رفتن به مطلب
Ana k

میان رادیو 💙

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت تمامی علاقه مندان به هاگوارتز و دنیای جادوییه هری پاتر

همین طور که اطلاع دارین مدتیه که سایت ما فعالیتش رو در قالب یک مدرسه آغاز کرده و توی این مدت بیشتر فعالیت ها توی بخش فروم یا انجمن ها انجام شده.

حالا اعضای سایت ما تصمیم گرفتن که فعالیت های جدیدی رو توی بخش اصلی سایت شروع کنن.

 

اولین سری از فعالیت های ما درست کردن یک Timeline یا خط زمانی هری پاتری هست . ما در تاریخ های خاصی که در دنیای هری پاتر اتفاقات به خصوصی افتاده براتون برنامه های جالب و متفاوتی داریم.

 

افتتاح این خط زمانی رو با ویژه برنامه ای مربوط به 19 آگوست شروع میکنیم که هری پاتر در این روز برای اولین بار با پودر فلو (یا پودر پرواز) جابه جا شد و به خاطر تلفظ ناقص اسم مقصد, اشتباهانا سر از کوچه ی ناکترن در آورد.

این پروژه اولین کار گروه ما بود و امیدواریم ازش لذت ببرید.

همونطور که میدونید با ورود جاروهای پرنده ی پیشرفته و قالیچه های ایرانی صنعت پودر فلو با خطر مواجه شده که طی همین مغازه ی فلو پاول واقع در کوچه ی دیاگون تبلیغی تهیه کرده که شنیدنش خالی از لطف نیست . با ما همراه باشید .

پروژه پودر فلو

http://s9.picofile.com/file/8295996868/floop_adv.MP3.html

خبرنگار ما آقای آروین پاورل تصمیم گرفتن در این روز به کوچه ی ناکترن برن و با صاحب کنونی مغازه بورجین و بارکز دیدار داشته باشند . طی این پروژه خبرنگار ما ناپدید و تا کنون خبری از ایشان در دسترس نیست …. امیداوریم زحمات این دوست عزیز به هدر نرفته و مورد قبول شما واقع شود 🙂

پروژه کوچه ناکترن

http://s9.picofile.com/file/8295996784/kooche.MP3.htmlمنتظر کارهای بعدی ما باشد.

و لطفا مارو با انتقادات و پیشنهادات ارزندتون راهنمایی کنید.

 

 

 

اهم چیزه این یه ذره دیر شد بذارمش و این که بابت رادیو ی عید معذرت (روم به دیوار-_-) اگه تریلی الناز اجازه بده منتظر رادیو ی بعدی توی مرداد باشید !

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×