه*های بدشانس خونده*ای؟ اگر آره بگو کجاشو (در کدوم جلد) دوست داشتی، اگر نه که هیچی!

نصف یک جلدشو خوندم :| بنابراین همون که هیچی

18- تریلیت ساخت چه سالیه؟ کهنه نشده؟ نو نمی*خوای؟

76 :| هم سنیم

نه این مال خودمه سهممه حقمه

19- من یه بار سر کیبورد مهتاب یه کاری کردم که تکرارش خیلی ریسکیه :)) ازش خواستم 5 سوال هم اون از من بپرسه، و به روال اون موقع کیبورد، از فرصت استفاده کرده 5 کار بهم داد :|

که من هنوز انجام نداده*م =)))))) ولی، 5 سوال، با تاکید اکید موکد روی سوال از من بپرس =)))

امممم...

چرا از من میترسیدی؟ :|

چرا الان نمیترسی؟ :))

خوبه از آدم بترسن؟

چطوری به اینا بفهمونم من ترس ندارم؟

و ...

من از زمانی که شناختیم تا الان جه تغییراتی کردم؟

20- «آرا: بيشتر كارهاي چارچوب مشخص دار» با توضیح دو سه خطی، بگو چرا این نظر رو داده*ای! (خودم نظری مبنی بر موافقت یا مخالفت نمیدم تا پیش*داوری نشه =))) )

چون اگه بهت بگم آرا برو وضع اساتید رو درست کن، مثل زرافه به من زل میزنی

ولی وقتی بهت بگم برو از اساتید امتیازارو بگیر و بگو که فلان طور نباید امتیاز بدن مثلا، میری انجامش میدی!

21- الان که سند کردم گفتم ویرایش کنم، خیلی ناراحت*کننده نیست که اسم فقط سبزه؟ اولین دفعه که دیدمش غم گرفت مرا، محاصره کرد. البته خب طبیعتا سبزه منظورم گله نیست که چرا سبزه :| صرفا میگم غمناکه :| ای آقا :|

من اینو الان دارم از متن کپی شده توی تلگرام جواب میدم پس اگه منظورت از افکت متنیه که توی فروم ارسال کردی، هیچی نفهمیدم! البته در باقی حالات هم هیچی نفهمیدم.

22- الان که پروفسور آرا هارست نیستم ایراد نداره امضام اینه؟

نه اصلا. اون موقع هم ایرادی نداشت فکر کنم

23- نیم*فاصله*هام ستاره شدن :( نمی*تونین درست کنین اینو که نیم*فاصله قبول کنه؟

(الان دیگه بازم سوال به ذهنم برسه به احترام آروین و 23ش ادامه نمیدم =))) )سوالات خوب بودن!!

یادم بنداز ببینم میتونم درستش کنم یا نه

هوممم، تموم شد، نمی*دونم سند کنم یا نه، یه سری سوالام عجیبن! ولی خب، با خدانگهداری تا وقتی که بیام سوالای الناز رو جواب بدم، خدانگهدار :))

سوالات خوب بودن!!

خدانگهداری

لینک به ارسال

درود :)

دلم خواست باز بیام سوال بپرسم.

1. از اینکه درس تاریخو بهم دادی پشیمونی؟

2.به نظرت بین ریون و اسلایترین به کدومشون میخورم؟

3.حست از اینکه من کشته شده توسط تریلی تو هستم چیه :)) یادته اصلا کی من روح شدم؟(خودم یادم نیست)

4.الان در دانشگاه چه رشته ای میخونی؟ :*

5.به نظرت الان که دوران محویتمو رو پشت سر گذاشتم و در تلاشم که برگردم در چه راستایی فعالیتمو بیشتر کنم؟

6.یادته تو دمنتور که بودیم قرعه کشی میکردیم می رفتیم پاترمور دوئل میکردیم :| ایا اون زمانو دوست داشتی؟(ایا اصلا یادته)

7.کی خواستی واقعا کلمو بکنی؟(به جز قضیه محویتم)

8.به نظرت چرا بسیار ناگهانی سر به نیست شدم و محویتم انقدر طولانی شد؟(خودم هنوز که هنوزه درکش نکردم :| )

9.خیلی دوست داشتم این سوالارو بپرسم :))

10.حقوق منو کی می دی :)))

11.منکه انگاری طلسم شدم نمیتونم تا این دبیرستان تموم نشده بیام تهران میتینگ نمیشه برنامه بذارید بیایید شمال دریا :))

12.چرا راهب چاق :))

13.شیپ کلاوس با کیو دوست داری؟

14.از شیپ کلاوس و کرولاین خوشت میاد ؟ نظرت راجب شیپش با کمیل چیه؟

15.روزی که هاگو زدی فکر میکردی انقدر طولانی مدت داشته باشیش؟

16.قصد دارم هر جور شده به بیستا سوال برسونم :) تا بقیه سوالا یادم بیاد سایز پاتو بنویس.

17.رون یا هری :|

18.اول فیلم های هری پاترو دیدی یا کتابشو؟

19.چیشد که رفتی سمت هری پاتر اصلا؟کسی بهت معرفی کرده بود؟

20.سه تا سوال ازم بپرس :)

لینک به ارسال

هوم ببین چه خبر بوده که شب قبل امتحان با این نرم افزار مزخرف و گوشی اومدم سوال بپرسم

سلام الی چطوری یا رئیس یا هرچی

الناز بانو اصلا . نه همون الی

1-سوالی که دنیا میخواست بپرسه و سانسور شد یا گفتی اگر بپرسه دیگه نه تو نه اون چی بود و جوابش رو بگو .

۲-تیلی رو میدی بریم یه دور بزنیم سر راه هم گازوییل میزنیم فول باک تحویلت میدیم؟

۳- میخوام کادو تولدت برات یه پیشی بگیرم نظرت چیه ؟

۴-اون رادیو عیدو که خوردین هیچی :/ تضمینی هست رادیو مرداد هم نخورین

۵-نمیشه سین رو به جرم سرقت از اشپزخونه به اشد مجازات محکوم کنید؟

۶-تابستون داره میشه ساحل دریاچه رو میشه اماده کنید برای تفریحات تابستانه؟

۷- با لب تاب گیمینگ میخوای چی بازی کنی؟

۸ - به نظرت من چقدر دیگه تو هاگ خواهم موند ؟

۹-مراسم رقص قهرامانان راضی بودی یا دعا کردی کاش گیر یکی جر من میفتادی

۱۰- به نظرت دنیا و علیرضا اخرش از دست من سکته میکنن ؟

۱۱-میخواستم اون لیست مزخرف رو بیامرم دلم سوخت به مهربون بودنم چند امتیاز میدی؟

۱۲- هیچ وقت فرصت نشد بپرسم رشتت چیه

۱۳- جدیدا دوباره پیوی رو نمیبینی چرااااا؟

۱۴-اگر قرار باشه یه حیوون خونگی داشته باشی چی رو ترجیح میدی

۱۵- تا حالا به این فکر کردی یه شب سرد یه هاسکیو بقل کنی بخوابی ؟ به نظرت چه حسی بهت دست میده

۱۶- من کم کم دارم دفتر دنیا رو تصاحب میکنم به نظرت بهم میاد دفترش؟

۱۷- ایا همونقدر که به نظر میرسه بقیه منو دوست ندارن یا بیشتر ؟

۱۸-اگر یه دمنتور غم های زندگیت رو نشونت بده اولین صحنه ای که میبینی چیه ؟

۱۹- تاحالا به این فکر کردی زندگی رو ول کنی بری تو که کلبه جنگلی زندگی کنی بیخیال همه دنیا بشی خودتو خودت؟

۲۰- از رعد و برق میترسی یا وقتی نور و صداشو میبینی و میشنوی چه حسی بهت دست میده ؟

۲۱ - چرا ما سالن مراسمات داریم ولی*پول پارتی(توضیحات لازمه؟) نداریم ؟

۲۲-هری وقتی الدروند رو شیکوند چه فحشی بهش دادی؟

۲۳- جریات ادقام مدارس چیه یه توضیح اجمالی بده

۲۴- نسبت به پانداها چه حسی داری ؟

۲۵- گروه خونیت چیه ؟

۲۶- چرا برات انقدر عجیبه خانم تاجیک صدات کنم؟

۲۷- چرا اصرار در خوردن ایس پک وسط نمایشگاه داشتید و وقتی اون بستنی را دیدی چه حسی پیدا کردی ؟

۲۸-شیرینی نمیخوای به*ما بدی اخرش روحانی رئیس جمهور شد پرسپلیس قهرمان شد . نگو همو نمیبینیم قرار بزار همو میبینیم خو :/

۲۹- میدونم شیرینی دادن به همه خیلی سخته نظرت چیه خودمو خودت کم خرج ترم میشه :/

۳۰-در مورد رنسانس چی میدونی

من دیگه سوال نپرسم گناه داری

:)

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk

لینک به ارسال

سلام مدیر الناز عزیز

من کمی از سوالات رو خوندم و چون جوابشون راضی نشدم /باز هم پرسیدم/چندتاش از خودمه/

1-واقعاشصت پات رو کردیتو دهنت؟

2-فکر میکنی مغروری ؟زود عصبانی میشی؟یکی رو میبخشی؟ اگه یکی پشت سر یه نفر بگه باور میکنی؟چون ممکنه صمیمی ترین دوست روزی دشمن بشه

و برعکس, شاید هم یکی رو بیخودی مقصر و گناهکار بدونی؟ و برعکس

3-یک عضو جدید یا قدیمی چی کار کنه با تریلی میری روش و به شدت عصبانی میشی ؟

4-مدل تریلی؟

5-چی شد هاگ رو تاسیس کردید؟

6-گفته بودی فرد کامل پیدا نکردی /فردکامل مثلا چه جوریه؟یعنی چه فردی کامله؟خودت چی کاملی؟ چون فردی که انتخابت کنه فکرنکنم چون کاملی انتخابت کنه /درسته؟

شاید از ترلی میترسه؟

7-یکی از مدیران هاگ رو انتخاب کن و بگو چی شد مدیر شد/مثلا من رفتم انلاین ها رو دیدم فقط دایانا لوپین انلاین بود /توصیه من ایشون/

8-گروهبندی چه معیاری داره؟

9-میخواهی منو بندازی بیرون از هاگ؟به خاطر سوال هام؟

10-چه کار سختیه سوال پرسیدن/قد و وزن؟ دیدم گروه خونی رو پرسیدن اینو ندیدم شاید کامل نخوندم

11-مرلین یا هری پاتر؟

12-اگه خودت هرماینی باشی /تو هاگ رون و هری کی میشه؟

13-سه نفر رو بگو تو هاگ که مثل هری و هرماینی و رون اند /خودت نه؟

14-چه حسی داری خودت اسلی هستی ولی گریف بالاترین امتیاز رو گرفته؟

دیگه سوال نمیاد

15-حالا باز هم سوال 9رو جواب بده

16-برو تلگرام یه پیام پی وی بفرس برام, ریپورتم خواستم سوال بپرسم, دیدم ریپوتم, سوال یادم رفت |:

فرستادی؟ :)

ببخشید دیگه گفتن هرچی خواستید بپرسید

نظرت راجب به سوال هام؟

ویرایش شده در توسط emryss

لینک به ارسال

خب خب خب

1 اسطورت تو زندگی کیه؟

2بابایی یا مامانی ؟

3 تو هاگ بیشتر از همه خوشت از کدوم پسر میاد؟؟؟

4 عروسیتو کجا میگیری؟؟

5 چنتا بچه؟

6 اسم بچه ها؟

7 خونتون رو کجا میسازید یا میخرید؟

8 اگه پسر دوس نداری کدوم دختر(بالاخره پیش میاد تست بین الممللیه:702::705:)

9 اگه بیایم عروسیت شام میدی یا مثل حقوقا لولمون میکنی؟؟

10 اسم تریلیت چیه؟

11تریلیت یا شوهرت؟؟

12نزدیک ترین دوستات تو هاک کیان؟

13 دوستات یا شوهرت؟

14 حقوقا رو کی میدی؟(درخواستی)

15 راس میگن خسیسی؟؟

16 موجودی حسابت الان چه قده؟

17 چه جوری تونستی تریلی بخری اما از حقوق مردم عاجزی؟؟؟؟؟

18 میدونستی بیت الهاگ خوردن نداره؟؟ پول مردمه

19 میدونستی خیلی پسر خوبیم؟

20 ببخش قرارت دادم تو مخمصه شوخیه

لینک به ارسال

فاینلی! پاسخ دادی! سلام مجدد!

اولا تو فرض کن اینا ریپلای خورده :)) ثانیا وسطشون سوالاتی که هست جواب بده!

3- معمولا فوش میدم ^_^ --> بهترین کار ^_^

4-ولی بخش دیگه ای هم که ممکنه گفته باشم حکایت شاهزاده بخش آلویز عه :دی --> درود بر تو :))

5-Thank you everything, Queen. --> من یه سوالی دارم، از هول شدن دیدن رولینگ for یادت رفت یا کلی؟ :دی

7- کسی رو من اضافه نمیکنم ولی خودت: یادته یه عکس از خودت توی عروسی دادی؟ اون شب :)) --> اولین عکس؟ دو نفر اطرافم کراپ شده بود؟ :)) اوه گاد :)) و گفتی چرا میگی موهات کوتاهه، این که بلنده =))))))))

8- یکی هم وبلاگ و قالب جدید زدن بعد تلفیق --> اگر منظورت قالب مشکیه*ست، آخ گفتی!

11- الناز ویل آلویز بی در تو ولکام یو هوم. --> *اموجی قلب*

15- از مزایا چنان گویم که دوست ایران است و بازرگان فراوان است و هرکه تا دکترا خوانده رستگار شده است و از زیبایی چنان گویم که زیبایی در آن نیافتم. --> ممنونم از زیباییِ نیافته*ت! مادی*گرا! =))) حالا که این*طور شد، در مورد زیبایی*های زبان روسی فکر کن و در بیست کلمه توضیح بده! همچنین با ترجمه*ی حتی گوگل ترنسلیتی به روسی =)))

16- من به اندازه ای که تو خودت رو میشناسی میشناسمت :| پس منم نمیدونم در واقع الان چیزی به ذهنم نمیاد --> به اندازه*ی خودم منو می*شناسی؟ =)))) و اینکه، آخه من که تیکه*کلام*های خودم رو نمی*شنوم! شما باید بگین! فکر کن و بگو، این هم سواله!

جواب سوالاتت:

چرا از من میترسیدی؟ :|

والا نمی*ترسیدم فکر می*کنم، ینی در مفهومی که در ذهنته! اقتدار خوبی داشتی و داری و من از اقتدار خوشم میاد :)) این حس رو باید بیان می*کردم و این*طور بیان کردم :))

فقط یه بار ازت ترسیدم که بذار خاطره*ش رو بگم نمی*دونم گفتم یا نه:

یه روز داشتم با شیدا یا دنیا صحبت می*کردم (ترم دو بودم) و گفتم که می*خوام دیگه دانش*آموز نباشم، ولی با یه اسم دیگه برم با الناز صحبت کنم و استاد شم (که شدم ^_^)، بعد داشت می*گفت الناز قبول نمی*کنه! من گفتم حالا فعلا که باهاش صحبت نکردم!

که تو در همین لحظه مسنجر پی ام دادی :)) و من :750: شدم که چرا رفت گففففت! =||||

و: چرا نمی*خوای دانش*آموز باشی؟ چی شده؟ مدرسه چه مشکلی داره؟ چه مسئله*ای شده که خسته شدی؟ چرا همچین فکری می*کنی؟ چرا می*خوای نصفه ول کنی؟ و حملاتی از این قبیل که دوساعت زیر تیربار قرار گرفتم و زخمی دراومدم =)))))))))

اون شب واقعا تنها دفعه بود که ترسناک بودی و خب مشخصه چرا، فکر نمی*کردم انقدر برات مهم باشه و انقدر بی*مقدمه و تند برخورد کنی =))))))) شب هم بود، تاثیر داره آی تینک!

در آخر، سوال اصلی اینه که چرا بهت می*گفتم که ازت می*ترسم! چون من از کسی نمی*ترسم کلا، و تجربه‎ی جالبی بود گفتنش =))))))))))))))

چرا الان نمیترسی؟ :))

چون انقدر من رو می*شناسی که بدونی تظاهر می*کنم و انقدر می*شناسمت که جالب نباشه :))

خوبه از آدم بترسن؟

ترسیدن نه!

اما اگر مثل من، این کلمه رو معادل تاثیرگذاری بگیری، بله، خوبه! یه سری اوقات اطرافیان باید نشون بدن که حضور و عدم حضورت باهم فرق می*کنه! یا اینکه مواقعی ازت حساب می*برن، نه در معنای منفی، در این معنا که به نظر و فکرت احترام می*ذارن و با اعتماد بهت قبولش می*کنن!

اگر «ترس» رو بتونی مثل من مثبت تعبیر کنی می*تونه جواب سوال بله باشه :))

چطوری به اینا بفهمونم من ترس ندارم؟

مگه کسی هنوز از تو می*ترسه اسکلت؟ =)))

من از زمانی که شناختیم تا الان جه تغییراتی کردم؟

هوممممم. سوال بسی سختیه، چون از زمانی که شناختمت، شناخت من هم افزایش پیدا کرده هم*زمان با تغییرات تو، و باید با هم درنظر گرفته بشن!

اما به طور کل، قبلا زودتر عصبانی می*شدی، زودتر ناراحت می*شدی و واکنش می*دادی، علاوه بر این، بی*خیال*تر هم بودی! امیدوارم متوجه بشی چطور می*تونی هم*زمان هردوی این*ها باشی! =)))

اما الان خونسردتر شدی به نظرم و راحت*تر کنار میای با قضایا، و خیلی خوبه دیگه :دی

تغییر خیلی خیلی اخیری مد نظر ندارم بجز اینکه محوتر شدی، و البته منم محوتر شدم ممکنه مشکل از من باشه =))))))

20- چون اگه بهت بگم آرا برو وضع اساتید رو درست کن، مثل زرافه به من زل میزنی

ولی وقتی بهت بگم برو از اساتید امتیازارو بگیر و بگو که فلان طور نباید امتیاز بدن مثلا، میری انجامش میدی!

--> مثال قشنگی بود، لایک می*کنم! بله، من از کارهای چهارچوب دار خوشم میاد، ولی از کارای برنامه*ریزی شده خوشم نمیاد اصلا، برای همین توضیح خواستم منظور رو بفهمم! =)))

و دقیقا بخش مثل زرافه زل می*زنم رو خوب اومدی =)))))))))))))))

23- یادم بنداز ببینم میتونم درستش کنم یا نه --> یادت می*ندازم ^______^

و "آرا: نارسیسا ؟"

می*خوام یه قدردانی ویژه ازت بکنم که اون علامت سوال رو جلوش گذاشتی :|||||||

و راستش می*خواستم سوال اضافه کنم ولی الان به این نتیجه رسیدم که خسته*م و خوابم میاد! باشه بعد :)) فعلا!

*چند دقیقه بعد، متن را ویرایش کرده بازمی*گردد*

خب نظرم عوض شد بذار چند سوال معذب*کننده*ی اساسی بپرسم! ^_^

1- نظرت درمورد عشق رو بگو، با مثال خیر، که مثلا عشق لیلی و اسنیپم آرزوست! با کلمات توضیحش بده.

2- به نظرت عاشق شدن در صورتی که طرف مقابلت نفهمه و کاملا مسالمت*آمیز به زندگیتون ادامه بدین خوبه؟

3- به نظرت عاشق شدن در صورتی که همین شرایط بالا باشه ولی هر روز اون فرد رو ببینی و باهاش دوست باشی خوبه؟

4- همین شرایط بالا، طرف فهمیده، اما قصد داره خودشو بزنه به نفهمی و تو می*فهمی که خودشو می*زنه به نفهمی! به عشق ادامه میدی یا دوستی یا رهایی؟

4 پریم- طرف فهمیده و بهت گفته که فهمیده و متقابل نیست، واکنشت؟

4 زگوند- فهمیده و بهت گفته فهمیده و متقابله، واکنشت؟

5- کتاب جزیره*ی هزار داستان خونده*ای؟ عین همین سوالای منه! والا =))))))))

6- به نظرت کدوم عشق «به ثمر رسیده*ی» داستان هری پاتر خوب بود؟

7- مشخصه دارم اجتناب می*کنم از اینکه جواب سوالت اسنیپ و لیلی باشه؟ =)))))))

8- از چه نوع انسانی خوشت میاد؟ صرفا خوش اومدن. (الزامی نیست این آدم حتی در واقعیت زندگی خودت وجود داشته باشه چه برسه به واقعیت آشنای ما! ویژگی می*خوام.)

9- همین سوال بالا، به نظرت عاشق چه نوع انسانی میشی؟

9 پریم- همین سوال درمورد من؟

10- به نظرت این نوعی که نوشتی در سوال قبل، شخصیتی هست که شخصیت تو رو هم دوست داشته باشه؟

11- می*دونی نمی*خوام سوال کلیشه*ای تا حالا عاشق شدی رو ازت بپرسم؟

12- می*دونی دلیل سوال قبل غیر کلیشه*ای بودن اینه که خیلی فضولیه؟

13-* می*دونی تمام سوالای قبلش هم مصداق فضولیه ولی کیبورد داغته و مهم نیست؟

13 پریم- به نظرت الیسا که گفته سه تا سوال ازم بپرس تقلید از من نیست؟ ^_^

13 زگوند- مشخصه می*خوام 13 باقی بمونه یا واضح*تر؟

13 سه*پریم- پریم و زگوند و اینا به ترتیب به ذهن رسیدن هستن البته! می*دونی؟

خسته نباشی دلاور! =)))) چه طولانی شد =)))))))))

لینک به ارسال

13 پریم- به نظرت الیسا که گفته سه تا سوال ازم بپرس تقلید از من نیست؟ ^_^

صد در صد تقلیده :) سوال کم آوردم داشتم نگاه میکردم بقیه چی پرسیدن قرعه به اسم تو افتاد

ویرایش شده در توسط elisa

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.