رفتن به مطلب
mahtabzp

پاترونوس

پست های پیشنهاد شده

درود!

این تاپیک راستش یک ذره شبیه تاپیک قدح اندیشه است!

ما اینجا می خوایم در مورد پاترونوس ها و شاید حتی کمی در مورد دمنتور ها حرف بزنیم!

در مورد خاطرات قوی مون چه خوب و چه بد!

اول از همه اگر زیاد شخصی نیست اون چه خاطره ایه که وقتی می خواید پاترونوس درست کنید بهش فکر می کنید؟

پاترونوستون چه شکلیه؟ و اگر تست پاترمور دادید اونجا چه پاترونوسی در اومده و چقدر با واقعیت وجود شما سازگاره؟

مثلا پاترونوس من تو پاترمور گرگ در اومده که خب واقعا اونقدر بهم نمی خوره :| یعنی اولش راضی بودم بعد آنالیز پاترونوس های پاترمور رو خوندم و اینطوری بودم این کجاش منم؟ :| (این آنالیز تو تامبلره!!)

و باز اگه باز مشکلی نیست موقعی که دمنتور ها میان به چی فکر می کنید؟ آیا مثل هری خاطره ای اونقدر قوی در اعماق ذهنتون دارید که با حضور دمنتورها سر و کله اش پیدا بشه؟

و جز دفاع در برابر دمنتور و پیام رسانی چه استفاده ی دیگری از پاترونوس می بینید؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من هنگامی که به پاترونوس فکر میکنم به عشق و محبت فکر میکنم

پاترونوسم پروانه های صورتیه که در کنار یک ققنوس ابی راه میره

لینک به ارسال

علاوه بر اون میتوان به کمک کردن دیگران مثل نشان دادن راه یا نورانی کردن فضا

لینک به ارسال

پاترونوس تو ذهنم ی پروانست ... اما پاترونوس پاترمورم فیل بود :| که فیل نمیدونم انالیزش چیه اگه لینکی داره کسی بذاره واسم بی زمت...

خاطره ی اونقد قوی هم حس*میکنم ندارم :/ شاید ی روز ک با دوستام اب بازی میکردیم قوی باشه تقریبا... شایدم اون حس بعد دادن برگه ی کنکور :/

ب نظرم حیوونای پاترونوس عقل و هوش دارن.. میتونن مسیر چیزی که میخوای پیدا کنی هم*نشون بدن

لینک به ارسال

پاترونوس من گوزنه و وقتی میخوام پاترونوس اجرا کنم به خاطره ای شیرین که البته خب یکم پیچیدس و شخصیه فکر میکنم:|

خاطره مربوط به هری پاتر میشه ها!

خب من یه دوتا اتفاق تو زندگیم بود که به نظرم بدترینشون بود:| و فکر کنم موضع حضوردمنتورها اونا بیان جلو چشمم:|

به نظر من دیدن پاترونوس میتونه یکم به آدم آرامش هم بده:Emoji-Smiley-56:

لینک به ارسال

پاترونوس من عقابه.و نمیدونم انالیزش چی میشه.

ولی میدونم از بچگی عاشق عقاب بودم.

برای پاترونوس بهترین خاطره ی خوشی که واسم وجود داره لجظه ایه که رفتم کافه ی نه و سه چهارم.خب چی کار کنم خیلی خوش گذشت.

اگر دمنتور ها بیان بدترین خاطره ای که یادم میاد یکم شخصیه ولی احتمالا صدای گریه ی یه نفره

لینک به ارسال

خب من به یه سفر با کسانی که دوستشون دارن فکر میکنم.راستش نمیدونم پاترونوسم چیه.فکر کنم چون اسمم سارا است معنی اسمم یعنی شاهزاده خانم.یه جا هم راجب پرنده های اسم های دخترانه خواندم.آنجا سارا سیمرغ بود.شاید سیمرغ باشه ولی من از پادشاهی متنفرم.

لینک به ارسال

خب پاترونوس من در پاترمور یه گرگ در اومد :Emoji-Smiley-39:

من همیشه عاشق گرگ بودم و حیوون مورد علاقم گرگه بنابراین پاترونوسم رو خیلی دوست دارم:Emoji-Smiley-07:

اما خب دقیقا نمیدونم آنالیزش چیه اگه دوستان میدونن بگن =|

من وقتی میخوام سپر مدافع بسازم به خاطراتم با پدر خوندم یعنی ریموس لوپین فکر میکنم...

اینکه وقتی کوچیک بودم چقدر خوب ازم مراقبت میکرد با اینکه دختر واقعیش نبودم و حتی نمیدونس من واقعا کی هستم و از کجا

اومدم...

خب من چون با ریموس لوپین بزرگ شدم یاد گرفتم به زبون گرگ ها صحبت کنم پس فکر کنم این یه ربطی به پاترونوسم داشته باشه...

:Emoji-Smiley-04:

لینک به ارسال

خب من نتونستم تست پاتر مور بدم (خیلی سایت داغونیه:/همش چرت و پرت می زنه برام)

ولی پاترونوسم گرگه.

خوب از اسممم مشخصه که عاشق گرگام

و همونطور از اونجایی که نیمگه گرگینم.

خاطره ی خوب:سلامتی خانوادم و در بعضی مواقع وقتی که توی آزمون مدرسمون اول شدم.

خاطره ی بد:می بینم که دارم شکیت می خورم.

لینک به ارسال
خب پاترونوس من در پاترمور یه گرگ در اومد :Emoji-Smiley-39:

من همیشه عاشق گرگ بودم و حیوون مورد علاقم گرگه بنابراین پاترونوسم رو خیلی دوست دارم:Emoji-Smiley-07:

اما خب دقیقا نمیدونم آنالیزش چیه اگه دوستان میدونن بگن =|

:Emoji-Smiley-04:

خب چون گرگ زیاد داریم و قبلا هم برای آنا ترجمه اش کرده بودم الان می ذارمش

البته ترجمه خوبی نیست چون زود تند سریع فقط می خواستم ترجمه کنم

آنالیز پاترونوس دیگه ای رو هم خواستید اگه تو تامبلر نوشته بود می تونم ترجمه کنم بذارم( همه پاترونوس ها رو نداره!)

گرگ روحی مرموز و تاریک تره با قدرت یک جنگجو! کسی که این پاترونوس رو داشته مشکلات زیادی رو از سر گذرونده و ماسکی به روی احساساتشون می پوشند! با این حال قلب بزرگی دارند که پر از شور و آتشه! اونها احساسات زیادی دارن که حاضرن به اشتراک بذارن ولی فقط به شرطی که کاملا بهتون اعتماد داشته باشن و چون در طی سال ها شکاک شدند این کار سختیه! بیشتر این افراد در گروه گریفندور می افتند و خیلی هاشون نمادشون تائوروس و ساجاتریوسه

لینک به ارسال

حالا نمیشه عقاب هم بزارین

خیلییییییی دوست دارم بدونم

لینک به ارسال

Ana k:

البته لازم به ذکره که من پاترونوسم روباهه نه گرگ |: اینم ترجمه ماهی تاب از مال روباه

کسانی که این پاترونوس رو دارن وفق پذیر و مستقل هستند! شخصیت های قوی ای که بعضی وقتا به همین دلیل تعامل باهاشون سخت می شه. شخصیت های ضعیف تر به راحتی مغلوب روباه می شن. اگر شما این پاترونوس رو دارید احتمالا با کمترین استرسی خودتون رو با موقعیت های جدید وفق می دید. یک توانایی اساسی برای مواجهه با دنیایی پر از مرگخوار و جنگ

اشخاص با این پاترونوس معمولا در موقعیت های اجتماعی شوخ هستند و به وسیله همین خصوصیتشون دوستان بسیاری پیدا می کنند با این وجود اون ها مستقل هستند و در قلبشون اعتقادات شخصیشون رو فدای کسی نمی کنن.

قدرت و شوخ طلبی این پاترونوس خیلی خوب در شخصیت سیموس فینیگان دیده می شه

این از نظر همه شبیهمه که خب واقعا هم هست

خاطره هم اولین روزی که با نقار و آیداها و بهار آشنا شدم(:

لینک به ارسال
خب چون گرگ زیاد داریم و قبلا هم برای آنا ترجمه اش کرده بودم الان می ذارمش

البته ترجمه خوبی نیست چون زود تند سریع فقط می خواستم ترجمه کنم

آنالیز پاترونوس دیگه ای رو هم خواستید اگه تو تامبلر نوشته بود می تونم ترجمه کنم بذارم( همه پاترونوس ها رو نداره!)

گرگ روحی مرموز و تاریک تره با قدرت یک جنگجو! کسی که این پاترونوس رو داشته مشکلات زیادی رو از سر گذرونده و ماسکی به روی احساساتشون می پوشند! با این حال قلب بزرگی دارند که پر از شور و آتشه! اونها احساسات زیادی دارن که حاضرن به اشتراک بذارن ولی فقط به شرطی که کاملا بهتون اعتماد داشته باشن و چون در طی سال ها شکاک شدند این کار سختیه! بیشتر این افراد در گروه گریفندور می افتند و خیلی هاشون نمادشون تائوروس و ساجاتریوسه

وا اینحوری که پاترونوس من گرگ میشه =|

چون من دقیقا همه ی اینارو دارم=|

فکر کنم پاترونوس منم گرگ بشه=|

حالا ایندفعه هم یه تست میدم :|

لینک به ارسال

سلام خب پاترمور منو تو گریفیندور جا داد و البته الان ریونکلاو ام ولی پاترونوس من مار سبز یا همون مار آبی اولش تعجب کردم و اصلا فکر شو نمی*کردم ولی وقتی راجبش خوندم فهمیدم تقریبا درسته تو تحلیلش نوشته که نشانه رفتاری و درمانی شونه و از نیش شون دز مسیر درمانی استفاده میشه واضحه که با وجود سنت مانگو من علاقه زیادی به مساله سلامت دارم :)

لینک به ارسال
حالا نمیشه عقاب هم بزارین

خیلییییییی دوست دارم بدونم

ییخشید که دارم دیر جواب می دم

خب عقاب رو راستش پیدا نکردم و تو لیست حیواناتی که آنالیزشون رو گذاشته بودن نبود

اما شاهین (hawk) بود

و خب شاهین رو می نویسم

افرادی که پاترونوسشون شاهین است به طرز خطرناکی هوشمند هستند و کوچکترین جزئیات اطرافشون رو در میابند. اون ها هم مشاهده کننده های بزرگی هستند و هم شکارگرهای ماهری هستند که معنیش این می شه که دو طرف سکه رو دارد!!!اونها می تونن ایده ای بزنن، پرورشش بدن و بدون نقص اجراش کنن. اونها کمال گرا هستند و دوست دارن همه چیز اون طور باشه که اونها می بینند.اگه اینطور نباشه اونها احساس خفقان می کنند که ممکنه منجر به احساساتی شدن شدیدشون بشه

گروه معمول برای شاهین ها ریونکلا و نماد های معمول براشون آریس و ویرگوئه

لینک به ارسال
ییخشید که دارم دیر جواب می دم

خب عقاب رو راستش پیدا نکردم و تو لیست حیواناتی که آنالیزشون رو گذاشته بودن نبود

اما شاهین (hawk) بود

و خب شاهین رو می نویسم

افرادی که پاترونوسشون شاهین است به طرز خطرناکی هوشمند هستند و کوچکترین جزئیات اطرافشون رو در میابند. اون ها هم مشاهده کننده های بزرگی هستند و هم شکارگرهای ماهری هستند که معنیش این می شه که دو طرف سکه رو دارد!!!اونها می تونن ایده ای بزنن، پرورشش بدن و بدون نقص اجراش کنن. اونها کمال گرا هستند و دوست دارن همه چیز اون طور باشه که اونها می بینند.اگه اینطور نباشه اونها احساس خفقان می کنند که ممکنه منجر به احساساتی شدن شدیدشون بشه

گروه معمول برای شاهین ها ریونکلا و نماد های معمول براشون آریس و ویرگوئه

من توی یه کانال دیدم.عقاب عشق قدرته و خیلی مغرور.

لینک به ارسال